kako se sprijaznit s tem...

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

tommi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 10. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a tommi » 10. Dec. 2014 10:30

Berem ravno tole temo:

http://www.alter.si/tabla/showflat.php/ ... /0#2021925

In mi je ob tem hudo... Kako se sprijazniti s tem, da sam nimaš na voljo vsega tega luksuza, kot te ženske? Da nisi sposoben kar tako menjavat partnerje, nabirat številke, čeprav bi rad, ker se ti zdi to pomembno...
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 10. Dec. 2014 11:28

Ful se sekiram.

To je isti drek, ko malo potuješ po hostlih in srečuješ backpackerje, najlažje so kao avstralke, potem angležinje...cel bivši imperij :lol: .

V glavnem, to je en običajen drek...noben narod nima bolj promiskuitetnih žensk.
Imam veliko kolegov drugih narodnosti, in sem šel tudi kdaj ven z njimi, in edina stvar ki sem jo opazil, da se tipi kao bogatejših narodov (Norveška, Danska, Kanada), čutijo boljše od nas in so zaradi tega bolj samozavestni.

Ženske pa privlači, samozavest in drugačnost. In če si ti visok skandinavec, boš fukal, dejstvo.

In da ne bom samo druge pljuval, tudi jaz sem letos potoval, in sem bil v Albaniji in Makedoniji, in ženske tam so absolutno PRELEPE, imajo takšne čudovite valovite lase, boke. So izredno lepe ženske.

In tudi jaz sem se počutil, kot da sem glavni na vasi in da sem boljši od drugih...hvala bogu sem se ujel, in videl da ga serjem.

V glavnem, če se ženska odloči sexati z enim tujcem, jbg...dobro zanjo, če se pa sekiraš ker ena ženska ne izbere tebe, in izbere materialno varnost in socialni status, ti bom pa dejal kar sem rekel svojemu prijatelju: "a si ti takšno žensko dejansko želiš?" , ker v bistvu si jezen na vse ženske ko imaš ti blue balls.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
*Lani*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 401
Na forumu od: 1. 12. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lani* » 10. Dec. 2014 16:30

Ah, ja, ena izmed najpogostejših pritožb mizoginitičnih moških iz katerekoli države je, da so ženske v omenjeni državi tako lahke, da dajo vsem, le njim ne. :lach: :lach:
marija.povse
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 24. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a marija.povse » 10. Dec. 2014 17:30

*Lani* napisal/-a:Ah, ja, ena izmed najpogostejših pritožb mizoginitičnih moških iz katerekoli države je, da so ženske v omenjeni državi tako lahke, da dajo vsem, le njim ne. :lach: :lach:

:lol: Ful čudno, ane?
sxe
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 118
Na forumu od: 18. 3. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a sxe » 22. Dec. 2014 18:35

Slovenke so po mojih izkušnjah zelo lahke in promiskuitetne. Vse kar rabiš je biti malo višji, čeden v obraz pa 5€ za pijačo in že jo lahko biješ prvo noč (ok, tiste malo bolj "vztrajne" na 2. ali 3. srečanju), če si pa nek tip grškega/španskega/srbskega/latino porekla si pa sploh zmagov. Par anekdotic:
-s špansko družbo se odpravimo v klub, jaz pa 4 španci. Pridemo do 1. skupine punc, mine vsega skupaj slabe pol ure in že vidiš, kako ena deklina pred vsemi pokaže na kolegico, zatem na španca in izvede kretnjo, ki jasno nakaže na sex. Dve uri kasneje se je seksalo. Prodano!
-se dobim z avstralcem, ki je bil službeno dva dni v sloveniji. Ga vprašam, kaj mu je najbolj všeč tukaj in odvrne: "Slovenke!To so nenormalno lahke punce..po vsej verjetnosti bom svoje bivanje tukaj podaljšal...". Podoben odgovor sem dobil od nekega grka:"Whores for free!"
-dobim na obisk prijatelja iz češke. Greva v nočni klub, pristopiva do naključne skupinice punc...malo obračanje jezika, malo pijačke...isto noč pade prva, proti koncu noči še druga. Tretja (kao "teška") je padla čez 2 dni. Čeh se je čudil lahkosti naših punc in jih uvrstil med čehinje in ukrajinke
-razni pripetljaji po klubskih WCjih, parkih, zakotnimi ulicami in tudi javno na ulici....kaj sem vse videl in doživel, še 10x toliko slišal po pričevanjih, pa to je samo vrh ledene gore.
-kup zgodbic tipa pridemo-gremo-seksamo povedanih s strani playerjev
-poznam nekaj varnostnikov, ki so enostavni odstopili od dela v night life sceni, ker se jim je vse skupaj zagravžalo (ženska promiskuiteta je bil eden od faktorjev)
-2 leti sem bival v študentskih domovih. En velik svinger klub, če imaš srečo, ne dobiš gonoreje.
-V republikah bivše juge velja rek:"Tako mlada al već slovenka". Vidim zakaj. Čisto upravičeno.

Zaradi vsega neštetega je zame beseda "sovenka" dobila grenak priokus, kar mi bo hočeš-nočeš dalo veliko pomislekov pri izbiri partnerke za dolgoročno zvezo.

Vaš pogled/izkušnje?


Resnici na ljubo je dejansko tako. Sam sem prepotoval celo Evropo in kaj podobnega nisem nikjer videl. Kar se tega tiče Slovenk ne moreš primerjati z Balkankami, kjer je mentaliteta dosti bolj patriarhalna in se tudi ženske temu primerno ravnajo.

Kar se tiče "lahkosti" se da Slovenke primerjati z Vzhodno Evropejkami, skratka s Slovakinjami, Čehinjami, Poljakinjami, itd. - s tem, da so one dosti bolj inteligentne in so iz tega naredile biznis in služijo po celi Evropi. Pri nas pa še sezonci dobijo zastonj za fukat :D naše "glupače" pa razmišljajo o tem kako bi šle čistit v tujino, namesto da bi tja šle delat edino kar resnično znajo :D
PLUS ULTRA
*Lani*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 401
Na forumu od: 1. 12. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lani* » 22. Dec. 2014 19:10

Ja, ja, je dejansko tako pri ženskah iz vseh držav, če se vpraša mizoginistične moške iz istih in sorodnih držav. :lach: :lach:
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 22. Dec. 2014 20:26

kok ste eni čudni, pejte v afriko, tam bodo tudi vam čudakom dale :roll:
Uporabniški avatar
littlebird_18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 219
Na forumu od: 7. 6. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a littlebird_18 » 22. Dec. 2014 22:30

Green Cookie napisal/-a:kok ste eni čudni, pejte v afriko, tam bodo tudi vam čudakom dale :roll:



bol v kako Tajsko, menda so tam tujcki zelo zazeleni, ker so njihovi deci se bolj cudni kokr pa teli pr nas :lach:
And in the end we're all just humans drunk on the idea that love only love could heal our brokenness
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 22. Dec. 2014 22:44

Niti ne, sam zahodnjak ji lahko ponudi boljše življenje kot je prodajanje v lokalih v Bankoku ;)
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Nucky
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 76
Na forumu od: 31. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Nucky » 24. Dec. 2014 19:37

In dejansko se sekiraš zarad takih stvari? :lol:

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov