Punca!

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Sramežljiv111
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 28. 7. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Sramežljiv111 » 28. Jul. 2016 22:36

Najprej lep pozdrav :) Nisem ravno izkušenj v ljubezenskem aspektu življenja zato imam nekaj vprašanj. Včeraj je prišla k meni punca s katero se poznama že kar nekaj časa in naj povdarim tudi to, da sem jo nekaj dni nazaj povabil k meni in je odgovorila: Pridem samo ne vem kdaj bom imela čas. In ponavadi, ko ženska to reče je isto kot, če bi rekla, da nima časa (Vsaj meni se tako zdi) Ampak se je včeraj, torej po nekaj dnevih od mojega povabila sama najavila, da pride na obisk. Malo sva se pogovarjala, nekaj pojedla in potem sva igrala videoigre in gledala in film. Da bo jasno! Seveda sem jo jaz povabil iz razloga, ker mi je zelo všeč in poznava se že 12 let. Nisem pa zaznal podobnih čustev iz njene strani. Mislite, da je prišla res na zelo "prijateljski" način ali je tudi ona imela kakšen namen? Povedati ji ne upam nič, ker ima fanta ampak je res samo en tak "fuckbuddy" Kaj mislite? :D
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 28. Jul. 2016 23:00

Jaz menim, da je prišla čisto kot prijateljica, glede na to da se poznata že 12 let in sta v tem času imela odnos samo na prijateljski ravni.

Zakaj pa nisi ti nič probal? :wink:
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 29. Jul. 2016 19:36

Pojma nimam iz kakšnih razlogov je prišla. Koliko sta pa stara? Sta 12 let samo poznata,bolj neka znanca ali prav prijatelja? Pač provi jo še kdaj povabit k sebi ali ven..boš videl kako bo. Če boš dal vedet,da se želiš pogosteje družit, ji bo že potegnilo počasi.. :D
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov