f* frend v kak vec

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

tenisac
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 20. 7. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a tenisac » 28. Jul. 2015 14:23

Marija_Nana, ja lej, če pač nimaš izkušenj, te potem pač zanima mnenje od nekoga, ki te izkušnje ima.

Ja s tem vprašanjem ni nič narobe. Nisem mislu nič provocirat al pa kej. Pač me zanimajo odgovori v tem stilu: ja, več seksamo zdej kot recimo pozim, al pa zdej je seks boljši, ker je bolj soparno in je libido večji.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 28. Jul. 2015 14:23

tenisac je master troll :D.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
tenisac
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 20. 7. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a tenisac » 28. Jul. 2015 14:30

Led Zeppelin, zakaj bi bil troll, če me zanimajo življenjske stvari?

Kaj a misliš, da jst vsak dan seksam in da tukaj samo provociram?
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 28. Jul. 2015 19:48

tenisac, predlagam, da si prebereš učbenik za 2. ali 3. letnik gimnazije, kjer je podano osnovno znanje o reprodukcijskih organih, hormonskih žlezah itd. Po prebranem boš spoznal, da letni časi ne vplivajo na ''paritvene obrede'' homo sapiens sapiensa (ali kako bi se to sklanjalo?).

Se drugače strinjam z LZ. Po mojem trollaš ... prideš sem, ker kao ne veš, kako dobit žensko, potem dobiš odgovore, se vsem izmuzneš, potem pa nabijaš z neumnostmi kot sta ''Kako moški ženski, s katero ima FWB razmerje ali FF razmerje pojasni, da se dobiva z drugimi?'' in ''Koliko kaj seksate poleti?'' ... počasi se mi zdi, da si star tam nekje 14-15 let, pa so se ti počitnice začele in ne veš, kaj bi sam s sabo. :mrgreen:

Čisto mimogrede: Če delaš vsak dan do 20.00 zvečer: kako to, da po cele dneve visiš na roza forumu? :mrgreen:
tenisac
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 20. 7. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a tenisac » 28. Jul. 2015 22:18

Marija_Nana, ja poglej, eni se pač spoznajo na ene stvari, eni pa na druge, zato pa smo si tako različni.

Star sem 27 let, sem že zadnjič nekje napisal, da imam samo še ta teden dopust.
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 28. Jul. 2015 22:57

Jezus, ne rabiš se ''spoznat'', da veš, da ljudje nimamo paritvenih sezon, no. :mrgreen: (Čeprav priznam, da sem se vprašala, česa vsega še ne veš, ko take reči sprašuješ. :rolleyes: )
tenisac
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 20. 7. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a tenisac » 28. Jul. 2015 23:31

Ja pač znano je, da so ljudje poleti, ko je vroče, bolj potrebni, da jih pač bolj razganja, in sem pač zato dal tuki tako vprašanje.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 29. Jul. 2015 0:25

^^Ko je vroče, si pomoje večina ljudi želi klimo/mrzel tuš/skok v morje (bazen)/sladoled/hladen pir... :D
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 29. Jul. 2015 8:57

No, če je pa *znano dejstvo*, potem bo pa že res in ne rabiš tu preverjat ... če je pa *dejstvo* ... :rolleyes:
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 29. Jul. 2015 10:19

tenisac je troll, zato je nesmisleno odgovarjat na njegova, če preveč bistra, vprašanja.

Pomoje išče punco tukaj, pa se dela neizkušen :lach:
Napiše da je star 27 let, ker je to laž, to pozabi in trdi da tega ni napisal. Lagat ni tko enostavno kot se zdi, saj si nekateri zapomnimo kaj drugi napišejo/povejo - sem detektor za lažnivce.
Uporabniški avatar
en_drug
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 94
Na forumu od: 28. 4. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a en_drug » 29. Jul. 2015 11:15

^ naivno sem mislil, da tudi ti, morda iščeš fanta ali kako prijateljstvo tukaj gor, pa sem se zgleda motil. Škoda.
Jebemti res ne smem več prebrat, da je kaka suha tukaj gor. :D :D

Btw. jaz sem trenutno odprt za kako novo poznanstvo, kavico ipd. :) :P :P
tenisac
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 20. 7. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a tenisac » 29. Jul. 2015 12:32

čuftika, lahko ti dokažem, da imam 27 let.

Kaj, a misliš, da majo vsi fantje pr teh letih za sabo že vsaj 10, 15 resnih zvez al kaj? Nisem troll, ker to ni v moji naravi. Pač, priznam, da so moja vprašanja včasih(al pa po vašem mnenju vedno) malo mimo, ampak vsak je pač človek zase in tako pač je.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 29. Jul. 2015 12:37

Saj, jaz sem bil z enemu v vojski, ki pri 22 ni vedel kaj je menstruacija, in sem mu nekoč med neko vajo taktike razložil cel proces oploditve, za menstruacijo sem moral pa kar malo prebrati, ker je težko nekomu razložiti če ne ve 0.

Je pa res, da je je verjel da bi morala Slovenija investirati v vesoljsko postajo, da je so zvezdna vrata resnična in da mu pripada del Slovenije, če je zemlja državna.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 29. Jul. 2015 13:10

Leta niso merilo, ničesar.

Ne vem sicer kje moški izveste za M, najprej vidite doma (mama, sestra). Če moški ne ve kaj je M, potem si ne zasluži imeti opravka z nobeno žensko.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 29. Jul. 2015 13:38

Po moje, če ne drugje pri urah, ki so namenjene spolni vzgoji v osnovni šoli.

Meni ubistvu deluje, da tenisacu res niso jasne ene stvari,ki običajno ljudem pri tej starosti so, da ni troll. Lahko se tudi motim. Pa da ga zraven še razganja kot enga najstnika, zato sprašuje neke neumnosti tukaj. Mi je pa čudno,da se o teh 'življenjskih stvareh' očitno nisi nikoli pogovarjal z ljudmi v realnem življenju in vprašanja res včasih delujejo kot bi jih nek otrok ali najstnik v začetku pubertete postavljal. Samo vseeno bolje pozno kot nikoli, tako da bi ti svetovala da si prebereš kaj strokovnega, če se že drugače ne moreš z nikomer o tem pogovarjati ter da si nekako ustvariš zdrave odnose in nadoknadiš za nazaj, da ne boš rabil več tle gor takih spraševat.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]