Zakaj odbijam ženske

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 25. Jun. 2015 14:47

Mishela napisal/-a:
Led Zeppelin napisal/-a: ženske privlači uspeh, cilji in kako se ti projeciraš.
Če ti rad izdeluješ kovaško orodje, in ti je to strast, in veš da si najboljši na svetu v temu...ženskam boš bolj privlačen kot nek nesrečen pizdun z veliko denarja.



TO! :top:


:ja:
Uporabniški avatar
tmis_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 736
Na forumu od: 22. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a tmis_ » 07. Jul. 2015 7:53

Lahko slediš 20. točkam in nasvetom o tem "kako privlačit žensko" in "kako postat idealen, seksi moški" ampak v resnici je stvar hudo preprosta: normalne, kul ženske privlačijo normalni, kul tipi. Ni to baš neka ful huda znanost. Problem nastane, ker je večina ljudi zblojenih, s takšnimi in drugačnimi konflikti in ne znajo funkcionirat niti sami s sabo. Vsi pa bi radi meli fajn zveze. Najprej zveza, pol pa vse ostalo-tko pač ne gre.

Partnerska zveza je pač najbolj intimna in globoka od vseh ostalih zvez, zato je dolgoročno gledano tud najbolj zahtevna. Če sam nisi trdna osebnost, tvojim prijateljem to ne bo tak big deal, ne moreš pa realno pričakovat, da te bodo ženske želele kot življenskega sopotnika.

Tipi, ki imajo svoj lajf, ki so neodvisni od drugih, ki so spoštljivi ampak hkrati znajo izrazit mnenje in rečt ne, sproščeni in prijazni a hkrati niso copate... čist common sense stvari. Izgled tudi dost pripomore, ampak večina žensk zna spregledat marsikakšno estetsko napako, če ji je tip celostno všeč. Če te ženske zavračajo kot po tekočem traku, potem očitno pri vsaj enem izmed teh kriterijev hudo pogrneš.
Henrik
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 7. 7. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Henrik » 07. Jul. 2015 13:49

Imam podoben problem kot avtor teme, to je, da očitno praktično ne privlačim žensk. Za vse dosedanje izkušnje sem se moral zelo potruditi, s tem da jih ni bilo veliko (kakih hitrih variant pa sploh ne), prav tako ne kake resnejše zveze. Sedaj pa sem star že čez 25 in se mi po pravici povedano ne da več. S tem, da naj takoj povem, da glede videza nisem ne majhen (dober meter devetdeset), ne plešast (no, vsaj ne še :( ) in ne debel (športna postava - cca 80 kg). Tudi vse ženske, katere sem naravnost vprašal kaj vidijo na meni najprej, niso znale povedati česa odbijajočega (res pa je, da sem zelo pazil, koga sem vprašal, saj nisem želel, da bi se to razvedelo v krogu znancev (oz. še bolj znank). Kar nekaj žensk mi je celo samih od sebe reklo, da dobro / zelo dobro izgledam, ena celo, da kot maneken (in da se gotovo otepam punc, haha). Res pa je, da so bile to brez izjeme starejše (vsaj 40; bodisi iz širše družine, bodisi kake družinske prijateljice ali kaj podobnega - od kake vrstnice česa podobnega še nisem slišal). Je pa tako kot sem rekel - pri ženskah, ki so meni všeč (pa dejansko nisem izbirčen), nisem praktično nikoli zaznal privlačnosti, pa še takrat ko sem mislil, da nekaj je, se je večinoma izkazalo za nekaj drugega. Je pa sedaj ko je študija konec, še manj možnosti in tudi volje imam zmeraj manj, tako da res ne vem... Od videza je mogoče edina stvar, ki mi škodi, to da nosim očala (na leče se nisem mogel navaditi - dobro sedaj so tu operacije) in pa imam malo hecen nos (ne velik, ampak tak prifrknjen, pa še zlomnjen je bil in se ni povsem naravnost zaraslo). No pa še to je, da če se poslušam na posnetku, se mi zdi, da nimam ravno lepega ali "šarmerskega" glasu, samo tega se skoraj ne da spremeniti. Zdaj glede pristopa je pa tako, da mi je še manj jasno kaj bi lahko bilo narobe, ampak kot rečeno, žensk praktično ne privlačim niti toliko, da bi ta aspekt prišel bolj do izraza (ali pa tega ne zaznam, samo ne verjamem).

Saj vem, da je pisanje po takilih forumih bolj brezvezno, ampak vseeno bi rad slišal še kak input, predvsem od koga s podobnimi problemi in pa kako je to izboljšal.
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 07. Jul. 2015 14:20

ali pa preprosto odpremo temo in lahko limate slike, me pa ocenjujemo :D :meeting:
eni se znajo opisat dost grše, eni dost lepše, tak da če vas že res tolko videz mantra, potem vam opisovanje le-tega z besedami ne bo kaj dosti koristilo ;)


edit: omg, tisto je en smajli?! sem htela samo tistega angelčka haha
Henrik
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 7. 7. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Henrik » 07. Jul. 2015 14:40

Mja, sem razmišljal tudi že o tem, ampak bi to prej ko slej opazil nekdo, ki me pozna, nakar bi se razvedelo in bi bil še na slabšem. Sicer pa glede videza več kot omenjenih stvari itak ne morem spremeniti / izboljšati. Dobro lahko bi še full bolj nabildal, sem tudi že probal, ampak mi nekako bolj ustreza 80 kg pa boljša definicija kot pa 90+ in tudi več špeha...
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 07. Jul. 2015 15:39

Mislim da imaš problem enakega razmišljanja kot recimo v OŠ, tam se vse vrti okoli videza.

Medtem ko se v odrasli dobi, sploh pri moškemu,se vse vrti okoli vsebine.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
tmis_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 736
Na forumu od: 22. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a tmis_ » 07. Jul. 2015 15:58

Iz tega kar si napisal je težko razbrat, kaj bi bil lahko problem.. tko po feelingu ni težava v videzu. Najlažje se je osredotočit na estetske pomanjkljivosti, ker so očem vidne ampak velikokrat je tisto nevidno (osebnost) pravi problem.

Mogoče deluješ dolgočasno, suhoparno, obupano... mogoče si preveč pasiven in te je strah pokazat zanimanje za žensko.. boš moral kej več napisat. Najboljše bi blo, da bi ti kdo (najbolje ženska), ki te pozna in ima malo vpogleda v tvojo situacijo, povedal direktno in iskreno, kaj bi bilo lahko narobe. Samo to bo težko, ker večina ljudi nima ne pravega vpogleda, ne jajc in rada olepšuje stvari.
Henrik
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 7. 7. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Henrik » 07. Jul. 2015 15:59

Sploh ne - sem samo repliciral na predlog, naj objavim(o) sliko in se bi hitro videlo kaj je na stvari. Gre le za to, da glede videza imam vsaj neko idejo, kako stvari stojijo in kaj bi se dalo izboljšati, glede ostalega sem pa precej bolj v temi. Sem pa skoraj prepričan, da za tisto prvo privlačnost, videz šteje najbolj in morda je moj problem, da če te privlačnosti vsaj malo ne zaznam (torej, da sem ženski vsaj kolikor toliko všeč), ne nadaljujem korakov. In ker jih že tako ali tako ne spoznam veliko (med faksom je vsaj tega bilo precej več), še redkeje pa je, da to začutim, je problem očiten. Verjetno bi moral dvigniti tako količino stikov kot tudi prevzeti pobudo ne glede na kakšno zaznavanje recipročnosti ampak vprašanje če sem tega sploh sposoben... Bom pa verjetno nekaj moral, sicer bom postal tak kot en znanec, ki je star sedaj že 44, dobro zgleda (razen zobe ima malo nametane), športnik, ženske pa že skoraj 10 let nobene (odkar je končal zadnjo zvezo).
Zadnjič spremenil Henrik, dne 07. Jul. 2015 16:04, skupaj popravljeno 1 krat.
Henrik
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 7. 7. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Henrik » 07. Jul. 2015 16:03

tmis_ napisal/-a:Iz tega kar si napisal je težko razbrat, kaj bi bil lahko problem.. tko po feelingu ni težava v videzu. Najlažje se je osredotočit na estetske pomanjkljivosti, ker so očem vidne ampak velikokrat je tisto nevidno (osebnost) pravi problem.

Mogoče deluješ dolgočasno, suhoparno, obupano... mogoče si preveč pasiven in te je strah pokazat zanimanje za žensko.. boš moral kej več napisat. Najboljše bi blo, da bi ti kdo (najbolje ženska), ki te pozna in ima malo vpogleda v tvojo situacijo, povedal direktno in iskreno, kaj bi bilo lahko narobe. Samo to bo težko, ker večina ljudi nima ne pravega vpogleda, ne jajc in rada olepšuje stvari.


Obupano mislim, da ne delujem, vse ostalo je pa možno, predvsem pasivnost. Glede ženskega mnenja je pa tako, da takrat ko je še bila kaka s kakšnim boljšim vpogledom, take nisem vprašal, ker nisem želel da bi se razvedelo, ostale pa tako na hitro niso znale nič kaj povedati, kaj bi jih motilo ali v čem bi bila lahko fora - pa sem posebej prosil za iskrenost.
Uporabniški avatar
tmis_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 736
Na forumu od: 22. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a tmis_ » 07. Jul. 2015 16:32

Henrik napisal/-a:Sem pa skoraj prepričan, da za tisto prvo privlačnost, videz šteje najbolj in morda je moj problem, da če te privlačnosti vsaj malo ne zaznam (torej, da sem ženski vsaj kolikor toliko všeč), ne nadaljujem korakov.


Sam tut ženske te morajo malo bolj spoznat in iz tvoje strani dobit nek input, da ti lahko izrazijo zanimanje (oz. nezanimanje :D ). Ni pri vseh zvezah tko, da najprej letijo iskre naokoli, potem pa se začne spoznavanje drug drugega, velikokrat je ravno obratno.

Poleg tega je lep moški super bonus, ampak tut ženske smo samo ljudje in nam je v zvezi pomembno tudi še kej več od višine in lepega obraza. Če se boš zanašal na to, da ti bo večina žensk pokazala neko hudo zanimanje samo na podlagi tvojega videza preden kakršnakoli komunikacija med vama sploh steče, potem si na dobri poti, da boš samski še vsaj naslednjih 10 let. No, razen če si po videzu čistka 10.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 07. Jul. 2015 17:30

Verjetno bi moral dvigniti tako količino stikov..


this

Pasivnost odbija. Meni ze delujes malo obupan, ce se ti pri 25ih vse vrti okoli tega, ce imas ali nimas punce. Kot si sam rekel, izgleda vec kot toliko ne mores spreminjati - zdej je pa na tebi, ce se bos sprejel taksnega kot si in probal narediti najbolje iz tega, ali se prepustil samopomilovanju. Moral bos pac pridobiti na karakterju, vsebini, karizmi, itd.. In predvsem eno: nic ni bolj odbijajocega, kot tip brez lastnega zivljenja - pravis, da po faksu ne spoznavas vec punc.. Zakaj ze? Mlad si, zdrav si, prakticno vse imas na pladnju. Pojdi ven, pojdi v svet, obdaj se z ljudmi, pocni nekaj.. Najdi neko strast, nekaj kar te res veseli in bodi dober v tem; zacni uzivati v zivljenju. Ce se bos sam imel lepo, se bodo tudi ljudje v tvoji druzbi lazje imeli lepo. Tezko je kar tako zaceti, ampak se splaca brcniti v rit, verjemi. Ker bi si le redkokatera zelela tipa, katerega primarna druzba so 40+ letne mamine frendice, zal.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 07. Jul. 2015 19:30

Točno to kar pravi sarijarvi.
Pojdi ven, uživaj v življenju, tukaj na forumu ti nihče ne bo mogel pomagat!

In ja, zveniš obupano, se samopomiluješ, ker nobene ne spoznaš, nobene ne zanimaš... Pa katero bo zanimal tak moški?

Napisal si celo dizertacijo glede svojega videza in nam dejansko ni jasno kako zgledaš, predvidevamo pa da v videzu ni problem, bolj verjetno kje v osebnosti, ki jo nisi niti omenil ;D
Henrik
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 7. 7. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Henrik » 08. Jul. 2015 11:55

saarijarvi napisal/-a:Pasivnost odbija. Meni ze delujes malo obupan, ce se ti pri 25ih vse vrti okoli tega, ce imas ali nimas punce...
...
...Ker bi si le redkokatera zelela tipa, katerega primarna druzba so 40+ letne mamine frendice, zal.


Bi bilo lepo, če bi se vse vrtelo okoli tega in bi bila to edina "težava" ja...
Glede drugega pa samo LOL! Od kje ekstrapolacija, da so moja primarna družba mamine frendice, haha! Kakšno tako vidim mogoče enkrat na leto, napisal sem le to, da sem samo od starejših žensk dobil kakšen kompliment na moj izgled, od vrstnic pa ne, kar bi lahko nekaj pomenilo, lahko pa tudi ne.
Ravno zaradi takih prirejanj in izpeljevanj sem sploh na delovnem mestu izredno previden, kaj povem o sebi, oziroma na trenutnem ne povem čisto nič, saj sem se že parkrat opekel na prejšnjih (ki so bila na srečo še preko študenta in pač ni bilo neke panike iti stran). Sploh nekatere ženske rade vzamejo vsak drobec informacije in ga pretvorijo v recimo temu "fond za podjebavanje", no pa tudi moški se najdejo. Med znanci ni toliko problemov, se pač s takimi ne videvaš več, ampak v službi pa res manj vejo o tebi bolje je - no vsaj zaenkrat deluje...

Glede življenja je pa tako, da večina mojih zanimanj ne vključuje veliko ženske družbe (avtomobili, šport), v diskačih in klubih se pa zveze ravno ne sklepajo (za one-night stande pa nekako nisem, pa si dejansko želim, da bi bil), tako da objektivno gledano ni pretirano čudno, da po faksu spoznam veliko manj žensk.

No pred časom sem bil sicer bolj po spletu okoliščin na plesnem tečaju, kjer pa sem bil definitivno všeč vsaj dvema puncama, seveda že poparčkanima (partnerja z njima, po večini meril sem izgledal bolje od njiju, kar morda pojasni zadeve, ampak pustimo to) in pa eni, ki pa pač mene ni privlačila. Pa razumi, če moreš...

Ampak predvsem sem želel (glede na to, da je temo odprl moški in sta mislim, da še dva odgovarjala) kako mnenje od nekoga, ki ima ali še bolje je imel podoben problem (torej, da privlači le redkokatero žensko, kljub temu, da v videzu in začetnemu pristopu ni nekih jasnih ali enostavno ugotovljivih pomanjkljivosti) in kako je zadeve izboljšal, samo zaenkrat kaže, da je to jalovo upanje...
Uporabniški avatar
Nucky
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 76
Na forumu od: 31. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Nucky » 10. Jul. 2015 2:09

Ti se pri 25ih sekirš zarad žensk? Kolega star sem toliko kot ti, nimam nobene že nekaj časa in veš kaj? Boli me kita! Sploh pa frend teh stvari se ne sprašuje na Cosmo forumu.. Kot si videl so ti vsi našteli kaj moraš ti imeti. Sej ql za visoke kriterije sam, če je tudi sama to kar ona zahteva.. Remember, bolj kot si prasec bolj bodo palile nate.. Bodi "dol mi visi" za ženske.. Sam ne naredi smrtne napake in laufaj za njimi.. Bod na boli me kita.. Sicer pa po drugi strani samski stan sploh ni slab.. Ubistvu v dostih pogledih boljši kot zveza.. Zdaj izkoristi za uživanje, boš babo imel cajt celo življenje prenašat kasneje..
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 10. Jul. 2015 11:09

Oprosti, ampak meni je nenavadno da po faksu nisi imel neke ženske družbe. Če pa tebi koristi da verjameš kako je to popolnoma normalno in logično, pa nimam nič proti...

In ja, tega ne greš spraševati na cosmoforumu, ker bomo ženske takoj pomislila da je kaj narobe s tabo (še vedno ne štekam kako to da ne spoznavaš ženske, če ti je videz prijeten, osebnost naj tut ne bi bla problem...). Ponavad ravno moški imate ful izbire, tut tisti s povprečnim in podpovrečnim videzom.

S stavki glede videza, bil sm všeč dvem poparčkanim ženskah, ja, si bil,ampak one so zbrale svojega partnerja in ne tebe!

Druga skrajnost je tip, ki išče avanture in se noče z nobeno ustavit, da bi na koncu sam ostal na "stare dneve". Ker išče samo sex, adrenalin in zabavo.

Glede na to, da ne razumemo kje točno je tvoj problem, ti tudi rešitve ne moremo podati.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov