kkjgzghh

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

larchy95
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 27. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a larchy95 » 30. Jan. 2015 13:40

Naj ga neb smel brigat..tud mojmu je blo vseen...pravim saam pol ti vn mece k sta skupi ( seii prej ne.... ) zve pa od kolegou...vsaj moj je od njih ;)
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 30. Jan. 2015 15:25

Ko sem še mela prjatla za sex, sva si dostkrat povedala s kom, kje, kdaj, kako...nevem zakaj ne, se mi ne zdi nič takega
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 30. Jan. 2015 15:38

Ok verjetno bom zdej izpadla tečna konzervativna baba ( :D ), ampak zakaj bi nekdo, ki živi v majhnem kraju, izbiral spolne partnerje samo iz tega kraja? Meni ne bi bilo vseeno, da bi vsaka stara mama v kraju govorila o tem, da sem lahka ali da bi se moji spolni partnerji našli v vaši gostilni in za šankom razpravljali o tem kakšna sem v postelji.
Toliko pa se imam rada, da če bi se šla tak 'hobi', da bi zbirala spolne partnerje tudi iz drugih krajev...
(Ampak to je res samo moje mnenje, ne me zdej napadat da kao ne privoščim seksa in da je treba kao čakat do poroke na pravega :D )
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 02. Feb. 2015 18:53

Ti mu predstavljaš občasen in zanesljiv seks , zato ob srečanju s tabo zunaj ne rabi iskati nove, kjer bi moral vlagati trud, pač pa enostavno tebi reče "kdaj bova spet skupaj" in dobi kar želi še isto noč.
Tako da - ne, ne želi nič obvezujočega, samo občasen seks.
RomanB
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 6. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a RomanB » 09. Feb. 2015 19:45

zanimivo.
si že kdaj poskušala odkriti kaj si sama v resnici želiš? in potem pač narediti kar je potrebno da do tega svojega cilja tudi prideš.
ni potrebno, da si na tej poti sama. obstajajo ljudje, ki te lahko usmerjajo z nasveti.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 11. Apr. 2015 13:44

Vprašaj se kaj si ti želiš, če ti tale FF odnos ugaja, je tak super. Vendar imam občutek da ti želiš več.
Zakaj hodi k tebi? Zato ker mu je to najbolj enostavno, ne rabi se trudim osvajat druge punce, saj ve da je tebi všeč...

Zveze, ki se začnejo s FF načeloma nimajo nekega potenciala, so pa seveda tudi izjeme.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov