Astro vedeževalnica

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Moonlight princess
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 27
Na forumu od: 24. 1. 2009
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Moonlight princess » 18. Apr. 2009 9:13

fajn super da ste se odločle ustvarit to rubriko.....no tak da punce mam vprašanje pa bi bla res vesela če bi mi katera odgovorila na moje vprašanje......moje vprašanje je s področja ljubezni.....glede na to da mi nikoli ni blo z rožicami postlano kar se ljubezni tiče me zanima ali bom doživela vsaj kanček sreče...hvala za morebiten odgovor
THE SKY FALLS AND YOU FEEL LIKE IT'S A BEAUTIFUL DAY
onegirl111
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 118
Na forumu od: 15. 12. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a onegirl111 » 18. Apr. 2009 10:21

hejla! zdaj je pa še mene začelo zanimati, kaj me čaka:D

super tema:D

am..no mene pa zanima...če se bo kaj izcimilo iz tega..kar mava s tem fantom..al je tisti pravi še nekje daleeeč?:D

pa zanima me tudi..kako bo s študijem?:D

hvala punce :)
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 18. Apr. 2009 10:52

haley napisal/-a:Kako se bo nadaljevala moja zveza s fantom?


Čarovnik, visoka svečenica, pravica


V zvezi si sedaj v času polnem priložnosti in ustvarjalnih začetkov. Imaš možnosti izbrati več različnih smeri, razumsko, domišljijsko, ustvarjalno, materialno in fizično. Možnosti so na voljo v vsaki od teh smeri, energijski nivo, ki ga ta karta kaže, je visok. Čarovnik je karta, ki ponazarja vitalnost in nadarjenost, ki sta zavarovani z močno intucijo.

Visoka svečenica predstavlja močno žensko stran, vendar je lahko težavna karta zaradi svojih skritih lastnosti. Razumevanje svoje zveze moraš poiskati na intuitivnem nivoju, z lastno intuicijo in sanjami, ne z razumom. Predstavlja obetujoč potencial, nekaj kar se bo izpolnilo, vendar le ob pravem času in na pravem mestu. Visoka svečenica je tudi povezana z nosečnostjo, zato svetuje, da se prepričaš, kdaj je pravi čas.

Pravica je pa ravno nasprotna karta kot visoka svečenica. To se pravi, ko boš potencial zveze intuitivno začutila, moraš o tem še razmisliti z glavo. Pravica je pogosto ilustrirana z mečem resnice in tehtnico ravnotežja, kar poudarja, da morajo biti vsi naši zaključki vedno dobro pretehtani. Lahko se navezuje na pravne ali poslovne zadeve. Lahko pa predlaga, da uporabiš logično razmišljanje za razrešitev osebnega problema, ki je (bo) povezan s tvojim fantom.
Pri iskanju rešitve moraš upoštevati oba pola stanja.

Ne vidim nekih hudih problemov, zato so tudi karte bolj abstraktne =)
Moonlight princess
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 27
Na forumu od: 24. 1. 2009
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Moonlight princess » 18. Apr. 2009 11:21

se opravičujem ker mi je vrglo ven tolko postov.....računalniški škrat ...tak je ko comp zašteka
THE SKY FALLS AND YOU FEEL LIKE IT'S A BEAUTIFUL DAY
andreyac
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 6. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a andreyac » 18. Apr. 2009 12:15

pozdravljene!

super da ste uvedli to temo.. si lahko pomagamo med seboj.

no jaz imam par vprašanj za naše vedeževalke.

zanima me, kako bo potekala moja zveza s fantom. skupaj sva že 3 leta.

kako pa kaj faks - ga bom uspešno zaključila??

pa še zadnje vprašanje - ali me bodo zaposlili v tej službi, kjer trenutno delam preko študentskega servisa??

hvala za odgovore!!!
Uporabniški avatar
lakeesha
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 963
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a lakeesha » 18. Apr. 2009 12:35

še moja vprašanja:
ljubezen,
finance,
služba (naj vztrajam v tem podjetju, ali naj iščem drugo službo?),
se bo stanje v naši družini kdaj izboljšalo?

hvala
She can't even call up her friends and say "help me save my life"... She's so ashamed of herself that she's come full circle, nobody understands what it's like to be this girl... so she disappeared,
and she didn't say where she was going
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 18. Apr. 2009 13:32

sončk napisal/-a:
haley napisal/-a:Kako se bo nadaljevala moja zveza s fantom?


Čarovnik, visoka svečenica, pravica


V zvezi si sedaj v času polnem priložnosti in ustvarjalnih začetkov. Imaš možnosti izbrati več različnih smeri, razumsko, domišljijsko, ustvarjalno, materialno in fizično. Možnosti so na voljo v vsaki od teh smeri, energijski nivo, ki ga ta karta kaže, je visok. Čarovnik je karta, ki ponazarja vitalnost in nadarjenost, ki sta zavarovani z močno intucijo.

Visoka svečenica predstavlja močno žensko stran, vendar je lahko težavna karta zaradi svojih skritih lastnosti. Razumevanje svoje zveze moraš poiskati na intuitivnem nivoju, z lastno intuicijo in sanjami, ne z razumom. Predstavlja obetujoč potencial, nekaj kar se bo izpolnilo, vendar le ob pravem času in na pravem mestu. Visoka svečenica je tudi povezana z nosečnostjo, zato svetuje, da se prepričaš, kdaj je pravi čas.

Pravica je pa ravno nasprotna karta kot visoka svečenica. To se pravi, ko boš potencial zveze intuitivno začutila, moraš o tem še razmisliti z glavo. Pravica je pogosto ilustrirana z mečem resnice in tehtnico ravnotežja, kar poudarja, da morajo biti vsi naši zaključki vedno dobro pretehtani. Lahko se navezuje na pravne ali poslovne zadeve. Lahko pa predlaga, da uporabiš logično razmišljanje za razrešitev osebnega problema, ki je (bo) povezan s tvojim fantom.
Pri iskanju rešitve moraš upoštevati oba pola stanja.

Ne vidim nekih hudih problemov, zato so tudi karte bolj abstraktne =)


Najlepša hvala za odgovor in da si si vzela čas zame! :) :bussi:
Uporabniški avatar
*kayka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 780
Na forumu od: 26. 1. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a *kayka* » 18. Apr. 2009 20:07

Natasa* napisal/-a:Rozica 22 bo počakala na Ateno, če je že obljubila :wink:, jaz utegnem zdajle kayko, potem je pa mislim da že haley za sončk ...

*kayka* napisal/-a:mene pa zanima ljubezen...ali bova ostala skupaj, kako nama kaže? In pa kako mi kaže z lastnim stanovanjem? hvala :)
:wink:

Razmerje s fantom - ker gre za konkretno osebo, sem karte metala na vajin odnos, pravzaprav njegov do tebe in obratno:

... se mi zdi kar solidno razmerje, ki obeta. Tudi so neki dolgoročni plani že prisotni, le da se mogoče v teh dneh, tednih, mesecih to ne bo tako zdelo - vsaj ne z njegove strani, ker mu v ospredje hodijo karte odločitev, dela, nekih papirjev, prošenj, načrtov, posla skratka ...

Ampak je pa tu zagotovo prisotna ljubezen, tudi neka usojenost (ker je padla karta božjega očesa, stalnosti, sonca oz. usode) - kar pomeni, da sta se pač v tem življenju morala srečati, pa kolikor časa bo že trajalo ...
zaenkrat se mi zdi ok, za predaleč v prihodnost pa v resnici nima smisla gledati (ljudje imamo tudi svobodno voljo, zato bi čez nekaj let karte za kakšno desetletje naprej sigurno že kaj drugače pokazale).

Stanovanje:

se mi zdi, da je zaenkrat vse ok, ampak šele na papirju (karta pisma). Spet se je pojavila karta usode (to pomeni, da ta cilj boš slej ko prej uresničila - gre le za vprašanje časa), pod njo je karta pogovorov okoli tega, ampak v bližnji prihodnosti ne bo šlo tako zlahka, kot bi si človek želel. Na obzorju so neke težave: mogoče nekomu kaj ne bo prav ali pa se zna kaj zakomplicirati zaradi nekoga (karta jeze) in ker je pod njo karta oficirja - lahko da bo malo bremzalo kaj tudi v zvezi z birokracijo ... ampak vse to so samo začasne prepreke ... potem že pade karta pogodbe, pa karta denarja se odpre ... po moje bo, samo malo potrpljenja.


waw... mislm da mas kr prou... :) ful presenecena! hvala ti! Ce bi lah bi te na kavico pelala :)
Uporabniški avatar
Yummylicious
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 59
Na forumu od: 26. 2. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Yummylicious » 19. Apr. 2009 1:09

Ooo, fajn tema :)

Mene pa zanima faks (ga bom uspešno zaključila), služba (bom sploh kdaj dobila kakšno fajn službico) in pa seveda ljubezen.

Hvaaaala leeepa :bussi:
Uporabniški avatar
Barbi78
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 52
Na forumu od: 21. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Barbi78 » 19. Apr. 2009 14:45

Živjo!


Super in hvala za novo odprto temo! :razz:


Mene pa zanima konkretna oseba- alibo tu kaj več,kot prijateljevanje in, če so kakšna čustva, misli z njegove strani?

Pričakujem tudi denar iz tujine; bo prišlo in kdaj bi to bilo?


Njalepše hvala in vse lepo! :razz:
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 19. Apr. 2009 15:16

Smrketka:

Dvojka palic, as palic, svet

Dvojka palic kaže, da si srčno želiš, da bi s fantom premagala ovire. Karta zarisuje srčne želje ter visoke ideale ter kaže na dejstvo, da če boš ostala zvesta izbrani poti, boš lahko uspela. Čeprav so na poti ovire, jih intuicija in strast z lahkoto premaga.

As palic predstavlja močan udar energije in zanosa za nov projekt, lahko nazakuje tudi načrt, ki vključuje ustvarjalno mišljenje. Imaš dovolj energije, da vprašaš fanta, če je še karkoli drugega, kar ti prikriva.

Svet simbolizira dokončanje. Določa čas praznovanja in prelepih občutkov, ki spremljajo vsak trenutek, ko smo nekaj dokončali ali združili v celoto. Opisuje občutek globokega zadovoljstva, da smo nekaj dosegli oziroma izpolnili. Torej je karta, ki kaže na odlično izkušnjo.

To se pravi, jaz vidim, da ti fant ničesar več ne prikriva, vendar ga moraš nujno vprašati, da bosta lahko uživala skupno prihodnost:)

pozor!

Vsaka, k postavi vprašanje, nej se doda na seznam, da ne bo tok zmede. Če se ne boste dale na seznam, vm ne bomo vedeževale :P

To je pa seznam tistih, k morjo še dobit odgovor.


coco*mademoiselle
..špela..
*Srček
piza
Delphinidae
melodious
Moonlight princess
onegirl111
andreyac
lakeesha
Yummylicious
Barbi78
rozica22
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 9. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a rozica22 » 19. Apr. 2009 15:32

js še tut čakam :D
Uporabniški avatar
Natasa*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 19. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Natasa* » 19. Apr. 2009 16:47

rozica22 napisal/-a:js bi tut mela eno vprašanje:)

kako mi kaže v ljubezni z osebo, s katero se lahko vidiva šele čez dobra 2 meseca? se lahko kaj razvije med nama?


hvalaaaa :bussi:


Ljubezen, konkretna oseba:

... žal, ni mi preveč všeč tale 'slika'.

Že v štartu se zdi, da niso vse stvari jasne, odkrite. V odnosu do tebe ima neke skrivnosti (ni čisto iskren - lahko da se boji, kako bi na določena dejstva ti reagirala, lahko pa da se enostavno ni hotel razlagati, razkrivati).

Saj vajino znanstvo mu prinaša veselje, mu poskoči srce, pa razmišlja tudi o tebi (karta misli), ampak nekaj preračunljivega je tudi v ozadju ... Nočem ti jemati upanja, ampak karta ljubosumja (trikotnika) nakazuje, da zna postati nekdo (ti ali on) tretje kolo.

Nasvet: ... ker je možno, da so težke in temne karte padle tudi samo zato, ker je veliko hrepenenja, pogrešanja, torej čustvene bolečine prisotne, ti svetujem, da ko se bosta končno videla, da se odkrito pogovorita o tvojih in njegovih pričakovanjih. Škoda bi bilo, da bi čakala na nekaj, za kar se lahko sčasoma izkaže za navadno iluzijo.

Avgust in oktober sta vama bolj naklonjena, tako da čisto brezupno ni ...
rubencita
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 2. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a rubencita » 19. Apr. 2009 17:16

iiiii super ste:)


še js bi postavla eno vprašanje...


ljubezen seveda:) ammm zanima pa me ali bova z nekom, ki ga imam nenehno v mislih postala par ali naj raje ne upam na to? pa seveda me zanimajo njegova čustva do mene.



hvaaalaaaaa :wink:
rozica22
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 9. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a rozica22 » 20. Apr. 2009 11:20

Natasa* napisal/-a:
rozica22 napisal/-a:js bi tut mela eno vprašanje:)

kako mi kaže v ljubezni z osebo, s katero se lahko vidiva šele čez dobra 2 meseca? se lahko kaj razvije med nama?


hvalaaaa :bussi:


Ljubezen, konkretna oseba:

... žal, ni mi preveč všeč tale 'slika'.

Že v štartu se zdi, da niso vse stvari jasne, odkrite. V odnosu do tebe ima neke skrivnosti (ni čisto iskren - lahko da se boji, kako bi na določena dejstva ti reagirala, lahko pa da se enostavno ni hotel razlagati, razkrivati).

Saj vajino znanstvo mu prinaša veselje, mu poskoči srce, pa razmišlja tudi o tebi (karta misli), ampak nekaj preračunljivega je tudi v ozadju ... Nočem ti jemati upanja, ampak karta ljubosumja (trikotnika) nakazuje, da zna postati nekdo (ti ali on) tretje kolo.

Nasvet: ... ker je možno, da so težke in temne karte padle tudi samo zato, ker je veliko hrepenenja, pogrešanja, torej čustvene bolečine prisotne, ti svetujem, da ko se bosta končno videla, da se odkrito pogovorita o tvojih in njegovih pričakovanjih. Škoda bi bilo, da bi čakala na nekaj, za kar se lahko sčasoma izkaže za navadno iluzijo.

Avgust in oktober sta vama bolj naklonjena, tako da čisto brezupno ni ...




hvala:) ja res ga zelo pogrešam in komej čakam, da ga spet vidim... in tudi to je res, da marsikaj ne pove...tako da si popolnoma zadela

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov