ne vem kaj storiti :(

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

larchy95
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 27. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a larchy95 » 27. Jan. 2015 13:17

Pri svojih 20letih se vedno iscem sebe. Sploh nwm kdo sem kaj mi je zares vsec...se vam to kdaj dogaja?
Zmeraj sem bila tisto kar so drugi hoteli..se prilagajala druzbi...sedaj pa ostala brez prijateljev.
no uglavnem..ze 2 leti imam fanta. Zelo sem ga imela rada...zadnje case malo manj. Na zivce mi gre vse pri njemu. Ce se me dotakne, ce me samo gleda..postanem kar ziucna. Pomoje je napaka to, ker sma v teh 2 letih bila skoz skupaj. Prvo leto sma sexala po 3x na daan zdaj samo se enkrat na teden..pa sma vsak dan skupaj. Gabi se mi...sploh neuzivam v postelji z njim. Zelim si nekaj novega...dala bi mu konec.Vendar se bojim samote. Prijateljic nimam...ker sem vse dala na stran zaradi fanta :/.. za njega so vse bile zahrbtne...zato sem vs ta cas bila samo z njim. Bojim se tudi..ce bi mu dala konec da nikoli vec nebi nasla fanta kot je on..ker zna biti zelo skrben in nic mu ni tezko narediti zame...po drugi strani pa se mi je ze veliko zlagau. Je tudi zelo hitre jeze in lobosumen, ampak udariu me se ni..ceprau me je z njim iz dneva v dan bolj strah bit..da mi nebi kaj nardiu. Zadnjic je videl da si pisem z fantom...vendar je biu samo od moje sestre fant...pa je ze znorel. torej na kratko..strah me je, zelim nekaj novega, nevidim se z njim v prihodnosti...po drugi strani pa ga imam rada,imama veliko lepih spominov..in seveda bojim se samote. Nwm kaj hocem
Prosim za pomoc ce je katera na istem ko jaz. Hvala ://
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 27. Jan. 2015 15:16

Odfukaj tipa.

Pospravi pod streho.

Začni znova.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
larchy95
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 27. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a larchy95 » 27. Jan. 2015 15:29

Hjaa..ko bi bilo vse tako lahko. Samo njega imam. Prijateljice nwm ce bi me sploh vzele nazaj. Ce bi mu pa dala konec bi se morala sama prebijati skozi najtezji cas ://
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 27. Jan. 2015 15:41

Khm, bolje biti sam in z upanjem da boš spet srečen?

Ali biti v kurčevi zvezi ki te uničuje?

Hmmmmmm.

Ne seri, prijateljicam se lahko opravičiš, če sprejmejo je to njihova odločitev. Ti si zajebala.

In kaj k***c je tako hudo če je človek sam, ne vem? A mi noben ni povedal da moraš biti nesrečen in da umreš če si samski?

Dej, malo se zberi in poglej malo objektivno, če vidiš da gre zveza v k***c in je posesiven butelj, kaj je v tem dobrega?
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
trust
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 12. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a trust » 27. Jan. 2015 19:02

Ja uboga revca. V zvezi si z bedakom, rada bi ga spremenila in spoznala prijatelje. Ne bo šlo veš, ne zatiskaj si oči. Vklopi možgane, odpri oči in ga odjebaj!

Led Zeppelin :top:
Uporabniški avatar
cauliflower
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 482
Na forumu od: 26. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a cauliflower » 27. Jan. 2015 19:41

Za svoje dobro in če želiš biti fer do fanta (kljub temu da se on do tebe ne obnaša tako - bodi boljša :wink: ), pojdita narazen. Mlada si še, vse življenje imaš pred sabo - uživaj sama. Počni stvari, ki te veselijo, pa boš našla tudi kakšne nove prijatelje, če te stari ne bodo sprejeli medse.

Najbolj škoda se mi zdi, da zapravljaš čas s fantom, ob katerem se ne počutiš dobro in si samo slabe volje. Verjamem, da ti je zdaj težko pomisliti na to, da boš ostala brez njega in brez prijateljev, vendar poglej naprej: kako pa misliš, da se boš počutila čez pol leta/1 leto, če boš vztrajala z njim? Si želiš, da bi se tudi takrat počutila tako, kot se počutiš danes, ali pa bi rada živela drugače? Imela ob sebi dobre prijatelje, morda novega fanta, s katerim se bosta dobro razumela...

Vzemi si čas za premislek, ugotovi, kaj/česa si želiš v prihodnosti in se potem na podlagi tega odloči :)
I'm just ... happy.
I've never felt that before.
I'm just exactly where I want to be.

(Eternal Sunshine of the Spotless Mind )
larchy95
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 27. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a larchy95 » 27. Jan. 2015 21:46

Hvala vsem za odgovore..in pomoc. No tu je se en problem..sem mu hotla dat konec ze 2x..pa se mi je zjokal..oz najprej je govoriu ka bo nardiu meni..in da se bo z avtom zaletel na poti domov..pa mu nisem verjela pa sem mu se kar govorila naj gre domov..pol se mi je pa zjokal. :/ in jaz kot jaz..usmiljena oseba...sem mu spet podlegla ( on govori da je tak zaradi slabega otrostva)...vredu saj verjamem..ampak nebom se jaz utrujala z fantom..ki se grdo obnasa do mene in ostalih zaradi njegovega otostva://.. ( ze v osnovni soli so ga vsi zanicevali..in ga zafrkavali..vrstniki)..tudi zdaj ima samo enega prijatelja..zato ker se nezna obnasat. Ce kdo naredi kaj narobe se takoj razjezi...ko je pijan je glasen. Z vrstniki se nezna pogovarjat..ali pa se obnasa kot otrok....zna pa biti tudi prevec naiven...saj ga je od zacetka veliko prijateljev izkoriscalo za pijace ( v otrostvu so ga izkoriscali za bombone).. nikolu ni imel ob sebi osebe ki bi ga morda imela zares rada...kot jaz nekoc..zato se bojim da se je tudi on prevec navezal name..in mi potem nebi dal miru. Upam da razumete. ://
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 28. Jan. 2015 0:04

Torej, na kratko obnova.

Hodiš z čustvenim psihopatom.

Odjebaj ga, in se ga reši...sam si ne bo naredil nič, če si pa...pa jbg. nisi ti ne prva ne zadnja ki bi ga prizadela.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 28. Jan. 2015 2:08

Ojoj.. moras razumet, da nisi odgovorna za njegovo zivljenje, tudi ce sta si nekoc bila blizu. Oba se bosta mogla prijet v roke in delat na sebi, a ne skupaj.. Po prebranem trenutno en drugega po domace vleceta v d*ek.
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 28. Jan. 2015 2:20

joj, punca, ne zapravljat svojega življenja, ker ti bo žal :)
več kot očitno si hočeš končat zvezo.
bi res rada čez 5 let pogledala nazaj in si rekla ''ooo pa mi je šlo 5 let življenja, ki sem ga porabila za to, da sem nesrečna in on srečen'' ? ;)
ne razmišljat vnaprej o tem kak bo, daj si cilj, da zdržiš vsaj 2,3,4 tedne in se boš potem odločila kako pa kaj, daj si možnost, da si čez določen čas lahko premisliš, prej pa ne.. in boš vidla, da ko bodo ti tedni minili, si ne boš več premislila ;)

jaz sem isto naredila.. sem se prisilila, da sem fanta pustla in ne glede na to kolko sem ga htela nazaj, sem se zadržala in čez dva tedna mi ni bilo žal za storjeno ;)
cyberman
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 3. 2. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a cyberman » 03. Feb. 2015 18:46

Nekateri se bojimo samote ampak po nekem času se jo navadiš. Priporočam ti, da fanta pustiš. Vprašaj se zakaj bi trpela? Ti je tega treba? Ne.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov