Čakre, ipd.

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*tenisačica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 591
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Celje(na žalost)

Neprebrana objavaNapisal/-a *tenisačica* » 13. Nov. 2005 18:25

Če je ta tema že kje se oproščam, ampak je nisem našla. Zanima me, če se katera ukvarja z vsem tem odpiranjem čaker pa tko??? moji sestrični zdej ful bereta knjige o tem, pa me zanima, če katera to počne ali jo pa zanima????
“The only gossip I'm interested in is things from the Weekly World News - 'Woman's bra bursts, 11 injured'. That kind of thing.” ~ Johnny Depp
evil_nemesis
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 5. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a evil_nemesis » 13. Nov. 2005 18:53

v čakrah se ti nabira negativna energija .... zato jih je treba pucat ..... z raznimi masažami, eteričnimi olji, jogo ...... sm že delala ..............
.....…come tell me..
your secrets.....
and all your dreams…
cause I can see you need someone........
to trust…
tjaska
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 585
Na forumu od: 12. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tjaska » 13. Nov. 2005 20:04

evil_nemesis napisal/-a:v čakrah se ti nabira negativna energija .... zato jih je treba pucat ..... z raznimi masažami, eteričnimi olji, jogo ...... sm že delala ..............


nesmisel. negativna energija se nabira v mislih, v tvoji glavi, in ne v čakrah. te negativne misli potem vplivajo na to, da zboliš, da se slabo počutiš, in s tem tudi na to, da čakre ne delajo tako kot je treba. če so misli čiste, so čakre tudi.
First to Know

Tres tres chic.
Uporabniški avatar
*tenisačica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 591
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Celje(na žalost)

Neprebrana objavaNapisal/-a *tenisačica* » 13. Nov. 2005 20:47

evil_nemesis napisal/-a:v čakrah se ti nabira negativna energija .... zato jih je treba pucat ..... z raznimi masažami, eteričnimi olji, jogo ...... sm že delala ..............


in...kok je blo??? :?:
“The only gossip I'm interested in is things from the Weekly World News - 'Woman's bra bursts, 11 injured'. That kind of thing.” ~ Johnny Depp
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 13. Nov. 2005 20:52

ja, o tem sem ze nekaj brala, sicer pa se strinjam s tjasko :wink:

vem samo, da je modra cakra kao tam ko je grlo in je modre barve, tak da ce si prehlajen in te boli grlo si das modro rutico okol vrata pa pomaga :D
I love SISLEY& RW
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 13. Nov. 2005 21:07

Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
Uporabniški avatar
Mark
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 942
Na forumu od: 24. 9. 2004
Kraj: Steiermark

Neprebrana objavaNapisal/-a Mark » 13. Nov. 2005 21:51

Dorotea napisal/-a:smešno je ja...hihi :D

Daj dorotea nea spet nekaj brezveze bluzi, pa raje kaj konkretnega povej, če misliš! Ne pa razni lol, pa take...
The best way to have a good idea is to have lots of ideas.
evil_nemesis
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 5. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a evil_nemesis » 14. Nov. 2005 13:31

*tenisačica* napisal/-a:
evil_nemesis napisal/-a:v čakrah se ti nabira negativna energija .... zato jih je treba pucat ..... z raznimi masažami, eteričnimi olji, jogo ...... sm že delala ..............


in...kok je blo??? :?:


men je joga FUL uredu ...
sm jo 1let delala ....... pol se mi pa ni več dal zjutri tok kmal vstajat ... dobr je če delaš pred zajtrkom!
pa tud eterična olja so ql ...
.....…come tell me..
your secrets.....
and all your dreams…
cause I can see you need someone........
to trust…
tjaska
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 585
Na forumu od: 12. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tjaska » 14. Nov. 2005 13:47

jaz sem kar nekaj časa zdravila ljudi, potem sem se pa izločila iz karme in zato ne posegam več v tuja energetska polja, razen dveh oseb občasno - pa še to iz popolnoma drugih razlogov.
na tem področju je ogromno nevednosti, tudi s strani bioenergetikov, radiestezistov in drugih, saj se ne zavedajo, da človek, ki ni razsvetljen, nima pravice šariti po drugih energetskih poljih. ker je takoj zraven ego in to naredi več škode kot koristi. zato - pazite, h komu greste, popolnoma mu morate zaupati in biti prepričani, da je razsvetljen.
jaz sem bila vedno pozorna na to, da sem bila 100% uravnovešena in razsvetljena, če sem hotela zdraviti druge. v nasprotnem primeru sem jim povedala, da tega v tistem trenutku nisem sposobna.
tisti, ki se s tem ukvarjajo poklicno in je to njihov edini poklic, pogosto nase navlečejo razna nefizična telesa, karmo in podobne zadeve. zato - bodite pozorne in ne zaupajte vsakomur!

to sem napisala v to temo, čeprav ne spada sem - ker očitno ene pod temo čakre dojemate tudi eterična olja in jogo ;)
samo ko opozorilo se mi je zdelo primerno..

da ne bom offtopic:
trenutno imam največ dela s svojo srčno čakro, saj jo pogosto zavira moj strah pred sprejemanjem. seveda v veliiiko manjši meri, kot je to prisotno pri drugih ljudeh.. ampak to me pač še loči od popolnosti. zdaj moja srčna čakra popolnoma pravilno dela, le občasno jo še kaj zmoti. vedno redkeje očitno, vesela sem, da je tako :)
First to Know

Tres tres chic.
opium
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 650
Na forumu od: 19. 10. 2004
Kraj: neutral zone

Neprebrana objavaNapisal/-a opium » 14. Nov. 2005 13:52

tjaska napisal/-a:jaz sem bila vedno pozorna na to, da sem bila 100% uravnovešena in razsvetljena, če sem hotela zdraviti druge


tudi ko po forumu pises, bi mogla bit na to pozorna :D
heccccc
evil_nemesis
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 5. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a evil_nemesis » 14. Nov. 2005 14:03

aja tjaska ... to eteričnih oljih in jogo sm pa brala v eni knjigi da se s tem čakre čistjo .......
nevem no
:robinhood:
.....…come tell me..
your secrets.....
and all your dreams…
cause I can see you need someone........
to trust…
tjaska
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 585
Na forumu od: 12. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tjaska » 14. Nov. 2005 16:00

na delovanje čaker itak vpliva vsaka stvar, ki jo narediš (v dobrem ali slabem smislu), seveda tudi joga ;)
First to Know

Tres tres chic.
Uporabniški avatar
||MuCkAa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1286
Na forumu od: 1. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ||MuCkAa » 14. Nov. 2005 19:33

tjaska napisal/-a:na delovanje čaker itak vpliva vsaka stvar, ki jo narediš (v dobrem ali slabem smislu), seveda tudi joga ;)

Tjaska a mi poves katere knjige si kaj brala? Ker me res zanima..samo povej mi kake bolj laicne.. ne kake "zamotane" :D
And I''ll take you for who you are
If you take me for everything

I''ll do it all over again...
tjaska
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 585
Na forumu od: 12. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tjaska » 14. Nov. 2005 20:42

||MuCkAa napisal/-a:
tjaska napisal/-a:na delovanje čaker itak vpliva vsaka stvar, ki jo narediš (v dobrem ali slabem smislu), seveda tudi joga ;)

Tjaska a mi poves katere knjige si kaj brala? Ker me res zanima..samo povej mi kake bolj laicne.. ne kake "zamotane" :D


najprej sem mogla pozabit VSE knjige, ki sem jih prebrala in se začela učiti in izkušenj in svojih opazovanj. opazuj avro ljudi, poslušaj svoje telo, opazuj in občuti čakre, občuti kdaj delujejo pravilno in katero kaj zavira. predvsem to.
knjig ti ne bi priporočala, ker vsak avtor opisuje svoje videnje, svoje doživljanje tega.
če že moraš brat, priporočam Barbara Ann Brennan: Moč zdravilnih rok. :)
First to Know

Tres tres chic.
Uporabniški avatar
||MuCkAa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1286
Na forumu od: 1. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ||MuCkAa » 15. Nov. 2005 3:42

Saj zanima me.. ljudi ze itak skoraj prevec opazujem :lol: tak da.. zanima pa me predvsem zase.. kako izboljsati pocutje... in res, kaj me ovira.. :) Hvala tjaska ;)
And I''ll take you for who you are
If you take me for everything

I''ll do it all over again...

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov