Grozne bolečine prvič

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

majci27247
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 29. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a majci27247 » 29. Jun. 2015 16:59

Živijo! Js mam pa en velik problem in bi lepo prosila za odgovor :D No vglavnem...stara sem 18 let in sem še devica. Že nekaj časa se dobivam z enim fantom, ki mi je zelo všeč in vem da sem jaz tudi njemu. Zadnje čase se kar veliko pogovarjama, da bi sexala. Lahko mu vse povem, kaj si želim, česa ne..v glavnem vse. Zadnjič sva poskusla pri njemu doma ane in sva imela res dolgo in super predigro takda z vlažnostjo ni bil problem. Ampak ko si je dal gor kondom in not vstavil sam glavico(sploh še ni pršu do deviške kožice) je mene ful zabolelo. In sem se ustrašla in sem mu rekla naj neha. Za tem sva še parkrat poskusila ampak me je vsakič grozno zabolelo. :( Zdaj me je pa ful strah in nevem kaj je z mano narobe...vem da z vlažnostjo ni bil problem..mogoče za to ker je bil kondom kr suh? Pol je sicer predlagal da bi brez ampak itak da nisem hotela. Ali pa zaradi nesproščenosti? Brala sem tudi da imajo nekatere tako debelo deviško kožico, da jo mora ginekolog prerezati s kirurškim posegom!! Kaj pa vi mislite? Please help, ker mam tega fanta res rada in nočem, da bi se naveličal ker je z mano kej narobe in nemorma sexat :/
Hvala za pomoč! :* :D
Uporabniški avatar
disketa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 267
Na forumu od: 11. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a disketa » 29. Jun. 2015 17:41

Mja, kondomi znajo 'zaribat'. Kaj pa, če poskusita z lubrikantom? Gre lažje, če sta oba drseča. :D
Pa seveda počasi, za začetek naj ti ga samo postavi na vhod in nekaj časa zadrži tam in te narahlo boža z glavico, dokler te občutek ne prevzame, potem pa mu narekuj hitrost prodiranja. Če te zaboli, naj gre korak nazaj, dokler te spet ne zrajca ipd.
Skratka, ne poskušajta s prodiranjem dokler se ti ne zdi, da se ti bo zmešalo, če ga takoj ne dobiš. ;)
majci27247
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 29. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a majci27247 » 29. Jun. 2015 17:50

ja sma že tud razmišljala da bi poskusla s tem :) bova zdej v sredo ko ma rojstni dan hehe ;) Drgač pa hvala za pomoč :)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 29. Jun. 2015 17:51

Pri meni je blo isto, samo brez kondoma,drugače nima veze, če s kondomom,glih tko boli. No pol nama je ratalo v eno tretje al četrto. :D
Ne se sekirat preveč, pač tako je pri nekaterih na začetku. Je pa tudi fajn met fanta za katerega veš, da se ne bo kar naveličal, če vama ne bo ratalo takoj sexat..
Skratka, ne poskušajta s prodiranjem dokler se ti ne zdi, da se ti bo zmešalo, če ga takoj ne dobiš. ;)
..ma ja u prvo, ko te vse boli verjetno sploh nimaš tega filinga..
Priznam,prvič je res grozno.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 29. Jun. 2015 18:15

Tudi mene je grozno bolelo prvič (dokler nama ni ratalo, sva mogla poskusit parkrat), sva pa brez kondoma...

Ne boli te zarad kondoma, pač pa zato ko je prvič. Ko te bo orang zabolelo in ko bo deviška kožica počila, boš čutila olajšanje.
Isee
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Na forumu od: 28. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Isee » 29. Jun. 2015 18:52

Od takrat naprej je pa super fajn ane? :)
majci27247
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 29. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a majci27247 » 29. Jun. 2015 20:02

Hvala vsem za odgovore :) ocitno sm zenske res razlicne ker mojih kolegic ni skor nc bolel. Js sm pa prevec panicarla...boma se :? naprej poskusala pa bo :)
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 29. Jun. 2015 20:53

Ja, ti samo lepo počasi, sproščeno, vzemi si časa toliko kot ga rabiš, brez pritiskov da morta sexat danes/jutri, uizi, imejta se lepo, cartajta se, ostalo pa pride...
Naj bo nežen, probajta kater položaj ti je najmanj boleč, mene je dost bolelo ko sm bila zgoraj in se spomnim da je fant povedal da naj bom zgoraj, da lahko sama kontroliram globino, ampak nisem mogla... Tko da je potem nama ratalo v misionarcu in blo je potem ful lepo :)

Malo krvi na posteljnini in njegovi majički - pižami, ne me vprašat zakaj jo je imel gor, nimam pojma :P
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 29. Jun. 2015 21:18

ocitno sm zenske res razlicne ker mojih kolegic ni skor nc bolel. Js sm pa prevec panicarla...

..sej mogoče pa tud ni samo od žensk odvisno :D
Pr meni pa sploh ni bla fora, da bi vnaprej paničarla, dokler se mi ni zgodilo,sm skoz mislna,da sej to mene itak ne bo bolelo

Lej ratalo vama itak bo,prej al slej, ti se samo ne nč obremenjevat kdaj bo,bodi sproščena,osredotočena na to,da ti je čimbolj prijetno karkol že počneta..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
majci27247
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 29. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a majci27247 » 01. Jul. 2015 11:10

hej punce! :) evo spet mene :) hotla sm vam sam povedat da sm nasla "resitev" za svojo tezavo...ce lahk temu tak recem :) pac mela sem pregled pri ginekologu in sem ga mimogrede se za to vprasala. In me je pregledu in je reku da mam predebelo devisko kozico in da me je zato tak bolel..in da ni druge kot da mi jo odstranijo ker v nasprotnem primeru nebom zdrzala teh bolecin med sexom..pa ni nujno da bi blo sam prvic ane. In zdej mi jo bojo lasersko odstranli ker manj boli kot kirurski poseg. Baje anestezija..lepo ven zrezejo in je to to...lahk grem domov. Je pa nazalost samoplacnisko..200€..no sam to sm vam hotla povedat pa drzte pesti za mene :) ;)
lollypop-@
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 126
Na forumu od: 7. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a lollypop-@ » 01. Jul. 2015 11:36

Super da si našla rešitev. Držim pesti da bo vse vredu :)
Never explain yourself to anyone.
Because the person who likes you doesn`t need it,
and the person who dislikes you won't believe it.
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 02. Jul. 2015 13:35

a to z operacijo res al kaj?
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 02. Jul. 2015 17:22

Jaz sem že slišala, da so v takem primeru potrebni operativni posegi...
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 02. Jul. 2015 18:06

Uf to pa so komplikacije, pa a misliš da je to stoprocentno nujno al je možno,da ginekologi naredijo malo reklame za te postopke, glede na to,da so samoplačniški? Kakorkoli, želim ti,da uredu opraviš in da boš imela potem mir.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 02. Jul. 2015 19:16

a si ti to ziher da ima ginekolog prav? Jz bi šla ziher še po drugo in tretje mnenje.

Glej, mene je res bolel, pa če smo vse preživele, bi pa še ti... Ne vem, jz ne bi komplicirala s laserjem, razen če je res nujno.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov