blokada v sexu in zvezi

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
slast
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 20. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a slast » 27. Jun. 2015 12:02

čuftika napisal/-a:sorry Bejb, ampak kaj če je tvoj tip gej?

Edino to mi je logična razlaga. ...


Slika
baybebaybe
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 16. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a baybebaybe » 27. Jun. 2015 13:01

@haley, res je, da sem že na začetku (kot vsaka normalna ženska) imela pomisleke, ali se splača.... a sem bila v takšnem obdobju, ko se mi je vse sesuvalo, da sem se že v njegovem objemu počutila blaženo.... srečna sem bila že brez tega, ni me toliko motilo ta druga plat (sem si pač misnla, da ma tudi on takšno obdobje in da se bo že sproti uredilo). pa se žau ni. vmes sm se še zelo navezala in mi je toliko težje zapustit človeka, ki me je osrečil na toliko načinov, na enem področju pa me žau ni. Želela bi si, da je tako enostavno, da če sex ne štima da se preprosto odkoraka stran (mimogrede, tudi jaz sem dolgo bila trdno prepričana v to), ampak ni tako enostavno. Ali pač?
@slast - mislim, da sem še kar privlačna, videz ga ne bi smel motit, saj če ne ne bii z mano v prvi vrsti začel mutit.
@čuftka - tudi to sem že pomislila, a mi je že sama ideja tako bizarna, da si ne morem kaj da se ne bi nasmejala. vem, še vedno je 1% možnosti da je gay, ampak v vseh 2 letih ni niti enkrat mi dau misliti da bi lahko bil. pa ga čitam ko odprto knjigo.

Temo sem odprla v upanju, če ima še kakšna punca podoben problem s svojim fantom, zaradi teh "blokad", kr pomoje niti on ne ve kako se jih rešit. Če ima katera izkušnje s tem, in ali se sploh da kaj naredit??
Uporabniški avatar
slast
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 20. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a slast » 27. Jun. 2015 13:05

baybebaybe napisal/-a:@haley, res je, da sem že na začetku (kot vsaka normalna ženska) imela pomisleke, ali se splača.... a sem bila v takšnem obdobju, ko se mi je vse sesuvalo, da sem se že v njegovem objemu počutila blaženo.... srečna sem bila že brez tega, ni me toliko motilo ta druga plat (sem si pač misnla, da ma tudi on takšno obdobje in da se bo že sproti uredilo). pa se žau ni. vmes sm se še zelo navezala in mi je toliko težje zapustit človeka, ki me je osrečil na toliko načinov, na enem področju pa me žau ni. Želela bi si, da je tako enostavno, da če sex ne štima da se preprosto odkoraka stran (mimogrede, tudi jaz sem dolgo bila trdno prepričana v to), ampak ni tako enostavno. Ali pač?
@slast - mislim, da sem še kar privlačna, videz ga ne bi smel motit, saj če ne ne bii z mano v prvi vrsti začel mutit.
@čuftka - tudi to sem že pomislila, a mi je že sama ideja tako bizarna, da si ne morem kaj da se ne bi nasmejala. vem, še vedno je 1% možnosti da je gay, ampak v vseh 2 letih ni niti enkrat mi dau misliti da bi lahko bil. pa ga čitam ko odprto knjigo.

Temo sem odprla v upanju, če ima še kakšna punca podoben problem s svojim fantom, zaradi teh "blokad", kr pomoje niti on ne ve kako se jih rešit. Če ima katera izkušnje s tem, in ali se sploh da kaj naredit??



ti imaš blokado v glavi, da sploh greš v razmerje, kjer je seksualna atrakcija na psu. Kak to sploh zgleda, da se dve osebi fukata, ki si pa sploh nista med seboj seksualno privlačni?Kaj je to?Podjetniška zveza?Kemija in sex = temelj zveze, vsi ki mislete drugače, mi lahko pofafate k***c.
baybebaybe
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 16. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a baybebaybe » 27. Jun. 2015 13:16

slast, to kar si napisal/a je točno odraz tega, kar je narobe v naši družbi. kot prvo, če nisi sposoben/sposobna držat pogovora na kulturnem nivoju, prosim ne piši več. kot drugo : res je sicer, da je sexualna privlačnost pogoj za začetek zveze, vendar ne moreš rečt da je temelj. meni se zdi da je temelj zaupanje in predvsem, da osebo ljubiš, da jo imaš rad in spoštuješ. seveda so prva leta divja (temeljijo na privlačnosti), potem se stvar itak umiri.
Itak da je najlažje zavrečt človeka, ker mu nekaj manjka (potrošniška družba pa to). sprašujem se, če je kakšen način, kako zvezo rešiti - s pogovorom že, ampak tukaj rabi nekaj bolj konkretnega, bolj močnega.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 27. Jun. 2015 14:01

slast - dej se ti malo umiri in komuniciraj na spodobnem nivoju

Baybe - težko boš kaj uredila, problem imaš namreč samo ti, njemu očitno paše tako kot je (pustimo zdej vzrok zakaj je temu tako - to ve samo on). Morda je aseksualen? Ne vem, ugibam...

In 2 leti zveze brez dobrega sexa - pa vsaka ti čas, jz ne bi zdržala niti 6 mesecev. Seveda so pomembni še spoštovanje in vse ostalo, ampak če sex ne štima, se hitro začnejo konflikti. Tip je star 32, res jim libido z leti upada, ampak je tip dejansko še mlad...
baybebaybe
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 16. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a baybebaybe » 27. Jun. 2015 14:05

čuftika, mislim da si še najbolj blizu resnice in imaš objektiven pogled ki ga jaz na tej točki nimam več. res je da imam tukaj očitno samo js problem, njemu je ok tako kot je. hvala za nasvet
Uporabniški avatar
slast
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 20. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a slast » 27. Jun. 2015 14:20

baybebaybe napisal/-a:slast, to kar si napisal/a je točno odraz tega, kar je narobe v naši družbi. kot prvo, če nisi sposoben/sposobna držat pogovora na kulturnem nivoju, prosim ne piši več.

jaz pišem brez dlake najeziku, povem naravnost brez preseravanja in olepševanja. sovražim politiko.

kot drugo : res je sicer, da je sexualna privlačnost pogoj za začetek zveze, vendar ne moreš rečt da je temelj. meni se zdi da je temelj zaupanje in predvsem, da osebo ljubiš, da jo imaš rad in spoštuješ. seveda so prva leta divja (temeljijo na privlačnosti), potem se stvar itak umiri.
Itak da je najlažje zavrečt človeka, ker mu nekaj manjka (potrošniška družba pa to). sprašujem se, če je kakšen način, kako zvezo rešiti - s pogovorom že, ampak tukaj rabi nekaj bolj konkretnega, bolj močnega.

za začetek?ženska, ko enkrat pade seksualna atrakcija je gotovo. za tipa je to manj izrazito, ker ga ženska privlači že samo zato, ker je ženska, med tem ko pa za žensko je večina moških obup že samo za pogledat, kaj šele za posexat. Iz tega razloga je žeskam večina njihovih ljubijev za en k***c, ampak si seveda tega nočejo priznat. Se pa to vidi lepo v tistih umetnih poljubih in tistih nesrečnih obrazih, ko vidijo lepotca, ki se jim zalušta, jasno pa potem hitro prevarajo. Moraš se tudi zavedat, da ko se ženska ustali (beri: pogrša, odebeli in postara, teči ji začne biološka ura) ZELO zniša kriterij in pač vzame, kar je, torej občutno zniža standard. Po drugi strani pa moški izbira žensko za skupno življenje in si tako zviša standard. Ženska gre torej z gensko kvaliteto partnerja na dol, med tem ko gre tip na gor. Kdo bo manj zadovoljen?Kje je manj kemije? Odgovor je jasen.
baybebaybe
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 16. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a baybebaybe » 27. Jun. 2015 17:30

glej slast, nestoj sploh komentirat več ker se mi ne da brat takšnih stvari. Se da povedat svoje mnenje tudi na drugačen, normalen način (kar ni preseravanje) in tako, da ne žališ ljudi - če pa do tega še nisi pršu/pršla, je to tvoj problem.

skratka, hvala vsem za nasvete bom vesela, če bo kdo še kaj uporabnega komentiral.
Uporabniški avatar
capo di banda
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 362
Na forumu od: 29. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a capo di banda » 27. Jun. 2015 18:32

Jaz ti lahko dam kak nasvet za začetek vse kar je napisala čuftika preskoči, ker "baba" je totalno v kurcu, kar se tudi po njenih komentarjih vidi samo laja čez moške, če ti ga 1 mesec ne da v žemljo je po njeno že žigolo ali peder v glavnem luda glava luda baba ... Verjetno ni glih neki oh in sploh pa tudi glava jo jeb* in sedaj smo vsi krivi ker je ona samska, po zdravju je bolje če se vpraša kot da po forumu iz teme v teme njene neumne komentarje berem. Pa že pred mesecem je napisala da bo nehala komentirati tukaj samo očitno punci to ne rata, ja ni deca ni nič potem pa po internetu bluzi ...

No pustmo neprištevne gremo raje na problem.
Probaj se tako v kakšen seksualni bikini zvečer oblečt pa ga kr prim bodi direktna če pa še vedno nebo hotel se pogovorta lahko ima tud kakšne probleme z modi pa ga boli pa zato noče in skriva. Če pa nebo nobenega pametnega pojasnila pa pač končajta zvezo ker očitno ni kemije. Ja mal je težko it izpod strehe nad glavo pa začet znova samo, če ne sprobaš ne veš.
Zadnjič spremenil capo di banda, dne 27. Jun. 2015 19:10, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
slast
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 20. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a slast » 27. Jun. 2015 19:04

capo di banda napisal/-a:Jaz ti lahko dam kak nasvet za začetek vse kar je napisala čuftika preskoči, ker "baba" je totalno v kurcu, kar se tudi po njenih komentarjih vidi samo laja čez moške, če ti ga 1 mesec ne da v žemljo je po njeno že žigolo ali peder v glavnem luda glava luda baba ... Verjetno ni glih neki oh in sploh pa tudi glava jo jeb* in sedaj smo vsi krivi ker je ona samska, po zdravju je bolje če se vpraša kot da po forumu iz teme v teme njene neumne komentarje berem. Pa že pred mesecem je napisala da bo nehala komentirati tukaj samo očitno punci to ne rata, ja ni deca ni nič potem pa po internetu bluzi ...



Slika
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 27. Jun. 2015 22:02

Itak da je najlažje zavrečt človeka, ker mu nekaj manjka (potrošniška družba pa to). sprašujem se, če je kakšen način, kako zvezo rešiti - s pogovorom že, ampak tukaj rabi nekaj bolj konkretnega, bolj močnega.

Prvo kot prvo se morata za rešitev zveze truditi oba,zgleda da se on ne, če ni nič ukrenil glede problema.. Js ne vidim nobene takšne posebne rešitve razen kakšnih psihologov,svetovalcev za zveze,če gre res za neke utemljene ali zdravstvene/psihične probleme. Najboljše je probleme reševati čimbolj sproti,sicer samo še bolj zrastejo. Ni nujno,da se da stvari vedno rešiti;če sex nikoli ni štimal,zakaj ob nekem ustreznem ukrepu zdaj bi?
Ne obtožuj se v smislu, da zdej ga boš pa ti zarad neke napake zavrgla(sexa). Zveze pač razpadejo zarad takšnih al drugačnih razlogov. Sploh pa vsakemu kaj manjka in ko se dovolj poznaš in veš kaj iščeš,se je tudi lažje odločiti kateri je tisti primanjkljaj,ki ga želiš imet.

Ja mal je težko it izpod strehe nad glavo pa začet znova samo, če ne sprobaš ne veš.

:ja: No naredi tako,kot se ti zdi najbolš zate,glej dolgoročno. Upoštevaj,da za uspešno,zadovoljujočo zvezo,morš bit najprej sama zadovoljna,srečna in ne preveč podrejena nekim stvarem.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
dizzy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 10. 5. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a dizzy » 28. Jun. 2015 15:35

Se bom še jaz oglasila. Preden sem začela s trenutnim partnerjem sem bila v enoletni zvezi, kjer je bil seks problem. Čeprav sem čutila, da sem tistega moškega ljubila, da mi je lepo z njim, nikakor nisem uživala v spolnosti. Na začetku sem manko spolne sle pripisovala tabletkam. Ko sem prenehala s tabletkami in so se težave nadaljevale, mi je bilo jasno, da je vzrok nekje drugje. V teoriji ni bilo prav nič narobe. Počutila sem se privlačno, oboževal je moje telo, zelo se je trudil in bil izjemno spreten v postelji, ampak meni enostavno "ni dogajalo". Prvič v življenju se mi je dogajalo kaj takega, ker sicer zelo uživam v spolnosti.
Ne glede na to, koliko sem se želela sprostiti in predati, ne glede na to, kaj vse sva preizkusila (od dirty talka, preigravanja fantazij do nežnega ljubljenja), nič ni spremenilo situacije. Na koncu sploh nisva več seksala. Čez čas sva se razšla zaradi drugih stvari, ampak prepričana sem, da je tudi pomanjkanje povezanosti na tem področju pripomoglo, da nisva vztrajala.

Zdaj ko gledam za nazaj in primerjam trenutno zvezo, vem, da tisti moški ni bil pravi zame in da se nikoli nisem čisto sprostila ob njem. Zato se niti nisem mogla predati in uživati.

Zato ti, baybebaybe, polagam na srce, da se iskreno pogovorita. Mogoče ima on kakšne zadržke, ki jih ne veš. Nočem te s svojo zgodbo prepričati, da nista za skupaj, ampak težave v spolnosti res lahko odražajo tudi siceršnje neujemanje, čeprav se nam zdi, da v odnosu vse štima. Srčno upam, da razrešita težave.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 29. Jun. 2015 20:44

se strinjam z dizzy. Imela sm partnerja s katerim se mi je bilo super cartat, ampak ne pa tudi sexat. Ko pogledam nazaj - ni bil pravi in ga ne bi imela za očeta svojih otrok, zato tut neka "blokada"...

Capodibanda - kaj pametnega si pa ti povedal? :D Tvoje mnenje me sploh ne gane drgač in te očitno moti da pišem... tvoj problem, ne rabiš brat :ja:
Uporabniški avatar
tmis_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 736
Na forumu od: 22. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a tmis_ » 03. Jul. 2015 7:20

Js pa vidim vajino situacijo malo drugače. Ne vem po kakih merilih se tu meri, kdo bi pri tej in tej starosti moral tolk in tolk seksat in kaj je "normalno", in če se teh kvazi meril in številk ne drži, pol pa je gay, aseksualen al pa mu ženska itak ni privlačna?

Tipu enostavno ni tolk do seksa kot tebi. In s stresom ta želja še dodatno upade. Js mislim, da je to marsikomu (še posebej tipu) težko priznat in predelat, med drugim, zaradi takšnih zgroženih reakcij in absurdnega posploševanja kot so v tej temi.

Tip ti svoje (manjše) želje po seksu ne more izrazit direktno, ker bi vzela osebno v stilu "v resnici noče seksat ker mu nisem dovolj privlačna", zato se izgovarja na neke 'blokade', ker boš tko poleg samopodobe obdržala še upanje, da bo enkrat bolje. V času vajine zveze se je očitno trudil in skušal tvojemu libidu slediti, ampak mu to lahko uspeva le do ene mere. Tu ne bo nobeno prigovarjanje ali čipkasto spodnje perilo ( :lol: ) ali neki shallow kompromisi dolgoročno pomagali, ker če mu ni, ga boš s pogovori samo še dodatno spsihirala in na koncu se mu še 2x na teden ne bo dalo.

Ideje kot so "Slab seks je 90% zveze" se slišijo zlo fajn, ampak v realnem življenju ne obstaja zveza, kjer sta si partnerja v vseh aspektih 100% kompatibilna, zato se moraš tudi ti sama iskreno vprašat, kok ti seks v zvezi dejansko pomeni, brez vpliva okolice in takih in drugačnih popularnih idej.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 03. Jul. 2015 11:21

Res je :)
2 opciji sta:
1. sprejet partnerja takšenga kot je (količina sex in vse ostalo)
2. Poiskat nekoga, s katerim si bosta bolj kompatibilna

Samo moje opažanje, libido očitno večine današnji decev je na psu, saj je vsaka druga tema o tem kako se tipu ne da sexat. Pa kaj je tipi z vama narobe?

Tut ko pogledam npr. svojega zadnjega tipa, je imel libido bolj na spodnji meji, v primerjavi z mojim libidom (pa nisem nek sex manijak :lol: )... In pol izgovori, kao ko so bli mlajši so skos sexal, zdej se jim ne da, ja pa ja de... :lach:

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov