Rojstni dnevi...izbira darila... uff..

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Annija
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 36
Na forumu od: 8. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Annija » 29. Jun. 2016 12:49

Wellnesa mu jaz nikoli nebi niti priporočila. Sama sem bila v njem samo ker ni bilo druge (dekliščine)... Nisem človek ki bi plačevala da bi me en mučil...

Žal so ti linki.... vse to je zelo daleč od naših krajev.. rekla sm da smo bogu za hrbtom, do ljubljane pa imamo 2 uri. On čez vikend dela do 22h in naslednji dan verjetno ne bo ravno primeren za iti kamorkoli ali opravljati kakršnekoli težke stvari zaren hoje do kopalnice.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 29. Jun. 2016 12:51

Lej, te stvari so povsod, okoli MBja, samo internet moraš uporabljati.

Potem pač pojdi v Mullerja, kupi tisti parfum, in je to to.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Annija
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 36
Na forumu od: 8. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Annija » 29. Jun. 2016 12:53

Sploh ne bereš.. samo da nekaj lajaš..

REKLA SM DA PARFUMA NE MOREM KUPIT!!!


DJ ČE NE MISLIŠ BRAT SAMO LAJAT PREJD K MAMICI MLEKO SISAT.



SMO V HRIBIH ČE HOČEŠ VEDET.. DO MAL VEČJEGA MESTA MAMO 1URO.. torej... bla bla bla..


revež.. en depresivnež k tu gor sprošča svojo slabo voljo.. lp
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 29. Jun. 2016 13:02

Mimogrede- tudi sama ne bi kupila zapestnice, to sem le naštela kot darilo, ki ga punce rade kupujejo, pa naj jih njihov nosi ali ne.
Ostale komentarje bom pa raje spregledala :D
The world is as you are.
Uporabniški avatar
capo di banda
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 362
Na forumu od: 29. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a capo di banda » 29. Jun. 2016 13:12

Slika

Slika

drugač pa....
Led Zeppelin napisal/-a:Te masaže, zapestnice in ostal bulšit, noben tip noče tega, mi nismo ve, nas boli k***c za take stvar...tip ko je pod stresom ne bo hodil na masažo, bi pa z veseljem streljal.

Tako to je.


Ne vem od kje ti ta ideja, jaz sigurno grem raje na masažo in še kaj drugega za izgon stresa, kot pa streljat. Nepozabi šerif vsejeno če je to virtualni svet in internet prenese vse, nisi v hollywoodu in nisi vojak Rayan. Si pač še en od vojakov ki so ugotovili da je pretežko biti vojak. Pir v roki, dolga brada in deutschland tatto pa ne naredi alfa samca ali vojaškega veterana.... :D uporabnice držte svoje orgazme, imamo pravega deca :razz: :mrgreen:
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 29. Jun. 2016 13:23

Avtorica te teme.

Naj si bomo na jasnem, jaz sem ti napisal svoje mnenje, boli me k. za tebe, boli me k. za tvojega, boli me k. kje ti živiš.

Jaz imam do mesta 1 uro, in večina ljudi v naši državi živi v ruralnih okoljih, in prosim, vsaj poskušaj se držati slovnice, ker potem izpadeš še bolj butasto.

Resno. Zdaj, če boš povsod iščeš probleme in imaš same izgovore, potem ne išči nasvetov, ljudje imamo drugačna mnenja in izkušnje.

Če nočeš parfuma, potem ne kupuj parfuma, če pa se nočeš potruditi in eno uro peljati do drugega kraja, potem pač ne vem...pošlji kakšno lisico ali medveda ali karkoli k. imate tam kjer ti živiš če so takšne rovte, in naj ti žival prinese darilo.

Noben tukaj te ne napada, vsi smo ti napisali samo svoje mnenje. In moje mnenje bi bil realno všeč 90% tipov, vsi užaljeni pa lahko enostavno napišete da ste SPEŠL.

-----------------

CDB, s tabo se ne bom niti ukvarjal, dajaj svoje komplekse ven, pojdi pred vojašnico Edvarda Peperka in se deri na vojake, pojdi pred univerzo Ljubljana in se deri na študente.

Si drkač, in drkač boš ostal.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 29. Jun. 2016 14:19

Saj ne vem kaj je bolj žalostno, da ne kdo na forumu sprašuje kaj naj svojemu partnerju kupi ali komentarji od LZ.

Polepšan dan :mrgreen:
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 29. Jun. 2016 17:35

Led Zeppelin napisal/-a:
Beri še enkrat:

- dobra hrana
- sex
- cool stuff
- mir


A je to tok j????o težko, da sam še enkrat slišim da nobena ne ve kaj naj kupi, in gre potem v Mullerja in kupi en bulšit.


WORD!!! :lol:

pa če oblečeš še kaj seksi in obuješ petke, mu nekaj dobrega skuhaš, in se mu potem posvetiš tako kot ON želi in njemu PAŠE si zmagala.
Za sladico pa lahko poleg sebe še narediš nekaj kar ima ON res rad in dodaš svečko, toliko da si nekaj zaželi in malo popiha. Simpl kot pasulj.
Vse kar zapraviš je za hrano. In ker si ženska: verjetno za novo spodnje perilo.
Če hočeš bit pa res carica, mu pa pusti da po seksu zaspi in ga ne sili v pogovor. :D :D
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 29. Jun. 2016 17:50

Pa dobro, niso vsi moški na nivoju neandertalca.

Avtorica, glede na to, da je tvoj fant, ga sama najbolje poznaš. Vsak človek ima neko stvar/hobi/strast/(intelektualno)zanimanje, ki ga definira... Gotovo tudi tvoj fant. Razmišljaj pač v to smer, če nočeš kupovat generičnih daril. Sicer pa sploh ne vem zakaj se tako razburjaš, ko ti folk daje predloge.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 29. Jun. 2016 20:57

Vedve sta vsaj brihtne, in imata kanček sarkazma, in to je vredno spoštovanja.

Pač, avtorica teme, kupi tvojemu partnerju kar ga bo razveselilo, moje predlog je zabaven in to je vse.

Sem peljal že umetnice, hipijevke na streljanje, pa so se imele vse kul. Ker adrenalin je zabaven.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 29. Jun. 2016 22:21

Nesanica napisal/-a:
WORD!!! :lol:

pa če oblečeš še kaj seksi in obuješ petke



To je lahko tud fail.... Kaj pa ce ga balerinke rajcajo?

:D
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 29. Jun. 2016 22:56

Ta tema je eno samo skropucalo.. :tot:

Dajmo se je vsaj drzati, uporabnica je zastavila konkretno vprasanje, dobila tudi konkretne odgovore.. Neumestnih komentarjev v stilu katy., capo di banda, etc. pa ne rabi nihce.
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 29. Jun. 2016 23:46

McLarnovc napisal/-a:
To je lahko tud fail.... Kaj pa ce ga balerinke rajcajo?

:D


Dobro pa saj ve kaj ga rajca... :D

Če pa svojega tipa ne pozna, pa naj mu kupi darilno kartico za mercator ali tuš, pa si bo sam kupil darilo.
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 30. Jun. 2016 5:29

^mokre sanje vsakega tipa.... :D
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Annija
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 36
Na forumu od: 8. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Annija » 30. Jun. 2016 11:58

Po več kot 10 urah dela se pa človeku da sexat... blah.. niso usi isti.. pa vidim da eni sploh ne berete ampak samo blatite besede ..

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]