Izcedek iz nožnice

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Dagi
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 754
Na forumu od: 1. 8. 2006
Kraj: ...

Neprebrana objavaNapisal/-a Dagi » 08. Jul. 2008 15:40

zdej se je pa še men pojavu rjav izcedek... Nč me ne boli, nč ne peče, ne seksam že od marca in ne jemljem KT... Od česa bi blo lah?
Always look on the bright side of life!
Uporabniški avatar
kajira
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 631
Na forumu od: 25. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kajira » 08. Jul. 2008 16:10

kdaj pa bi morala dobiti menstruacijo? jst sem parkrat dobila namesto menstruacije ali par dni prej.
Uporabniški avatar
Dagi
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 754
Na forumu od: 1. 8. 2006
Kraj: ...

Neprebrana objavaNapisal/-a Dagi » 08. Jul. 2008 16:13

Čez 14 dni...
Always look on the bright side of life!
Uporabniški avatar
kajira
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 631
Na forumu od: 25. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kajira » 08. Jul. 2008 20:02

meni se je tudi že pojavil v tem času. sicer pa ne vem. če te nič ne peče, ti ni treba kej skrbet.
Uporabniški avatar
Dagi
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 754
Na forumu od: 1. 8. 2006
Kraj: ...

Neprebrana objavaNapisal/-a Dagi » 08. Jul. 2008 22:22

Skrbi me ker se mi to dogaja prvič.
Always look on the bright side of life!
darka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 59
Na forumu od: 26. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a darka » 09. Jul. 2008 8:13

Tud meni se je ravno ta mesec pojavil rjavi izcedek, točno 14 dni pred predvidljivo menstruacijo. Na začetku je bil rjavkast, potem malo prozoren-rjav, sedaj pa je bol gost in mislim, da bom dobil ravno sedaj ko je predvideno. Govorila sem tudi z ginekologinjo in je rekla, da če nimam vročine, me ne boli mend spolnim odnosom, me ne boli spodaj v trebuho..ni hudega. Včasih hormoni naredijo svoje. Si mogoče bila kaj pod stresom ?
Uporabniški avatar
Dagi
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 754
Na forumu od: 1. 8. 2006
Kraj: ...

Neprebrana objavaNapisal/-a Dagi » 09. Jul. 2008 9:48

Ja, precej... že od marca je blo skos kej.
Always look on the bright side of life!
darka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 59
Na forumu od: 26. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a darka » 09. Jul. 2008 11:02

Potem je možno, da je stres tisti, ki ti povzroča dano situacijo. Meni je sigurno, ampak danes sem dobila redno menstruacijo. Če te pa preveč skrbi, pa le kontaktiraj svojo ginekologinjo, saj le ona pozna tvoje zdravsvetno stanje.
Beth
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 20
Na forumu od: 27. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Beth » 14. Jul. 2008 14:02

živjo!
jst sm pa po pošti dobila sporočilo od ginekologa, da je bris pokazal vnetje, zato sem šla s priloženim receptom po Betadine (kakor neke rjave tablete ki jih vstaviš v nožnico vsak večer). Jemala sem jih samo en teden, namest dva, kakor je bilo predpisano. Ves čas jemanja je bil rahel svetlo rjav izcedek, kakšen teden po nehanju pa sem dobila gost smrdeč rjav izcedek, kakor rjav beli tok, ki zdaj traja že kak teden.
A je možno da imam to zato ker tablet nisem jemala dva tedna in moram spet h ginekologu? :?

če mi lahko kera pomaga prosm.....aja pa redno jemljem KT
Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 14. Jul. 2008 14:17

V navodilih ne piše zastonj, da jih moraš uporabljati 14 dni. In ves čas jemanja je normalno, da imaš rumeno-rjav izcedek, ker gre za jodidne globule, ki se topijo in izločajo iz nožnice.

Zakaj imaš izcedek tudi sedaj, ne vem, če je le par dni od konca jemanja, je mogoče, da se jod še zmeraj izloča.

Če sumiš, da imaš spet vnetje, potem moraš h ginekologu, ja.
Uporabniški avatar
p!ka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1836
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Šaurini

Neprebrana objavaNapisal/-a p!ka » 14. Jul. 2008 15:06

Beth kot prvo se mi zdi skrajno neodgovorno to kar si nardila. Ma pustmo stat. Pomoje bo najboljše, da pokličeš ginekologa in mu poveš, da si tablete uporabljala oz. jemala sam en teden in da te zdej skrbi, če bi lahko blo kej narobe.
...Voli me iz inata
voli me bez ostatka
voli me bilo gde sam
bas takvu kakva jesam

Voli me kad me nema
voli me pored svega
voli me kad ni jedan
bas razlog za to nemas...
Uporabniški avatar
DiamondLollipop
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 203
Na forumu od: 14. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a DiamondLollipop » 15. Jul. 2008 19:44

rEbEcCa napisal/-a:
renatka_ napisal/-a:Sicer mam pa že ene 3tedne tut jz take probleme, pa pojma niam ka bi to blo res.. Prav težko mam spolne odnose, al pa jih sploh ne morm met. Že ko mi ga samo nasloni gor me že ob "vhodu" v nožnico zapeče. Kot da bi mela nekako ranico. Ki se kr noče zacelit :roll: Ubistvu tak ko da bi mela obribano. In to me pol boli recimo sam ene 2 al pa 3cm notr, pol globlje me ne boli. Nevem kaj naj bi to bilo, se je keri zgodilo kaj podobnega? Sploh nevem a me bolj peče al boli :?

Ej men se tud to dogaja...Prav strah me je že začetka k me res ful boli, sej pol mal potrpim pa je vredu k je globje tk k si rekla...Js ne vem ka hudiča bi to lahk blo narobe :?:


tudi jas imam take probleme :?
Uporabniški avatar
MiaMia
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 24
Na forumu od: 14. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a MiaMia » 15. Jul. 2008 20:49

Rjav izcedek sam po sebi ni nevaren. Lahko so krive kontracepcijske, ce niso dovolj mocne, lahko je kriva prehrana. Ampak ce pece, ne pece izcedek, ampak ranica nekje. Vsekakor najbolje, da gres h ginekologu, ki ti bo dal primerno kremo ali pa vaginalne globule.
(Jaz imam vedno precej problemov z izcedki (rjavi, rumeni, zeleni, ...) in mi pomaga Boraks (natrijev tetraborat) - vagitoriji - lahko se kupi v lekarni brez recepta, vstavi se ga zvecer, ko gres spat, ampak je priporocljivo imeti vlozek, ker se to v bistvu razlije. - ker smo ravno pri izcedku)
Uporabniški avatar
*LooBika*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 545
Na forumu od: 27. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *LooBika* » 20. Avg. 2008 11:24

tud men se pojavlja ta belo-rumen izcedek..in nwm kaj bi bilo..in to traja ze tri dni.. :?
PurpleGirl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 22. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a PurpleGirl » 22. Avg. 2008 19:53

Oj. Prosim vas za nasvet.

Po končani menstruaciji se mi je pojavil rjav izcedek, ki traja že nekaj dni. Nič ne srbi, nič ne peče. To se mi prvič dogaja tako da sem zelo zaskrbljena. Menstruacijo sem dobila teden dni prej kot običajno, s tem da imam ponavadi točno.

Jemljem kontracepcijske tabletke že približno eno leto pa je do zdaj bilo use ok. Res pa je da sem v zadnjem času pod velikim stresom.. mogoče to kej vpliva... Bi morala k ginekologu? Je možno da imam kakšno okužbo, glivice,... čeprau me nič ne srbi? :(

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov