Moški in mobitel

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
tanchii
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 421
Na forumu od: 16. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tanchii » 31. Mar. 2009 20:45

^^ Jaz mislim, da je finta v tem, da se pač nekateri ne pogovarjamo radi po telefonu in ne v tem, da se s partnerjem ne bi hotela slišati oz. videti... Vsaj v mojem primeru je tako :D
fun
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1401
Na forumu od: 15. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fun » 31. Mar. 2009 22:06

Moj je Anti-telefonski tip človeka, zato se ponavadi zmenva sam tanujne stvari... Tut sms-i so povečini kratki, in podobni tistim ki jih pošiljam fotru (kdaj, kje in zakaj :P ), če prav včasih mava pa tut kakšne daljše; zanimive teme pisanja :twisted: :D ..Pokličeva se pa pač ko treba; včasih cel dan nič, včasih pa tut po 10krat...
Uporabniški avatar
Foxy-lady
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 985
Na forumu od: 17. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Foxy-lady » 31. Mar. 2009 22:23

Midva se ne slišiva prav pogosto. Če pa veva, da se bova videla, pa se sploh ne kličeva.

Ko se ne vidiva, pa se slišiva enkrat na dan po kakše pol ure, ko sem v službi pa kakšnih 15 minut. Slišiva se večkrat kot enkrat le takrat, ko je kaj nujnega.

Ne čutim potrebe po nenehnem klicarjenju, ker mi je to bedno. Itak se bova vse pomenila zvečer ali pa ko pridem k njemu.
You want me to be something I can never ever be.
Uporabniški avatar
Sessa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1171
Na forumu od: 20. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Sessa » 31. Mar. 2009 22:46

Midva živiva skupaj, tak, da se slišiva le, če greva posebej ven, ali pa čez dan, ko oba delava za par minutk.
Uporabniški avatar
kiny
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 904
Na forumu od: 4. 8. 2007
Kraj: over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a kiny » 31. Mar. 2009 23:23

Midva sva na zacetku res mela maratonske pogovore, ko še nisva imela izpitov za avto in tko in se nisva vidla velikrat. Zdej pa ko sva skorej vsak dan skupej, se pokličva edin zato da se pač zmenva kdaj kdo do kerga pride, kam more se kdo it, kšne tko usluge al kako nej rečem, pač ne vem mogoč me kdaj pokliče pa reče, a bi mi ti poiskala od tistga telefonsko št., mislm tko, sms-i so po večini samo takrt ko se morva kej zment pa je kdo na taki lokaciji da se ne more pogovarjat.
Edin večer se slisva za kšne 10 minut, da si poveva kaj vse sva počela (v primeru da se nisva vidla) in to je to.
Mislm sej ga lepo slišat, ampak cel dan pa nebi mogla viset na telefonu oziroma nonstop sms-at in tko, ker mu potem ko se vidiva vrjetno sploh nebi imela kej za povedat :D
Live your life like you want
*teja*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 17. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *teja* » 17. Avg. 2009 9:59

midva se slišva zjutri pred službo, vmes, po službi pa še preden zaspiva. vmes pa smsi. včasih, ko nisva med vikendom skupi, sva na tel. tud po par ur. hvala bogu, da nama po 2letih še ni zmanjkal debat
Uporabniški avatar
anoyel
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 696
Na forumu od: 3. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a anoyel » 17. Avg. 2009 10:16

zarad teh ugodnih paketov in 1000min v določeno omrežje se slišiva doskrat. če neki kir rab, če je kermu dolgčas v službi (meni) itd. tko za minutko večkrat na dan. nekih bajno dolgih pogovorov pa nimava. lih tuk, da povema kaj je in pičiva dalje.
Uporabniški avatar
maissi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 15. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a maissi » 17. Avg. 2009 10:18

midva se pa kar pogovarjava...vsaj ene 2x dnevno če se ne vidiva vmes se ve. pogovori pa trajajo kakšno uro, 15 minut gor ali dol.

Hvala bogu za Đabest!!! :D :D :P

Kliče pa večinoma on, pol je pa jezen "ker ga js nikoli ne pokličem" čeprav to ni res
Uporabniški avatar
sui
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 102
Na forumu od: 2. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sui » 17. Avg. 2009 19:12

mi2 se dost menva, kake trikrat, štirkrat na dan.. pa enkrat eden pokliče, drugič drugi.. men je lepo, ker zlo rada slišim njegov glas :)
here's here's to love!
Uporabniški avatar
SWEETprinces
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1360
Na forumu od: 30. 9. 2008
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SWEETprinces » 29. Sep. 2009 15:15

na uro in pol...
Uporabniški avatar
Seyfullah
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 851
Na forumu od: 4. 6. 2009
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Seyfullah » 29. Sep. 2009 15:30

Ja midva se tud kar pogosto slišiva....Sam bo treba to mal zmanjšat hehehee,račun prevelik :D
***Everything is possible...Impossible just takes a while longer***
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 29. Sep. 2009 22:36

---:D
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 27. Apr. 2015 19:06

Z enim bivšim sem se vedno skregala, ko sva se menila po telefonu. S prejšnjim sva se znala dolgo pogovarjat.

Moti me eno, ko grem s fantom kam in potem on potegne svoj telefon ven in je skos na telefonu - tega ne prenesem niti pri prijateljicah, saj se mi zdi nespoštljivo. In ni res da se ne da preživet par urc brez telefona :)
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 29. Apr. 2015 17:27

moj prvih 8 mesecev odkar sva ''hodila'' ni sploh imel telefona (ali računalnika), tak da sva se slišala parkrat na teden po 23.uri preko fb, ker mu je brat posodil telefon, da se vpiše.
odkar pa ima telefon, torej zadnje 4 mesece, pa komunicirama prek smsov, 0-3 smse na dan, odvisno kaj se dogaja :)
...in pa fb po 22-23. uri :)
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 30. Apr. 2015 14:28

Ne morem verjet, da obstaja kdo, ki je danes brez mobija in računalnika - RESPECT :)
Jz bi tut enega takega oz. da ne pretiravam, da pač mobi pusti v avtu, ko se greva razvajat kam :)

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov