Velikost penisa vecna tema =)

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 01. Okt. 2015 14:53

O, seveda imaš težave. Velike težave. :wink: Tudi če trollaš, imaš očitno težave, dovolj hude, da rabiš psihiatra. Številne raziskave kažejo, da je povprečen penis med erekcijo velik med 13 in 15cm. Tvoj je torej povsem povprečen in ni nobenega razloga, da bi zaradi velikosti tega svojega organa doživljal kake travme. Očitno pa je, da je velikost tvojega penisa tvoja obsesija, ki jo izrabljaš kot obrambni mehanizem, ker se dejansko nisi zmožen soočit s svojimi realnimi težavami. Res bi ti obisk pri psihiatru najbrž zelo koristil.
jstsmjst
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 55
Na forumu od: 30. 9. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a jstsmjst » 01. Okt. 2015 19:23

......,.,.
Zadnjič spremenil jstsmjst, dne 19. Nov. 2016 14:23, skupaj popravljeno 1 krat.
celjanar
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 442
Na forumu od: 9. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a celjanar » 01. Okt. 2015 22:42

Drgač pa če si 17 pičk poknu že neki prav delaš tak da kr tak naprej legenda.
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 02. Okt. 2015 14:53

Psihiater je na napotnico/zastonj v vsakem zdravstvenem domu ali bolnišnici.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 05. Okt. 2015 18:36

Sploh ne razumem kaj bi rad? Bi rad da povemo, da nam cm niso pomembni? (res niso, ampak na tej stopnji ti tega ne boš verjel/dojel).

Takle ti bom rekla, pomembno je da je tip pri stvari ko gre za sex, ne pa da razmišlja o službi/tekmi... čem drugim, ker takrat lahko ima tut 25 cm dolgega in se ga ne bo čutilo.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 06. Okt. 2015 9:15

o pa se ga bo :lach: ne nujno na prijeten način
Tinkerbell88
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 22. 9. 2015
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tinkerbell88 » 06. Okt. 2015 19:17

mah ziher si šarmanten ali pa oddajaš kakšno neustavljivo energijo ki jih vleče k tebi in pač ženske brez problemov skočijo med rjuhe s tabo... :D
Uporabniški avatar
Nelle
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 51
Na forumu od: 18. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Nelle » 14. Dec. 2015 0:03

Punce, a se je kateri že zgodilo, da jo je tip odvrnil, ker je imel bolj majhnega? :oops:
Jaz sem bila pri bivšem vajena na konkreten zalogaj ( ;D ) in sem zdaj kar malo razočarana, zgleda sem se preveč razvadila in se mi zdi, da mi kar nekaj manjka. ;(
Mislim, da mi njegova tehnika sexa povsem odgovarja, tudi oralne spretnosti, samo centimetri in obseg pa nista bog ve kaj. :oops:
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 14. Dec. 2015 4:01

Te popolnoma razumem :D Pri meni je bivši tudi imel večjega od večine ostalih kasnejših manj resnih.. Zdaj spet odvisno koliko je to majhno..če je tam okrog povprečja, se še vedno da. :D Js drugače še veliko bolj 'opazim' če je ta primanjkljaj v obsegu, kot v dolžini. Nikoli me pa ni nekdo čisto odvrnil zaradi tega, če mi je bil drugače kot celota zelo privlačen in je znal zrajcat,hkrati pa tudi nisem še z nobenim po bivšem bila dlje časa.. Ampak če ti zelo občutiš ta primanjkljaj in se ti zdi, da ti zarad tega sex ni toliko dober pa pač zamenjaj,jbg.. :D
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 14. Dec. 2015 20:16

lahko predlagaš dodatno popestritev iz erotic shopa. :D
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 14. Dec. 2015 22:35

Ja verjemi, ds se je to zgodilo že večini žensk, ki so kdaj sexale oz. so imele več kot samo enega spolnega partnerja.

Iz boljšega na slabše se je pač veliko težje navaditi kot pa iz slabšega na boljše, lol. Been there, done that.

Jaz nisem ravno oboževalka manjših ti*ev, ker je feeling res slabši in to bo vedela samo ženska, tip ne.
Tako da žal, ne znam ti dati drugega nasveta kot to, da spoznaš, ali te je sploh zmožen zadovoljiti. :)
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
suzanne windlow
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 130
Na forumu od: 18. 10. 2013
Kraj: Simulator

Neprebrana objavaNapisal/-a suzanne windlow » 15. Dec. 2015 18:20

Odklanjane moških z majhnimi je zelo pomembno. Če bomo pri tem vstrajale in bile dosledne, jih v nekaj generacijah ne bo več.
Za hčere gre.
yes, I am avatar
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 16. Dec. 2015 10:06

:lol: dobra!
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 16. Dec. 2015 15:18

meni je velikost kar pomembna, ko se odločam za zvezo...drug faktor pa je sam izgled penisa :nixweiss:
zato pa je treba prej sprobat, kaj ponuja, pol pa če je vredu, ga postaviš na seznam možnih partnerjev in začneš spoznavat še osebnost :lach:
ne vem pa kako bi mi bilo, če bi se prej zaljubila, tak da pač moreš presodit al ti on več pomeni in če meniš, da se boš lahko navadla na njegovo velikost na dolgi rok...več let.. do konca življenja... ;)
Fi-Fi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 2. 5. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Fi-Fi » 26. Sep. 2016 22:16

o fak kakšni komentarji... sej se človek vpraša o vaši mentaliteti, zdravju, vrednotah in še čem... ampak potem se hitro spomnim, da sem na cosmo forumu in kaj dosti širine v razmišljanju na tem forumu niti ni za pričakovat. Verjetno pa obstajajo tudi svetle izjeme.


Skratka imejte v mislih, da bodo vaši otroci lahko podedovali ravno tisti gen, ki vam ga je zapustil pra-pra-pra-dedek ali pa ga je zapustil vašemu darovalcu sperme in da bo lahko ravno vaš otrok pokasiral na ta račun, ali pa na račun kakšne druge telesne "pomankljivosti".

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov