f* frend v kak vec

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

tenisac
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 20. 7. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a tenisac » 29. Jul. 2015 13:47

hayley, no, vidiš da gre tud z umirjenim tonom, ne pa kot čuftika al pa Marija_Nana, ko kar nekaj napadata brez veze.

Ja, lej, jst vem kaj je m in te razni ženski problemi. Praviš, da bi loh kej strokovnega prebral. Kaj recimo? Težko bi recmo v kaki knjigi našu te stvari k me res zanimajo.
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 29. Jul. 2015 14:27

^^ Ja, itak da boš težko v knjigah našel odgovor na vprašanje, če punce poleti kaj seksamo, pa če nosimo hlačke pod kavbojkami ali ne. :rolleyes: Grozno nadležen si, dizs.
tenisac
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 20. 7. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a tenisac » 29. Jul. 2015 14:51

Marija_Nana, malo se umiri, vidim da imaš v življenju še večje probleme kot jaz. No, jaz jih v bistvu sploh nimam, le na nekaterih področjih nisem tako podkovani kot nekateri drugi.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 29. Jul. 2015 14:52

Pričakuješ da te jemljemo resno, hkrati pa sprašuješ ali punce poleti sexamo in ali nosimo hlačke pod kavbojkami. To ne gre skupaj, zato pa je odziv uporabnic takšen kot je.
Kaj boljšega si po vsej verjetnosti trenutno niti ne zaslužiš.
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 29. Jul. 2015 16:00

^^ Jap. Nekako tako.

tenisac: Oprosti, ampak kar je res, je res. Patetičen si ... in mimogrede: jaz sem ti zelo resno odgovarjala, isto čuftika ... obe sva ti dajale konstruktivne nasvete ... ampak ti tega ne rabiš. Rabiš pozornost, ki ti je nihče sicer ne nameni in si pripravljen za to tudi izpast ena totalna rit. Kar je žalostno. Ampak tudi nadležno.
Uporabniški avatar
en_drug
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 94
Na forumu od: 28. 4. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a en_drug » 29. Jul. 2015 16:02

Haha tenisac ti si pa konkretno razburil žensko cosmo srenjo tukaj :D :D :D
tenisac
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 20. 7. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a tenisac » 29. Jul. 2015 16:03

Ma kakšna totalna rit neki. In kaj potem če kompliciram? Pač, takšen sem, da hočem vse na "papirju". Sem pač firbčen človek in če me nekaj zanima, se pač čisto poglobim in hočem čimveč podrobnosti in detajlov. Pa ne žali me več, ker me ne poznaš. Če bi me poznala, bi rekla, da sem najbolj nedolžno bitje na svetu(izvzevši dojenčke, seveda).
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 29. Jul. 2015 16:24

Punce, dejmo se malo umirit. Tema o hlackah je zaklenjena, tu pa se prostim drzite naslova teme. Zaljivke niso potrebne.
Uporabniški avatar
en_drug
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 94
Na forumu od: 28. 4. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a en_drug » 29. Jul. 2015 18:37

Skrajni čas ja, da nekdo umiri te napadalne punce. Ene se res obnašajo, kot da je to ženski forum :D :D :lach:
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 29. Jul. 2015 18:54

A je kdo opazil, da so zadnje štiri strani te teme za v klepetalnico? O tem, kako naj bi FF nastane partnerski odnos se pa itak ne pogovarjamo že uf časa ...

Evo, vprašanje, ki se direktno tiče te teme: če postaneta dve osebi par, po tem, ko sta bili najprej v FWB ali FF odnosu; a to potem po vašem mnenju vpliva na odnos kasneje? Se pravi v smislu, da se kdaj sprašujeta ali nista skupaj samo zato, ker se je eden od njiju pač končno sprijaznil, da ne bo več iskal dalje/ne najde boljšega? Kaj mislite?
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 29. Jul. 2015 19:37

Težko je posplošit, odvisno od odnosa, od tega kakšni osebi sta se srečali in kakšne želje in pričakovanja imata glede zveze, kakšne izkušnje sta prej imali, koliko sta si kompatibilni, ali čutita da je to "to"...

Sigurno je kdo tudi v "navadni" zvezi, ker se boji, da kaj boljšega ne bi dobil. Sama se raje odstranim iz zveze, če sem v njej samo zato ker se bojim da bi do konca lajfa ostala sama.

Izkušenj z FF in TWB pa nimam, ali sva prijatelja pa se potem razvije kaj več ali sva par. Te vmesne variante so mi po pravici povedano kar nekaj.
tenisac
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 20. 7. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a tenisac » 29. Jul. 2015 19:47

Bi se strinjal s čuftiko. Čist odvisno od posameznega primera.

Sicer pa: kako to, da so na tem forumu samo še 4 ženske, ki redno pišejo?
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 29. Jul. 2015 20:33

cosmo forum postaja moški forum :lol:
tenisac
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 20. 7. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a tenisac » 29. Jul. 2015 20:36

čuftika, moški pač radi beremo kakšen pogled imajo na življenje(oziroma v tem primeru spolnost) ženske.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 29. Jul. 2015 21:29

Tenisac: moj nasvet o strokovnem čtivu je sicer letel na tvoje vprašanje o razlikah med fwb in partnersko zvezo ter razna nerazlikovanja pojmov kot so privlačnost, čustva... V mislih se imela kaj na temo partnerskih odnosov,kakšni priročniki,literatura s področja psihologije..nisem sama še nič takšnega prebrala,niti se ne spoznam toliko na to področje, da bi ti lahko natančneje svetovala. Seveda pa nobeno branje ne mora nadomestit realnega izkustva.

MarijaNana: Težko rečem kakšen vpliv ima takšna situacija ker nimam nobenih takšnih podobnih izkušenj. Sem imela fanta s katerim sva zelo kmalu definirala odnos v zvezo ter en ff/fwb odnos,ki pa ni trajal dolgo in sva ga kmalu prekinila. Po mojem ta dvom ali se ustaliti ali iskati dalje niti nima toliko veze s tem kako si zacel. Težko odgovorim na to vprašanje..možno je, da če so prisotni dvomi, je lahko to znak da ni to to,hkrati pa se je itak treba v vsaki zvezi prilagajat,kaj pomatrat, da se ohrani dober odnos tud potem ko nista več čisto 'v rožcah',ni nikoli vse popolno.
Sama sem imela izkušnjo, da sem imela razne pomisleke,dvome glede zveze, sem bila nekaj časa nesigurna kaj naredit,na koncu pa sem se odločila za prekinitev.
Je pa tudi res da če si v takšni situaciji je v teoriji zelo enostavno misliti, da se lahko preprosto odstraniš,v praksi je pa zelo težko to naredit, še posebi če si bil več časa skupaj in si na osebo zelo navezan.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov