Čaranje in klicanje duhov

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Mucitel1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 16. 9. 2007
Kraj: tam ko si crkno

Neprebrana objavaNapisal/-a Mucitel1 » 16. Sep. 2007 16:23

VIŠJAsila je bermutski trikotnik npr..
/_\
¤nina¤

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤nina¤ » 17. Sep. 2007 22:21

...
Zadnjič spremenil ¤nina¤, dne 14. Nov. 2009 16:18, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
iluzija
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 9. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a iluzija » 04. Okt. 2007 17:15

Sem folku okoli mene naročila, da naj me po njihovi smrti ne strašijo :D .
Uporabniški avatar
amital
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 558
Na forumu od: 15. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a amital » 04. Okt. 2007 19:04

iluzija napisal/-a:Sem folku okoli mene naročila, da naj me po njihovi smrti ne strašijo :D .


pošteno :D :D
vse se zgodi z razlogom, tako kot se tudi vse vrača in vse plača
metron(temporary)
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 304
Na forumu od: 8. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metron(temporary) » 04. Okt. 2007 19:09

Frenkie napisal/-a:
Kosom_s_Kjem napisal/-a:Eno čist out vprašanje (sam vprašam), če bi mela šanso si it ogledat en tak obred..bi šla?

Ne, itak da ne bi šla. Tudi če bi imela željo gledat motene osebe, jih je na ljubljanski psihiatriji polno. Tudi tam boš našel primerke, ki ti bodo zagotavljali, da imajo opravka s hudičem.



LOL :rofl:

....jz sm pa že vidu hudiča...prov všečna je. Njam
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 27. Okt. 2007 18:53

Haha, z dvema prijateljicama smo nekoč klicale vraga, imele v krogu sveče in črno odejo, pa ni bilo ničesar. :D Samo spati nismo mogle. :D
Uporabniški avatar
azuc@r
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 94
Na forumu od: 19. 10. 2007
Kraj: blizu ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a azuc@r » 27. Okt. 2007 21:23

prinzessin napisal/-a:
innny-ka napisal/-a:hm... s tem se ni za igrat.wišje sile resnično obstajajo tak da....jaz tega ne bi delala in ne delam zarad nekaterih stvari ki so se mi zgodile in prej nikol nisem wrjela w njih.


Se pridružujem tvojemu mnenju ! Sama nisem verjela v višje sile, dokler nisem s tem imela zelo neprijetne izkušnje, o kateri ne bi rada govorila. S temi rečmi se nikakor ni za šalit :schlaumeier: Resno.


smo že tri, jap, mam tut js neprijetne izkušnje s tem tko da mam neko strahospoštovanje do višjih sil... :D
Uporabniški avatar
Killah_babe
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 37
Na forumu od: 10. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Killah_babe » 29. Okt. 2007 18:44

Maa moja bivša sošolka ma pouno takih zgodbic, kr se je njena sestra ful ukvarjala s tem..pa ko sm to poslušala sm si rekla da nikol nebom klicala duhov..drgač pa nevm, js pravim da ko vidim, vrjamem;)
I believe what I see,'cause seeing is believing!
Uporabniški avatar
_*Jagoda*_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 137
Na forumu od: 17. 4. 2007
Kraj: Slovenija :D

Neprebrana objavaNapisal/-a _*Jagoda*_ » 29. Okt. 2007 21:11

Killah_babe napisal/-a:Maa moja bivša sošolka ma pouno takih zgodbic, kr se je njena sestra ful ukvarjala s tem..pa ko sm to poslušala sm si rekla da nikol nebom klicala duhov..drgač pa nevm, js pravim da ko vidim, vrjamem;)


bi nam zaupala te zgodbice?
Uporabniški avatar
Leyla_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 120
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Leyla_ » 30. Okt. 2007 18:13

mene ful to zanimalo, ko sm bla v srednji. smo s sošolkami ustanovile chokolino mafio in se začele ukvarjat z uroki. nakuple vse potrebno, z neta sprintale vse možno, iz knjižnic si sposodle, kar so pač meli (nobene zaprašene, stare, debele knjige) in se spravle k delu. in je vedno delovalo :) sošolko je tip pusto in pol čez en tedn začel z drugo. izvedla urok, onadva sta res šla narazn. men bil en noro všeč.. izvedla urok, me je poklical, sva se ful dolg menla, šla na pijačo.. dobila, kar sm hotla :) če verjameš, deluje. sam morš pa spet pazit (baje), da se ne obrne vse proti tebi. kr to je prej črna kt pa bela magija.
mam še zdj lepo zvezano home made "knjigo senc" s kakimi 1000 uroki za to in ono. uporabljam pa več ne :)
"Jag är ingen bott Jag är en väldigt, väldigt vacker tjej"
Uporabniški avatar
Alexeya
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 27. 12. 2005
Kraj: Nova Gorica

Neprebrana objavaNapisal/-a Alexeya » 02. Dec. 2007 16:11

Mi pa smo klicali duhove ko sm mela enih 13 let, in smo jih TUDI DOKLICALI !
RESS....jst full nisem verjela v to, kao kaj govorite to ni res ! Pol pa smo nardili tabelo, in wse kr spada zraven, dve sveči, zaprli luči ...Meli smo en kovanec, gor pa smo nastavli prste, eden nad drugega.. ma ne na kovanec..nad kovancem ! In ressss...se začne kovance premikat !!! Jst sm gledala če je kje kšn magnet al kej...nič ni blo !...Pol pa še zavese so se premikale ..no u glavnem sm govorila z mojo PRA NONO ! :eek: ko sm jo prašala kolk let ima..mi je odgovorila neki čez 100 (trenutno se ne spomnem ), sam pol k sm mal bolj pomislila JE BLO PRAV!!! IN MI je rekla d se ima fajn, ...d ji je lepo....aaa..mene je blo TKOOOO STRAH ...SAM NESMEŠ PREKINIT KROGA ANE, K ČENE OSTANE DUH TAM KJER SI ....MA ENA ZANIMIVA IZKUŠNJA :wink:
Uporabniški avatar
punchka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 572
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a punchka » 02. Dec. 2007 16:34

mene je bilo vedno strah teh stvari, ker preveč verjamem v nadnaravne sile, da bi se hotla igrat z njimi. tako da se nisem nikoli udeleževala takih dogodkov, niti nimam želje po tem. kar srh me spreleti, če samo pomislim na kaj takega.
to infinity and beyond!
Uporabniški avatar
mirella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 867
Na forumu od: 25. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a mirella » 08. Dec. 2007 20:23

joooj mi smo dosti krat klicali duhove..
tko ko je biu kak rojstni dan..
sam enkrat smo se pa pošteno prestrašili, ko je oče od slavljenca sredi akcije prišel po stopnicah dol.. stopnice so škripale.. o damn to smo bežali :tot: :lach: :lach:
Life is not the amount of breaths you take,
it's the moments that take your breath away.
katja_rozica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 30. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a katja_rozica » 13. Jun. 2008 8:41

tut mi smo ko smo ble malajse s kolegicami klicale duhove na enem rojsnem dnevu in ne se hecat pripravimo si vse sedemo v krog in gremo naši kličemo duha......ka naenkrat prepih v sobi ( okna bla zaprta pa vrate tut)......ena od kolegic pa ni hotla klicat duhov in je sam sedela zraven v sobi in gledla..sedela je pod oknom in ko smo rekli duhu naj nam da znak da je prisoten glej ga zlomka pade kolegici ki ni klicala duhov tegel z rožo na glavo.....u to je blo vriskanja pa straha do kosti....hehe hehe hehe sei nevem a je blo vse res a zgolj naklučje bla pa je dobra izkušnja........
sama vrjamem v nadnaravne sile ker sem ze marsikai videla in doživela.........
Uporabniški avatar
Killah_babe
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 37
Na forumu od: 10. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Killah_babe » 13. Jun. 2008 12:30

Ena me je prosla nej napišem par zgodbic od tiste punce..(Nevem če so resnične, lahk jih pa povem)

No ena izmed teh je, da sta ena punca pa njena kolegica klicali duhove in sta mele prav tisto ploščo na kateri so črke pa številke..In sta meli ful vse po neki knjigi nareto- z rdečo voščenko krog na mizi pa določeno št.svečk in vse to in pol sta dale verižico z obeskom nad to ploščo..In sta začeli spraševat različne stvari in obesek jima je prav z črkami nakazal besedo.In pol je ena uprašala če je dober al slab duh, pa je reku da je slab.In sta pol baje ga prosli nej zapusti hišo pa nej se ne vrne, blabla.

No ti isti dve sta par let kasneje spet klicali hudiča, a takrat skos ogledalo..Ko moreš določeno število nekajkrat ponovit pa gledat v ogledalo in se ti hudič čez nekaj časa prikaže.Ko sta to delali, se je kolegici od te punce zmešalo-od takrat je psihičn bolnik..

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov