Astro vedeževalnica

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
višnja
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 175
Na forumu od: 28. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a višnja » 19. Nov. 2011 23:25

bik napisal/-a:
višnja napisal/-a:Gulp!
A veš, bik, da sem se kar "prestrašila" tega, kar si zapisal? Kot da mi govori moja podzavest al kaj jaz vem. In sem včeraj zvečer, ko sem prebrala, ugasnila računalnik, kot da bo kaj ven skočilo. :wink:
No, zdaj sem malo uredila misli in te še malo povprašam :D :. A lahko, prosim??? :D

Ustavit se in s premislekom naprej? Misliš, spremenit ravnanje, mišljenje ...? Postavit nove prioritete?
Kje naj začnem? :roll: Pri tem sem taaaak luzer.

Za partnerski odnos se bom potrudila. Glede na to, da v globali razmišljava podobno, se splača, a ne? :wink:

Za prijateljico sem vesela še pa še! Ravno danes me je klicala in pravi, da je vse v najlepšem redu! :D

Hvala ti, virtualni prijatelj!

Sodelavec ... Aha. Pa bo tudi on iskal pot do mene ali je vse na meni? Najino prijateljstvo je bilo nekaj posebnega. Nima veze, da sva sodelavca. Kot da naju veže nekaj precej globljega. Dost je povezan z menoj? Kako to misliš?

Bik, miljonkrat ti hvala, kako naj ti to povrnem? :)

bik napisal/-a:
višnja napisal/-a:Tudi jaz prosim za pogled v prihodnjost.

Kako moja družina? Pa zdravje? Se bo končno uredilo, bo dognana diagnoza?
Kako mi kaže s partnerjem? Se bova spet našla, si bova še kdaj tako blizu, kot na začetku?
Kako prijateljice? Bo naboljša frendica ostala noseča? Je imela že precej problemov, ubožica.
In sodelavec, ki je kot ogenj in led? Bova še kdaj prebila zid in se ponovno našla kot prijatelja?

Lep pozdrav v nedeljsko jutro! In hvala.

Kolk uprašan no pa poglejmo.
mate kr krizo v družini, ki temelji na merjenju moči. Pa malo tme intudi kr na vagi. Bo treba malo se prijet v roke
Zdravje ti služi in vse kar je je na psihični bazi. predvsem se porodi v glavi, ki se potem kaže na psihičnem nivoju. malo se bo treba ustait in potem s premislekom napraj Takrat bo pa tudi diagnoza pokazala svoje. n pa nič hudega vsaj da bi jst vidu.
No vsi problemi, ki jih mate izvira iz tega naslova. Oba razmišljata visti smiri le komunikacija vama manjka. Če bosta to spelala sta na konju. Kaže pa se ti sprememba, ki je lahko s tem partnerjem ali pa oš začela s kakim drugim.
Za prijateljico ti ni treba skrbet vse bo v najboljšem redu kot si je kreator zamislil.
Sodelavec. Uf ta je pa kr dost povezan s teboj.Strah ga je zato je kot ked in ogenj. To kar se dogaja se bo še naprej seveda vkolikor se ne boš ti drugače odločila. kaže se pa več kot samo prijateljstvo zato tudi tebe tako bega. on je samo tvoje ogledalo. Saj veš pregovor za vse sta povzročitelja oba.

bik


Ne vem kaj te je tako prestrašilo. Vse je človeško in srčne želje vedno obstajajo. no pa ppoglejva kaj se dogaja.
Prioritete so mož i z njim uzpostavi pravi kontakt. Tvoja srčna želja je vendar nauči se prisluhnit njegovim esedam enako pa velja za njega. Spremeni in vse okoli tebe se bo spremenilo. S tem ti odgovorim tudi na naslednje uprašanje splača se. Ljubezen je božanska in če ljubezn daješ jo dobiš nazaj. Seveda ni to vkretkem času to je proces, ki traja. Za to ni aspirina, ki v trenutku pomaga.
Z sodelavcem pa moraš razčistit. Očitno si mu ponudila več kot samo prijateljstvo. Saj to ni potrebno z verbalno komunikacijo, ki predstavlja samo 25% komuikacije. Z njim tudi razčisti mu povej kaj ti leži na duši in stvar se bo uredila.
Komunikacija pri tebi je mogoče slaba točka to mislim na verbalo. pa mogoče strah, da koga zgubiš če u določene stvari razložiš.

No toliko za cel proces, ki si ga želiš je pa potrebna malo drugačna obravnava. Tu je le okvirno in smernice za kaj več pa itak je treba kaj več vedet se pogovorit in delat ter si vzet malo več časa.

z ljubeznijo v srcu bik


Bik, morala sem tole citirat, ker si verjetno že pozabil name :D . Hvala ti, zelo si mi pomagal in mi dal misliti!

Z možem se spreminjava. Počasi nama uspeva. Včasih bolj, drugič spet zdrsneva malo nazaj. Se pa trudiva, vsak po svoje. Nama dobro kaže? Kje še šepava?

Prijateljica - vse gre kot namazano! Naj tako teče še naprej!

Sodelavec - ne pridem do njega. Prav beži pred mano. Jaz pa nisem človek, ki bi se vsiljeval. Rada pa bi, da razčistiva. Zelo. Povej, prosim, naj naredim prvi korak? Ne bom izpadla smešna/vsiljiva/zoprna ...? Ker se splača, a ne? Nekak sva povezana, zelo dober prijatelj je (kadar je).

Komunikacija mi res ne teče. Vedno se nekak zaštrikam, šele kasneje mi padejo na pamet "pravi" odgovori. In tako na splošno zgledam hladna, nedostopna, pa vse to ni res. Malokje najdeš tako dovzetno in prijazno osebo kot sem to jaz.
Kako se pokazati v pravi luči? :cool: :wink:
Uporabniški avatar
bik
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 355
Na forumu od: 30. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a bik » 19. Nov. 2011 23:50

Višnja polepšala si mi večer. Nisem pozabil na tebe in vsak fitbek mi je v zadovoljstvo al je dobr al slab. Vidim, da napreduješ in to je to. Odgovor dobiš jutri.

Hvala ti ker si.
obišči na FB ABRAKADABRA
Uporabniški avatar
višnja
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 175
Na forumu od: 28. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a višnja » 19. Nov. 2011 23:53

Sonček si.

bik napisal/-a:Hvala ti ker si.
:)

Tudi tebi!
kupid365
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 3. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a kupid365 » 25. Nov. 2011 17:29

Bik, pozdravljen. Če boš še kaj pri volji za šloganje, te lahko prosim, da mi pogledaš v karte za enega fanta? Na začetku se mi je zdelo, da sem ga začutila, da bi lahko bil tisto, kar želim, zdaj pa ne vem več... Želim si, ampak občutek ni takšen kot bi moral biti.
Bo kaj iz tega, se splača truditi zanj, bi lahko bil 'pravi'?
Lep večer ti želim!
kati123
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 29. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a kati123 » 30. Nov. 2011 16:59

Živjo,

v naslednjih tednih me v službi čakajo pomembni nastopi. Zanima me, če jih bom uspešno opravila in kakšne posledice bodo imeli na moje nadaljnje delo?
Hvala ti.
B.Jenko
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 22. 8. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a B.Jenko » 30. Nov. 2011 21:15

Pozdravljen Bik!
Zanima me za ljubezen in finance. V ljubezni me zanima za osebo rojeno 24. 7. in mene 20. 5. Hvala že v naprej :)
darcy firth
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 50
Na forumu od: 22. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a darcy firth » 30. Nov. 2011 21:29

hello Bik
Bi prosila za malo tvojega dragocenega časa, da če ti je po volji da mi pogledaš v karte kaj kaže na področju ljubezni in če na sploh vidiš kakšne večje dogodke v kratkoročnem obdobju. Lep pozdrav in hvala
Čebelica_LaLa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 1. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Čebelica_LaLa » 01. Dec. 2011 17:14

Prosim te če mi lahko sledeče pogledaš kako in kaj je na stvari:

1. Kaj se dogaja z mojo mamo (14.9.1970)? Odnos me predvsem zanima.
2. Kako kaže s službo za mojega bratca (31.10.1990)?
3. Oseba rojena 29.4.1985, v kakem odnosu bomo, kaj se z njim dogaja na področju čustev, če kaj skriva?
4.zanima pa me še moja ljubezenska pot, se obeta kaka veza?kaj me čaka na tem področju?
Bzz Bzz
Uporabniški avatar
Nincolinka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 3. 12. 2011
Kraj: <3

Neprebrana objavaNapisal/-a Nincolinka » 04. Dec. 2011 14:14

Ker vidim da te ful hvalijo, da zadanes dejstva, te pa se jaz prosim da pogledas za mene malo :)
Ljubezen....kako kaze, bo s trenutno simpatijo morda kaj? :oops:
Faks....mi bo uspelo vse dokoncat pravi cas?

Hvala ti =)
The secret of life, though, is to fall seven times and to get up eight times.”
― Paulo Coelho, The Alchemist
leja231
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 8. 12. 2011
Kraj: xxx

Neprebrana objavaNapisal/-a leja231 » 08. Dec. 2011 11:56

Pozdravljen bik!

Sem nova na forumu in sem slučajno med prebiranjem tem opazila tvojo temo "šloganje" :razz: Tudi jaz bi te nekaj vprašala,seveda če maš čas pa če se ti da pogledat v karte. Zanima me predvsem ljubezen (namreč drugo leto se poročim in bi rada malce vedla če bo vse OK) in pa denar (služba-trenutno končujem fax)...

Najlepša ti hvala, pozdravček :razz:
*Leyyaa*
Uporabniški avatar
Jess°
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 189
Na forumu od: 20. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Jess° » 19. Dec. 2011 21:38

...
Uporabniški avatar
shania
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 3. 10. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a shania » 20. Jan. 2012 12:35

shania napisal/-a:Lep pozdravček Bik :hallo:


Tudi mene muči nekaj vprašanj.

-> Kako mi kaže v ljubezni?

-> Glede bivšega partnerja. Je srečen? Bova še kdaj prijatelja?

-> Kako bo z diplomo in kako kaže kaj na finančnem področju?

Hvala :)


Vidim, da je tema spet "oživela", lepo prosim za odgovor. :)

Hvaalllaaa
Srečo lahko najdemo v navadnem zrncu.
katyy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 27
Na forumu od: 5. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a katyy » 26. Apr. 2012 13:56

A bik je se na forumu?
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 26. Apr. 2012 14:52

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 10:38, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
rat
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 21. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a rat » 29. Apr. 2012 14:14

Helou, jaz tudi ljubiteljsko vedežujem. Iz tarot kart. Če ima katera kakšno vprašanje, bom pogledala :wink:

Nisem sicer prebrala cele teme, ampak zgleda, da je en vedeževalec pobegnil :)
Prvi pustijo, da se zgodi, drugi naredijo, da se zgodi, in tretji se sprašujejo, kako se je zgodilo (Rubikon)

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov