Izcedek iz nožnice

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

the night
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 12. 2. 2009
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a the night » 12. Feb. 2009 0:30

čao pupice evo sem novo pečena na tej strani;)
najprej pa seveda en lep pozdravček vsem skupaj.Imela bi eno vprašanje in tudi prosila če mi lepo prosim katera čim prej odgovori...
Imam problem z rjavim izcedkom...menstruacijo imam vedno konec meseca in po m. kak dan dva dobim še rjavi izcedek ki traja kak teden.Zdaj se mi je to zgodilo že drugič in sem kar malo prestrašena da nisem slučajno zanosila.seveda pa imam že prelepo hčerkico :)
ja am tabletke sem nehala jemati ampak s partnerjem zelo paziva ampak saj veste kako je to...mene zelo skrbi in sem se najprej obrnila na vas,seveda pa nameravam kupiti še test nosečnosti,za ginekologinjo sem pa tako in tako že naročena...res najlepša hvala vsem ki mi boste odgovorile
poljubčke in pridne bodite;);)
mamica;)
Uporabniški avatar
*Laura*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 318
Na forumu od: 28. 12. 2006
Kraj: Pariz

Neprebrana objavaNapisal/-a *Laura* » 07. Maj. 2009 18:40

živjo!
mene pa nekaj zanima. zdaj sem menjala že 2. tabletke. zdaj mam yasminelle. pa imam še vedno rjavi tok med jemanjem, traja kak teden. moj ginekolog mi je rekel, da se pač moram navadi, da se mora telo navadit. in da lahko imava s fantom spolne odnose brez kondoma, da sem vseeno zaščitena.
kakšne izkušnje imate ve? je katera imela take probleme? je res ziher da ne rabim uporabljat kondoma zraven? ker sem malo panična glede tega...

hvala!

lp
Uporabniški avatar
evahunnie
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 411
Na forumu od: 15. 2. 2008
Kraj: Tihomorsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a evahunnie » 07. Maj. 2009 18:43

*Laura* napisal/-a:živjo!
mene pa nekaj zanima. zdaj sem menjala že 2. tabletke. zdaj mam yasminelle. pa imam še vedno rjavi tok med jemanjem, traja kak teden. moj ginekolog mi je rekel, da se pač moram navadi, da se mora telo navadit. in da lahko imava s fantom spolne odnose brez kondoma, da sem vseeno zaščitena.
kakšne izkušnje imate ve? je katera imela take probleme? je res ziher da ne rabim uporabljat kondoma zraven? ker sem malo panična glede tega...

hvala!

lp


Ja to je popolnoma normalno, tut pr men je blo isto. Js sm sicer na začetku (pr prvi škatli) zravn jedla 5 dni še tabletke iz nasledne škatle, pol se je pa use umiril in stabiliziral ;) mam pa tut Jasminelle. Tko da nč skrbet. Telo se pač mora navadt na spremembe in tele hormončke :)
Ja pa glede kondomov mislm da ni problema, lahko mirno seksata brez.
Uporabniški avatar
Damyanchyka
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1390
Na forumu od: 8. 4. 2007
Kraj: Poletje

Neprebrana objavaNapisal/-a Damyanchyka » 16. Jun. 2009 22:27

Hmm jst mam pa že tretji mesec zaporedoma rjav izcedk tedn dni pred menstro. Menstro mam normalno, tku k vedno.. A ma kira podobne izkušnje? Mau me skrbi.. :?
Narava je krivična. Psi ne znajo govoriti, medtem ko nekateri ljudje odlično lajajo!
Uporabniški avatar
missy*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 728
Na forumu od: 7. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a missy* » 11. Avg. 2009 12:27

ze 3-4dni opazam rjav izcedek iz noznice, vendar le zjutraj, potem celi dan nic, do naslednjega jutra. Brez vonja, ne pece, ne srbi. Jemljem KT Cilest, prvic z njimi nisem imela problemov, potem sem prenehala, zdaj jih ponovno jemljem, in to se mi je zgodilo ze pri prvi skatlici. Kaj je to? Bo nehalo? Kako je s tistim, ko vzames po 2KT al kako ze? Ginekologinja je na dopustu.
Uporabniški avatar
spelaspela
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 124
Na forumu od: 18. 8. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a spelaspela » 23. Avg. 2009 17:31

pozdrauljene punce :D

jest pa nimam rauno rjauga izcedka ampak beli tok ..sam nerazuemem a je normalno da ga mam usak dan ...?? vonj ma pa tak maou čudn..nevem kako nej opišem ..sam ni brez vonja:D...

hvala vm :*<3
lalika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 31. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a lalika » 28. Avg. 2009 20:44

Zdravo punce!
Tudi jaz imam bel izcedek. Sicer se mi zdi, da je brez vonja, je pa zelo gost. Imam ga že kak mesec. Če s prstom sežem v nožnico, je le-ta poln bele goste sluzi....Vem, da bi morala že davno biti pri ginekologinji, drugi teden tudi bom, ampak me zanima, če se je kateri zgodilo podobno in če ve, za kaj gre? Me pa nič ne boli.
Lp
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 29. Avg. 2009 0:05

^^To kar opisuješ so najverjetneje glivice. H ginekologu pa malo pobrskaj po forumu, obstaja zelo obširna tema o glivicah, v kateri boš našla mnogo nasvetov glede celotnega poteka zdravljenja in preventive.
Uporabniški avatar
Calleigh
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 4. 11. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Calleigh » 06. Okt. 2009 6:03

Teden dni po menstruaciji se mi je pojavil rjav izcedek (prvo je izgledal kot krvavitev- rdeč, nato pa je postopoma prehajal v rjavega), traja že 2 dni. Stara sem 27 let in ne jemljem KT oz. sploh nisva zaščitena, razen po naravni metodi... Med menstruacijo in izcedkom sem imela spolni odnos, izcedek se je pojavil dva dni po le tem. Bolečin nimam, le občasno neprijetno ščemenje v spodnjem delu trebuha. Ginekologinje mi je svetovala da čez teden dni narednim test. Sem že precej nervozna, zato se obračam na vas. Zanima me, če je katera imela podobne izkušnje/težave oz. prosim za nasvet. Hvala za odgovor!
Uporabniški avatar
Liefde
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 11. 10. 2009
Kraj: Nizozemska

Neprebrana objavaNapisal/-a Liefde » 16. Okt. 2009 10:26

To tud lahko pomeni da si noseča :)
"Življenje je kot ljubezen; ni lahko in mirno stanje, ampak težka in čudovita pustolovščina."
Uporabniški avatar
spelaspela
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 124
Na forumu od: 18. 8. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a spelaspela » 25. Okt. 2009 18:15

Calleigh napisal/-a:Teden dni po menstruaciji se mi je pojavil rjav izcedek (prvo je izgledal kot krvavitev- rdeč, nato pa je postopoma prehajal v rjavega), traja že 2 dni. Stara sem 27 let in ne jemljem KT oz. sploh nisva zaščitena, razen po naravni metodi... Med menstruacijo in izcedkom sem imela spolni odnos, izcedek se je pojavil dva dni po le tem. Bolečin nimam, le občasno neprijetno ščemenje v spodnjem delu trebuha. Ginekologinje mi je svetovala da čez teden dni narednim test. Sem že precej nervozna, zato se obračam na vas. Zanima me, če je katera imela podobne izkušnje/težave oz. prosim za nasvet. Hvala za odgovor!



jst imam enak problem oziroma menstruacije šezmer nism dobila..nrdila sm pa teest ampak je biu negativen..
samo z razliko od tebe sm jst mela kr velike bolećine..bolelo me je tko da sm prenehala s sexom :/
upam da nimam kakšnega vnetja..
tko da zdej grem h ginekologu in me zanima kaj bo on povedou..:/
ninia
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 9. 6. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a ninia » 09. Jun. 2010 21:23

žiujo..mam problem..
pred časom so me začel bolt jajčniki.po treh dneh so me nehali bolet.opis
bolečine je špikanje:D
zdj pa že tri dni opažan rjav izcedek.med jemanjem kt...u bistvu mi ne teče iz nožnice,ampk sm ga zasledila ko se obrišem..me ne boli nič,nima vonja..me skrbi kr se mi je to prvič zgodilo...mam kt že dve leti in pol..kaj bi lah blo? tnx
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 09. Jun. 2010 21:35

vnetje
Dont't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect!
Uporabniški avatar
*spelchek*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 129
Na forumu od: 20. 8. 2007
Kraj: Somewhere over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a *spelchek* » 22. Jun. 2010 11:27

js sm se pa odločla da bom kr tule napisala....
približno 3dni se mi pojavlja tak rumen izcedek iz nožnice...pa tak ''skutast'' je :oops:
zdj me pa zanima,če je možno da je prišlo do kakega vnetja...mam namen it u četrtek h ginekologinji,ampak useeno tukaj vprašam...
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 22. Jun. 2010 12:08

Če je skutast, gost in brez vonja, zraven te pa še peče ter imaš bele obloge v nožnici potem gre po vsej verjetnosti za glivice.
Ampak to lahko potrdi le ginekolog z brisom, tko da je res najboljše da greš k strokovnjaku. Če te ne peče nič pa dvomim da je kaj narobe.

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Majestic-12 [Bot]