Aloe Vera

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

lrslovenija
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 21. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a lrslovenija » 27. Avg. 2008 20:46

Jaz pijem aloe vera gel z ukusom breskve in je kar ukusen. Sem probal tudi z medom pa mi je breskva bolj všeč. Torej ni nič ogaben.
Uporabniški avatar
polly-polly
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1109
Na forumu od: 31. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a polly-polly » 27. Avg. 2008 20:49

Jaz mam en hladilni gel od aleo vere, samo je le 98%. Moram kupt enga 100%. Sem pa ga uporabljala pri alergiji na cvetni prah ko sm dobla koprivnico po celem telesu in me je useee srbelo.
lrslovenija
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 21. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a lrslovenija » 27. Avg. 2008 20:58

Piše gor, da vsebuje 98% aloe?? Ali misliš na čistost? 100% aloa gel verjetno ne obstaja bi se pokvarila v parih dneh. Jaz mam koncentrat z 90% aloe vere, pa je odličen. Ga vsi v družini uporabljamo za razne namene. Super zadeva.
lrslovenija
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 21. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a lrslovenija » 28. Avg. 2008 8:06

p!ka napisal/-a:Kolko dobiš v flaši in kolko stane ?


1 LITER Z UKUSOM BRESKVE IN MEDU 27,90, BREZ UKUSA 35,90
Uporabniški avatar
polly-polly
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1109
Na forumu od: 31. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a polly-polly » 28. Avg. 2008 15:41

lrslovenija napisal/-a:Piše gor, da vsebuje 98% aloe?? Ali misliš na čistost? 100% aloa gel verjetno ne obstaja bi se pokvarila v parih dneh. Jaz mam koncentrat z 90% aloe vere, pa je odličen. Ga vsi v družini uporabljamo za razne namene. Super zadeva.


sori 96%. Ja piše gor delež aloe 96%. Gre pa za hladilni gel Hawaiian tropic po sončenju. Sej kukr jst vem obstaja tut 100% gel. recimo tale:
klik
h3x0r89
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 106
Na forumu od: 17. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a h3x0r89 » 28. Avg. 2008 15:46

Izgleda dobra roba.
lrslovenija
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 21. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a lrslovenija » 28. Avg. 2008 19:58

polly-polly napisal/-a:
lrslovenija napisal/-a:Piše gor, da vsebuje 98% aloe?? Ali misliš na čistost? 100% aloa gel verjetno ne obstaja bi se pokvarila v parih dneh. Jaz mam koncentrat z 90% aloe vere, pa je odličen. Ga vsi v družini uporabljamo za razne namene. Super zadeva.


sori 96%. Ja piše gor delež aloe 96%. Gre pa za hladilni gel Hawaiian tropic po sončenju. Sej kukr jst vem obstaja tut 100% gel. recimo tale:
klik


Sem si kremo ogledal, gor piše,da je not 96% naravne substance - ne piše, da je not 96% aloe vere!!! Nisem pa zasledil na tubi IASC certifikata, ki bi potrdil, da gre res za kvaliteten aloa izdelek. Tak,da bi mogo tubo dobit, da bi se prepričal, če gre res za kvaliteten izdelek. Aloja,ki jo imam premore IASC in FRESENIUS certifikat,kar potrjuje visoko kvaliteto izdelka.
lrslovenija
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 21. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a lrslovenija » 28. Avg. 2008 20:41

Pogledal sem si tudi ta famozni 100% Aloa Vera gel, pa mi že sama barva ne odgovarja, ker je Aloa po naravi bolj rumenkaste barve, ta je pa čist brez barve. Je pa res, da je teh 100% gelov kar polno na tržišču, vendar tu gre za čistost aloe, ne pa koliko aloje v % je v gelu. To je razlika. Tu proizvajalci zavajajo. Zamislite si naraven juice in ga dajte v hladilnik. Kako dolgo ga boste pili. Po tednu dni verjetno več ne, ker bo verjetno že pesniv. Isto je z alojo in tu gre za izdelek, ki se ne porabi tako hitro. 100% aloja pomeni, da ni popolnoma nič v gelu, sama aloja, ta bi se pa kar hitro pokvarila, kaj praviš? Poleg tega ni nikjer gor IASC znaka kakovosti ali kakšnega derma testa. Ti pošlem preko zs eno predtavitev aloje.
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 28. Avg. 2008 20:42

in za kaj vse je dobra aloe vera?
lrslovenija
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 21. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a lrslovenija » 28. Avg. 2008 20:46

densy napisal/-a:in za kaj vse je dobra aloe vera?


za kožo, prebavo, opekline, rane,...za vse
lrslovenija
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 21. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a lrslovenija » 28. Avg. 2008 21:03

Pozabil sem omenit, da topi maščobe.

Tukaj je vse bolj podrobno napisano.

http://vitamini.finechance.com/aloe-vera.htm
Uporabniški avatar
polly-polly
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1109
Na forumu od: 31. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a polly-polly » 28. Avg. 2008 21:45

^^ se strinjam s tabo glede procentnosti aloe ... maš prov 100% aloa že ne more biti gel. A pa se dobi drgač 100% aloo? Brez dodatnik konzervansov, silkonov, alkohold, zgoščevalcev, ... samo aloa. :)

Sicer sm pa jst tist bolj v sili kupla ker je bilo nujno treba neki hladilnega na mojo kožo nanest.

Kakšna pa je sestava teh pijač, ki jih piješ? Energ. vrednost in makronutrienti me zanimajo. :) thx
lrslovenija
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 21. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a lrslovenija » 28. Avg. 2008 22:31

polly-polly napisal/-a:^^ se strinjam s tabo glede procentnosti aloe ... maš prov 100% aloa že ne more biti gel. A pa se dobi drgač 100% aloo? Brez dodatnik konzervansov, silkonov, alkohold, zgoščevalcev, ... samo aloa. :)

Sicer sm pa jst tist bolj v sili kupla ker je bilo nujno treba neki hladilnega na mojo kožo nanest.

Kakšna pa je sestava teh pijač, ki jih piješ? Energ. vrednost in makronutrienti me zanimajo. :) thx


INGREDIENTS:
89% ALOE VERA BARBADENSIS MILLER, FRUCTOSE,ORANGE JUICE CONCENTRATE,WATER,CHONDRPITINSULFATE,GLUKOSAMINSULFATE,
ACIDIC AGENTS:CITRIC ACID,MENTHYSULFONMETHANE,STABILISER:XANTHAN,PRESERVAT:POTTASIUM SORBATE,NATURAL ORANGE FLAVOUR,ANTIOXIDANT: ASCORBIC ACID,PRESERVAT:SODIUM BENZOATE,VITAMIN E 80MG/L

NUTRITION FACTS - IN 100ML - RECOMENDET DAILY INTAKE 90ML

ENERGY - 131KJ/31KCAL - 118KJ/28KCAL
CARBOHYDRATES - 6,9G - 6,2G
PROTEIN - 0,5G - 0,4G
FAT - <0,1G - <0,1G
VIAMINE E - 8MG - 7MG=70% RDA
Uporabniški avatar
Eclat
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 42
Na forumu od: 21. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Eclat » 29. Avg. 2008 10:38

hei, hei!!!
v mullerju dobiš zdaj izdelke aloe vera z 98% deležem! kolekcija body&soul! in to izdeluje muller! pa še res je na prvem mestu aloe vera! res super zadeva edino vonj je mal tko!!!

ta kolekcija vsebuje šampone, tonike, balzame,.... po res ugodni ceni

a je ktera sprobala šampon in balzam od aloe vere???? :?: :?: :?:
lrslovenija
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 21. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a lrslovenija » 29. Avg. 2008 11:37

Ni vse zlato kar se sveti!

Ni vse ALOA, ki jo prodajajo kot Alojo!

Dermatesti??? Certifikati??? Vsebnost Aloje v izdelku v %!!!
Ne gledati čistosti Aloje, to je nekaj povsem drugega. Zanima nas
vsebnost Aloje v % v izdelku.

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov