Italija

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

LostBoy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 13. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a LostBoy » 29. Jun. 2012 15:40

Ja, sem ugotovil, da bo res najboljše kar lepo peški iti, ker niti ni tako grozno veliko vse skupaj :)

floribunda pa to zdaj poteka? Jaz sem nekaj našel ko je od konec avgusta pa potem do novembra samo mislim, da ni pravo, čeprav je tudi tam ... :/
gossip_girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 22. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a gossip_girl » 29. Jun. 2012 19:01

Zivijo, sem bla prejsnji vikend z fantom v Bologni, preko Megabon spletne strani in je bilo super. Hotel je bil vrhunski, cena pa samo 149 eur, za dve noci.

Priporocam! Bologna je bozanska, se najboljsi sladoled ever imajo.

xoxox
Uporabniški avatar
cukr8
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 945
Na forumu od: 7. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cukr8 » 12. Maj. 2014 14:22

A je že bil kdo v Milanu za zgolj en dan mogoče? :) Sem našla pri Palmi neko varianto enodnevnega izleta, ki se kar vabljivo sliši, pa še dokaj poceni, sam ne vem, to se mi mal daleč sliši za en dan? :? Nisem še bila v Milanu namreč, pa si ne predstavljam točno, kok lahko vidiš v tem času.

http://palma.si/ponudbe/severna-in-osre ... s&pv=1&sel[gid]=2224041937768

Je pa super, da so ravno razprodaje takrat, za to bi bila celo pripravljena tok zgodaj vstat mogoče :D :oops:
saltydreams
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 25. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a saltydreams » 28. Mar. 2015 23:45

Živjo! :)
Letos maja se odpravljam v Italijo, natančneje v Milan saj gremo s kolegicami na koncert in neke vrste "short trip". Ali slučajno kdo ve kako je kaj s tem, če je katera iz med oseb mladoletna, vsaj ena pa polnoletna in bi vse rade ostale v hotelu? Bi slučajno kaj komplicirali za mladoletne? :? Kaj pa drugače veste za kak poceni prevoz? :D

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov