Izcedek iz nožnice

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
janchie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 43
Na forumu od: 21. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a janchie » 22. Avg. 2008 23:02

js mam pa vedno po menstruaciji še ene dva do tri dni nek rjav izcedek..je že konc menstruacije, pa še zmer neki teče.. prav nadležno, k je treba ševedno nosit te dnevne vložke.. in tako mam m. npr 4dni in pol en dan čist nič. in ne nosim več kakih vložkov pol kr naenkrat pa spet rjav izcedek..
mi gre naživce k mi hlačke zamaže, k mislim da je že konc..
Uporabniški avatar
*LooBika*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 545
Na forumu od: 27. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *LooBika* » 27. Avg. 2008 13:53

ewo dans spet..ta izcedek, ki je postal rjave barve..zdj me pa ze kr mal skrbi kaj bi blo narobe... :(
čunga
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 31. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a čunga » 31. Avg. 2008 14:42

nekaj novega:
že drugič se mi je zgodilo, da imam že samo po "predigri" naslednji dan rjav izcedek, ki mu dan zatem sledita 2 dneva krvavitve(podobno menstruaciji), čeprav bi jo morala dobiti šele naslednji teden.
Poleg tega me na čase malo peče in srbi... :(

Je imela katera že kaj podobnega??? :roll:
plenicka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 28. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a plenicka » 31. Avg. 2008 23:40

Novo vprašanje kljub temu da sem pisala že v temo vse o KT ampak bi res prosila za odgovor!!

Moja situacija je pa naslednja: Kt sem uporabljala dve leti in pol nato sem naredila mesec dni pavze ker nisem mogla priti do ginekologinje nato čez mesec dni sem dobila druge KT Yasminelle in sem jih jedla en mesec nato je ginekologinja rekla naj preneham z uporabo ker imam kmalu operacijo na grlu. no, včeraj pa sem opazila, ko sem šla na wc na papirju gost izcedek rjavo rdeče barve, menstruacijo pa sem imela 15.8 zato me zanima če je imela katera punca podobne težave po prenehanju jemanja KT, da so se ji pojavljale vmesne krvavitve. Bojim se namreč da bi to lahko klub temu bila kakšna vgneznitvena krvavitev čeprav menim, da bi težko zanosila saj sem komaj mesec dni brez KT in sem vedno uporabljala kondom. Verjetno se opazi če konodom poči? Vsaka informacija dobrodošla pa prosim punce odpište!!
Uporabniški avatar
Damyanchyka
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1390
Na forumu od: 8. 4. 2007
Kraj: Poletje

Neprebrana objavaNapisal/-a Damyanchyka » 01. Sep. 2008 10:32

Telo rab neki časa,da se prvad na to,da ne jemleš več tabletk. Tku,da je možno,da je izcedek pač posledica tega.
Narava je krivična. Psi ne znajo govoriti, medtem ko nekateri ljudje odlično lajajo!
Uporabniški avatar
janchie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 43
Na forumu od: 21. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a janchie » 01. Sep. 2008 14:46

janchie napisal/-a:js mam pa vedno po menstruaciji še ene dva do tri dni nek rjav izcedek..je že konc menstruacije, pa še zmer neki teče.. prav nadležno, k je treba ševedno nosit te dnevne vložke.. in tako mam m. npr 4dni in pol en dan čist nič. in ne nosim več kakih vložkov pol kr naenkrat pa spet rjav izcedek..
mi gre naživce k mi hlačke zamaže, k mislim da je že konc..


no zanima me če je to normalno..da traja ene tri dni, da se menstruacija dokončno konča.
ilijana
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 7. 11. 2007
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ilijana » 24. Sep. 2008 14:41

janchie napisal/-a:
janchie napisal/-a:js mam pa vedno po menstruaciji še ene dva do tri dni nek rjav izcedek..je že konc menstruacije, pa še zmer neki teče.. prav nadležno, k je treba ševedno nosit te dnevne vložke.. in tako mam m. npr 4dni in pol en dan čist nič. in ne nosim več kakih vložkov pol kr naenkrat pa spet rjav izcedek..
mi gre naživce k mi hlačke zamaže, k mislim da je že konc..


no zanima me če je to normalno..da traja ene tri dni, da se menstruacija dokončno konča.


meni se dogaja čisto enako. menstra par dni potem pa tudi do 4, 5 dni mali rjavi flekci in nikoli ne veš a je res že pri koncu. sem pa slišala, da se to še čisti ven, izgleda, da gre bolj počasi..
Uporabniški avatar
janchie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 43
Na forumu od: 21. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a janchie » 24. Sep. 2008 19:17

ilijana napisal/-a:
janchie napisal/-a:
janchie napisal/-a:js mam pa vedno po menstruaciji še ene dva do tri dni nek rjav izcedek..je že konc menstruacije, pa še zmer neki teče.. prav nadležno, k je treba ševedno nosit te dnevne vložke.. in tako mam m. npr 4dni in pol en dan čist nič. in ne nosim več kakih vložkov pol kr naenkrat pa spet rjav izcedek..
mi gre naživce k mi hlačke zamaže, k mislim da je že konc..


no zanima me če je to normalno..da traja ene tri dni, da se menstruacija dokončno konča.


meni se dogaja čisto enako. menstra par dni potem pa tudi do 4, 5 dni mali rjavi flekci in nikoli ne veš a je res že pri koncu. sem pa slišala, da se to še čisti ven, izgleda, da gre bolj počasi..


šekr nadležna stvar
*inch*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 162
Na forumu od: 3. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *inch* » 26. Nov. 2008 17:32

js mam tut podobno težavo - gost, rjav izcedek. sicer pa me nožnica ne srbi, niti peče, tut vonj je čist normalen. spolnih odnosov nimam tako da res ne vem kje je problem :oops:
Uporabniški avatar
*lilica*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1046
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *lilica* » 26. Nov. 2008 23:45

*inch* napisal/-a:js mam tut podobno težavo - gost, rjav izcedek. sicer pa me nožnica ne srbi, niti peče, tut vonj je čist normalen. spolnih odnosov nimam tako da res ne vem kje je problem :oops:


Ta izcedek imaš po menstruaciji ali kar skoz? Jemlješ kontracepcijske tablete? Lahko, da so prešvoh tabletke in maš zato ta izcedek, če je zelo pogost.
*inch*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 162
Na forumu od: 3. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *inch* » 27. Nov. 2008 18:02

ne jemljem KT. to se mi je pa prvič zgodilo par dni nazaj, teden in pol pred menstruacijo.
Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 24. Dec. 2008 13:56

Že drugič se mi je po končani menstruaciji pojavil izcedek iz nožnice.. precej temno rjav.. k ginekologu sm že naročena, ampak je kar ena lepa čakalna lista, zato me zanima, če slučajno ktera ve kaj..
drugače je podobno ko menstruacija, samo da je tekočina rjava.. kakšnih drugih problemov v tem predelu nimam.. (da bi kaj srbelo, peklo, karkoli) samo je čudno.. takoj po menstruaciji je en dan mir.. nato pa se to pojavi.. traja tam en dan do dva.. Lahko da ni nič.. ampak raje vprašam ;)
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Uporabniški avatar
klupko
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 196
Na forumu od: 18. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a klupko » 24. Dec. 2008 21:41

Če se to pojavi takoj po koncu menstruacije, se verjetn ni še izločla vsa menstrualna kri. Meni se je tud to parkrat zgodilo..sploh če sm tazadn dan menstre mela tampon...pol je bil en dan mir...niti fleka in pol že pomislim, aha, fino, je že konc..pa že naslednje jutro neki rjavega na hlačkah. Drgač sm pa to mela še un dan in pol je biu pa res konc in sm lahko seksala in vse brez ovir :D
Verjetno je to to..ne morm vedet :)
Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 25. Dec. 2008 15:37

ja možno je.. ker redno uporabljam tampone.. no sicer sm pa tut pri ginekologu naročena.. bo on najbrž znal povedat ;)
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Uporabniški avatar
Eclat
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 42
Na forumu od: 21. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Eclat » 16. Jan. 2009 17:45

OK, včeraj sm opazla da imam izcedek iz nožnice, pa to je take rjavkaste barve. se bojim, da je vnetje jajčnikov, vendar ne čutim bolečin. a mi lohk katera opiše kako je ko imaš vnetje jajčnikov, kr me res zanima?

p.s.:prejšnji teden sm imela menstruacijo, vendar sm še vedno po njej imela izcedek, ampak zdaj pa imam malo več izcedka kot ponavad

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron