Atlantidski prstan

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 02. Avg. 2005 15:53

Applebitecc napisal/-a:Hm... Ok, nisem vedla, da se tut tko puca. Kje si to zvedu, da se? Mogoče pa zato... Ne vem no, jaz sem ga vedno dala na sonček, ker ga sonce v glavnem polni. Mogoče ga maš pa ponoč tut na streli, kar ni cool in ga luna sprazni. Haha, to je že malo preveč komplicirano... :D
Bi moral enga poznavalca vprašat po moje. :)


:eek: A tudi sprazni se lahko?! :gruebel:
Madonca to je več dela z njim k domačim ljubljenčkom :)

Treba koga najdet,k obvlada zadevo!Ne vem kje je tjaška...ona se z feng-shuijem ukvarja,pa bo po moje več vedela! :sport:
No,tjaška...ko to prebereš nam prosim pomagaj,ker smo nevedni!Bomo veseli še tvojega komentarja! :flehan:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
tjaska
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 585
Na forumu od: 12. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tjaska » 02. Avg. 2005 16:21

Applebitecc napisal/-a:
ryu10kyu napisal/-a:
Applebitecc napisal/-a:Ej ryu, lahko maš pa preveč energije. Al je pa prstan čist zapackan... Oper ga in ga dej za en dan na sonce pol pa spet probej. Če ne deluje, pol je nekaj narobe s tabo. :D :wink:


Imam jaz kameno strelo,pa ga dam gor,da se puca! :)

Je pa res,da sem ga tudi danes gor dal...pa mi je prej sestrična rekla,da zgledam ful dobro...k da sem zaljubljen...ful poln pozitivne energije,pa da se mi učki ful svetijo! :D Tako,da ne vem...a je gut zame ali ne?! :nixweiss:


Hm... Ok, nisem vedla, da se tut tko puca. Kje si to zvedu, da se? Mogoče pa zato... Ne vem no, jaz sem ga vedno dala na sonček, ker ga sonce v glavnem polni. Mogoče ga maš pa ponoč tut na streli, kar ni cool in ga luna sprazni. Haha, to je že malo preveč komplicirano... :D
Bi moral enga poznavalca vprašat po moje. :)


z nihalom iz kamene strele ga lahko napolniš. ne pa samo s kameno strelo. ne ga dajat pod nobenim pogojem v slano vodo!!! (nekateri samooklicani strokovnjaki za kristale to priporočajo)
kristali majo dost višje vibracije kokr druge snovi (npr. voda), zato je res najboljš, da ga napolniš z nihalom. lahko ga položiš med 3 piramide, pa boš vidu kaj bo :)
First to Know

Tres tres chic.
Elizabetka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 293
Na forumu od: 20. 6. 2005
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Elizabetka » 02. Avg. 2005 16:25

ryu10kyu napisal/-a:Jaz sem ga,pa imel do zdele v predalu,pa sem ga gor dal spet...pa mi je ful vroče ratalo in sem se malo omotničnega počutil...pa sem ga spet dol dal! :D
A kdo ve zakaj mi je vroče ratalo...po moje bi tjaška vedela?! :gruebel:



kaj pa tisti kozare,kot ga imam jaz tud z rdečim ,kakšno sporočilo daje vodi?
Uporabniški avatar
Žaklina
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 162
Na forumu od: 21. 3. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a Žaklina » 02. Avg. 2005 21:25

Ančka napisal/-a:Nope, ni alergija na kovino, ker sem mela že ful srebernih, zaltih, bakrenih in nevem kašni prstanov še, pa nism nikol mela problemov.


sej ni nujn da je sam srebro, zlato al pa baker. Jest nism na nobenega od teh alergična sem pa na nikelj, in presneto srbi in potem peče, ko dobim izpuščaj. Tako da mislim, da bi znalo to bit, vsaj po opisu sodeč, ker mam tud sama take probleme.
Uporabniški avatar
Ančka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 85
Na forumu od: 12. 10. 2004
Kraj: lepa gorenjska vasica & Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Ančka » 02. Avg. 2005 23:01

Hehehehehe... Žaklina, sem dojela! :lol:

Krkol že je al sestava prstana al energijsko delovanje prstana: moj počiva na polici. :lol:
Ti in jaz. Kot črno in belo. Kot A in B. Bila sva eno - nikoli ti brez mene, nikoli jaz brez tebe. Včeraj je bilo drugače, kot je danes in danes je drugače, kot bo jutri... Samo nekatere stvari ostaneje večne, za vedno!
Uporabniški avatar
kiki*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 4. 6. 2005
Kraj: na eni zvezdici

Neprebrana objavaNapisal/-a kiki* » 03. Avg. 2005 10:28

ful zanimivo se sliš... treba probat! sam če se mi bo kej čudnega zgodil boste vi krivi! :wink:
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 03. Avg. 2005 10:34

kiki* napisal/-a:ful zanimivo se sliš... treba probat! sam če se mi bo kej čudnega zgodil boste vi krivi! :wink:


Itak...vso odgovornost prevzemamo nase! :D

Nič čudnega se ti ne bo zgodilo...nič bati!Kar te ne ubije te ojača! :gut: :freude:
Če te,pa kar naenkrat ne bo več med nami,pa ne vemo kje si?! :nixweiss: Nič krivi! :sport:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
krEna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 42
Na forumu od: 21. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a krEna » 03. Avg. 2005 10:48

tjaska napisal/-a:z nihalom iz kamene strele ga lahko napolniš. ne pa samo s kameno strelo. ne ga dajat pod nobenim pogojem v slano vodo!!! (nekateri samooklicani strokovnjaki za kristale to priporočajo)
kristali majo dost višje vibracije kokr druge snovi (npr. voda), zato je res najboljš, da ga napolniš z nihalom. lahko ga položiš med 3 piramide, pa boš vidu kaj bo :)


Zakaj pa ne v slano vodo?Jaz sem se z njim na morju kopala,a zna bit kej narobe??

lp
tjaska
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 585
Na forumu od: 12. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tjaska » 03. Avg. 2005 10:50

slana voda lahko mal poškoduje površino kristala, in če površina ni čist gladka, ne more več oddajat tok čiste energije v okolje.
First to Know

Tres tres chic.
Uporabniški avatar
_Le`Ona_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 298
Na forumu od: 8. 10. 2004
Kraj: MS/LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a _Le`Ona_ » 03. Avg. 2005 18:56

Jst sem ga nosila že kar nekaj let nazaj...sčasoma me je začel srbeti prst, naredila se mi je tud krasta...
Kmalu zatem pa mi je tud potemnel :D
Kdor upa, vztraja, kdor vztraja, zmaguje...
Uporabniški avatar
Ančka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 85
Na forumu od: 12. 10. 2004
Kraj: lepa gorenjska vasica & Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Ančka » 03. Avg. 2005 21:38

_Le`Ona_ napisal/-a:Jst sem ga nosila že kar nekaj let nazaj...sčasoma me je začel srbeti prst, naredila se mi je tud krasta...
Kmalu zatem pa mi je tud potemnel :D


A si ga potem še kej nosila?
Ti in jaz. Kot črno in belo. Kot A in B. Bila sva eno - nikoli ti brez mene, nikoli jaz brez tebe. Včeraj je bilo drugače, kot je danes in danes je drugače, kot bo jutri... Samo nekatere stvari ostaneje večne, za vedno!
tjaska
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 585
Na forumu od: 12. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tjaska » 03. Avg. 2005 21:46

atlantidski prstan sčasoma odsluži svojo nalogo. pogosto se prelomi. takrat je najbolš, da ga zakoplješ v zemljo.
First to Know

Tres tres chic.
Uporabniški avatar
_Le`Ona_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 298
Na forumu od: 8. 10. 2004
Kraj: MS/LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a _Le`Ona_ » 03. Avg. 2005 22:00

Ančka napisal/-a:
_Le`Ona_ napisal/-a:Jst sem ga nosila že kar nekaj let nazaj...sčasoma me je začel srbeti prst, naredila se mi je tud krasta...
Kmalu zatem pa mi je tud potemnel :D



A si ga potem še kej nosila?



Nisem...
Kdor upa, vztraja, kdor vztraja, zmaguje...
Elizabetka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 293
Na forumu od: 20. 6. 2005
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Elizabetka » 03. Avg. 2005 22:41

Mene bi pa blo strah imet ta prstan gori.
Uporabniški avatar
šečeru
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 209
Na forumu od: 23. 9. 2004
Kraj: Peščena plaža pod vročim soncem

Neprebrana objavaNapisal/-a šečeru » 08. Avg. 2005 19:07

moja sestra ga ima in malo verjame jaz pa prav nič
Pomesaj ove noci crnu i zlatnu,
po mojoj koži slikaj kao po platnu,
diraj me usnama po telu i vratu,
pa onda stavi me u ram.

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov