ne razumejo me nic

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

sizi123
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 2. 5. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a sizi123 » 02. Maj. 2015 16:55

hojla js pac mam tak problemcek z mami k pac prasala sem jo ce grem lahko k tipu prespati...in pac se je takoj zacela dreti name da ne pa da bom kurba postala tak uglavnm da ne smem spati s tipom v isti sobi.res nevem kaj ji je js bi rada samo prespala pri njemu ker sma tak oddaljena in pac nama je ze dost bedno to...pac saj sma se zmenila da ne boma sexala k pac nimama se namena..sam nevem kaj ji je zakaj tak misli:(...pac mam teto ki se je drzala tega da je cakala tolko casa da je nasla pravega in se porocila z njim ampak ne pomeni zdaj da bom jaz taka?! :nein: res me ne razume nic ;( prosim mi lahko kaj svetujete oz.pomagate?
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 02. Maj. 2015 19:58

Koliko si stara?
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 02. Maj. 2015 21:06

Jz bi rekla, da je punca zelo mlada.
Ja, tvojo mamo valda skrbi, da bi zanosila, pa ji ni cool da spiš pri tipu. Ne rabiš čakat na pravega, ker nikol ne veš ali je pravi ali ne - to potem vidiš...

Lepo se pomeni s mami in ji razloži, da želiš najprej fanta spoznati in nato spat z njim, da ti lahko zaupa in da jo ne rabi skrbet.
Uporabniški avatar
trust
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 12. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a trust » 03. Maj. 2015 9:25

Naj fant pride k tebi pa spita pri odprtih vratih. To parkrat ponovita in mami ti bo zaupala :D
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 03. Maj. 2015 10:03

:lol: Dober predlog, naj mami nastavi še kamero, da bo lahko 100 %, ne sej se hecam... ;D
Uporabniški avatar
trust
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 12. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a trust » 03. Maj. 2015 19:46

Ma če želita le spati skupaj lahko tudi sredi belega dne pri njem doma poizkusita, če si tako želita, pa še legalno bo :mrgreen:
sizi123
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 2. 5. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a sizi123 » 03. Maj. 2015 21:13

stara sem 16 let tak da ja kr dosti mlada haha...pac ja sem se pomenila z njo o tem ze vecrat a me ne poslusa:( haha kamero :P sam drugac dost pametno hahaha... ne,misliva tak da nvm prespim jaz(ali pac on pri meni) pri njem za nekaj dni ker pac sma zelo oddaljena...midva sva se drugace ze vse pomenila glede sexa in nimava namena se tega poceti in to sem tudi moji mami povedala a se vseeno ima v glavi nekaj drugega....samo res me zanima zakaj bi postala kurba ce bi spala s tipm v isti sobi oz.postli?0_0 kao naj bi lahko s tipom spala sele ko se porocim? 0_0
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 03. Maj. 2015 21:24

Ma kaka kurba, lepo te prosim, sploh se ne ukvarjaj s tem, kar tvoj mami pove, to je njeno mnenje in je daleč od resnice.
Drgač pa če bi jz mela hčero staro 16 let, tut ne bi umrla od veselja, da pride nek tip k nam prespat, ker bi mislila da je malo zgodaj. Lahko se vidita čez dan ali gresta kam skupi na dopust (toplice, morje...).
sizi123
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 2. 5. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a sizi123 » 03. Maj. 2015 21:27

o joj ne govori da bi sla na dopust kam z njim? prosim takrat se ji bo pa zmesalo do koncno :eek:
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 03. Maj. 2015 21:44

Kako dolgo pa sta se tem tipom skupaj?
Lahko da si ful zaljubljena in hočeš res preživet čas z njim...

Zelo si mlada, ne fantaziraj da bo on oče tvojih otrok, ker ne vem ali dejansko bo. Vzemi si čas in ga spoznaj.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 04. Maj. 2015 0:08

Razumem tvojo mamo, da jo skrbi, samo je pa vseeno nenormalno, da reče lastni hčerki kurba :?: :eek: Jaz iskreno upam, da ni teh besed uporabila.
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 04. Maj. 2015 9:25

^^ Saj ni tako imenovala nje, temveč jo je svarila, da bi se je lahko oprijel tak sloves, če bo spala naokoli :wink: Pač verjetno en od energičnih argumentov v afektu sredi prepira, ko je skušala svojega otroka odvrniti od dejanj, ki jih ne odobrava.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 04. Maj. 2015 11:38

^^Ok. :)
Uporabniški avatar
trust
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 12. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a trust » 05. Maj. 2015 18:48

Pol ti ne preostane, da mami sabo vzameš in po možnosti spi med vama :D
sizi123
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 2. 5. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a sizi123 » 05. Maj. 2015 19:56

skupaj pa sma ze 6 mesceu sepravi pol leta...pac je res da hocem vec casa preziveti z njim ampak nea mislim da bi se dejansko porocila z njim nea vem koga bom se spoznala v zivljenju...res upam da bom vse resila uzvezi s tem ker nea vem kk bo pol ce ne bom (dosti bad)...res hvala za vaso pomoc in trud ce imate se kaj takega v mislih da bi lahko naredila mi prosim pisite:D

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov