Atlantidski prstan

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
darči
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 25
Na forumu od: 6. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a darči » 01. Avg. 2005 19:26

To je prstan, ki naj bi imel nadnaravne sposobnosti v smislu še vedno nepojasnjenih učinkih le tega. Internetnih strani v zvezi s prstanom skoreaj da ni. Tiste, ki pa ga omenjajo, so zelo skope z informacijami. Prstan naj bi našli arheologi (glavni je bil Carter) na mumiji nekega velikega svečenika v Egiptu. Carter si ga je potem dal narediti enakega in baje je imel na njega zelo blagodejne učinke in obvaroval naj bi ga pred marsikaterimi težavami. Govorim "naj bi", saj so vplivi tega prstana še dandanes neraziskani do konca. Tako ne ostane drugega, kot da si prstan kupimo, poleg njega dobimo še drobna navodila, potem pa opazujemo učinke in vplive. Prstane dobite v katerikoli specializirani trgovini. lahko si omislite prstan iz nežlahtne kovine, srebra, bakra ali zlata. In če je prstan narejen izrecno za vas je to potem še najbolje.

Že večkrat sem slišala za njegove pozitivne učinke pa me zanima a katera od vas ve za to?nosi pa kako na njej deluje??
Uporabniški avatar
Ančka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 85
Na forumu od: 12. 10. 2004
Kraj: lepa gorenjska vasica & Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Ančka » 01. Avg. 2005 20:14

Jst ga mam.

Ko sem ga nosila na prstu, sem bla neki al alergična al ne vem kaj. Na prstu so se mi nejprej nardile rdeče pikice. Sem ga dala dol in se je pozdravl. Potem sem ga spet dala nazaj in isto. Sem rekla, da bom ustrajala, da vidm kva bo. Tiste pikice so ratale rdeč flek, ki je začel clo krvavet. :buhu: Pojavli so se mi tut mozolji po obrazu. To je pa vse! Zdj sem ga dala na verižico in ga mam bol kt okras. Ne nosem ga ves čas.

Ne se pa zanašat na mojo reakcijo, ker npr. moja mami ga je dolg časa nosila in se je fajn počutila, zdj jo je začela pa glava bolt, ko ga je dala gor, ena teta ga tut ni prenašala, druga pa prav, da se brez njega počut kt, da bi bla naga in, da se ful fajn počut. :nixweiss:
Ti in jaz. Kot črno in belo. Kot A in B. Bila sva eno - nikoli ti brez mene, nikoli jaz brez tebe. Včeraj je bilo drugače, kot je danes in danes je drugače, kot bo jutri... Samo nekatere stvari ostaneje večne, za vedno!
Uporabniški avatar
Bunny Muffin
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 268
Na forumu od: 10. 3. 2005
Kraj: Disturbia

Neprebrana objavaNapisal/-a Bunny Muffin » 01. Avg. 2005 20:40

Placebo efekt (po moje) :?
{Bitch please, you've got more issues than Vogue.}
Elizabetka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 293
Na forumu od: 20. 6. 2005
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Elizabetka » 01. Avg. 2005 20:54

mene pa take stvari full zanimajo,Lucifuge :lol:
Uporabniški avatar
Ančka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 85
Na forumu od: 12. 10. 2004
Kraj: lepa gorenjska vasica & Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Ančka » 01. Avg. 2005 21:57

Mhm, se strinjam. K jst sem ga nosila brez, da bi mu posvešala ne vem kako pozornost. Pač prstan kt prstan. Dokler mi ni začela krit tečt... :(
Ti in jaz. Kot črno in belo. Kot A in B. Bila sva eno - nikoli ti brez mene, nikoli jaz brez tebe. Včeraj je bilo drugače, kot je danes in danes je drugače, kot bo jutri... Samo nekatere stvari ostaneje večne, za vedno!
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 01. Avg. 2005 22:05

baje je "orginalen" samo s certifikatom v Zlatarni CE...kje ste ga pa kuple?
jaz pa iscem neko egipcansko tablico (obesek)...ve kdo kje se dobi?
I love SISLEY& RW
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 01. Avg. 2005 22:06

Jaz sem ga,pa imel do zdele v predalu,pa sem ga gor dal spet...pa mi je ful vroče ratalo in sem se malo omotničnega počutil...pa sem ga spet dol dal! :D
A kdo ve zakaj mi je vroče ratalo...po moje bi tjaška vedela?! :gruebel:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
metron
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 501
Na forumu od: 5. 12. 2004
Kraj: LjUbLjAnA

Neprebrana objavaNapisal/-a metron » 01. Avg. 2005 22:12

Hehe, to nima noben od vas, ker so kristali še kr lepo po morjem, edini primerek pa naje bi mel en naslednik od C., sam se mu ni izpostavlju, ker je imelo nanj zlo slab vpliv - baje so fiziki dokaj uspešno pojasnil zakaj. Tko da ne vem od kje se je znajdla vaša posest tega prstana? hehe :lol: :roll:
Tko nekak...
FemmeFatal
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 651
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a FemmeFatal » 01. Avg. 2005 22:43

Ga imam, ker mi je bil vizualno vsec. Sele, ko sem ga sla kupit, so mi povedali, kaj naj bi to bilo. Nima posebnega efekta.
Uporabniški avatar
zvezdica83
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 192
Na forumu od: 5. 7. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a zvezdica83 » 02. Avg. 2005 6:07

ima kdo kako slikico od tega prstana??me zanima kak zgleda.
pa zanima me kok je ponaredkov vmes med tistimi k ga imate.
Uporabniški avatar
darči
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 25
Na forumu od: 6. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a darči » 02. Avg. 2005 6:32

kje pa ste ga kupile?Kje dobit original?
Ste ga naročile zlatarni (kateri) al prek kake revije?
Zadnjič spremenil darči, dne 02. Avg. 2005 7:09, skupaj popravljeno 1 krat.
Applebitecc
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1165
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Applebitecc » 02. Avg. 2005 7:05

Jaz sem ga nosila dolgo, men se zdi, da mi je kar pomagal. Glede na svoje težave ga nosiš na določenem prstu in zvečer na drugi roki... Ker čez dan ti sonce daje energijo, čez noč ti jo pa luna pobere, če ne paziš. Ne vem pa kateri prst je za kaj točno...
Pa kovina je tut pomembna. Srebro ti jemlje energijo, zlato ti jo daje. Baker in ostalo so nevtralne kovine.
V bistvu jaz drugač nisem čisto prepričana, če bi verjela v te zadeve. Je pa res, da 1x prstana nisem dolgo očistila kakor je treba in sem začela met skoraj vsako noč ful grozne sanje. Ko sem to nardila, je blo spet vse normalno... Tako da verjamem, da nekaj je na tam. Tut počutje se izboljša, čeprav je možno, da je to samo zarad lastnega prepričanja, da pomaga. :wink:

Aja, pa jaz sem dobila bakrenega pri bioenergetiku, ki mi ga je še napolnil z energijo. :) Kaj čmo, sem mela takrat zdravstvene težave. Priporočam tut pregled sob za sevanje, ker s tem mam tut izkušnje s težavami z zdravjem in s slabimi sanjami. :wink:

Pa ne vem o kakšnem originalnem prstanu govorite, stvar je v likih na prstanu in v njegovi energiji, ki jo ima ali nima in jo dobi od tebe ali pa ne, ti jo daje ali jemlje - zato je treba malo pazit, jaz mislim, da nekaj ziher je na tem prstanu. :roll:
Zadnjič spremenil Applebitecc, dne 02. Avg. 2005 14:48, skupaj popravljeno 1 krat.
sajonara
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 2. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sajonara » 02. Avg. 2005 7:16

Atlantidski prstan originalen dobiš v trgovinah z medicinsko opremo Sanolabor. V reviji Misteriji je objavljeno točno navodilo, kako prstan uporabljaš in kako ga čistiš. 1x na mesec ga daš v kristalen kozarec in na sonce da ga napolniš z energijo, čistiš ga lahko tudi tako da ga 60 sekund - 1 minuto držiš pod tekočo vodo, daš v kristalen kozarec in nastaviš na okno ob polni luni. Prstana se ne sme dotakniti nihče drug, niti ga ne posojaš drugim, ker se navzame negativne energije. Prstan nosiš na določenem prstu, glede na težave, ki jih imaš. Recimo za hrbet na sredincu, drugače ga imej na prstancu za splošno počutje. Varoraval naj bi te pred prometno nesrečo, pred bolečinami,... Če se prstan obarva črno ali se celo ukrivi, pomeni, da te je rešil pred nečim hudim, v tem primeru ga moraš zakopati v zemljo. Sama ga nosim že eno leto, na začetku mi je dal preveč energije in sem slabo spala, zato ga čez noč snamem. Verjamem vanj, kar mu daje še večjo moč. Lep pozdrav, Sajonara
Uporabniški avatar
Emina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 469
Na forumu od: 17. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Emina » 02. Avg. 2005 7:20

Ančka napisal/-a:Ko sem ga nosila na prstu, sem bla neki al alergična al ne vem kaj. Na prstu so se mi nejprej nardile rdeče pikice. Sem ga dala dol in se je pozdravl. Potem sem ga spet dala nazaj in isto. Sem rekla, da bom ustrajala, da vidm kva bo. Tiste pikice so ratale rdeč flek, ki je začel clo krvavet.

To je alergija na kovino.
Pa a vi dejansko v take fore verjamete??? :?
Uporabniški avatar
Ančka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 85
Na forumu od: 12. 10. 2004
Kraj: lepa gorenjska vasica & Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Ančka » 02. Avg. 2005 9:23

Applebitecc napisal/-a: Srebro ti jemlje energijo, zlato ti jo daje. Baker in ostalo so nevtralne kovine.


Aja? Jst sem slišala, da je ravn zlato tist, ki ti jo jemle. Zlato je (baje) ful slab prevodnik in, če si občutljiv na take fore, ga baje ni dober nost, ker preprečuje kroženje energije po telesu.

Applebitecc napisal/-a:Pa ne vem o kakšnem originalnem prstanu govorite, stvar je v likih na prstanu in v njegovi energiji, ki jo ima ali nima in jo dobi od tebe ali pa ne, ti jo daje ali jemlje - zato je treba malo pazit, jaz mislim, da nekaj ziher je na tem prstanu.


Mhm, se strinjam! Fora so une zareze pa trikotniki ipd. Ne pa ne vem kašni dragulji al kva že.

Emina napisal/-a:To je alergija na kovino.
Pa a vi dejansko v take fore verjamete???


Nope, ni alergija na kovino, ker sem mela že ful srebernih, zaltih, bakrenih in nevem kašni prstanov še, pa nism nikol mela problemov.

Še zmer je bolš noset prstan in verjet, da ti pomaga (pa tut, če se sam prepričaš), kt pa, da te neki boli, da si brez energije... Jst načeloma ne verjamem oz. ne dam neki ful na te stvari ipd. Sam zanemarjam jih pa tut ne.

Aja, spada tut mal v to temo (ne bi odpirala nove): Na isto foro je tut ''Perilo moči''. A poznate, noste,...?
Ti in jaz. Kot črno in belo. Kot A in B. Bila sva eno - nikoli ti brez mene, nikoli jaz brez tebe. Včeraj je bilo drugače, kot je danes in danes je drugače, kot bo jutri... Samo nekatere stvari ostaneje večne, za vedno!

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov