Rojstni dnevi...izbira darila... uff..

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Annija
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 36
Na forumu od: 8. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Annija » 29. Jun. 2016 7:59

Pozdravljeni,
sej vem da nisem ne prva ne zadnja ki ne ve kaj podariti za darilo. No ja, vedela sem ampak sem ugotovila da je to zelo predrago zame.

Fant ima ta vikend rojstni dan, jaz pa nimam pojma kaj bi mu kupila za darilo za 25 roj. dan.

Problem je ker že vse ima in težko najdem nekaj kar bi mu prišlo prav.

Je pravi moški, skrbi zame, me razvaja, rad kuha,.. ne gre pa brez kake otročje obsedenosti kot je JB 007....

Sej mogoče sm zelo zabita ampak res je težko ko ima človek vse.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 29. Jun. 2016 8:47

Kupi mu ene dobre pohodniške hlače. Ne, raje opremo za muharjenje.
Dejansko pa, kako naj svetujemo, če nisi napisala najbolj osnovnega- s čem se ukvarja, kaj ima rad?
007 ti žal ne pomaga kaj veliko, ker dvomim, da si bo pri svojih letih lepil posterje, filmov na dvd-jih pa tudi nismo več tako veseli IMO.
V gl, najprej se vprašaj o čem govori z veseljem, kaj si želi ampak si še ni uspel kupiti, pa mogoče poglej tudi za temo o darilih, ki je že odprta.
The world is as you are.
Annija
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 36
Na forumu od: 8. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Annija » 29. Jun. 2016 11:00

Sej to k ni nič posebnega. Večinoma dela cele dneve v strežbi torej za ostale stvari nima kaj preveč časa, ko pa je prost večinoma počiva.

Ni niti 1% športni tip torej kakršna koli športna oprema bo brezvezna, oblek pa ... sej veste kake smo ženske - no tak je on .
Kar si želi si čimhitreje nabavi torej... zdaj ko pa ima že večinoma vse še njemu zmankuje idej, žal pa novega avta/računalnika mu ne morem kupiti.
Uporabniški avatar
capo di banda
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 362
Na forumu od: 29. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a capo di banda » 29. Jun. 2016 11:13

Jaz bi rekel da ti ni fant, lahko je fuck frend ali kolega. Če ne veš kaj ga veseli in nisi sposobna 2 stavka napisat potem pač ni fant.... Je pač marioneta ki ti krajša večere in tvoje potrebe. Še nisem srečal človeka ki ima vse :evil:, če ti pa ne rata te tehtne in zelo zelo težke ideje dobit kaj mu kupi, pa glede na to da veliko dela, mislim da se ne bo branil ene dobre sproščujoče masaže s srečnim koncom. Seveda ne s tabo, v maserskem salonu.
Zadnjič spremenil capo di banda, dne 29. Jun. 2016 11:23, skupaj popravljeno 2 krat.
Annija
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 36
Na forumu od: 8. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Annija » 29. Jun. 2016 11:19

Če dela cele dneve težko človek počne kaj drugega, ponavadi med prostim časom naredi kar je treba narediti doma.. ;) :*
Uporabniški avatar
capo di banda
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 362
Na forumu od: 29. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a capo di banda » 29. Jun. 2016 11:21

Sej sem reku marioneta, kača tud k je mrtva z repom miga :wink:. kobre pa sploh.
Annija
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 36
Na forumu od: 8. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Annija » 29. Jun. 2016 11:23

Ne morem mu kupit novega avta, laptopa, stanovanja, nove spalnice/kuhinje... Naj mu kupim še en brivnik ko jih ma že 3? Naj kupim novi gel za tuširanje/obleke ko sovraži da mu to drugi kupujejo?
Nikoli nisem jaz kupovala daril ampak vedno smo kupili skupno darilo torej smo samo dali denar.


Sicer pa: tolaži se :*
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 29. Jun. 2016 11:57

Torej. Veza z moškim, ki nima niti ene stvari, ki bi ga (zraven oblek) veselila.
Da se spomnim najbolj generičnih daril: srebrna zapestnica, parfum in bon za masažo :D
The world is as you are.
Annija
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 36
Na forumu od: 8. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Annija » 29. Jun. 2016 12:00

Še ena zapestnica zraven ostalih 13 (da bo ostala samo v škatli?), parfume spet izbira sam ker mu ne dišijo vsi enako, pa 90€ za parfum je meni spet preveč žal,...
vilamalina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 13. 11. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a vilamalina » 29. Jun. 2016 12:14

Če potem nimaš veliko denarja na voljo se malo znajdi, itak šteje misel in ne darilo kot predmet. Pripravi mu večerjo, pelji ga na izlet, naredi mu 'bone' za stvari, ki so mu všeč, pa če je to masaža ali pa kaj drugega. Večini pomeni več neka malenkost, ki pokaže, da ga poznaš in si si vzela nekaj časa za razmislek, kot pa neka draga stvar iz trgovine.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 29. Jun. 2016 12:23

Napisala si, da ti kuha. Kaj pa kratek kuharski tečaj? Lahko izbiraš tudi področje, ki bi ga najbolj zanimalo:
http://www.culinariabonaldi.si/cenik.html
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 29. Jun. 2016 12:28

Je*emti te zapestnice, če mi ženska to da za darilo, bi to vzel kot žalitev.

Kdo res nosi zapestnice, prosim, pokažite mi ga...

Samo čakam da katera začne: mojemu pa paše. Nope, samo noče priznati da mu je grozno, zato potem to nosi.

Iskreno, če ne veš kaj, ga pelji na en dober hamburger ali mesno pojedino, pojdita skupaj na strelišče, odstreljajta 50 šusov vsak, oba se bosta imela fajn...ko prideta domov, ga pa dobro požgi.

To je to. Moški smo simple, vsi imamo globoko v sebi radi le štiri stvari, dobro hrano, stvari ki iz nas privlečejo 11 letnika, beri: (pištole, avti, motorji, tekmovanja), sex in mir.

Beri še enkrat:

- dobra hrana
- sex
- cool stuff
- mir


A je to tok j????o težko, da sam še enkrat slišim da nobena ne ve kaj naj kupi, in gre potem v Mullerja in kupi en bulšit.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Annija
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 36
Na forumu od: 8. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Annija » 29. Jun. 2016 12:41

Sej to je najtežje pač ker med nama ni materialnih daril.. to sva že na začetku določila to pravilo, ampak je on prekršil za moj rojstni dan in mi kupil ogromno darilo ampak jaz žal nimam veliko denarja.
Nisem sitna jaz ampak bolj on, ne pogovarjava se kaj si kdo želi kar si večinoma kupujeva sama zase.
Vem samo za avto in določene stvari v stanovanju ampak to je žal nemogoče.
Kozmetike, nakita, oblačil imava oba preveč. Kuhanje po dolgih letih delanja v vrhunskih restavracijah ima kr nekaj precej dobrih receptov večinoma pa se sam igra z okusi,...
Sej glede čustev to je vse na maksimalnem nivoju ampak je zdaj v meni to da se počutim dolžna...

Tečaj kuhanja: žal spet je v igri služba in ker smo bogu za hrbtom bi blo zlo zlo težko :(

Moj fant nosi kar nekaj nakita ;) Torej ne se prehitro oglašat niso vsi kmečki fantje ki nakita ne morejo nositi zaradi dela.

Glede sexa pa ne bom rekla ker bom spet dobila komentraje ki pokažejo da oseba ne razume..

Pa brez zamere.
Annija
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 36
Na forumu od: 8. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Annija » 29. Jun. 2016 12:41

Sej to je najtežje pač ker med nama ni materialnih daril.. to sva že na začetku določila to pravilo, ampak je on prekršil za moj rojstni dan in mi kupil ogromno darilo ampak jaz žal nimam veliko denarja.
Nisem sitna jaz ampak bolj on, ne pogovarjava se kaj si kdo želi kar si večinoma kupujeva sama zase.
Vem samo za avto in določene stvari v stanovanju ampak to je žal nemogoče.
Kozmetike, nakita, oblačil imava oba preveč. Kuhanje po dolgih letih delanja v vrhunskih restavracijah ima kr nekaj precej dobrih receptov večinoma pa se sam igra z okusi,...
Sej glede čustev to je vse na maksimalnem nivoju ampak je zdaj v meni to da se počutim dolžna...

Tečaj kuhanja: žal spet je v igri služba in ker smo bogu za hrbtom bi blo zlo zlo težko :(

Moj fant nosi kar nekaj nakita ;) Torej ne se prehitro oglašat niso vsi kmečki fantje ki nakita ne morejo nositi zaradi dela.

Glede sexa pa ne bom rekla ker bom spet dobila komentraje ki pokažejo da oseba ne razume..

Pa brez zamere.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 29. Jun. 2016 12:43

Tukaj so linki.

http://www.larsandsven.si/

http://www.sport-ljubljana.si/Park_Rudnik_Strelisce

http://www.strelisce-belit.com/index.php/strelisce (več storitev, več orožja)

In potem mu kupiš še nekaj dobrih pirov, naročiš par pic, povabiš njegove frende in mudaš en večer mira, in prisežem pri bogu da boš najboljša, najlepša ženska vseh časov v njegovih očeh.

Te masaže, zapestnice in ostal bulšit, noben tip noče tega, mi nismo ve, nas boli k***c za take stvar...tip ko je pod stresom ne bo hodil na masažo, bi pa z veseljem streljal.

Tako to je.

Predavanje zaključeno, hvala.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov