Astro vedeževalnica

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
FuckedUpKid.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 20
Na forumu od: 17. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a FuckedUpKid. » 22. Apr. 2009 20:07

Tud jz bi se dodala na seznam če lahko :D
zanima pa me
1. kko se bo obneslo najino ljubezensko razmerje s fantom (ki ga ubistvu šele začenjava), ubistvu sva z njim že bila skupaj, pa me zanima če nama bo tokrat uspelo?
2. Kako se bo razpletlo med nama z prijatejico, s katero sva se zelo oddalile
3. Šola - bom izdelala letnik brez kakšnih večjih težav?
Hvalaa že v naprej.**
Zadnjič spremenil FuckedUpKid., dne 27. Apr. 2009 9:45, skupaj popravljeno 2 krat.
Do what you Love. Fuck everything eLse. ♥
Fallen
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 26. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Fallen » 22. Apr. 2009 21:46

Jaz tudi, jaz tudi! :D
1. Ljubezen. Že dalj časa sem zaljubljena v fanta, med nama pa je velika starostna razlika. Je kaj možnosti da bova skupaj? Je kaj čustev z njegove strani, karkoli? Zelo ga pogrešam, pozabiti ga ne morem oz. res ga nočem spustiti iz svojega življenja, saj sem se res zelo navezala nanj.
In če se kaže kakršnakoli sprememba na ljubezenskem področju? Se pravi, še ljubezen na splošno.
2. Kako mi bo šlo pri športu? nevem, ali naj vztrajam, ali ne.

Hvala, super ste=** :)


sončk napisal/-a:pozor!

Vsaka, k postavi vprašanje, nej se doda na seznam, da ne bo tok zmede. Če se ne boste dale na seznam, vm ne bomo vedeževale :P

To je pa seznam tistih, k morjo še dobit odgovor.


..špela..
*Srček
piza
Delphinidae
melodious
Moonlight princess
onegirl111
andreyac
lakeesha
Yummylicious
Barbi78
softTouch
Tamceek
rubencita
Lastovica

Fallen
Zadnjič spremenil Fallen, dne 06. Maj. 2009 14:10, skupaj popravljeno 3 krat.
...Divje ljubi me pred mestom, divje, da poletim...
Uporabniški avatar
Natasa*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 19. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Natasa* » 23. Apr. 2009 9:50

sončk napisal/-a:Sm jst ..špelo... oz. eno njenih vprašanj.


Šestica mečev, kolo sreče, desetica palic

V Šestici mečev vidimo premik iz stresnih trenutkov v bolj vesele. Če sta imela s fantom kakšne težave, jih na obzorju ni več. Lahko nakazuje tudi dolgo potovanje.

Kolo sreče kaže, da moraš sama prevzeti odgovornost za svoje življenje, karkoli si želiš, moraš sama dati pobudo. Lahko nakazuje tudi nepričakovano srečo, naključje, začetek nekega novega cikla.

Desetica palic nakazuje, da te prevelika sreča zna zelo obremeniti, vzeti čas drugim stvarem in lahko povzroči, da izgubiš veliko družabnih stikov, ker ne boš zmogla slediti dogodkom. Če se boš poročila ali imela otroka, ne pozabi na svoje življenje.


aha, super ...

vidim, da si ti tudi detektirala težave v odnosu, ki jih njeno navdušeno vprašanje glede ljubezni sicer negira.

Jaz sem videla celo preveč teh težav in potem nisem bila več čisto prepričana, da sem karte metala v pravem stanju.
Uporabniški avatar
Natasa*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 19. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Natasa* » 23. Apr. 2009 16:46

..špela.. napisal/-a:Hei!
Zanima me pa še šola? Bom naredila?
Lep pozdravček! Špela


Na kratko ... boš, a ne bo šlo čisto brez težav. Poznopomladanski meseci kažejo precej stresa in kar nekaj težav. Malo bo treba še stisnit - brez tega res ne bo šlo, drugače bi bilo pa res škoda, da bi si pokvarila počitnice.
Uporabniški avatar
Natasa*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 19. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Natasa* » 23. Apr. 2009 16:51

*Srček napisal/-a:Lep pozdrav vsem skupaj!

Tako kot večina punc pozdravljam novo temo :wink: , sama pa bi tudi rada malo pogledala ljubezensko življenje in dogajanje to pomlad. Se kažejo kakšne prelomnice? :)


Ti si že v fazi prerajanja, novih začetkov (karta rojstva). Na področju ljubezni je zaenkrat videti veliko znanstev, srečanj, stikov, ampak pred junijem ne pričakujem kaj pomenljivejšega. Boš kar malo nestrpna (karta hrepenenja). Zna pa takrat, na začetku, tik pred poletjem skočit kakšna močna iskra (karta presenečenja). Karte so lepe, tako da se pusti presenetit ...
Uporabniški avatar
Natasa*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 19. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Natasa* » 23. Apr. 2009 17:10

piza napisal/-a: Ojla - pozdravljene!

Jaz bi postavila vprašanje:

1. Kako mi kaže v sedanji službi ? Ali bom ostale v tej , ali bom našla kaj drugega boljšega ?


Si v fazi razmišljanja, tehtanja in morda tudi tuhtanja (karta misli). Zaenkrat ne kaže slabo. Situacija se umirja (karta svečenika), okoliščine so nekako stabilne, karta upanja in karta ljubezni namigujeta, da se trenutno kar dobro znajdeš in počutiš v tej sredini. Čez kakšen mesec je nek zoprn stres, nekaj te preganja, ampak je kriza zelo prehodna ...

Če želiš iskat novo delovno mesto, je idealno obdobje za to julij ali avgust (menda ne prav ugoden mesec po statistikah zavoda za zaposlovanje, ker večina išče nove delavce na jesen, ampak evo, meni se pač karte tako odprejo).

Drugače pa: karte samo svetujejo in namigujejo, odločimo se še vedno mi sami.

piza napisal/-a:
2, Ali se bo izboljšalo moje finančno stanje, ali bom dobila kakšno dodatno delo in s tem dodatni zaslužek ?


trenutek ni najbolj zrel za to ... zdi se da so ti ta trenutek v tem oziru vse poti nekako zaprte - tudi okoliščine ti niso najbolj naklonjene,

to pa ne pomeni, da bo stalno tako ... karta upanja nakazuje, da se bo situacija sčasoma zjasnila, zna biti, da se ti že čez mesec, največ dva nasmehne sreča ... te bo priložnost skoraj sama našla (karta usode), pa nekaj takšnega bo to delo, da ti bo dobro ležalo in kjer se boš znala dobro izkazat

Pri tebi se je nekaj kart ponovilo, verjetno tudi zato, ker sta vprašanja sorodna ... predvsem moram omenit karto upanja. Bodi in ostani optimist. Upanje ti bo dalo dovolj energije, da uspeš v vsem, za kar se odločiš.
Uporabniški avatar
Natasa*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 19. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Natasa* » 23. Apr. 2009 17:33

melodious napisal/-a: Jaz bi tudi postavila par vprašanj :D
1. Ker ne morem živeti brez glasbe in poskušam najti svojo zvezdo sreče v tej smeri, me zanima, če bom našla bend in kako bo kaj na tem podorčju?


Mislim, da boš našla svojo 'jato' (karta usode in presenečenja). Je pa res, da se je pod karto talenta in ustvarjanja najprej odprla karta svečenika, to pomeni, da si se s svojim talentom prej nekako od ljudi umaknila, kot da bi se jim približala. Ne vem. Karta svečenika vedno kaže tudi neko distanco, nek umik, nekaj višjega, lahko tudi ideal, smisel ... kar je super, ampak bi pa morda morala paziti, da nehote ne izpadeš nekako 'vzvišena' (kot da si nad drugimi), ker boš na ta način težko našla sebi najbolj pravo druščino (bend). Ta trenutek so stvari na tem področju malo zaprte - pa ne zaradi okoliščin, ker se ti v resnici stvar že odpirajo. Karta pisma kaže na potencialna vabila, komplimente, potrditve ... pa tudi karta nenadnega presenečenja kaže, da se ti v bližnji prihodnosti nekaj odpira. Probleme imaš na tej poti zaradi čisto osebnih blokad in ne vem, karta izgub namiguje, da mogoče ravno ta trenutek niso vsi ljudje okoli tebi naklonjeni tvoji viziji (preračunljivost?, vsekakor ne podpisuj in ne obljubljaj ta trenutek nič (karta sporočila) dokler dobro ne premisliš. Za julij pade karta usode, takrat boš točno vedela kako in kaj ..

melodious napisal/-a:
2. Zanima me še, če bom vzpostavila prijateljski stik z dvema osebama (enim fantom in eno prijateljico), ki sta mi nekoč veliko pomenila. Med njima ni nikakršne povazave. Le poznanstvo.

Ti dve področji me najbolj zanimata, več vprašanj pa ne bom postavljala, da jih ne bo preveč :D

Hvala :)


Pri fantu so padle karte hiša (občutek doma, domačnosti, bližine), smrti (prelomnica, radikalen rez, preobrazba) in neiskrenosti (kar nekaj nizrečenega). Prijateljstvo je možno le, če se nekaj starega izčisti, sicer odnos ostane zgolj dobro staro znanstvo.

Pri dekletu so padle karta zaklada, nesreče in svadbe. Je mogoče to zadnje razlog, da sta izgubile kontakt (čustvena razmerja z drugimi ljudmi)? Nekaj bolečine je čutiti v tem odnosu, ampak potencial pa ta odnos ima, da se regenerira ali celo preseže nekaj, kar je že nekoč bil.
Uporabniški avatar
melodious
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 67
Na forumu od: 14. 3. 2006
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a melodious » 23. Apr. 2009 19:26

Natasa* napisal/-a:
melodious napisal/-a: Jaz bi tudi postavila par vprašanj :D
1. Ker ne morem živeti brez glasbe in poskušam najti svojo zvezdo sreče v tej smeri, me zanima, če bom našla bend in kako bo kaj na tem podorčju?


Mislim, da boš našla svojo 'jato' (karta usode in presenečenja). Je pa res, da se je pod karto talenta in ustvarjanja najprej odprla karta svečenika, to pomeni, da si se s svojim talentom prej nekako od ljudi umaknila, kot da bi se jim približala. Ne vem. Karta svečenika vedno kaže tudi neko distanco, nek umik, nekaj višjega, lahko tudi ideal, smisel ... kar je super, ampak bi pa morda morala paziti, da nehote ne izpadeš nekako 'vzvišena' (kot da si nad drugimi), ker boš na ta način težko našla sebi najbolj pravo druščino (bend). Ta trenutek so stvari na tem področju malo zaprte - pa ne zaradi okoliščin, ker se ti v resnici stvar že odpirajo. Karta pisma kaže na potencialna vabila, komplimente, potrditve ... pa tudi karta nenadnega presenečenja kaže, da se ti v bližnji prihodnosti nekaj odpira. Probleme imaš na tej poti zaradi čisto osebnih blokad in ne vem, karta izgub namiguje, da mogoče ravno ta trenutek niso vsi ljudje okoli tebi naklonjeni tvoji viziji (preračunljivost?, vsekakor ne podpisuj in ne obljubljaj ta trenutek nič (karta sporočila) dokler dobro ne premisliš. Za julij pade karta usode, takrat boš točno vedela kako in kaj ..

melodious napisal/-a:
2. Zanima me še, če bom vzpostavila prijateljski stik z dvema osebama (enim fantom in eno prijateljico), ki sta mi nekoč veliko pomenila. Med njima ni nikakršne povazave. Le poznanstvo.

Ti dve področji me najbolj zanimata, več vprašanj pa ne bom postavljala, da jih ne bo preveč :D

Hvala :)


Pri fantu so padle karte hiša (občutek doma, domačnosti, bližine), smrti (prelomnica, radikalen rez, preobrazba) in neiskrenosti (kar nekaj nizrečenega). Prijateljstvo je možno le, če se nekaj starega izčisti, sicer odnos ostane zgolj dobro staro znanstvo.

Pri dekletu so padle karta zaklada, nesreče in svadbe. Je mogoče to zadnje razlog, da sta izgubile kontakt (čustvena razmerja z drugimi ljudmi)? Nekaj bolečine je čutiti v tem odnosu, ampak potencial pa ta odnos ima, da se regenerira ali celo preseže nekaj, kar je že nekoč bil.


uuu, superca. Hvala ti :bussi: Upam, da se bo pokazala kakšna možnost, da razčistiva s tem fantom o nerazčiščenih zadevah :/
Še enkrat hvala, kaj enkrat, stokrat :)

Sem pozabila še dopisat, da si zlo zadela. Glede glasbe imam res osebno blokado, ne verjamem dovolj vase. Glede fanta, ravno zaradi neiskrenosti in zaradi neizrečenih čustev, sva izgubila stike. Pri dekletu pa sva izgubile kontakt zaradi, tako kot si napisala, čustvenega razmerja z drugimi ljudmi.
Zadnjič spremenil melodious, dne 23. Apr. 2009 20:59, skupaj popravljeno 2 krat.
andreich
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 19. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a andreich » 23. Apr. 2009 19:29

Še jaz, prosim :hallo: (pa super je ta vedeževelnica, vse pohvale!)

1. Ljubezen. Zanima me ali se mi obeta kaj resnega. Do sedaj še namreč nisem imela kakšne resne zveze, kljub temu da so že bile priložnosti (na fantih vedno najdem ˝napake˝).
2. Šola. Zanima me prehod v septembru (rada bi spremenila način študija, pa ne vem če mi bo uspelo).

Hvala že vnaprej! :wink:


sončk napisal/-a:pozor!

Vsaka, k postavi vprašanje, nej se doda na seznam, da ne bo tok zmede. Če se ne boste dale na seznam, vm ne bomo vedeževale :P

To je pa seznam tistih, k morjo še dobit odgovor.


..špela..
*Srček
piza
Delphinidae
melodious
Moonlight princess
onegirl111
andreyac
lakeesha
Yummylicious
Barbi78
softTouch
Tamceek
rubencita
Lastovica

Fallen
andreich
Uporabniški avatar
FuckedUpKid.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 20
Na forumu od: 17. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a FuckedUpKid. » 23. Apr. 2009 20:36

upss zadnjič sm se pozabla podpisat še na ta seznam :oops:
sončk je napisal/a:

pozor!

Vsaka, k postavi vprašanje, nej se doda na seznam, da ne bo tok zmede. Če se ne boste dale na seznam, vm ne bomo vedeževale

To je pa seznam tistih, k morjo še dobit odgovor.


..špela..
*Srček
piza
Delphinidae
melodious
Moonlight princess
onegirl111
andreyac
lakeesha
Yummylicious
Barbi78
softTouch
Tamceek
rubencita
Lastovica
FuckedUpKid
Fallen
andreich
Do what you Love. Fuck everything eLse. ♥
Uporabniški avatar
*Srček
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 120
Na forumu od: 19. 6. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *Srček » 23. Apr. 2009 21:27

Natasa* napisal/-a:
*Srček napisal/-a:Lep pozdrav vsem skupaj!

Tako kot večina punc pozdravljam novo temo :wink: , sama pa bi tudi rada malo pogledala ljubezensko življenje in dogajanje to pomlad. Se kažejo kakšne prelomnice? :)


Ti si že v fazi prerajanja, novih začetkov (karta rojstva). Na področju ljubezni je zaenkrat videti veliko znanstev, srečanj, stikov, ampak pred junijem ne pričakujem kaj pomenljivejšega. Boš kar malo nestrpna (karta hrepenenja). Zna pa takrat, na začetku, tik pred poletjem skočit kakšna močna iskra (karta presenečenja). Karte so lepe, tako da se pusti presenetit ...


Hvala za napisano :wink:, se mi pa zdi da vem s kom so ta srečanja in stiki in zakaj pred junijem ne bo nič bolj pomenljivega...zapletena situacija, ki se vleče že od prejšnjega junija se sedaj razpleta in gre za kar kočljivo zadevo med nažalost tremi in ne dvema..

Hvala za pomoč!
Uporabniški avatar
_*Jagoda*_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 137
Na forumu od: 17. 4. 2007
Kraj: Slovenija :D

Neprebrana objavaNapisal/-a _*Jagoda*_ » 24. Apr. 2009 16:17

Lep pozdrav!
Mene pa zanima če nama bo s fantom še dalje uspevala najina zveza? Če bom lepo izpeljala letnik ali bom imela pri tem kake težave? Pa če bom v prihodnosti imela kakšne pevske priložnosti?
Hvala

..špela..
*Srček
piza
Delphinidae
melodious
Moonlight princess
onegirl111
andreyac
lakeesha
Yummylicious
Barbi78
softTouch
Tamceek
rubencita
Lastovica
FuckedUpKid
Fallen
andreich
_*Jagoda*_
aymee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 137
Na forumu od: 14. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a aymee » 25. Apr. 2009 11:58

zivjo... jaz sem ze pisala da me zanima ljubezenska situacija, je mozno da se z bivsim fantom pobotava...in kako se bo nasplosno odvijalo stanje pri meni..najlepsa hvala :)

..špela..
*Srček
piza
Delphinidae
melodious
Moonlight princess
onegirl111
andreyac
lakeesha
Yummylicious
Barbi78
softTouch
Tamceek
rubencita
Lastovica
FuckedUpKid
Fallen
andreich
_*Jagoda*_[/quote]
aymee
Uporabniški avatar
Natasa*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 19. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Natasa* » 25. Apr. 2009 15:52

Glede na seznam, je na vrsti

Moonlight princess

Tu se dodajate:

:wink:

onegirl111
andreyac
lakeesha
Yummylicious
Barbi78
softTouch
Tamceek
rubencita
Lastovica
FuckedUpKid
Fallen
andreich
_*Jagoda*_[/quote]
aymee

... pa upam, da kmalu še kakšna pride pomagat, če ne bo tole kmalu bolj žalostno :?
Uporabniški avatar
Natasa*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 19. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Natasa* » 25. Apr. 2009 16:14

Moonlight princess napisal/-a: fajn super da ste se odločle ustvarit to rubriko.....no tak da punce mam vprašanje pa bi bla res vesela če bi mi katera odgovorila na moje vprašanje......moje vprašanje je s področja ljubezni.....glede na to da mi nikoli ni blo z rožicami postlano kar se ljubezni tiče me zanima ali bom doživela vsaj kanček sreče...hvala za morebiten odgovor


... sem šla gledat nazaj v preteklost, in videla, da imaš za sabo res kar nekaj nesreče, pa tudi kakšen trenutek sreče. Zaradi karte vdovca, ki je nekako povezana s to tvojo nesrečo, bolečino, izgubo (karta nesreče), se sprašujem, kaj in koliko je z vsem skupaj imel opraviti nek starejši moški (lahko bi bil to oče ali druga očetovska figura). Odnos z očetom obarva kasnejši odnos do moškega spola, do fantov ...

Ampak bistvo pa je, da si:

ta trenutek že notranje stabilna (težko ti povem, kako pomembno je to, sicer pa mogoče to zdaj tudi že sama dobro veš). To, da veš, kdo si (karta zvestobe) in kaj hočeš je predpogoj za to, da najdeš srečo v ljubezni. Čeprav čisto še nisi razčistila z romantičnimi mitom in sanjavimi ideali (karta upanja), te čaka še nekaj malega prizemljevanja (na dolgi rok je to dobro zate). Drugače se ti pa že odpira čustvena sfera (karta svadbe, sporočila (spoznanja), darila ...).

Konkretnega fanta v kartah ta trenutek ne vidim, kar pa ne pomeni, da se ne bo v naslednjega pol leta nič dogajalo - če kaj, simpatije gotovo bodo. Sicer pa to tudi pomeni samo to, da si ključen dejavnik ta trenutek ti - ko si ti sama s sabo v redu, so takšni in bodo takšni tudi tvoji odnosi.

Že to poletje precej obeta ... tudi neko usodno srečanje (karta usode za julij ali avgust), ki rezultira v nove začetke (karta rojstva za september) ...

Boš videla, vse kar se je doslej dogajalo, bo iz tebe potegnilo samo najboljše. Močnejša si kot ta trenutek misliš!

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov