Osamljenost

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

bandgirl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 6. 2. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a bandgirl » 06. Feb. 2016 21:30

Živjo!

Imam eno veliko težavo in bi rada ugotovila vaše mnenje o tem. In sicer.. sem 18letno dekle, do sedaj sem imela 3 fante. Ampak do sedaj še nisem imela spolnega odnosa, niti blizu temu nisem prišla in upam, da ne bom umrla kot devica (čisto resno mislim). Kar se tiče ljubezni sem se samo poljubljala. Sedaj že kar nekaj časa nimam fanta in sem zelo osamljena. Sprašujem pa se, zakaj? Vem, da nisem ravno zgovorna oseba ampak počasi se spreminjam tudi na tem področju. Pa težava je tudi v tem, da ne hodim ravno ven na zabave in to. Potem je pa še ena težava: govorna napaka. Ali bi se kdo od vas sramoval partnerja z govorno napako? Pa še to: kje naj spoznam fanta?

Kakršnakoli pomoč, kakršenkoli nasvet bi mi zelo prav prišli.

Lp
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 06. Feb. 2016 23:24

mlada si še, nič se ne sekiraj ;) svet še spoznavaš, bolj kot ga poznaš, bolj boš samozavestna okrog ljudi.
jaz sem star 24, sem tudi devičnik in nisem se še poljubil. tudi jaz sem bil včasih precej zadržan okrog ljudi, zdaj pa mi ni problem komunicirat, sem pa po naravi introvert in mi tudi ne paše če sem med veliko ljudmi, zato tudi jaz ne hodim na kakšne žure itd.
zaenkrat si imela tri fante, kar je dobro in tako hudo spet ni, in tudi če še nisi seksala je normalno, in nikakor to ne pomeni da boš do smrti devica ;)

najboljše se mi zdi, če čim več razmišljaš o tem, kaj si želiš, na dolgi rok. kaj ti je všeč, s čim se rada ukvarjaš, v čem si spretna, kakšna družba ti najbolj paše. in ko greš na kraje, ki so ti všeč in počneš take stvari, boš zelo verjetno na tem kraju spoznala ljudi, ki so ti podobni in ti bo všeč njihova družba. čim več aktivnosti med ljudmi in čim manj sekiranja ;) ljudi na svetu je ogromno, ogromno je zadržanih tako kot ti ali imajo drugačne ali še hujše probleme. če boš čim več med ljudmi, boš to tudi sama začutila in se počutila boljše.
fanta sicer lahko spoznaš tudi npr. prek neta. ampak tvoj cilj naj ne bo fant, ampak da postaneš samozavestna med ljudmi. ne nujno da si ful zgovorna, ampka da nisi živčna, ti ni nerodno in si taka kot si :)

ker se govorne napake tiče se tudi ne sekiraj, tako pač je. če nekoga to živcira je problem v njem, ne v tebi, in s takim tudi verjetno nočeš imeti opravka.

nikakor ne spoznavaj fanta samo zato, ker hočeš imet nekoga ob sebi, ali samo da bi izgubila nedolžnost. ne hiti, vzemi si čas, reši te težave sama pri sebi, da boš samozavestna, samostojna in znala biti srečna tudi sama s sabo, potem pa je čas za zvezo :) ne računaj, da se bojo vse težave same uredile, če nekega fanta spoznaš.

lp in srečno :)
hej norci :)
Uporabniški avatar
suzanne windlow
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 130
Na forumu od: 18. 10. 2013
Kraj: Simulator

Neprebrana objavaNapisal/-a suzanne windlow » 07. Feb. 2016 12:02

bandgirl napisal/-a:Živjo!

Imam eno veliko težavo in bi rada ugotovila vaše mnenje o tem. In sicer.. sem 18letno dekle, do sedaj sem imela 3 fante. Ampak do sedaj še nisem imela spolnega odnosa, niti blizu temu nisem prišla in upam, da ne bom umrla kot devica (čisto resno mislim). Kar se tiče ljubezni sem se samo poljubljala. Sedaj že kar nekaj časa nimam fanta in sem zelo osamljena. Sprašujem pa se, zakaj? Vem, da nisem ravno zgovorna oseba ampak počasi se spreminjam tudi na tem področju. Pa težava je tudi v tem, da ne hodim ravno ven na zabave in to. Potem je pa še ena težava: govorna napaka. Ali bi se kdo od vas sramoval partnerja z govorno napako? Pa še to: kje naj spoznam fanta?

Kakršnakoli pomoč, kakršenkoli nasvet bi mi zelo prav prišli.

Lp



Vprašala bi ... kako pa ti je pri treh fantih uspelo ohraniti nedolžnost?

S.
yes, I am avatar
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 07. Feb. 2016 13:52

suzanne windlow napisal/-a:
Vprašala bi ... kako pa ti je pri treh fantih uspelo ohraniti nedolžnost?

S.


OT ampak točno to sem jaz pomislila. :D
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 07. Feb. 2016 13:55

Ne vem zakaj vam je čudno. Jaz sem bila ista...pač nisem bila še pripravljena it do konca. Normalen tip te pa tudi ne bo kar naskočil. Seveda to niso bile neke dolge veze.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 07. Feb. 2016 14:17

Punca je bila v vseh teh vezah stara manj kot 18.

Včasih ko berem ta forum se sicer vprašam kje hudiča jaz sploh živim, ampak večina deklet v mojem krogu je izgubila nedolžnost po 18. Se tudi vprašam o čustveni zrelosti in dejanski pripravljenosti deklet na seks pri 15ih letih. Jaz vem da nisem bila ne eno ne drugo.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
bandgirl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 6. 2. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a bandgirl » 07. Feb. 2016 15:41

suzanne windlow napisal/-a:
bandgirl napisal/-a:Živjo!

Imam eno veliko težavo in bi rada ugotovila vaše mnenje o tem. In sicer.. sem 18letno dekle, do sedaj sem imela 3 fante. Ampak do sedaj še nisem imela spolnega odnosa, niti blizu temu nisem prišla in upam, da ne bom umrla kot devica (čisto resno mislim). Kar se tiče ljubezni sem se samo poljubljala. Sedaj že kar nekaj časa nimam fanta in sem zelo osamljena. Sprašujem pa se, zakaj? Vem, da nisem ravno zgovorna oseba ampak počasi se spreminjam tudi na tem področju. Pa težava je tudi v tem, da ne hodim ravno ven na zabave in to. Potem je pa še ena težava: govorna napaka. Ali bi se kdo od vas sramoval partnerja z govorno napako? Pa še to: kje naj spoznam fanta?

Kakršnakoli pomoč, kakršenkoli nasvet bi mi zelo prav prišli.

Lp



Vprašala bi ... kako pa ti je pri treh fantih uspelo ohraniti nedolžnost?

S.


s prvim fantom sem bila pri 13 in takrat še nisem imela namena imeti spolnih odnosov.. drugi fant se mi je zdel tak tip fanta, ki si želi samo seks in te potem pusti, in nisva se ujela tako da tudi tukaj ni bilo nič.. s tretjim fantom pa nisva bila dolgo skupaj tako da ja..
bandgirl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 6. 2. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a bandgirl » 07. Feb. 2016 15:42

slovenc79 napisal/-a:mlada si še, nič se ne sekiraj ;) svet še spoznavaš, bolj kot ga poznaš, bolj boš samozavestna okrog ljudi.
jaz sem star 24, sem tudi devičnik in nisem se še poljubil. tudi jaz sem bil včasih precej zadržan okrog ljudi, zdaj pa mi ni problem komunicirat, sem pa po naravi introvert in mi tudi ne paše če sem med veliko ljudmi, zato tudi jaz ne hodim na kakšne žure itd.
zaenkrat si imela tri fante, kar je dobro in tako hudo spet ni, in tudi če še nisi seksala je normalno, in nikakor to ne pomeni da boš do smrti devica ;)

najboljše se mi zdi, če čim več razmišljaš o tem, kaj si želiš, na dolgi rok. kaj ti je všeč, s čim se rada ukvarjaš, v čem si spretna, kakšna družba ti najbolj paše. in ko greš na kraje, ki so ti všeč in počneš take stvari, boš zelo verjetno na tem kraju spoznala ljudi, ki so ti podobni in ti bo všeč njihova družba. čim več aktivnosti med ljudmi in čim manj sekiranja ;) ljudi na svetu je ogromno, ogromno je zadržanih tako kot ti ali imajo drugačne ali še hujše probleme. če boš čim več med ljudmi, boš to tudi sama začutila in se počutila boljše.
fanta sicer lahko spoznaš tudi npr. prek neta. ampak tvoj cilj naj ne bo fant, ampak da postaneš samozavestna med ljudmi. ne nujno da si ful zgovorna, ampka da nisi živčna, ti ni nerodno in si taka kot si :)

ker se govorne napake tiče se tudi ne sekiraj, tako pač je. če nekoga to živcira je problem v njem, ne v tebi, in s takim tudi verjetno nočeš imeti opravka.

nikakor ne spoznavaj fanta samo zato, ker hočeš imet nekoga ob sebi, ali samo da bi izgubila nedolžnost. ne hiti, vzemi si čas, reši te težave sama pri sebi, da boš samozavestna, samostojna in znala biti srečna tudi sama s sabo, potem pa je čas za zvezo :) ne računaj, da se bojo vse težave same uredile, če nekega fanta spoznaš.

lp in srečno :)


hvala za tvoj odgovor :) si me nekako pomiril :D upam, da se mi bo kmalu nasmehnila sreča glede razmerja in vsega :) bomo videli
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 07. Feb. 2016 15:49

Če misliš da bo zveza popravila tvoje probleme, you are gonna have a bad time.

Delaj na temu da boš ti srečna, seveda bo zveza izboljšala tvoje počutje in osamljenost bo manjša, ampak problemi bodo še vedno ostali.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 07. Feb. 2016 18:51

Sarissima napisal/-a:Punca je bila v vseh teh vezah stara manj kot 18.

Včasih ko berem ta forum se sicer vprašam kje hudiča jaz sploh živim, ampak večina deklet v mojem krogu je izgubila nedolžnost po 18. Se tudi vprašam o čustveni zrelosti in dejanski pripravljenosti deklet na seks pri 15ih letih. Jaz vem da nisem bila ne eno ne drugo.


pritisk družbe je ogromen. vsi mladi, sploh pa najstniki nekako prikrito tekmujejo, kdo bo imel več od življenja, več doživel in več utrganih stvari probal čimprej, in tisti, ki jim je bližje mirno življenje brez nekih ekstremov, se počutijo odrinjene in da od življenja nimajo nič. živijo v konstantnem strahu, da bojo prepozni in vse dobro zamudili v življenju. prejšnje generacije niso imele s tem težav, ker so ljudje poznali svoj dom, svoje okolje in to je bilo vse kar so v življenju videli. danes pa si lahko v 24 urah na drugem koncu sveta in počneš lahko vse, kar se počet da.

treba je sprejet da ima vsak svoj lajf in svojo definicijo srečnega življenja. za ene je to potovanje okol sveta, za druge gledanje filmov, za tretje geekanje, za ene to, da trenirajo nek šport in dosegajo odlične rezultate na svetovni ravni.. samo ugotovit je treba, kaj ti največ pomeni, in živet za to. in sprejeti, da vsega v življenju ne moreš imet in doživet. in prej kot to ugotoviš, bolj si srečen.

ni za kaj, bandgirl :) ne čakaj na srečo, ampak si jo sama ustvari ;) po mojem je najboljše če enostavno pozabiš na fante za nekaj časa in odkrij si svet, da ga spoznaš, da se boš bolje počutila, in da tudi ugotoviš, kaj si zares želiš.
hej norci :)
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 08. Feb. 2016 15:42

suzanne windlow napisal/-a:
bandgirl napisal/-a:Živjo!

Imam eno veliko težavo in bi rada ugotovila vaše mnenje o tem. In sicer.. sem 18letno dekle, do sedaj sem imela 3 fante. Ampak do sedaj še nisem imela spolnega odnosa, niti blizu temu nisem prišla in upam, da ne bom umrla kot devica (čisto resno mislim). Kar se tiče ljubezni sem se samo poljubljala. Sedaj že kar nekaj časa nimam fanta in sem zelo osamljena. Sprašujem pa se, zakaj? Vem, da nisem ravno zgovorna oseba ampak počasi se spreminjam tudi na tem področju. Pa težava je tudi v tem, da ne hodim ravno ven na zabave in to. Potem je pa še ena težava: govorna napaka. Ali bi se kdo od vas sramoval partnerja z govorno napako? Pa še to: kje naj spoznam fanta?

Kakršnakoli pomoč, kakršenkoli nasvet bi mi zelo prav prišli.

Lp



Vprašala bi ... kako pa ti je pri treh fantih uspelo ohraniti nedolžnost?

S.


S pomočjo govorne napake?

Drugače se pa ne sekiraj...govorno napako ima minister karel erjavec, pa gre za enega najbolj trdoživih politikov, ki se ga nobena afeRa ne pRime, če pa se ga že, ga nikdaR ne odnese. Karel je pameten. Bodi kot Karel.

Govorno napako ima tudi igralka inti šraj, ki bi jo svojčas z veseljem popeljal k sebi domov. In poročil.

Govorna napaka zame ni nikakršna ovira!
Kulu
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 12. 2. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Kulu » 12. Feb. 2016 13:14

Mlada si in vse je se pred tabo :)
Jaz sem pri svojih 18-ih tudi mislila, da nikoli ne bom fantom vsec ker imam ocala z visoko dioptrijo, ker sem poslušala muziko ki je noben drug ni, ker sem bla malo čudaknja, hihihi :)
Pa sem mela fanta. Fante :) hihi

Vse je v tem, kako se obnašaš in predvsem kaj si sama misliš o sebi :) Mej se rada, sama se spoštuj in pol te bodo tudi drugi :)

In glede govorne napake .. tle pa najmanj sekirancije! Če te fant ne bo mel rad zarad govorne napake ... pol te ziher ni vreden!
Ljudje imamo vse sorte hib dandanes! Ja imam recimo po celih nogah zelo močno luskavico .. poleti moje noge ne zgledajo nič kaj seksi :)
pa vseeno seksam in moj fant me ma rad :)
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 12. Feb. 2016 13:51

Pa si ze razmislila o logopedu? Mislim, da se da super napredovat v tem, ce te govorna napaka na tebi tako moti. Imam osebo v druzini z govorno napako in vem, da jo to obupno ovira v zivljenju.. Pa cloveka komaj prepricas, da nekaj ukrene glede tega.
jstsmjst
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 55
Na forumu od: 30. 9. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a jstsmjst » 28. Feb. 2016 13:52

suzanne windlow napisal/-a:
bandgirl napisal/-a:Živjo!

Imam eno veliko težavo in bi rada ugotovila vaše mnenje o tem. In sicer.. sem 18letno dekle, do sedaj sem imela 3 fante. Ampak do sedaj še nisem imela spolnega odnosa, niti blizu temu nisem prišla in upam, da ne bom umrla kot devica (čisto resno mislim). Kar se tiče ljubezni sem se samo poljubljala. Sedaj že kar nekaj časa nimam fanta in sem zelo osamljena. Sprašujem pa se, zakaj? Vem, da nisem ravno zgovorna oseba ampak počasi se spreminjam tudi na tem področju. Pa težava je tudi v tem, da ne hodim ravno ven na zabave in to. Potem je pa še ena težava: govorna napaka. Ali bi se kdo od vas sramoval partnerja z govorno napako? Pa še to: kje naj spoznam fanta?

Kakršnakoli pomoč, kakršenkoli nasvet bi mi zelo prav prišli.

Lp



Vprašala bi ... kako pa ti je pri treh fantih uspelo ohraniti nedolžnost?

S.



Ker ni kurva kokr ...nekatere ane...Ampak hvala bogu da obstajajo take kot si ti...mamo tipi manj dela...MERCI hvala ker siii :)

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov