Astro vedeževalnica

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Natasa*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 19. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Natasa* » 16. Apr. 2009 14:59

lunaa napisal/-a:mene pa zanima: 1. Kdaj bom spoznala kakšnega fanta oziroma me zanima moje ljubezensko zivljenje?
2. Kdaj bom dobila svojo prvo službo?

Hvala :)


Evo, ker sem že obljubila (saj bi že prej, ampak nisem mogla kar v pisarni metat ciganske karte, bi me jih kar nekaj gledalo malo postrani :roll:

Ljubezen:

... mislim da se je kar takoj razkril tvoj problem, ker je karta, ki se je obrnila pod tvoje ljubezensko življenje, karta žalosti (je karta obžalovanja, razočaranja, premlevanja preteklosti, neko hrepenenje po nečem, kar je bilo ali pa nekaj, za kar si ti želiš, da bi bilo, pa se nikoli ni zgodilo). Ampak se zaradi kart, ki so se potem obrnile, ne bojim, da ti ne bi že kmalu uspelo priti ven iz tega melanholičnega stanja. Se ti v kartah okoliščin obrne veliko druženja, novih stikov, znanstev in v bližnji prihodnosti tudi nenadna sreča. Se mi zdi, da se ravno med znanci in prijatelji skriva potenicalni kandidat (nekdo nekoga pozna, ki ...). Je pa pod tebi druženji tudi karta potovanj, tako da zna biti, da bodo posredi tudi neke poti (nekakšni obiski, počitnice ... če si mogoče v šoli zunaj svojega kraja bi lahko bile tudi takšne, vikend poti domov in nazaj).

Imam malo težave, ker tvojega srčnega princa v kartah ne najdem (mogoče čisto taprav še ni na obzorju, simpatije in začasni se pa ne pokažejo tako očitno) ... glede na karte za naslednjih 8 mesecev sta dve možnosti: ali si zelo čustvena in občutljiva (zato so včasih take karte, polne bolečine), lahko pa da bo v naslednjih nekaj mesecih tudi dejansko kar nekaj zoprnih čustvenih dram (svarilo: ne se zapletat s kakšnim (karta ljubosumja in starejšega moškega), ki ni čisto frej, ker boš potegnila takratko, pa tudi škoda te je).

... ampak čez pol leta, pa raje kakšen mesec več, se ti pa kar zgodi: eno super lepo razmerje. Več pa ne bom gledala ... raje še enkrat čez pol leta :wink:

Tvoja služba:

... imaš karto lopova pod službene zadeve: to je tvoj strah (zagotovo je samo strah, ker sem čez njo vrgla še eno karto, da mi tega lopova razloži, in je padla karta razmišljanja, tuhtanja ...). Ne obupuj, ker se ti odpirajo super karte. Že ta trenutek. Karta veselja, potem svadbe, pod njo karta darila, pogovori in razgovori ... to so vse karte, ki kažejo, da boš sklenila en super dogovor z nekom, se celo odlično povezala in vklopila v nek kolektiv ... Je nad vsem skupaj še karta sodnika (odločitev, uradno ...), ampak res se mi zdi, da se tehtnica že nagiba v tvojo korist.

Otresi se skrbi, ne tuhtaj preveč o tem, kaj je bilo, kaj se bojiš, da bo, pa boš naredila boljši vtis in bodo zares videli kdo si in kaj vse zmoreš!

Pa sploh ne bom še enkrat brala za sabo, ker začnem potem vse nekaj frizirat, pa brisat, pa popravljat, pa je škoda, ker potem zbrišem tudi kaj, kar se potem vidi, da je bilo bolj pomembno, kot sem mislila.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 16. Apr. 2009 15:25

Eh js ne moram več čakat :D Bom kar tukaj postavila svoje vprašanje pa naj mi katera mal v karte pogleda... (če pa bi katera rabila še kakšen moj podatek pa naj mi piše na ZS).

Kako se bo nadaljevala moja zveza s fantom?
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 16. Apr. 2009 16:01

Miss N.:

Ljubezen:

Vitez diskov, osmica čaš, paž čaš (sedanjost, bližnja prihodnost, daljna prihodnost)

V ljubezni moraš biti natančna in vztrajna, da boš dobila to, kar si želiš. Cilj boš dosegla ali ustvarila le, če boš pozorna na podrobnosti! Ni vse črno in belo. Vitez diskov je v iskanju, kot preostali vitezi, vendar je njegovo iskanje usmerjeno v uresničenje svoje ambicije, na praktičnem in materialnem nivoju. To zahteva sposobnost: potrpežljivost, vztrajnost in strpnost.

Osmica čaš govori, da bo čas, da nekaj iz preteklosti spustiš, da odide. V podobi se lik ne ozira, sledi nepoznanemu, da bi lahko napredoval v življenju (ljubezni). Ta karta zahteva, da zapustiš poznano, saj je prišel pravi čas za to odločitev.

Paž nakazuje čas rojstva nečesa novega, če gledamo v ljubezni, to pogosto pomeni začetek novega razmerja. Lahko predstavlja tudi rojstvo občutkov, kot jih do sedaj še nisi čutila, lahko pa samo naval novih idej, kaj storiti v zvezi z ljubeznijo. Vendar ti novi občutki potrebujejo trdne temelje.


Zdravje:

Vitez mečev, sedmica diskov, kralj čaš

Vitez mečev predstavlja prelom, ločitev in prekinitev, vznemirjenost ali spremembo. Nekaj te je pred kratkim (ali pa te še bo) nenadoma presenetilo, zadelo, glede zdravja seveda.

Sedmica diskov kaže, da bodo izbire in odločitve glede tvojega zdravja povezane s službo.

Kralj čaš kaže, da potrebuješ predvsem dobrega svetovalca za izboljšanje zdravstvenega stanja. Ta svetovalec je večinoma duhovne narave, mogoče kakšen psiholog?



Okej tole zdravje me je čist zmedl. Ne vem, kaj nej si mislm, dej probite drugič mal bl konkretna vprašanja, ne sam ljubezen, zdravje, itd... :D


haley, sej jst nism bolša od njih :D Če bo kšna druga hotla, nej ti kr prerokuje, drugač bom pa jst :)
Uporabniški avatar
Smrketka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 11. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Smrketka » 16. Apr. 2009 16:18

WAAW, super vam to gre,kapo dol :)

jaz bi tudi mela vprašanje mam ful probleme, moj fant,ki sva skupaj že 6 let je imel eno afero, sva se pomenila, ampak jaz imam še vedno občutek da ne vem vsega in da mi nekaj še vedno prikriva, ter zanima me tudi če obstaja možnost za srečno skupno prihodnost...?

lepo prosim:)

hvala
Vsaka ključavnica ima svoj ključek :)
lunaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 5. 4. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a lunaa » 16. Apr. 2009 16:49

Natasa* napisal/-a:
lunaa napisal/-a:mene pa zanima: 1. Kdaj bom spoznala kakšnega fanta oziroma me zanima moje ljubezensko zivljenje?
2. Kdaj bom dobila svojo prvo službo?

Hvala :)


Evo, ker sem že obljubila (saj bi že prej, ampak nisem mogla kar v pisarni metat ciganske karte, bi me jih kar nekaj gledalo malo postrani :roll:

Ljubezen:

... mislim da se je kar takoj razkril tvoj problem, ker je karta, ki se je obrnila pod tvoje ljubezensko življenje, karta žalosti (je karta obžalovanja, razočaranja, premlevanja preteklosti, neko hrepenenje po nečem, kar je bilo ali pa nekaj, za kar si ti želiš, da bi bilo, pa se nikoli ni zgodilo). Ampak se zaradi kart, ki so se potem obrnile, ne bojim, da ti ne bi že kmalu uspelo priti ven iz tega melanholičnega stanja. Se ti v kartah okoliščin obrne veliko druženja, novih stikov, znanstev in v bližnji prihodnosti tudi nenadna sreča. Se mi zdi, da se ravno med znanci in prijatelji skriva potenicalni kandidat (nekdo nekoga pozna, ki ...). Je pa pod tebi druženji tudi karta potovanj, tako da zna biti, da bodo posredi tudi neke poti (nekakšni obiski, počitnice ... če si mogoče v šoli zunaj svojega kraja bi lahko bile tudi takšne, vikend poti domov in nazaj).

Imam malo težave, ker tvojega srčnega princa v kartah ne najdem (mogoče čisto taprav še ni na obzorju, simpatije in začasni se pa ne pokažejo tako očitno) ... glede na karte za naslednjih 8 mesecev sta dve možnosti: ali si zelo čustvena in občutljiva (zato so včasih take karte, polne bolečine), lahko pa da bo v naslednjih nekaj mesecih tudi dejansko kar nekaj zoprnih čustvenih dram (svarilo: ne se zapletat s kakšnim (karta ljubosumja in starejšega moškega), ki ni čisto frej, ker boš potegnila takratko, pa tudi škoda te je).

... ampak čez pol leta, pa raje kakšen mesec več, se ti pa kar zgodi: eno super lepo razmerje. Več pa ne bom gledala ... raje še enkrat čez pol leta :wink:

Tvoja služba:

... imaš karto lopova pod službene zadeve: to je tvoj strah (zagotovo je samo strah, ker sem čez njo vrgla še eno karto, da mi tega lopova razloži, in je padla karta razmišljanja, tuhtanja ...). Ne obupuj, ker se ti odpirajo super karte. Že ta trenutek. Karta veselja, potem svadbe, pod njo karta darila, pogovori in razgovori ... to so vse karte, ki kažejo, da boš sklenila en super dogovor z nekom, se celo odlično povezala in vklopila v nek kolektiv ... Je nad vsem skupaj še karta sodnika (odločitev, uradno ...), ampak res se mi zdi, da se tehtnica že nagiba v tvojo korist.

Otresi se skrbi, ne tuhtaj preveč o tem, kaj je bilo, kaj se bojiš, da bo, pa boš naredila boljši vtis in bodo zares videli kdo si in kaj vse zmoreš!

Pa sploh ne bom še enkrat brala za sabo, ker začnem potem vse nekaj frizirat, pa brisat, pa popravljat, pa je škoda, ker potem zbrišem tudi kaj, kar se potem vidi, da je bilo bolj pomembno, kot sem mislila.


hvala ti natasa...za ljubezen si kar zadela....že 2leti cakam da bi prišu spet kak princ na belem konju njega pa od nikoder....hehehe....za sluzbo pa upam da cimprej dobim ;)

hvala ti :)
Uporabniški avatar
coco*mademoiselle
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 45
Na forumu od: 27. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a coco*mademoiselle » 16. Apr. 2009 20:04

Wiiii, super tema!!!

Tud mene zanima ljubezensko življenje ter kako se bodo stvari odvijale na faksu.

Hvala!
be happy for this moment.........
........this moment is your life
..špela..
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 31. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..špela.. » 16. Apr. 2009 21:02

Hei!

Super tema :) Mene bi pa zanimal glede mojega ljubezenskega področja? S tem resnim partnerjem kakšen naraščaj.. mogoče poroka?

Zanima me pa še šola? Bom naredila?

Najlepša hvala za odgovor in čimveč sreče z nagradami ;)


Lep pozdravček! Špela
Uporabniški avatar
*Srček
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 120
Na forumu od: 19. 6. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *Srček » 16. Apr. 2009 23:06

Lep pozdrav vsem skupaj!

Tako kot večina punc pozdravljam novo temo :wink: , sama pa bi tudi rada malo pogledala ljubezensko življenje in dogajanje to pomlad. Se kažejo kakšne prelomnice? :)
piza
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 13. 8. 2004
Kraj: koper

Neprebrana objavaNapisal/-a piza » 17. Apr. 2009 7:52

Ojla - pozdravljene!

Jaz bi postavila vprašanje:

1. Kako mi kaže v sedanji službi ? Ali bom ostale v tej , ali bom našla kaj drugega boljšega ?

2, Ali se bo izboljšalo moje finančno stanje, ali bom dobila kakšno dodatno delo in s tem dodatni zaslužek ?

Za odgovore za vam zahvaljujem in vas lepo pozdravljam

Piza
piza
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 13. 8. 2004
Kraj: koper

Neprebrana objavaNapisal/-a piza » 17. Apr. 2009 7:53

Ojla - pozdravljene!

Jaz bi postavila vprašanje:

1. Kako mi kaže v sedanji službi ? Ali bom ostale v tej , ali bom našla kaj drugega boljšega ?

2, Ali se bo izboljšalo moje finančno stanje, ali bom dobila kakšno dodatno delo in s tem dodatni zaslužek ?

Za odgovore za vam zahvaljujem in vas lepo pozdravljam

Piza
Uporabniški avatar
Delphinidae
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 15. 4. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Delphinidae » 17. Apr. 2009 9:02

Cel kup vprašanj, pa se zaenkrat samo dve trudita s kartami. Kmalu bo :cry:

Zakaj pa še kakšna ne pomaga? Saj cosmo pravi da ni treba, da ste profiji in da razturate.
Če bi storili vse, česar smo sposobni, bi presenetili sami sebe.
Uporabniški avatar
melodious
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 67
Na forumu od: 14. 3. 2006
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a melodious » 17. Apr. 2009 13:18

Jaz bi tudi postavila par vprašanj :D
1. Ker ne morem živeti brez glasbe in poskušam najti svojo zvezdo sreče v tej smeri, me zanima, če bom našla bend in kako bo kaj na tem podorčju?
2. Zanima me še, če bom vzpostavila prijateljski stik z dvema osebama (enim fantom in eno prijateljico), ki sta mi nekoč veliko pomenila. Med njima ni nikakršne povazave. Le poznanstvo.

Ti dve področji me najbolj zanimata, več vprašanj pa ne bom postavljala, da jih ne bo preveč :D

Hvala :)
Uporabniški avatar
Natasa*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 19. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Natasa* » 17. Apr. 2009 15:14

Rozica 22 bo počakala na Ateno, če je že obljubila :wink:, jaz utegnem zdajle kayko, potem je pa mislim da že haley za sončk ...

*kayka* napisal/-a:mene pa zanima ljubezen...ali bova ostala skupaj, kako nama kaže? In pa kako mi kaže z lastnim stanovanjem? hvala :)
:wink:

Razmerje s fantom - ker gre za konkretno osebo, sem karte metala na vajin odnos, pravzaprav njegov do tebe in obratno:

... se mi zdi kar solidno razmerje, ki obeta. Tudi so neki dolgoročni plani že prisotni, le da se mogoče v teh dneh, tednih, mesecih to ne bo tako zdelo - vsaj ne z njegove strani, ker mu v ospredje hodijo karte odločitev, dela, nekih papirjev, prošenj, načrtov, posla skratka ...

Ampak je pa tu zagotovo prisotna ljubezen, tudi neka usojenost (ker je padla karta božjega očesa, stalnosti, sonca oz. usode) - kar pomeni, da sta se pač v tem življenju morala srečati, pa kolikor časa bo že trajalo ...
zaenkrat se mi zdi ok, za predaleč v prihodnost pa v resnici nima smisla gledati (ljudje imamo tudi svobodno voljo, zato bi čez nekaj let karte za kakšno desetletje naprej sigurno že kaj drugače pokazale).

Stanovanje:

se mi zdi, da je zaenkrat vse ok, ampak šele na papirju (karta pisma). Spet se je pojavila karta usode (to pomeni, da ta cilj boš slej ko prej uresničila - gre le za vprašanje časa), pod njo je karta pogovorov okoli tega, ampak v bližnji prihodnosti ne bo šlo tako zlahka, kot bi si človek želel. Na obzorju so neke težave: mogoče nekomu kaj ne bo prav ali pa se zna kaj zakomplicirati zaradi nekoga (karta jeze) in ker je pod njo karta oficirja - lahko da bo malo bremzalo kaj tudi v zvezi z birokracijo ... ampak vse to so samo začasne prepreke ... potem že pade karta pogodbe, pa karta denarja se odpre ... po moje bo, samo malo potrpljenja.
Moonlight princess
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 27
Na forumu od: 24. 1. 2009
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Moonlight princess » 18. Apr. 2009 9:12

fajn super da ste se odločle ustvarit to rubriko.....no tak da punce mam vprašanje pa bi bla res vesela če bi mi katera odgovorila na moje vprašanje......moje vprašanje je s področja ljubezni.....glede na to da mi nikoli ni blo z rožicami postlano kar se ljubezni tiče me zanima ali bom doživela vsaj kanček sreče...hvala za morebiten odgovor
THE SKY FALLS AND YOU FEEL LIKE IT'S A BEAUTIFUL DAY
Moonlight princess
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 27
Na forumu od: 24. 1. 2009
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Moonlight princess » 18. Apr. 2009 9:12

fajn super da ste se odločle ustvarit to rubriko.....no tak da punce mam vprašanje pa bi bla res vesela če bi mi katera odgovorila na moje vprašanje......moje vprašanje je s področja ljubezni.....glede na to da mi nikoli ni blo z rožicami postlano kar se ljubezni tiče me zanima ali bom doživela vsaj kanček sreče...hvala za morebiten odgovor
THE SKY FALLS AND YOU FEEL LIKE IT'S A BEAUTIFUL DAY

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov