Prijateljica?

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Mindstoper
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 3. 3. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Mindstoper » 06. Mar. 2015 22:45

Ze zadnjic sm pisala tu gor glede bivsega ki pogresa samsko zivljenje.

Zdej me pa zanima kako mnenje mate pa o tem, da ta doticna moja prijateljica, ki najunje predstavla, ki se poznama in druzima ze od prvega letnika faxa, sedaj hodi na kave in pijace z njim?

Sta iz recimo da istega kraja, par km gor dol, poznata se od prej, ker sta skupaj delala ampak tu se je pa prijateljevanje koncalo, dokler ni spoznal mene se nista druzila. In je takoj po razhodu sla na kavo z njim, seveda ga je ona klicala. In sm omenla da me pa to malo moti, me je nadrla nazaj da zaka delam probleme, ni to nic takega, da ona se ne misli vmesavat med naju. Ok.

Js sm pac po parih dnevih tisine naredla prvi korak, se opravicla, kjub temu da se mi se vedno to ne zdi posteno od nje, ni bilo odgovora. Sedaj sta pa spet skupaj na pijaci.

In niti je vem ka nej se recem, sm kr sokirana in jezna, ker ocitno je izbrala stran. In to ne mojo.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 06. Mar. 2015 23:00

Nvm, tako je pač življenje. Težko sodim kako bi js ravnala v takem primeru (če bi bila na mestu tvoje prijateljice). Ampak če bi mi bil tip bolj všeč kot ti (ali pa bi celo mela kaka več kot prijateljska čustva do njega) mi je logično da bi se družila z njim. Si pa ne bi zmišljevala da ne čutim nič/se nič ne dogaja (that's just not the way I roll). Kdaj je kdo koga spoznal je pa najbolj nepredmetna stvar na svetu, kar se prijateljstev tiče.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Mindstoper
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 3. 3. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Mindstoper » 06. Mar. 2015 23:04

Ni zaljubjena v njega, on pa ne v njo.

Dougcajt ji je in ker ma ogromno druzbe, med njimi ps nobenih pravih kolegov (tak sama pravi), pac poklice prvega ko ji na pamet pade in se druzi, zato da ne rabi doma sama razmislat o svoji propadli zvezi.

Ampak a je to prav? Js sm najprej razmislala da mogoce pa pretiravam, ker sm razocarana in jezna, ampak zdej mi je pa vedno bol jasno da njej je usejen za vse, vazn da se ma ona lepo, ona je na prvem mestu. Ko bo pa spet jokala za nekom, bom pa spet js njena sorodna dusa ki jo najbol pozna
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 06. Mar. 2015 23:11

Mindstoper napisal/-a:Ni zaljubjena v njega, on pa ne v njo.


Kako lahko to zagotovo veš?
Mindstoper
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 3. 3. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Mindstoper » 06. Mar. 2015 23:13

Ne vem.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 06. Mar. 2015 23:55

Takih prijateljic se cimprej resi :)

zivljene ti nekako filtrira osebe, ki pridejo vanj - na koncu ostanejo samo tiste taprave :) tako, cvetka za danes.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 07. Mar. 2015 13:13

Ne bi bilo toliko čudno, če bi se ta dva že pred vajino vezo dobro poznala in šla kdaj na kavo kot kolega ali kaj jaz vem kaj, pa še v tem primeru bi vsaka prava prijateljica iz uvidevnosti do razpadle zveze njene prijateljice nehala z druženjem s tem tipom (mogoče vsaj za nekaj časa, da ti preboliš vse skupaj). V tvojem primeru pa je jasno, da je samo čakala, da gresta vidva narazen in bo ona lahko vrgla svoje lovke nanj. Da se zdere na tebe, ko ji poveš kako ti je, je pa sploh mimo. To ni p od prijateljice. Odkrižaj se nje, njega pa tudi pozabi, ker nobeden od njiju ni vreden več minute tvoje pozornosti.
Mindstoper
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 3. 3. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Mindstoper » 07. Mar. 2015 16:24

Sej zato sm pa danes prekinoa vse stike. Ji obrazlozla vse, probala dopovedat da se ne gre za njega, ampak da sm posteno ji povedla da me moti pa me je ignorirala... Se opravicla, me spet ignorirala. Niti za sekundo postudirala vsaj mal na mene, ampak samo na sebe, sam da je njej fajn.

In ji samo povedla da nima vec smisla, ker js cez to ne morem, tud za nazaj nemorem nic spremenit in se lepo poslovila.

Ker ze sam razhod z bivsim me muci, pricakujem neko podporo in pomoc isto ko sm jo sama pripravljena dat svojim najblizjim, ampah teh igrc se ne grem, nism stara vec 17 let. Da me ignorira, provocira na netu z njegovimi slikami, ko ve da mi ni vseen, na koncu se pa se nevedno dela... Zaklucena zgodba kar se mene tice. Sama nism bff st 1 na tem svetu, ampak mam pa spostovanje do kolegic, poslusam, prenasam, pozrem marsikej ker nocem cloveka izgubit, sam tega se pa je grem.

In to je to, zelim ji lepo zivljenje.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov