Vprašaj me... #46

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 28. Maj. 2016 20:24

Da lahko eno punco dvignem z eno roko, to mi je uspelo, ampak je rekla da bi jo moral dvigniti brez da bi jo pritisnil ob vase.

Bulšit.

Je dobila pir.


tvoja?
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
LisičkaZvitorepka11
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 239
Na forumu od: 15. 2. 2016
Kraj: Jesenice

Neprebrana objavaNapisal/-a LisičkaZvitorepka11 » 28. Maj. 2016 20:42

Z mami.. pravi, da bo šla do konca poletja vsaj 5x v hribe :P še čakam na razplet stave, ampak ji ne kaže preveč dobro :P

tvoja?
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 28. Maj. 2016 22:34

Am... hahah :D mamo enga frenda, ki je sredi hujsanja (mora res, res veliko shujsat).. in ker ima ze od nekdaj 'fore' z mojim oprsjem, smo se zmenli, da ga flash-nem, ko pride na eno doloceno tezo :lach: je se doolga pot do tam, ampak res drzim pesti, ker se mu res gre za zdravje.. :) ce ga bo pa to se dodatno motiviralo.. super :lach:

si kdaj treniral/a kak sport?
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 28. Maj. 2016 22:37

XC kolesarjenje


ti?
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 28. Maj. 2016 23:06

ja, ravno letos je 10 let odkar sem začel :)

ponavljam
hej norci :)
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 29. Maj. 2016 0:26

Lokostrelstvo ene 2-3 mesece, ampak bolj u izi. Was fun, tho

Naj kozmeticni izdelek (tak, da vedno kupis istega?)
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 31. Maj. 2016 21:23

A parfum šteje? Vedno ko mi zmanjka, si dokupim Dior Hypnotic Poison. najm. Me spremlja že od 2. letnika gimnazije.

Katero je bilo najbolj prijetno /uspešno/najboljše leto tvojega življenja in zakaj?
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 31. Maj. 2016 21:40

Leto, ko sem šla narazen z bivšim fantom s katerim sem bila zelo nesrečna. Veliko sem shujšala, postala bolj odprta, spoznala ogromno novih ljudi, urejala stvari za izmenjavo, si delala plane brez tega, da bi me kdo obtoževal, žalil zaradi tega; začela delati na sebi, prostovoljno začela delati, dobila čist drug pogled na svet, končno sem zadihala. odlično leto res..

ponavljam
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 31. Maj. 2016 21:44

vsa leta otroštva, še posebej 1998, ki se je nekako tko vleklo v dobrem smislu :P in 2006, ko sem začel s srednjo, najlepša leta zaenkrat. najslabše leto pa definitivno 2010.

upam pa, da bo najlepše leto ravno letos :) ampak je odvisno kako se bo razpletlo.. lahko je popolno, lahko je tragično.

ponavljam
hej norci :)
nekogirl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 212
Na forumu od: 11. 11. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a nekogirl » 01. Jun. 2016 11:23

..
Zadnjič spremenil nekogirl, dne 17. Jul. 2016 16:14, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 01. Jun. 2016 11:36

Zelo se spreminja. Preselila sem se za sebe v hišo, kmalu se poročim, pišem drugo diplomo, imam hobi, ki ga obožujem, dobila sem potrjeno diagnozo, kar mi sicer malo meša štrene, dobila sem žival, ki sem si jo želela leta, dala sem si delat tattoo, obiskala sem kraje, ki jih še nisem,... v glavnem, nikoli si nisem mislila, da je možno toliko sprememb v tako kratkem času :)

Ponavljam! :D
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 01. Jun. 2016 11:53

Kaj mi je uspelo je totalno nepomembno, kaj imam, je totalno nepomembno.
Važno je da sem razvil mentaliteto drznosti, da se lahko odpovem materialnim dobrinam, da sem spravil socialne veščine na visok nivo, in da sem ugotovil da vse kar je vredno je vedno s tabo.
To da grem na dolgo potovanje in bom lahko še rasel in rasel, je samo produkt vsega tega.

Ponavljam
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 01. Jun. 2016 17:09

Zame se je v zadnjih 5ih mesecih ogromno spremenilo, žal večinoma na slabše, ampak kaj češ, tudi takšna obdobja pridejo. Razšla sva se z dolgoletnim partnerjem in umrli sta mi 2 osebi, ena od teh je oseba, ki je bila ena najboljših, kar sem jih kdaj poznala in je predstavljala neko toplo, varno, čudovito konstanto skozi moje celo življenje. Tako da se zaenkrat še poskušam sprijazniti z izgubami, s katerimi se je leto 2016 odločilo, da me že na samem začetku nagradi.
Je pa dobra sprememba to, da po prejšnjem, ne tako zanimivem, študiju sedaj študiram nekaj, čemur sem resnično predana in me veseli in komaj čakam naslednji letnik. Mi pa časovna razporeditev omogoča sočasno tudi delo in hobije, tako da je fajn.

Ponavljam.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 01. Jun. 2016 17:53

Zadnje leto in pol me življenje testira. polno preizkušenj, ogromno sem se prisiljena učiti na lastnih napakah, se soočat s svojimi strahovi.
preselila sem se iz tujine nazaj v to glupo majhno mesto.... kar me duši. prej sem imela ogromno svobode, večjo zagotovoljeno anonimnost. tu pa mi moje mesto dejansko ne izpopolnjuje mojih želja, potreb po druženju, nekem širšem družbenem udejstvovanju, kjer bi lahko rasla kot oseba.
imela dve krajši razmerji, ki sta se pokazali kot totaln bullshit, morala sem se soočiti z razočaranjem.
moja teta je zbolela, kar je mamo zelo prizadelo. ker ji nisem znala priti nasproti, sva se zelo oddaljili.
skregala z zelo dobro prijateljico.

OGROMNO sprememb, žal slabe. rough patch in my life. ampak nekk globoko v sebi sem vseeno optimistična. te slabe stvari so se morale zgodi, enkrat v prihodnosti bom tudi dobila odgovor zakaj se je moralo prav tako zgoditi kot se je :)

ponavljam
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 01. Jun. 2016 20:04

ljubezensko področje . totalno nazadovala
prijateljstvo - konstansta
odnos s sorodniki - slabši
profesionalno - zelo napredovala

skratka če ti gre v službi dobro gre vse ostalo v k... , sploh love life

ponavljam...

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov