Ali od njega zahtevam preveč?

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
en_drug
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 94
Na forumu od: 28. 4. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a en_drug » 29. Apr. 2015 17:17

Punce mir! Bo moški glas povedal kako in kaj :D :D
schleife*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 29. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a schleife* » 29. Apr. 2015 18:07

Saj jaz vem, da delam napako. In da se pustim izkoriščat. In samo dajem,dajem.. dobim pa nič. pa še kr "bedak" jaz vztrajam in dajem priložnosti. Zavedam se, da se imam premalo rada, ampak že od nekdaj imam s tem težave in res nikoli ne znam bit "sama" in potem vedno pridem "v roke" napačnemu..-ampak to je že drug problem in druga zgodba.
Žena koja je izmislila izreku: " Svi muškarci su isti " je bila Kineskinja koja je muža izgubila u gužvi. :)
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 29. Apr. 2015 22:10

Sej nisi edina, veliko punc ima isti problem. To lahko rešiš s delom na sebi, počni to kar te veseli, ne se prilagajat skos partnerju in čakat nanj cele dneve.

Svoje prve zveze se nočem niti spominjat, res me je naučila marsikaj, ampak prijetno pa res ni bilo. Vem, da bi mogla oditit vsaj 6 mesecev preden sem zaključila, pa nisem, mislila sem da ga imam rada, dejansko pa nisem imela rada sebe, da bi odšla.
Ta vzorec se hitro ponovi in se ti potem vsaka naslednja zveza, ki je mal boljša kot prejšnja, zdi na začetku super...

Pritegneš točno takšne partnerje kakšna si sama, če pritegneš egoista, pomeni da si ti egoistična. Partner je tvoje zrcalo. Če ti zveza ne da to kar si želela, ti je dala to kar si potrebovala.
Vsak dan se odločiš ali boš v odnosu.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 04. Maj. 2015 1:21

ne razumem (prosim če me kdo razsvetli), zakaj govorite o ZAHTEVANJU. ne, resno. ona zahteva da se vidita x krat, sexata x krat, nos si sme obrisat x krat in jest cokolado 1x na leto.

nasvet: deda ignorirat. in ko/če ugotovi da mu nekaj/nekdo manjka... potem posteno premislit ...

in ga brcnit čez vrata.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 04. Maj. 2015 8:07

"Zahtevam" je mislim da bolj v smislu pričakujem oz. si želim, vsaj pomoje ;D

Ja, sam je fora v tem, da takim dedom zveza očitno ne pomeni kaj dosti, ker če bi mu, bi se ali drugače obnašal ali pa vsaj poskušal ne počet tega kar partnerju tko moti, če mu je kaj do nje.

Ampak jim je ponavad samo do sebe in če ne boš ti zraven njega, bo pa jutri katera druga, tko da se ne sekirajo prav dosti... Edino me zanima ali pri projektih v službi tut tko hitro obupajo, ko kaj ne gre po načrtih? Mislim, da ne. Za partnerski odnos pa se je tak težko malo potrudit, res je da v večini primerov ne prinaša denar, ti pa lahko da veliko. Vsi vemo, da denar ne prinaša sreče. Če imaš nekoga rad je logično, da ga želiš videvat in spoznavat. Če se vidiva 1x tedensko je praktično nemogoče spoznat partnerja, ker v treh urcah si ne moreš niti povedat kaj se ti je zgodilo čez teden, kaj šele kaj drugega...
schleife*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 29. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a schleife* » 04. Maj. 2015 11:01

Definitivno ni tukaj, da od njega karkoli zahtevam. Ampak ja, pričakujem.. Pričakujem od njega določene stvari po 5 letih zveze. Če lahko jaz polek študija,prakse in dela najdem čas za naju in mu/nama dajem vse.Lahko tudi on. Ne lahko, bi moral. Če mu kaj še sploh pomenim. Težava pa je tudi v tem, da sva v bistvu zaročena in je mogoče to zame tako velika stvar, da zaradi tega ne morem zaključiti in oditi.. Saj vem, da sem neumna in po eni strani nezrela, ker se ne postavim zase in ne razmišljam o osebi, ki je najbolj pomembna-o sebi. Ampak s tem imam že od vedno težave. In iz tega ne znam.
Žena koja je izmislila izreku: " Svi muškarci su isti " je bila Kineskinja koja je muža izgubila u gužvi. :)
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 04. Maj. 2015 11:35

Zaročena sta? :confused:
In on si predstavlja, da bosta zdej neskončno dolgo zaročena, a o skupnem življenju, poroki itd se pa noče pogovarjat?

Dej resno pusti tega tipa!
Uporabniški avatar
en_drug
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 94
Na forumu od: 28. 4. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a en_drug » 04. Maj. 2015 13:52

Torej sta zaročena ali sta v ˝bistvu zaročena˝? S človekom, ki ga vidiš 4X na mesec po mojem mnenju ne moreš biti resno zaročen. Lahko si pa ˝zaročen˝.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 04. Maj. 2015 14:04

Kot da je to big deal, razdreš lepo zaroko in greš med samske. Bolelo bo, ampak boljša da te boli par mesecev kot pa celo življenje.

Marsikaj dovolite tipom da delajo it vas. Imej se vsaj malo rada in pojdi proč od tega teba. Čez par let si boš zelo hvaležna, da si se tako odločila.
Lilah
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 402
Na forumu od: 14. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lilah » 05. Maj. 2015 10:42

Pomoje fant ni (več) resen. Sprva sem ti hotela predlagati en konkreten pogovor in da mu postaviš ultimat da pokaže malo več volje in dela na vajini vezi, če interes seveda ima, potem sem pa videla, da sta celo zaročena. Jaz bi po hitrem postopku spakirala iz te veze, ker meni osebno ni podobna ničemer resnemu. :?
schleife*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 29. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a schleife* » 05. Maj. 2015 15:30

Zaročena sva ja. Že kr nekaj časa. Ampak ja, ker to ni podobno niti pravi zvezi, se strinjam, da je ta zaroka bolj tako. Pogovor je že bil in ultimati, so določene spremembe na boljše, ampak vseeno še ne dovolj. Bo moral krepko se potrudit, da me obdrži. Ko ga vprašam, če sploh še hoče zvezo in kaj sploh hoče, pove, da hoče vse. In vedno ko mu rečem,da imam dovolj, da bom odšla mi to želi preprečit.. Ne vem. Malo še počakam. Če pa res ne bo boljše za 300% pa boljše res da odneham.
Žena koja je izmislila izreku: " Svi muškarci su isti " je bila Kineskinja koja je muža izgubila u gužvi. :)
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 05. Maj. 2015 15:35

Ti glej samo dejanja in ne besede. V uhe si dej čepke in samo glej kaj dela, ne poslušaj ga kaj bi obljublja ga bo, bla, bla...

Štejejo samo dejanja, vse ostalo je bullshit :)
Uporabniški avatar
Leonessa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 452
Na forumu od: 6. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Leonessa » 06. Maj. 2015 18:06

Oba sta se znorela pred to zvezo. Do 18. leta sta se oba znorela? :D Ja kdaj sta potem začela hodit ven in dejtat z drugimi, pri 13? Daj no, ne samo to, celo prva veza je obema. To še ne bi bil problem, če ne bi ti tu spraševala za mnenje, ker on ni r od resnega partnerja in te ima samo za reden seks (če še tega ne dobi vmes kje drugje). Začni se cenit in zaključi to "vezo", ker ti od nje nimaš nič in si v njej samo nesrečna.
"20 years from now you will be more disappointed by the things that you didn`t do than by the ones that you did do."
Mark Twain
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 06. Maj. 2015 20:10

Recimo temu reden sex, če razumem je 1x-2x na teden ob tem da sta zaročena? :/ :idea:

Kaj bo potem, ko bosta imela otroka in ko bosta starejša? Nedozorela sta (predvsem on) za resno zvezo. Resnično sta se znorela? Ja pa jade...

Ko takle pogledam raje vidim, da sm starejša kot ti in da nikol nism bla zaročena, saj mi dejansko nič ne manjka. Nimam nobenga osla da bi mi živce peglal.
schleife*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 29. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a schleife* » 07. Maj. 2015 10:12

Ne ni mi prva resna zveza. Sem pred njim bla 3 leta v zvezi z enim fantom. In ja sem se znorela :) Sem mela obdobje ko sem žurala nonstop, tud fantov in sexa je bilo dovolj v tistem obdobju in me to ne mika več.. Razmišljam bolj v tej smeri-družina in ostalo. Tudi on je enakega mnenja. Ampak so tu še ostale stvari, predvsem finančne ovire, ki nama onemogočajo narediti ta korak.. Sicer pa ja. Vprašala sem za vaše mnenje, ampak bolj v tej smeri, da dobim nekakšno vzpodbudo, da se postavim zase in zberem pogum, da mu povem kaj mislim in postavim pogoje.
Žena koja je izmislila izreku: " Svi muškarci su isti " je bila Kineskinja koja je muža izgubila u gužvi. :)

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov