Najboljši trenutki z ljubljeno osebo

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 04. Feb. 2016 19:44

Dragi forumaši/forumašinje, zanimajo me vaše ideje..

Poskušajte si predstavljati 'idealnega' partnerja/simpatijo in najboljši možen trenutek,prizor, v katerem sta ujeta. Kako poteka,kje sta,kaj počneta..?
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 04. Feb. 2016 20:00

Plaža na Korziki, zadaj so hribi, preko plaže se izliva reka iz hribov, jaz sedim na stolu ker mi grejo na k***c kamni na plažah, srkam Coca Colo v steklenici, ona pije pivo iz kostanja....plaža je prazna, pot do nje je bila dolga 30 minut...ona je topless ker ima dobre joške . V poceni sobi iz AirBnbja se vlečejo serije za binge watch po dolgemu večernemu sexu, najine sexualni uri sta naštimani na sex pod 27 C kar je kul.
Večerja bo prepripravljena hrana iz največjega supermarketa, oba sva prelena da bi na potovanju kuhala. Včeraj sva bila v Cortah in se senčila pod kostanji, jutri greva v Bonifacio se malo sprehajati in jesti sladoled.

Lajf je dober ker se ne pretvarjava kaj je najboljše za naju, ampak uživava v majhnih stvareh, to je tek na dolge proge, in oba sva na easy.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 04. Feb. 2016 20:51

Zame daleč najboljši trenutek ko po dobrem seksu leživa drug ob drugem in se nama niti ne da pgovarjati, niti ni potrebe po tem.
ali pa ko se spreva, in tisti trenutek ko se gledava v oči,meni gre noro na smeh on pa je še vedno tako pissed off name. In potem ko med seksom vso to jezo sprosti. :D
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 12. Feb. 2016 1:43

Eni izmed najljubših najinih trenutkov so mi bili, kadar je fant ležal na postelji in sem se usedla nanj s pokrčenimi koleni in se zvila, s svojim zgornjim delom telesa ulegla nanj in položila glavo na njegove prsi ali se mu zakopala za vrat, on me je pa nežno božal po hrbtu...Ne vem, če me je kdaj kaj drugega tako pomirjalo kot me pomiri to.

Pogrešam te trenutke, tako bližino.
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 12. Feb. 2016 13:08

ko sma se vsakič zgubla v Londonu in prehodla ogromno kilometrov, na koncu nama je blo že vse smešno, ker sma bla tak utrujena
izlet v Nottingham in 10 urno čakanje na Nickijin koncert, ko sma jedla sladkarije, se pogovarjala in zbijala dolgčas

...Amsterdam in 8 urno čakanje na Nickjin koncert haha podobna scena

na morju ko nama je skoraj šotor odneslo in sma par noči reševala vse kar se je dalo rešit

prvi zmenki na Pohorju, ko sma hodla na treninge in sem mela občutek, da mu grem grozno na živce, ampak me je na koncu vedno privil k sebi da nama je blo toplo
Kulu
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 12. 2. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Kulu » 12. Feb. 2016 13:19

Nama je glasba <3
Oba imava rada iste vrste glasbo, tudi sicer sva zelo muzikalna človeka .... ob spremljavi muzike, doma, sama .... nama ponavadi dogaja na polno :)
ampak ja ... čez nekaj časa tud muzke ne slišiva več :razz:
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 27. Apr. 2016 0:17

Jutranje nagajanje, ko bi se spala, ampak je v resnici fajn, ker vem, da bi se rad malo igral z mano in me pocrkljal, ker je prevec neučakan. :) nagajanje je kul :D

Ko se po sexu na javnem mestu trudiš, da bi izpadel normalen pred folkom, a gre obema na smeh, ker se spominjaš, kako je blo fajn. :oops:

Srečanje po daljšem času in njegov iskreni blaženi nasmešek na obrazu. Majhna stvar, a pove več kot tisoč besed. :)
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
Uporabniški avatar
littlebird_18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 219
Na forumu od: 7. 6. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a littlebird_18 » 05. Avg. 2016 0:51

Avto je parkiran na vrhu Rožnika oddaljen od množice, trenutno sva gor že par urc, za nama je par zanimivih tem, fenomenalen seks, ura je že okoli ene zjutraj in sedaj samo še leživa na zadnjih sedežih medtem ko v ozadju igrajo melodije, ki so bile shranjene na telefonu.
Po nekaj minutah prijetne tišine se mi zazre v oči in mi izreče iskren "rad te imam" v tistem trenutku obstajava samo midva in to je vse kar šteje, ne rabiva več besed, da bi komunicirala, sva na isti frekvenci in samo ta moment je vreden več kakor karkoli.
:oops:
And in the end we're all just humans drunk on the idea that love only love could heal our brokenness
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 05. Avg. 2016 22:59

uf kako me mene ta Rožnik spominja na začetek z mojim.. :D

trenutek pa naj bo..en večer,sva zunaj,na kul,sproščenem placu,lokalu,kjer noben od naju še ni bil,neki na novo odkrila,manjši koncert v intimnem,živahnem vzdušju,bobni,kitara,ritmi in melodije,ki omamijo,nekaj alkohola,midva,smeh,pogledi,tista povezava in naelektrenost v zraku,poljubi,dotiki,spontane utrgane debate brez logike..tak trenutek,k bi živel v njem in se ga ne moreš dovolj navžit..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov