Atlantidski prstan

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Emina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 469
Na forumu od: 17. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Emina » 02. Avg. 2005 9:44

Ančka napisal/-a:Nope, ni alergija na kovino, ker sem mela že ful srebernih, zaltih, bakrenih in nevem kašni prstanov še, pa nism nikol mela problemov.

Ja, točno to, kar si opisala, se meni naredi, če dam nase kako nežlahtno kovino-pleh.


Ančka napisal/-a:Aja, spada tut mal v to temo (ne bi odpirala nove): Na isto foro je tut ''Perilo moči''. A poznate, noste,...?

Ja, pa čudežni kozarci, čudežna voda, čudežni kamni... :roll:
čmrlja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 2. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a čmrlja » 02. Avg. 2005 10:14

prstan je ena kul zadeva. jest ga mam tut. brez njega mi žvet ni, pa še dobr zgleda!
:razz:
bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
Applebitecc
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1165
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Applebitecc » 02. Avg. 2005 10:57

Ančka napisal/-a:
Applebitecc napisal/-a: Srebro ti jemlje energijo, zlato ti jo daje. Baker in ostalo so nevtralne kovine.


Aja? Jst sem slišala, da je ravn zlato tist, ki ti jo jemle. Zlato je (baje) ful slab prevodnik in, če si občutljiv na take fore, ga baje ni dober nost, ker preprečuje kroženje energije po telesu.
..?


Nisem 100%, samo glede na to da je srebro bolj hladna kovina in zlato ne bi pol rekla, da najbrž je tako. Men je to povedal bioenergetik, jaz mu kar verjamem no, lahko pa še preverte. :wink:
krfjolca
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 810
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a krfjolca » 02. Avg. 2005 12:28

Jest mam tud alergijo na nežlahtne kovine - lahko pa nosim zlato, srebro in kirurško jeklo.
Uporabniški avatar
Ančka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 85
Na forumu od: 12. 10. 2004
Kraj: lepa gorenjska vasica & Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Ančka » 02. Avg. 2005 13:30

Jst drgač lohk nosm čist vsak kič pa nimam alergije. Ne bom pa trdla, da sem ''alergična na energije v atlantitsku prstanu''. :D
Ti in jaz. Kot črno in belo. Kot A in B. Bila sva eno - nikoli ti brez mene, nikoli jaz brez tebe. Včeraj je bilo drugače, kot je danes in danes je drugače, kot bo jutri... Samo nekatere stvari ostaneje večne, za vedno!
Uporabniški avatar
dumbo
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 187
Na forumu od: 25. 12. 2004
Kraj: ko prideš not - levo :)

Neprebrana objavaNapisal/-a dumbo » 02. Avg. 2005 13:38

Imam ta prstan in ga redno nosim že kakšna 4 leta , če ne celo 5 let in to 24/7, niti na morju ga ne dam dol ......... Dosedaj še nisem imela problemov z njim, prav tako ne z alergijo (nosim samo srebro), in z kakšnimi stranskimi učinki. Očistim ga te ko se spomnim, ne glede na polno luno, ali kaj podobnega.
Kupila pa sem ga v MB v Ahatu.

Prstan izgleda takole:
Slika

Ploščica pa takole:
Slika
Bil je navaden dan in Marko Polo je odšel odkrivat Kitajsko. Kaj boš počel ti?
Uporabniški avatar
izitanči
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 680
Na forumu od: 27. 12. 2004
Kraj: bela ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a izitanči » 02. Avg. 2005 14:27

Kaj pa cena teh izdelkov prstan ali pa obesek??
Sončni zahod je mešanica, med pravljico in iluzijo. Ene največjih lepot, kar jih ponuja stvarstvo. Čista katarza človeškim čutom.
Uporabniški avatar
dumbo
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 187
Na forumu od: 25. 12. 2004
Kraj: ko prideš not - levo :)

Neprebrana objavaNapisal/-a dumbo » 02. Avg. 2005 14:40

V Ahatu mislim, da pride prstan cca 6000 SIT ........... nisem pa ziher, je pa tu nekje okrog.
Za ploščico pa ne vem koliko pride
Bil je navaden dan in Marko Polo je odšel odkrivat Kitajsko. Kaj boš počel ti?
Uporabniški avatar
izitanči
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 680
Na forumu od: 27. 12. 2004
Kraj: bela ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a izitanči » 02. Avg. 2005 14:42

Dumbo, hvala za odg.
Ampak tole bi pa tut jaz probala.
Sej škodovat ti itak ne more, če pa koristi pa tolk boljš!!! :)
Sončni zahod je mešanica, med pravljico in iluzijo. Ene največjih lepot, kar jih ponuja stvarstvo. Čista katarza človeškim čutom.
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 02. Avg. 2005 14:44

izitanči napisal/-a:Dumbo, hvala za odg.
Ampak tole bi pa tut jaz probala.
Sej škodovat ti itak ne more, če pa koristi pa tolk boljš!!! :)


Lahko ti škoduje! :/
Jaz sem ga dal včeraj spet gor,pa me je začelo ful mest v glavi,pa vroče mi je ratalo!Sem se ful omotičnega počutil...sem ga potem takoj dol dal...pa je bilo pol v redu! :)
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 02. Avg. 2005 14:47

Hehe, ryu.. kaj pa ma ta prstan proti teb? Kaj si mu naredu, ha? :P :twisted:

Jz sm pa učeri k sm tole temo odprla, prvič slišala za ta prstan, tko da zaenkrat še nimam nobenga mnenja o tem a je možno da deluje al ne.. Morm mal bl podrobno prebrat vse skp pa pol kak normalen komentar dam! :)
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
Applebitecc
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1165
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Applebitecc » 02. Avg. 2005 14:47

Ej ryu, lahko maš pa preveč energije. Al je pa prstan čist zapackan... Oper ga in ga dej za en dan na sonce pol pa spet probej. Če ne deluje, pol je nekaj narobe s tabo. :D :wink:
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 02. Avg. 2005 14:51

Applebitecc napisal/-a:Ej ryu, lahko maš pa preveč energije. Al je pa prstan čist zapackan... Oper ga in ga dej za en dan na sonce pol pa spet probej. Če ne deluje, pol je nekaj narobe s tabo. :D :wink:


Imam jaz kameno strelo,pa ga dam gor,da se puca! :)

Je pa res,da sem ga tudi danes gor dal...pa mi je prej sestrična rekla,da zgledam ful dobro...k da sem zaljubljen...ful poln pozitivne energije,pa da se mi učki ful svetijo! :D Tako,da ne vem...a je gut zame ali ne?! :nixweiss:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 02. Avg. 2005 14:56

Ja verjetno je gut ane.. ;) (I guess)
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
Applebitecc
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1165
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Applebitecc » 02. Avg. 2005 15:06

ryu10kyu napisal/-a:
Applebitecc napisal/-a:Ej ryu, lahko maš pa preveč energije. Al je pa prstan čist zapackan... Oper ga in ga dej za en dan na sonce pol pa spet probej. Če ne deluje, pol je nekaj narobe s tabo. :D :wink:


Imam jaz kameno strelo,pa ga dam gor,da se puca! :)

Je pa res,da sem ga tudi danes gor dal...pa mi je prej sestrična rekla,da zgledam ful dobro...k da sem zaljubljen...ful poln pozitivne energije,pa da se mi učki ful svetijo! :D Tako,da ne vem...a je gut zame ali ne?! :nixweiss:


Hm... Ok, nisem vedla, da se tut tko puca. Kje si to zvedu, da se? Mogoče pa zato... Ne vem no, jaz sem ga vedno dala na sonček, ker ga sonce v glavnem polni. Mogoče ga maš pa ponoč tut na streli, kar ni cool in ga luna sprazni. Haha, to je že malo preveč komplicirano... :D
Bi moral enga poznavalca vprašat po moje. :)

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov