Astrološka knjiga sanj

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
kamis
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1085
Na forumu od: 12. 12. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kamis » 25. Feb. 2008 22:46

Ja jst sm sanjala enkrat da sm noseča.In sm šla gledat ansledn dan u babičino staro sanjsko knjigo kaj to pomen pa je pisal da se te bo spomnu prijatelj iz daljnih krajev.Zdej kukrkol naključje al pa ne sam zjutri me je res klicala bivša sošolka iz koroške tko da...
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 25. Feb. 2008 23:40

js pa že cel tedn sanjam d delam na enem mestu, kjer bom in sm della med poletnimi...in da mi sploh ne gre, d mam tako gužvo, d mi vedno gre kej narobe, d vrnem preveč denarja... :? not good not good
Uporabniški avatar
Damyanchyka
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1390
Na forumu od: 8. 4. 2007
Kraj: Poletje

Neprebrana objavaNapisal/-a Damyanchyka » 25. Feb. 2008 23:42

Mogoče sam razmišljaš o tem velik.Pač o neuspehu al pa da maš strah pred to odgovornostjo ;)
Narava je krivična. Psi ne znajo govoriti, medtem ko nekateri ljudje odlično lajajo!
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 25. Feb. 2008 23:44

ja je tko ja...te zadne čase sm itk pod stresom...informativni je šou mimo, vpis na faks, matura, delo, uno, tretje...se kr nabere in pole se vidi u sanjah...sej zato pa sploh ne gledam kej te sanje pomenijo :wink:
Uporabniški avatar
borboletta
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 304
Na forumu od: 19. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a borboletta » 26. Feb. 2008 8:14

Tigi napisal/-a:Danes sem pa sanjala, da sem sexala z enim tipom :eek: in ga tako prevarala...

:cry: Kaj to pomeni?


Da premalo seksaš in pol delaš neumnosti v sanjah. :lol:

mal se hecam dej! jst tud to večkrt sanjam in pol povem mojmu pa mi reče: "te peče vest a? kaj šele bi blo če bi se to res zgodilo!" al pa me potolaži: "tolk me maš rada d te je še v sanjah strah d ne bi kej neumnega nardila!"
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 26. Feb. 2008 8:32

Hju jaz full sexam tko, da to ni to :twisted:
Mah čudn je to vse skupi...
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 09. Mar. 2008 0:05

Jst sem pa v zadnjih mesecih v sanjah že dostikrat skoraj umrla - Enkrat sem se utapljala in sem se zbudila ravno preden mi je dokončno zmanjkalo zraka, drugič so me neki ljudje hoteli zadaviti z bodečo žico, spet enkrat so me ustrelili, davili z vrvjo, zabodli .. Včasih me hoče kdo umorit, včasih je nesreča, ampak vedno se zbudim ravno preden umrem... Včasih si sploh ne upam zaspat, ker me je strah, kakšna (skorajšnja) smrt me spet čaka ... :?
Uporabniški avatar
iluzija
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 9. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a iluzija » 09. Mar. 2008 14:13

Libido. napisal/-a: ampak vedno se zbudim ravno preden umrem...

Ja to je ful zanimivo. Tudi jaz v svojih sanjah še nikoli nisem umrla in sem se prav že spraševala kaj je za tem :? .
Uporabniški avatar
princesss
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 286
Na forumu od: 18. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a princesss » 09. Mar. 2008 14:22

Men se dostkrat sanja, da sm noseča. Vsaj ene 2x na mesc. Dons se mi je sanjal, da sva ble obe z mami noseče. :? Vedno se pol zjutri tok živo spomnm kakšn je biu trebušček na dotik in kok vesela sm bla.. Ne vem zakaj se mi to skos ponavla.. :?
Perhaps we all give the best of our hearts uncritically.. to those who hardly think about us in return. /T. H. White/
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 09. Mar. 2008 16:37

js sm pa sanjala d sm sexala z mojim inštruktorjem od avtošole :D sej u sanjah je blo lepo...še posebi pa je blo lepo zjutro, ko sm ugotovila, d so to samo sanje...še zdej se počutim grdo, ko pomislim, kej sm della u sanjah :)
Uporabniški avatar
smotkica_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 561
Na forumu od: 11. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a smotkica_ » 11. Mar. 2008 20:35

Meni se je pa danes sanjalo, da sem vidla kačo čisto od blizu, v glavo. Gledala sem jo direktno v oči, ona pa mi je sikala z jezikom. A če sem se zbudila?? Jaaaa.... :roll:
...če ljubezen nosiš v sebi...potem jo vedno tudi srečaš...
Uporabniški avatar
amital
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 558
Na forumu od: 15. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a amital » 11. Mar. 2008 22:30

smotkica_ napisal/-a:Meni se je pa danes sanjalo, da sem vidla kačo čisto od blizu, v glavo. Gledala sem jo direktno v oči, ona pa mi je sikala z jezikom. A če sem se zbudila?? Jaaaa.... :roll:


men se je pa sanjalo, da je kača pred mojimi očmi ubila mačko, potem pa šla nasproti meni. mala, grda, zelena kača. ne prenesem jih :x
vse se zgodi z razlogom, tako kot se tudi vse vrača in vse plača
Uporabniški avatar
smotkica_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 561
Na forumu od: 11. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a smotkica_ » 12. Mar. 2008 15:33

Ok, jaz ne štekam. Včasih nisem nikol nič sanjala oz. se nisem spomnila. Sedaj pa se že en teden zbujam sredi noči, ker imam tako grozne sanje. Danes sem sanjala, da je en kolega skos bruhal, nato pa smo odšle s kolegicam proti domu, v ostrem ovinku, pa nas je vrglo iz ceste, in smo trčile v kozolec. In ravno ko smo trčile, me je zbudila budilka. WTF???
...če ljubezen nosiš v sebi...potem jo vedno tudi srečaš...
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 12. Mar. 2008 21:19

MilkyWay napisal/-a:js sm pa sanjala d sm sexala z mojim inštruktorjem od avtošole :D sej u sanjah je blo lepo...še posebi pa je blo lepo zjutro, ko sm ugotovila, d so to samo sanje...še zdej se počutim grdo, ko pomislim, kej sm della u sanjah :)

spet sm sanjala, d se neki petljam z inštruktorjem :D ajeeeej...ma zdej nisva seksala, ampak se samo menla za miting :)
Uporabniški avatar
Josephina
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1563
Na forumu od: 20. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Josephina » 12. Mar. 2008 22:15

Lol babe. :) Prevec sanjamo.

Jaz se spominm skoraj vsakih sanj. In zadnje case sanjam sosolko.

Zadnjic sem sanjaala da je izgubila lase z kozo vred :? In da sem bila jaz kriva za to, vceraj sem pa sanjala, da sva se zaletili in da je ostala brez noge. :(

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov