ŠTEVILO SPOLNIH PARTNERJEV

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 27. Apr. 2016 10:19

katy. napisal/-a:Dejstvo je pa tudi, da nikoli ne veš zagotovo koliko jih je tvoja imela, ker se vas da moške z izjemno lahkoto zmanipulirat :)


In koliko jih je šlo čez tebe dejansko, kakšno številko si pa zaupala svojemu fantu? :twisted:
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 27. Apr. 2016 10:23

Ash. napisal/-a:
katy. napisal/-a:Dejstvo je pa tudi, da nikoli ne veš zagotovo koliko jih je tvoja imela, ker se vas da moške z izjemno lahkoto zmanipulirat :)


Jap, če lažeš, lažeš. Število spolnih partnerjev se na spolnih organih na žalost ali na veselje nekaterih ne odraža. :D Pa naj se potem kak zagrižen moralist, ki ne tolerira velikega št. spolnih partnerjev, kar hvali, kako je njegova pridna, ker je spala pred njim samo z enim ...
aaaam, kako si pa lahko tako prepričan? :P

Drugače pa se strinjam, da imajo ženske povprečnega videza, torej recimo takšne z lušnim obrazom (subjektivna stvar, damn) in "kul karakterjem" največ snubcev. Dobra postava za precej moških ni pogoj. Pri lepoticah si večina misli, da nima šans. Poskušajo večinoma samo obupanci, ki tako ali tako nimajo kaj zgubiti ali pa takšni, ki so precej samozavestni. :)


Res je, pred leti je bila na sedaj že pokojnem fitnesu ena huuuuuda...edina dva, ki sva si jo upala nagovoriti, sva bila jaz in eden, ki jo je poznal od prej...sem pa ugotovil kaj hitro, da je težka materialistka takih pa nikdar nisem maral. Sedaj so jo pa leta že kar precej načela, se je ful hitro postarala
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 28. Apr. 2016 10:12

Meni se pa zdi, da ogovarjajo predvsem tiste ob katerih dobijo obcutek, da jim bo uspelo (zelo pijana, razigrana polna energije, taka ki jamra o bivsem - da jo je prizadel itd., taka ko izpostavlja kak je samska pa si zeli fanta..) in nima videz toliko veze
Uporabniški avatar
capo di banda
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 362
Na forumu od: 29. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a capo di banda » 28. Apr. 2016 17:07

Ananhas napisal/-a:
Led Zeppelin napisal/-a:Pač bodimo realni, če je ženska vsaj približno čedna, govorim o neki običajni ženski, lahko spi z 500 tipi na leto.



v bistvu je to res. do povprečno lušne ženske načeloma pristopi veliko več moških kot do lepotic.


Dobre utvare si delaš, no če ti to pomaga za samozavest rekoč "do mene jih ne pristopi dosti ker sem lepotica..." potem pač go girl. :)
Je pa lepo da če ti že ne dvorijo, da ti pa dosti prijateljev in sorodnikov reče da si lepotica :D bo že držalo, sploh če ti teta reče da ti malo samozavest dvigne...
Uporabniški avatar
Temptress
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 199
Na forumu od: 18. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Temptress » 29. Apr. 2016 7:24

Sam kolk pa tebe peče še zmer tisti post od Ananhas... dej preboli no, da se ena punca ne downgrade-a in ma pozitivno mnenje o svojem izgledu.
Tud če tega posta nikol ne bi napisala, ima punca super pozitivno energijo in privilegij bi jo blo spoznat v real.
Ananhas, you go girl! :top:
DonCarleone
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 294
Na forumu od: 18. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a DonCarleone » 29. Apr. 2016 11:13

Led Zeppelin napisal/-a:Zato je boljše imeti neko ekstrovertirano žensko, ki je v študentskih letih uživala, ker je vsaj iskrena glede sebe.



Zate ja... Zame zagotovo ne. Ne rabim dekleta, ki je bila preveč "razigrana v študentskih letih" in je naštancala vrtoglavo število spolnih partnerjev, zanimivo kako mislite, da bodo te ženske, ko bodo enkrat vstopile v resno zvezo, zelo zvesta (ker so se seveda izživele v svojih najstniških/študentskih letih) in, da jih ne bo več mikalo... Ampak, ponavadi ni ravno tako... so v zakonu (oz. v resni zvezi še hujše), poznam dosti takšnih primerov...

Tako, da punce v primeru, če ste se preveč spuščale v avanturce, raje to zadržite zase... Ker če boste rekle, da ste spale z več kot 10-imi, bo to za večino nas čisti turn-off.
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 29. Apr. 2016 11:26

Bi te rada vidla ja.. a zavrno še ene ne bi pomojem :) vsi bi neko pridno punčko pol pa jokate, ko dobite enkrat na dve leti bj- moška populacija je res vedno slabša. :( pač problem je kr ste sami kot neke punčke in pol itak ne znate hendlat neke zrele ženske, ki ma kako izkušnjo več za sabo v življenju. joj žalostno, žalostno stanje :(
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 29. Apr. 2016 11:39

No ajde, Corleone...pretiravaš, če je ženska veliko hodila ven, in se imela fajn...še ne pomeni da je avtomatsko kurba.

Pač, če bi jaz našel eno kul, ekstrovertirano žensko ki je imela ne vem 10-15 partnerjev, mi to ne bi bilo nič hudo pretresljivega.

Meni sedejo ekstrovertirane ženske, rad imam socialne metuljčke in rad imam če ima ženska svojo družbo in počne svoje stvari. Sam sem introvert, ampak imam dobre socialne veščine, tako da imeti ekstro žensko mi bolj ugaja, ker so ponavadi bolj tople, direktne, čustvene in zabavne in definitivno boljše v postelji. Definitivno.

Meni so turn offi samo:

Droga
Da nikoli ni imela pozitivnega moškega lika
Project Manager mentalita
Ljubosumna
Samo njen pogled na svet je pravilen

Žensko si želiš zato ker je ona takšna kot je, ker ima dober vpliv nate, ker polovico časa razmišljaš v katero steno jo boš prtisnil...in ni stvar ki bi ji padala vrednost glede na to koliko ljudi jo je že imelo v rokah.
Zagotovo se strinjam da so neke bolane cifre korak predaleč, ampak neka kul punca bo imela tudi nekaj moških pred tabo.

Kot je rekel moj prijatelj, če hočeš devico ali žensko ki ni imela nekaj partnerjev pred tabo, pojdi jebati ovce.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 29. Apr. 2016 12:24

DonCarleone napisal/-a:Zate ja... Zame zagotovo ne. Ne rabim dekleta, ki je bila preveč "razigrana v študentskih letih" in je naštancala vrtoglavo število spolnih partnerjev, zanimivo kako mislite, da bodo te ženske, ko bodo enkrat vstopile v resno zvezo, zelo zvesta (ker so se seveda izživele v svojih najstniških/študentskih letih) in, da jih ne bo več mikalo... Ampak, ponavadi ni ravno tako... so v zakonu (oz. v resni zvezi še hujše), poznam dosti takšnih primerov...

Tako, da punce v primeru, če ste se preveč spuščale v avanturce, raje to zadržite zase... Ker če boste rekle, da ste spale z več kot 10-imi, bo to za večino nas čisti turn-off.


Hmm... Bos torej lazje zivel v lazi (mogoce tudi celo zivljenje)? Dober si....
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Mataio_1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 8. 10. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Mataio_1 » 29. Apr. 2016 13:30

Ne vem, če sva z Donom karakterno si zelo podobna ali enaka, saj se strinjam z njim. Tudi sam ne bi hotel ženske, ki si je pred mano izmenjevala slino z 20 tipi.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 29. Apr. 2016 13:56

Izmenjevala slino = poljubljanje? :D A zdej smo ze tukaj... Ne pricakuj prevec, poljubljanje je danes nekaj cisto 'obicajnega' in ne vem, ce je v mojem krogu 20% punc (no, niti fantov), ki se sem pa tja ne bi lupckale malo 'za zabavo'.. Mislim zarad mene - iscite kar hocete, ampak realno boste to tezko nasli (sploh, ce ciljate na kolikor toliko lustne, outgoing punce) :)

Slika

To je pa ja zdravo za imunitet :mrgreen:
DonCarleone
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 294
Na forumu od: 18. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a DonCarleone » 29. Apr. 2016 14:13

pač problem je kr ste sami kot neke punčke in pol itak ne znate hendlat neke zrele ženske, ki ma kako izkušnjo več za sabo v življenju. joj žalostno, žalostno stanje

Meni je še bolj žalostno to, ko vidim kaj se vse danes smatra pod besedo "zrelost".

pretiravaš, če je ženska veliko hodila ven, in se imela fajn...še ne pomeni da je avtomatsko kurba.


1) Besedo "kurba" nisem uporabil. Kurbe so ženske, katere za svoje spolne storitve, vzemajo denar. Torej, ni govora o tem.
2) Tukaj je bilo govor o t.i damah lahkega morala (kot bi to rekli naši južni sosedje). Tiste, ki skačejo iz cveta na cvet, ki so že do svojega 25-ega leta "znucane", naveličane vsega, razočarane, ker so večini bile samo za sproti. Še bolj zanimivo mi je prepričanje, da bodo mirne od takrat, ko bodo skočile v zakon ali resno zvezo... My ass,
3) Ženska, ki veliko hodi ven (ne vem od kod tebi povezava) ni nikakršna cipa, sem pa predvideval (da s stavkom "imajo se fajn") aludiraš na spolne partnerje (kar je tudi tema tega topica). Mogoče sem si pa sam narobe razlagal tvoj stavek, kokrkoli...

Kot je rekel moj prijatelj, če hočeš devico ali žensko ki ni imela nekaj partnerjev pred tabo,
Ne nočem takšne, ampak če že moram zbirat skrajnost (govorim o resni zvezi), bi raje imel žensko z 0 partnerji pred menoj kot pa žensko ki jih je imela 20 ali več... Tko je. Prevelika cifra je turn off (za resno zvezo za ff zvezo, to ne igra vloge), vse drugo je metanje peskav oči.
DonCarleone
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 294
Na forumu od: 18. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a DonCarleone » 29. Apr. 2016 14:18

McLarnovc napisal/-a:
DonCarleone napisal/-a:Zate ja... Zame zagotovo ne. Ne rabim dekleta, ki je bila preveč "razigrana v študentskih letih" in je naštancala vrtoglavo število spolnih partnerjev, zanimivo kako mislite, da bodo te ženske, ko bodo enkrat vstopile v resno zvezo, zelo zvesta (ker so se seveda izživele v svojih najstniških/študentskih letih) in, da jih ne bo več mikalo... Ampak, ponavadi ni ravno tako... so v zakonu (oz. v resni zvezi še hujše), poznam dosti takšnih primerov...

Tako, da punce v primeru, če ste se preveč spuščale v avanturce, raje to zadržite zase... Ker če boste rekle, da ste spale z več kot 10-imi, bo to za večino nas čisti turn-off.


Hmm... Bos torej lazje zivel v lazi (mogoce tudi celo zivljenje)? Dober si....


Daj napiši kaj bolj konkretnega, ali pa tovrstne izlizane komentarje zadži zase.
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 29. Apr. 2016 14:23

Kaj ta DonCorleone je kak slovenčev alter ego mogoče?
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 29. Apr. 2016 15:32

DonCarleone napisal/-a:pač problem je kr ste sami kot neke punčke in pol itak ne znate hendlat neke zrele ženske, ki ma kako izkušnjo več za sabo v življenju. joj žalostno, žalostno stanje

Meni je še bolj žalostno to, ko vidim kaj se vse danes smatra pod besedo "zrelost".


zrela ženska za mene ve kaj hoče v postelji in to tudi zahteva, zato moškemu tudi pove kadar je slabo in žal tega vas večina ne prenese ;) potem pa pridejo razni grdi pridevniki itd.
velja obratno seveda tudi za moške. :)

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov