veliko prevar

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

sarasara
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 5. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a sarasara » 05. Dec. 2014 14:15

Sama obcasno prakticiram seks brez obveznosti. Vedno najdem nekega tipa, da potesi moje spolne zelje.
Imam fanta, s katerim se v postelji ne ujameva in zato se bolj poredko spustiva med rjuhe. Zato ga tu in tam "prevaram", ampak to s tipi za katere se se imen ne spomnim. Pa ne bom rekla, da vedno v vinjenem stanju ker to ni izgovor. Dobro se zavedam, da to ni prav!! Drugace se s fantom odlicno razumeva, poznava se ze od malih nog in sva zelo navezana drug na drugega. :roll: Ne morem ga pustit, ker ga ljubim in ce ne stima v postelji to resim tako, da ga prevaram :| Fizicno me ne privlaci, ceprav mi je vsec. (Pravi lepotec). Skupaj sva ze stiri leta in pol, za nekaj prevar je ze izvedel in mi jih oprostil. Jaz veliko hodim ven v diskoteke, pijem s prijateljicami in prijatelji on pa je doma in caka da ga poklicem,naj pride po mene. Je zelo ustrezljiv in prijazen, zaljubljen je vame do uses, nikoli me ni prevaral, ceprav je imel ze sto moznosti. Jaz mu pravim, da kljub prevaram se vedno vrnem k njemu, ker mi je z njim najboljse. Veckrat se zjoce, vendar mi na koncu vse oprosti. Pred dvema dnevoma sem ga spet prevarala in zdaj mi je rekel da je dokoncno konec in da si on tega ne zasluzi. Rekel je, da ne more cakat na dan ko me vo dokoncno izgubil sploh pa si ne more predtavljat, da njegova punca seksa z drugimi in potem pride nazaj k njemu in seksa z njim. Rekel je da mi po tej prevari ne more vec pogledati cez prste, ker mi je ze velikokrat in se zaveda da se nic ne bo spremenilo :? Komaj zdaj sem se zacela zavedat, da ga zgubljam in da je cas da se zdaj posvetim samo njemu, brez prevar. Ker vem, da brez njega ne bom mogla, ljubim ga in on je fant s katerim zelim ostati do konca zivljenja. Zelim ga nazaj, pa ne vem kako naj ga dobim po vsem tem. Zdaj je res ze globoko jezen name.... Kaj naj naredim?!!
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 05. Dec. 2014 14:21

Troll :D
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
marija.povse
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 24. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a marija.povse » 05. Dec. 2014 14:37

[quote="sarasara"Komaj zdaj sem se zacela zavedat, da ga zgubljam in da je cas da se zdaj posvetim samo njemu, brez prevar. [/quote]
A ni to slučajno odgovor? Seveda, če je to sploh resnica :lol:
pupika123
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 40
Na forumu od: 10. 7. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a pupika123 » 05. Dec. 2014 15:08

za moje pojme si ti zaslužiš fanta ki bi tud tebe kot po tekočem traku varal, njega pa če imaš rada (čeprav dvomim da veš kaj to sploh pomeni) pa pusti pri miru in mu ne uničuj več življenja. naj si najde eno normalno punco ki ga bo spoštovala in enako nazaj mela rada.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 05. Dec. 2014 15:44

^^ :zustimm:
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 05. Dec. 2014 16:16

Slika

Če pa je to res, pa ti ni pomoči i guess.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 05. Dec. 2014 17:39

Slab trol.
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 05. Dec. 2014 18:34

Res ali ne, taki ljudje dejansko obstajajo (tako moški kot ženske).
:roll:
Kako lahko sploh živite s tem, sploh imate vest? Sama sem že varala, pa me še dandanes to tako grize in dvomim, da me bo kdaj nehalo.

Če nekoga ljubiš in on tebe, ne vidim problema, da se nebi oba potrudila in bi zrihtala tako, da bi sex med vama štimal. In ko nekoga ljubiš, ljubiš VSE na njem, te privlači. Kako si lahko sploh v zvezi z nekom, s katerim ne želiš spolnosti? Bogi človk, ampak ti se mi pa še bolj smiliš, ker imaš tako razmišljanje, če je to vse res, seveda.
sarasara
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 5. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a sarasara » 05. Dec. 2014 20:04

Green Cookie napisal/-a:Res ali ne, taki ljudje dejansko obstajajo (tako moški kot ženske).
:roll:
Kako lahko sploh živite s tem, sploh imate vest? Sama sem že varala, pa me še dandanes to tako grize in dvomim, da me bo kdaj nehalo.

Če nekoga ljubiš in on tebe, ne vidim problema, da se nebi oba potrudila in bi zrihtala tako, da bi sex med vama štimal. In ko nekoga ljubiš, ljubiš VSE na njem, te privlači. Kako si lahko sploh v zvezi z nekom, s katerim ne želiš spolnosti? Bogi človk, ampak ti se mi pa še bolj smiliš, ker imaš tako razmišljanje, če je to vse res, seveda.


V zvezi sem z njim, ker vem da boljsega ne bom dobila, saj on je tako pozoren, prijazen, potrpezljiv, pozna me v vsaki moji luci. Pa se vedno me ima rad. Zame je najboljsi :D Jaz zelo dobro izgledam, vsak tip bi me pogledal, sem samostojna in dobra zenska, edin problem je da varam. Tud pred njim sem varala tipe, ker v tem uzivam. Zdaj pa sem se odlocila, da bi rada res resno zvezo, pocasi druzino, rada bi se posvetila samo njemu, ker je ze cas. Vendar je sedaj prepozno, ker me vec noce... No, vsaj trenutno. Do zdaj mi je vse oprostil, tokrat pa mislim da ga bom tezko dobila nazaj.
Drugace pa ne, da ne seksava, ker seksava 3-4krat na teden ampak jaz ne uzivam v seksu, tako kot bi uzivala z nekom drugim (obozujem "prepovedane"). :? On naredi vse za mene, zdi se mi da se prevec trudi, da bi mi ugajalo. Meni pa so ravno spontane stvari vsec.ampak bi se potrudila in se prepustila samo se njemu.
avanii
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 27
Na forumu od: 16. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a avanii » 05. Dec. 2014 22:17

upam, da si bo najdu boljšo punco, k ga bo dejansko vredna.
Uporabniški avatar
CorfuGirl
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 9. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a CorfuGirl » 05. Dec. 2014 23:48

Sorri bejb...ampak če bi ga reeeees mela rada ga nebi varala.Seks se da izboljšat !!! Res ne razumem kak maš nekoga lahko rad hkrati pa ga varaš??
"Vsaka ženska je lahko lepa, le če zna pravilno poudariti svoje prednosti".
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 06. Dec. 2014 15:06

Torej praviš, da tudi če bi uživala z njim v spolnosti, bi vseeno varala. Ker taka si, varala si že prej in boš. V tem uživaš. Kako imaš lahko potem takem svojega fanta rada, saj ga z vsakim varanjem prizadaneš? Tega se zavedaš in to še zmeraj počneš.
Pusti svojega fanta pri miru, naj si najde boljše dekle, saj si ga niti malo ne zaslužiš.

Ne govori, da ga ljubiš, saj nimaš pojma, kaj je ljubezen. Več ti je samo to, da za tabo rine kot pes in ti vse oprošča. Mene bi bilo sram.
marija.povse
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 24. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a marija.povse » 10. Dec. 2014 17:33

avanii napisal/-a:upam, da si bo najdu boljšo punco, k ga bo dejansko vredna.

:zustimm:
mala mala
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 8. 9. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a mala mala » 29. Jan. 2015 9:59

Pojdi v Quatar in se vrzi dol :)
zvana_Peti
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 28. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a zvana_Peti » 29. Jan. 2015 11:59

BLA BLA BLA BLA BLA NEUMNOSTI.... TAMALE PEJDE RAJ KEJ PRODUKTIVNEGA DELAT NE PA SE PREK SPLETA POGOVARJAT O SEKSU HAHAHAHAHAHAH :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

ŽELIM IZBRIS TEGA PROFILA !!!!!!!!!

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]