Dermatitis

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Diva333
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 1. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Diva333 » 28. Apr. 2016 12:12

Zdravo!
Pred nekaj dnevi se mi je pojavilo hudo vnetje kože na obrazu, predvsem okoli ust, nosa in oči. Malo sem pogledala na internetu in glede na simptome, gre po moje za dermatitis. Zanima me, če moram nujno k dermatologu ali se da težava odpraviti sama, s kakšnimi naravnimi zdravili?
hvala za odgovor!
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4432
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 28. Apr. 2016 13:37

Jaz sem sla lih danes do osebne zdravnice, pa mi ni pisala napotnice.. predpisala mi je neko zaubo in sampon, pa rekla da se pridem se kej pokazat, ce ne bo nic boljse. Meni je ful ublazila ena kremica (Dermalex repair, treatment for eczema), ampak je v lekarni 10 - 15 eur za majhno tubico.. Najbolje, da stopis do svojega dohtarja :)
Uporabniški avatar
Diva333
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 1. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Diva333 » 28. Apr. 2016 16:53

saarijarvi napisal/-a:Jaz sem sla lih danes do osebne zdravnice, pa mi ni pisala napotnice.. predpisala mi je neko zaubo in sampon, pa rekla da se pridem se kej pokazat, ce ne bo nic boljse. Meni je ful ublazila ena kremica (Dermalex repair, treatment for eczema), ampak je v lekarni 10 - 15 eur za majhno tubico.. Najbolje, da stopis do svojega dohtarja :)


Zgleda da mi drugo res ne preostane :) Hvala za odgovor.
Uporabniški avatar
Diva333
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 1. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Diva333 » 28. Apr. 2016 18:10

saj ni nevarno za zdravje? :) pred ponedeljkom ne morem k zdravniku, zaradi službe in sem kar malo panična.
yoshikozulauf
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 26. 12. 2022

Neprebrana objavaNapisal/-a yoshikozulauf » 26. Dec. 2022 4:23

Danes sem bila pri družinski zdravnici, ki mi je sicer predpisala neko mazilo in šampon, vendar priporočila ni izdala. the backrooms

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron