Astro vedeževalnica

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
rat
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 21. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a rat » 19. Maj. 2012 14:20

sirova štručka napisal/-a:js bi te pa prosla, če mi lahko pogledaš, in sicer me zanima, če mi bo do julija uspelo pekarno odpret?


Hm, do julija ne kaže, da bi šlo skozi :( Nekoga imaš, ki stoji vmes. Neka oseba zavira projekt in vleče nazaj.
Prvi pustijo, da se zgodi, drugi naredijo, da se zgodi, in tretji se sprašujejo, kako se je zgodilo (Rubikon)
Uporabniški avatar
rat
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 21. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a rat » 19. Maj. 2012 14:26

kupid365 napisal/-a:rat, hvala za odgovor. Bi pa te prosila, če nama lahko še nekaj pogledaš v karte. Bo še dolgo trajalo preden se bodo rešili vsi ti problemi, ki jih imava vsak na svoji strani in slabo vplivajo na najino zvezo? Predvsem on, bo uspešno rešil zadeve?


Malo je problem, ker je on ful pasiven in se mu niti ne zdi, da bi moral nujno te zadeve rešit. Bodo se pa njemu stvari rešile kljub temu, verjetno v roku treh oziroma štirih mesecev. Ampak, večji problem je to, ker se ti obremenjuješ s tem, z njegovimi problemi in z njim. Saj veš, kako je - ko rešiš en problem, pride nov. Ne smeš se toliko obremenjevat z njim. Ampak to je dolgotrajni proces, to bo pa trajalo dlje. In poleg tega, da se nehap obremenjevat - to ni stvar, ki se enkrat za vselej reši. To je nekaj, kar je lahko vsak dan malo boljše, ampak težko pa rečeš, kdaj se tak proces konča. Veš, kaj mislim?
Prvi pustijo, da se zgodi, drugi naredijo, da se zgodi, in tretji se sprašujejo, kako se je zgodilo (Rubikon)
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 19. Maj. 2012 21:47

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 10:21, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
*Srček
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 120
Na forumu od: 19. 6. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *Srček » 20. Maj. 2012 18:36

rat napisal/-a:@ Srček

V tvoji zvezi sta dva "vozla", neka tiha konflikta, ki ju morata razrešit, ker slabo vplivata na odnos. Čeprav se mogoče tako na prvi pogled ne vidi in se okoli tega ne kregata, vaju ta dva tiha nesporazuma vsakega posebej obremenjujeta. Mogoče je to nekaj, kar on o tebi ne ve, pa bi mu želela povedat. Mogoče nekaj, kar si misliš, pa bi mu želela zaupat ... Če bosta razrešla ti dve stvari, potem bosta lahko razvila globji odnos, potem si bosta tudi bolj zaupala kot prijatelja.

V zvezi s tujino imaš krasne karte: napredovanje, dobiček (ne nujno v materialnem smislu, lahko je mišljena zgolj osebnostna rast, pridobivanje dragocenih izkušenj ...), tako da je to vsekakor dobra odločitev. Se sicer vidi nek zaviralni element, mogoče te je malo strah, mogoče je kdo proti temu, da greš ... Ampak to je zgolj začasna prepreka.


Katyy in kupid365, vama pogledam jutri! Obljubim, da ne bom ozabila :)


Hvala ti za odgovor, srček si! V tem času sta ta dva vozla postala kamen in sva šla narazen..ah, vsaka stvar je za neki dobra al kaj. :) Če boš še kej metala karte te po žensko prosm če mi pogledaš kako kaže v ljubezni naprej..kašna lepa novica bi pasala. :)
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 20. Maj. 2012 18:43

rat

imam problem s svojo punco, skupaj sva 4 mesece a vedno mi manjka denar na mojemu računu, gre za precej velike zneske....ona pa je včasih kadila veliko trave.

Ali moja punca kupuje travo z mojim denarjem, in kaj naj naredim da jo rešim to?

je strelka po horoskopu
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 20. Maj. 2012 20:01

rat napisal/-a:
sirova štručka napisal/-a:js bi te pa prosla, če mi lahko pogledaš, in sicer me zanima, če mi bo do julija uspelo pekarno odpret?


Hm, do julija ne kaže, da bi šlo skozi :( Nekoga imaš, ki stoji vmes. Neka oseba zavira projekt in vleče nazaj.


kaj karte ne pokažejo, če se oseba šali? :eek: :eek: :eek:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
kupid365
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 3. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a kupid365 » 20. Maj. 2012 20:37

rat, hvala za odgovor! Mislim, da vem kaj misliš, najbrž imaš prav.
eSpela
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 30
Na forumu od: 24. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a eSpela » 03. Jun. 2012 20:50

Živjo Rat! Lahko še meni pogledaš glede ljubezni. Bova s tem fantom kmalu v resnem razmerju?
In pa glede poletja- bom dobila štipendijo oz. šla na potovanje?
Hvala!
kupid365
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 3. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a kupid365 » 18. Jun. 2012 11:50

Rat, jaz imam še eno prošnjo... mi lahko prosim pogledaš kako mi kaže z denarjem? Je v bližnji prihodnosti videti kakšno izboljšanje, morda vidiš kakšno večje nakazilo? Hvala v naprej!
Uporabniški avatar
Isis
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 73
Na forumu od: 14. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Isis » 26. Jun. 2012 0:02

Živjo rat!

Najprej me zanima ljubezensko področje, kjer se mi trenutno dela precejšna gneča :D
Ali misliš, da je smiselno nadaljevat 'prijateljstvo' z nekom (traja že leto dni), čeprav sem že stokrat povedala, da se ne mislim vezat? Kaj o vsem skupaj misli on?
Kako je z bivšim? Zadnje čase dobivam čudne slutnje... Kako bi morala odreagirat na vse skupaj in kaj on dejansko hoče?
Ali se mi obeta kakšno novo poznanstvo? Zakaj so vse moje prijateljice zasedene, medtem ko jaz tako zelo uživam v samskosti? :)

Finance... Zanima me, ali mi bo uspelo prodat neko zadevo, ki bi mi prinesla veliko denarja.. Bi morala ceno malo spustit ali moram samo počakati?
Zanima me še, ali bo moj nov projekt uspel in mi prinesel kakšen soliden mesečni dohodek.

Faks. Bi morala iti študirat vzporedno ali ne? Zanima me oboje, problem je v tem, da ne vem, ali bom zmogla...

Hvala ti in lepo se imej :cool:
Uporabniški avatar
evonja
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 164
Na forumu od: 16. 11. 2005
Kraj: moravče

Neprebrana objavaNapisal/-a evonja » 27. Jun. 2012 11:44

Lp
Zadnjič spremenil evonja, dne 02. Jul. 2012 8:43, skupaj popravljeno 2 krat.
ZeloZmeden
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 27. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a ZeloZmeden » 27. Jun. 2012 20:31

Pozdravljeni!
Rad bi te vprašal o mojem ljubezenskem področju. Ali naj ji dam ta prostor ki mi govori, da ga rabi ali me to samo zajebava in me dejansko več noče v svojem življenju? Naj vstrajam z njo? Ali name ona še vedno gleda kot resnega partnerja ali ne razmišlja več v tej smeri?
Lp
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 27. Jun. 2012 21:13

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 9:50, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 11. Sep. 2012 14:49

živjo

mene tudi zanima kako mi kaj kaže glede ljubezeni.. se bliža kakšno spoznanje ki bo preraslo v nekaj lepega?

lp in hvala
hej norci :)
tina novak
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 6. 12. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a tina novak » 06. Dec. 2012 15:33

Mene pa zanima kdaj bom zanosila?
Tincyka

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov