Osamljen z dokaj mlajso

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 04. Avg. 2015 20:35

Ni kej, veliko uspeha!
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 04. Avg. 2015 22:06

Tako je, LZ ima prav.
Morda si ne želi vsaka ženska avantur, vendar sex s postavnim tipom, zakaj pa ne? Pomoje se nobena ne bi branla. Vendar povprečno luštna punca, tudi nadpovrečno lepa, nima veliko možnosti in priložnosti za neke avanturca s tipom, ki bi vsaj približno dobro zgledal, sploh če si 25+ in se ti enostavno ne da it žurat vsak vikend, čas rad preživiš v naravi (tam nobenega ne srečam, itd...), spletni portali za spoznavanje pa ti enostavno niso nek presežek.

Izhajam iz sebe, nisem ne grda, ne neumna, daleč od tega, ampak sem mi (vsaj zaenkrat še) ne mečejo tipi pod nogami, vsaj ne takšni, ki so meni všeč. Ko pa mi je kakšen všeč, se pogosto izkaže da je karakterno kar neki. Tko, da te avanturce sploh niso slabe, itak nikoli ne veš kaj dobiš, samo v primeru avanturce ne veš in te niti ne zanima :lol:
Vendar ženske ne hodimo okoli in ne "prosimo" za sex, ker nam to res zbija vrednost. Če je oseba zelo družabna ima najbrž več možnosti da sreča potencialnega partnerja / FF. Ali pa so vsi na ONA ON in ko pozno pridejo iz službe, grejo chatat. Danes ob tem temu ni več toliko druženja in časa za to, razen če je kdo party animal tam do 40.leta in si med vikendi išče avanturce, saj kej pametnega ko alkohol teče po žilag tak ne dobiš, morda si niti ne želiš. Če bi hotla zdele sexat, vem kam bi mogla it, kako bi se mogla obnašat, kaj oblečt in vem da bi 100% dobila sex, vendar tega nočem, ne s komerkoli, ne s moškim, ki ga ne poznam. Meni je pomembna povezava med partnerjema in ne samo telesni stik.

Imam par znank, ki imajo slab sloves (beri poseksajo vse kar leže in gre), resnično. Za hrbtom se jim ženske smejijo, nekateri moški pravijo da se jih ne bi niti s palico dotaknili. Letajo iz odnosa v odnos, iz avanture v avanturo. So srečne? Definitivno ne.
Uporabniški avatar
en_drug
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 94
Na forumu od: 28. 4. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a en_drug » 04. Avg. 2015 22:10

Tale ignoranca teme, s strani ženskega cosmo jet-seta je že kar malo moteča :D
Zadnjič spremenil en_drug, dne 05. Avg. 2015 8:49, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 04. Avg. 2015 22:14

^^ Klasična napaka, ženske imajo rade da držiš jezik med zobmi.

:D
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
en_drug
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 94
Na forumu od: 28. 4. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a en_drug » 04. Avg. 2015 22:26

Ali pa prste stran od tipkovnice :D
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 05. Avg. 2015 8:30

prvo kot prvo, ne širi laži, ker nimaš nobene komunikacije z mano v "zakulisju", razen tega kar je javno in kar napišem na forumu.
Hvala!
Uporabniški avatar
suzanne windlow
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 130
Na forumu od: 18. 10. 2013
Kraj: Simulator

Neprebrana objavaNapisal/-a suzanne windlow » 06. Avg. 2015 4:57

katy. napisal/-a:Legalna meja za spolne odnose (s konsenzom) je v Sloveniji žal 15 let, tako, da z legalnega vidika lahko imata spolne odnose.
Kar se tiče moralnega vidika pa ne bi izgubljala besed.



V Jugi je bilo 14 let. Po vstopu v EU in prilagajanjem zakonodaje se je dvignila na 15 let.

Starostna razlika med vama ni 'res' velika po mojem.

S.
yes, I am avatar
Uporabniški avatar
suzanne windlow
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 130
Na forumu od: 18. 10. 2013
Kraj: Simulator

Neprebrana objavaNapisal/-a suzanne windlow » 06. Avg. 2015 5:01

hayley napisal/-a:Bolj kot razlika v letih,se mi zdi narobe to, da ona tebi drugače sploh ni všeč in bi jo samo izkoristil, ker ti njej pač si in ne moreš dobit druge.

Zelo moralno nizkotno dejanje,posebej pri tako mladi punci in potem seveda, ko boš dobil, jo boš kmalu popihal. Ubogi otrok. Vsaj na dekleta svoje starosti bi se spravljal, če že moreš. Ampak ja, si predstavljam,da jim nisi dorasel.



Obstaja ogromno razmerij pri katerih partnerja nista mogla v primernih letih dobiti kaj boljšega. Nekateri enostavno nimajo prav velike izbire. Kajne?


S.
yes, I am avatar
Uporabniški avatar
suzanne windlow
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 130
Na forumu od: 18. 10. 2013
Kraj: Simulator

Neprebrana objavaNapisal/-a suzanne windlow » 06. Avg. 2015 5:05

Led Zeppelin napisal/-a:Vprašaj se tole:

Če bi imel 15 letno sestro, bi mi bilo všeč če bi ona hodila en z potrebnim 21 letnikom?


Najdi si, ali priložnostni sex, ki ga je ogromno pri tej starosti, ali si pa najdi žensko, ki je v enakemu življenjskemu obdobju.

Ker samo tako boš rastel kot moški, ker če boš bil z 15 letnico, ji boš velik car in vse. Smo enkrat bo ona videla čez meglico, in bo konec, tebe bodo pa odrasle ženske dobesedno raztrgale.



Res imaš težavo. Vedno bo 6 let mlajša od tebe in stara 15 let :)

S.
yes, I am avatar

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron