primerna ličila pri sexu ?

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

maxie17
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 31. 7. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a maxie17 » 31. Jul. 2015 19:08

Živjo vsem skupaj , zanimajo me tako ženska kot moska mnenja , in sicer :ženske, kako se naličite za večerno telovadbo(s pudrom ali brez pudra ) ? Moski : kaksen make up vam je usec ?

Hvala vsem , ki boste komentirali.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 31. Jul. 2015 19:23

jaz se nisem nikoli posebej ličila za 'v posteljo',če sem imela makeup od prej kul, čene pa tudi prav. Puder pa bol redko uporabljam tudi sicer za ven.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
tenisac
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 20. 7. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a tenisac » 31. Jul. 2015 19:40

Vsekakor brez make up-a, ženska mora bit naravna.
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 31. Jul. 2015 20:13

Popolnoma nerelevantno pri seksu. Če mi je punca všeč da bi dal luleka v njo, potem je več al manj vseeno če je ful napocana al pa čist naravna. Glavno da ma dobre gibe tam kjer jih more met.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 31. Jul. 2015 20:18

Slika
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 31. Jul. 2015 23:34

To je še ena troll tema ali ... ? :rolleyes: Meni se zdi mejkap med seksom samo nepraktičen, ker se 100% ves spacka ... od oka: če boš hotela bit ''urejena'' in ''nališpana'', boš bolj slabo seksala.

Aja: imam obdobja - včasih se ličim vsak dan (puder, puder v kamnu, senčila, tuš, barvica, maskara, šminka ... ), včasih se sploh ne ličim cele tedne. Ne vpliva na moje seksualno življenje.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 02. Avg. 2015 11:54

Odvisno, načeloma se zelo malo ličil, ne ličim se posebej za v posteljo. Če od prej imam maskaro in puder OK, ko pa je tip naprimer bil pri meni se nism namazala, kar se je pozneje izkazalo kot pametno, saj sva si privoščila še kopel in nato sex.
lollypop-@
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 126
Na forumu od: 7. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a lollypop-@ » 02. Avg. 2015 13:41

Jaz pa se vsako toliko (recimo da 2x, 3x na mesec, včasih več včasih manj) napravim za partnerja in ga presenetim s tistim, kar vem da mu je res top (spodnje perilo, oblačila, dodatki, kostmi, make-up itd). On se isto vsako toliko napravi tako kot je meni všeč in bi mi bilo čudno da se nebi potrudila drug za drugega. To je samo občasna popestritev. Nikakor pa ne pomeni, da moram biti vedno napravljena! Če nimam make-upa na sebi, ga pač nimam. Čisto odvisno kako nanese.
Never explain yourself to anyone.
Because the person who likes you doesn`t need it,
and the person who dislikes you won't believe it.
TinaIvanovic
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 7. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a TinaIvanovic » 07. Avg. 2015 19:39

taprav dec itak gleda da je zenska lepa brez licil,čeprov ...se vid dal je zenska lusna z make upom al pa ne to je tud res..
ampk recmo js raj vidm da dobr zgleda zenska lep obraz pa da ma par mozoljckov gor k itk sej k prej grreejo ane , faca ostane kakrsna je ...napakce pa grejo stran slej k prej tko,da faca je faca =))
drgač pa boze mili ..js sm doma brez kasn make up pr sexu :lach: :lach: :lach: oblečeš se u eno baby doll pa je to to ,kasn make up :lach: :lach:

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov