Blog promiskuitete

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 28. Jun. 2015 12:09

katy. napisal/-a:Pa a ni ta forum namenjen temu, da se prosto izražajo mnenja... ker so tudi drugi uporabniki kar harsh na trenutke. On ima pač neke frustracije, ker ne dobi žensk, ki si jih želi zato pa je njegov pogled dokaj obsojajoč.

Meni gre sicer tudi na živce na trenutke, ko malo prebiram forum ampak roko na srce kaj pa naj še sploh napišemo ob vseh teh temah... ženske se ipak pritožujejo čez vse; ni me poklical, preveč me je klical, nočem toliko seksat, premalo seksava itd. Moški niso naravnani na konstantno analiziranje vsega, neskončne pogovore in reševanje problemov v trdo s pogovori, še manj pa jim gredo od rok detektivske igrice pri ugotavljanju vaših stotih želja in pomislekov.

Iskreno, že meni bi se ob marsikateri uporabnici zmešalo pa sem že sama komplicirana in zahtevna ženska. Kaj šele moškim... in potem ne dovolimo nekega moškega pogleda, čeprav je na trenutke res malo ekstremističen, ampak taki so tudi drugi...
Seveda je edini drugi moški, ki sodeluje LZ, ki pa itak napiše to kar ženske želijo slišati... se je že prilagodil forumu.


Yes, LZ the survivor. :lol:

Jaz nimam nič proti temu kar on izraža, samo naj ne lima 5 slik v podpis ker forum postaja neberljiv in citira vsak post ki je dolg eno stran.

Like I just did.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 28. Jun. 2015 12:33

pikca321 napisal/-a:Katy, a res misliš, da če ga boš zagovarjala, da potem ne boš k**** za njega haha? :D


a veš, da mi je vseeno za koga sem kurba..vzamem kot kompliment če mi že kdo to reče :)

pač povedala sem, da ste druge isto nadležne s konstantnim jamranjem in 'kreganjem' z njim...namesto, da bi dale kak dejansko produktiven komentar :)
pikca321
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 15. 7. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a pikca321 » 28. Jun. 2015 14:18

Smešno. :D Če verjameš ali ne, je malce neprimerno, da ljudje ki odprejo temo in imajo nek problem, dobijo odgovor ali: ti si k* ali pa: ti še boš k*. :D Močno dvomim, da tak nasvet prinese kaj produktivnega. :D
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 28. Jun. 2015 15:09

Včasih je resnica, ki jim je nihče drug ne pove... :)
Pol strani nekih spekulacij kako ima drugo ali jo vara ali itd. je enako koristno kot, da ji ne kdo napiše naj se spravi stran od jebača in si najde fanta, ki jo bo spoštoval( v malo bolj neprimernem tonu sicer ;))
pikca321
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 15. 7. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a pikca321 » 28. Jun. 2015 15:15

Mi lahko daš en primer v katerem je Slast pokazal spoštovanje do žensk? :D
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 28. Jun. 2015 15:53

Tega nisem rekla.. saj tud on ne trdi, da je 'good guy' ali pač?
Pa a ni vseeno pravzaprav. Ne se preveč obremenjevat s tem, če ti je ne kdo topil na žulj :)
pikca321
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 15. 7. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a pikca321 » 28. Jun. 2015 16:04

Ti ga opisuješ kot good guya, ki daje nasvete o tem, kako si naj najdejo boljšega jebača, ki jih bo spoštoval, ne jaz hah :D stopil na žulj..kdo in kdaj? :D
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 28. Jun. 2015 22:21

Ne vem, a si major troll al dejansko ne razumes tako ucbeniskega primera sarkazma, slastek. Kakorkoli ze, super zalostno, da se ze tradicionalno hodis pi*dit na nek zenski forum, le kaj bi namisljeni kolegi rekli ;D adijo, srecno.
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 29. Jun. 2015 8:10

Sploh ni problem izrazit mnenje, zato je forum. Problem je ker ne zna izrazit mnenja brez da žali uporabnice in uporabnike, ker je zafrustriran in ne mara žensk. Ne moreš bit na ženskem forumu, če sovražiš ženske in ne znaš izrazit svojega mnenja o ženskah brez da jih žališ.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
en_drug
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 94
Na forumu od: 28. 4. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a en_drug » 03. Jul. 2015 13:46

Ja človek se res zamisli, ko to bere kam smo prišli. Punce stare 25+ se obnašajo kot 16 letnice, non stop jamrajoča 30 letnica in dva moška non stop prisotna, eden celo modi, ki sta v sramoto celemu moškemu rodu in milo rečeno pussija. Svašta majka rodi, samo para neče.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 03. Jul. 2015 16:43

en_drug napisal/-a: dva moška non stop prisotna, eden celo modi, ki sta v sramoto celemu moškemu rodu in milo rečeno pussija. Svašta majka rodi, samo para neče.


Mijau
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]