Kako se sprijazniti z njegovimi bivšimi?

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

larchy95
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 27. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a larchy95 » 29. Apr. 2016 14:43

Muči me en problem.. nevem kako se naj sprijaznem z njegovimi bivsimi. Najina zveza je popolna, ce si nebi karnaprej za vsako stvar "ven vrgla najinih bivsih" men je sicer zal da on ve za moje ( s kolkimi sem sexala in bivse fante) jaz vem za njegove. In ravno v tem je problem ker jih imama oba veliko. On se je s tem ze sprijaznil, vendar jaz se nemorem..muci me.. ponoc ze sanjam cudne sanje v zvezi s tem. Bolj ko se trudim da pozabim na njegove "ljubice" vedno bolj jih imam v glavi.. in zato sem vecino casa ko sem z njim prau nadlezna. S tem unicujem najino zvezo.. vem vedar nemorem iz svoje koze. Najina zveja je bila popolna, dokler nisma zvedela teh stvari. Se ima katera take tezave? Prosim za pomoc.. nocem unicit zveze, ker je pa vseeno super fant.. z malo razburljivo preteklostjo ://
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 29. Apr. 2016 14:52

Na samozavesti bo treba delat ;) Nobene usluge si ne delas, ce se zacnes primerjati z drugimi puncami.. Ti si ti, one so one. Odmisli jih in zacni delati na sebi kot celoti, to je edino, na kar lahko vplivas. Decko je pa sedaj s tabo in ne z njimi, zato te nima kaj skrbet. Ce bi se pa slucajno izkazalo, da ga sracka okoli, ga zapusti - vsak si zasluzi nekoga, ki bo z njim zaradi 'njega'.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 29. Apr. 2016 15:29

Jaz ti tudi svetujem, da delaj na samozavesti.
Če se s temi puncami ne dobiva na skrivaj oz niso več v njegovem življenju, potem se brez veze sekiraš.
Mataio_1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 8. 10. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Mataio_1 » 29. Apr. 2016 16:04

larchy, če prav razumem je problem v tem, da je on pred teboj imel veliko punc?
larchy95
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 27. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a larchy95 » 29. Apr. 2016 16:42

Oba. On se je dprijaznil z mojo preteklostjo.. jaz se nemorem :?
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 29. Apr. 2016 19:46

Resnično dvomim, da je problem sama številka, če pa sta si glede tega enakovredna. Nek tehten razlog za to mora obstajati. Predvidevam, da ti je pokazal/govoril o njih in misliš, da so bile boljše od tebe (recimo glede videza/v postelji) aoz. jih je omenjal na tak način, da te dela ljubosumno in potem ti misliš, da katere še ni prebolel.
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 29. Apr. 2016 21:31

ali pa se ji enostavno zdi, da bo z njo isto kot je bilo z njegovimi ostalimi bivšimi.
ampak, ali ti zaupaš sebi, da bi lahko ostala z njim in ne bi bil samo še ena cifra več?

ni pomembna cifra, ampak bolj odnos, ki je bil z bivšimi.
hej norci :)
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 29. Apr. 2016 21:51

Eh, delaš tipično dejanje samo sabotaže.

Imaš premalo samozavesti, zato se primerjaš s temi ženskami, in se raje jebaš v glavo, kakor da bi uživala s tipom ki te ima rad.

Zgodilo se bo tole: ker ne boš znala spremeniti svojega mišljenja, ker se je pač sovražiti lažje kakor da se imaš rad, boš dovolila da te bo to še bolj razjedalo, tipa boš začela spraševat, postala boš tečna, ljubosumna...in to te bo pripeljalo do dveh možnost.

1. ti ga pustiš zato ker: Ne moreš več tega delati, in ga ne moreš več matrati ( to boš naredila zato, ker boš vedela da si bitchy, in je vprašanje časa kdaj te bo on pustil, ergo si boš zavarovala ego)

2. on te bo pustil ker si se spremenila

Efekt bo isti, ti boš ostala brez tipa ki te ima rad, zaradi tega ker se nimaš dovolj rada.

Hm...kje sem jaz že to videl? :D
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
donna.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 516
Na forumu od: 22. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a donna. » 30. Apr. 2016 14:28

Ej čisto te razumem, jaz sem bila tudi noro ljubosumna na njegove bivše, s tem da, si midva nisva bila enakovredna, on je bil zame prvi, med tem ko je on imel pred mano že kar lepo številko.
Jaz sem bila sprva itak ne sigurna vase, nesamozavestna, velik problem je bil tudi to, da sva se midva veliko pogovarjala o teh stvareh in bila nasploh odprta, tako da sem zvedela marsikaj o kakšni punci in kako je bilo med njima, kar sem kasneje tudi obžalovala. Kolikor močno me je zanimalo, toliko mi dejansko tudi ne bi rablo vedet določenih stvari.

Skratka ja, veliko pričkanj je prišlo na ta račun, in vem, da ko si enkrat v tem začaranem krogu negativnih mislih, je zelo težko nehati.
Kako sem se rešla tega? Ne vem, mislim, da se nikoli zares popolnoma nisem. Tekom zveze je počasi to ljubosumje minevalo in prišlo na minimum oz. vsaj do te mere, da sem se zadržala in nisem imela raznih nepotrebnih izbruhou.
Mataio_1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 8. 10. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Mataio_1 » 30. Apr. 2016 15:25

larchy, po svoje te razumem. Ko sem prvič imel opravka s puncami, sem se znašel v nehvaležni situaciji ko je ona že bila z nekom, jaz pa še nikoli s kakšno.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov