Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 23. Jun. 2016 10:37

^^ Najbrž ima tip kakšno bolezen v družini, in ker ga ima ona rada jo skrbi, in mu hoče pomagati s tem da se reši skrbi.

Ne biti bitch/retard samo zaradi tega ker ne moreš pogledati preko svojega bulšit filtra glede ljubezni.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 23. Jun. 2016 10:58

lol, s takimi izkrivljenimi zaključki in dojemanjem žensk, se ne čudim, da imaš probleme...


- priznam, da se nič ne veselim vročine
- bom tudi jaz v kratkem spoznala njegovo družino
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 23. Jun. 2016 11:12

* izvidi niso bili ok, člist me je strl :s moram še naprej s tem, nadaljne preiskave. lajf me res ne špara zadnje čase, ampak bom še očitno morala skozi to pregurat...
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 23. Jun. 2016 22:03

...sem najbolj debilna in nerodna oseba ko gre a odnose.
...si zamislim kakšnega tipa hočem, to dobim in potem sem zmedena, ker bi vseeno nekaj spremenila
... da še vedno pogrešam bivšega in je mogoče vse prehitro
... da me sedaj mede tudi ta seksi oseba, ki živi blizu mene
... da imam očitno bežanje od globokih odnosov zelo močno zasidrano v sebi in sploh nevem kaj je razlog, ker nikoli nisem imela res slabe izkušnje
... da je za mano nori teden
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 24. Jun. 2016 11:54

-totalno šokirana, da UK izstopa iz EU. uau. pa normalno, je velika večina mladih in izobraženih glasovala, da želijo ostati, 60+ pa večinsko, da bi izstopili. plus škotska bo sedaj skoraj zagotovo naslednjič glasovala za odcepitev. me prav zanima, kako se bo vse skupaj razpletlo.
-piknik včeraj je bil lušten, pa super debate so se začele razvijati tam po polnoči, ko se folku res razveže jezik :D
-sem ugotovila, da se moram nujno malo bolj v Junga vržt, čisto premalo razumem njegov koncept
- me je eden od zadnjih prijateljev, na katere se lahko zanesem, zelo razočaral
-se veselim naslednjega tedna. malo sem pa tudi nervozna.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 24. Jun. 2016 12:37

-* sem napisal svoje mnenje od odhodu GB, pa ni vredno, ker jih res ne maram, in imam limit kolikokrat lahko napišem inbreedani imbecili in naduvani imperialisti brez imperija.
-* je vroče, fak je soparno.
-* grem danes spet škljocati in piti ob Ljubljanici.
-* fak je vroče
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 25. Jun. 2016 7:33

* en mal zmuckana delam, when will i leaaarn. In to ravno danes, ko delam devet ur pa pol. V tem malem zatohlem prostoru pod umetno razsvetljavo. Great.
:tot: :tot: spila sem pa res malo, se vidi, da sem starejsa in da me zmozga "zuranje"
* se mi bruha, ker morajooo biti trgovski centri odprti na drzavni praznik. Whyyyyy.
* sem vceraj sla gledat me before you, in se zacuda nisem jokala. Med branjem knjige sem namrec skoraj umrla od joka.
* sla sem tudi na en koncert in je bil res super
* po sihtu grem pa direkt se na rojstni
dan. Pestro, ni kaj.
*
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 25. Jun. 2016 9:00

-* je bil včeraj kul večer, vzdušje je bilo super, ljudi ogromno, naredil nekaj spodobnih fotk in to je bilo to.
-* sem srečal njo, in je izgledala neverjetno ker je šla ravno ven. Je resnično lepa ženska.
-* sem trenutno v fazi, kjer si malo božam ego, oziroma se v meni borita strast in namen. Strast je čustvo, je organska...jaz hočem iti okoli sveta, to je srast. K???c strasti je ta, da ti boža ego, da je že dovolj da ji slediš, in zato ljudje ki so samo strastni, popušijo. Namen je pa čisto druga stvar, to je delo, proizvajanje nečesa, puščanje odtisa. In trenutno sem takole, slikam dokaj dobro, pišem dokaj dobro, vse je super...niti ne, moram narediti še 10000 stvari, zato sem si naredil seznam, od obiska zobarja, do tega da moram mamo peljati na morje in bo do konca vse obkljukano.
-* je*en ego, tvoj največji nasprotnik
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 25. Jun. 2016 11:31

-da sem kljub prazniku danes oddelal nekaj ur v sluzbi, da bo v ponedeljek manj dela :)
-da mi gredo na zivce fakin nergaci, ki so teden dni nazaj nergali zakaj ni poletja, zdaj, ko je drugi dan 30+ pa ze nergajo nad vrocino :roll:
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7527
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 27. Jun. 2016 10:48

-se dva tedna ucenja :-|
-se eno praznovanje rojstnega po izpitnem jeii :bia: :jive:
-me ful mika it za kak dan na Exit
-nimam nobenih konkretnik planov za poletje,razn morje na vikendu od mojga,itak pa niti nimam toliko maneverskega prostora ta dobr mesec,ker me bo spet cakalo ucenje
-Bi sla tudi kej v hribe
-In :!: wakeboardat obvezno,ker lani nism nic
-Komaj cakam razne koncerte :love:
-Upam,da bo njegova mama lahko kmalu sla z bolnice
-Je baje na reanimaciji (ozivljanje) vidla devico marijo,jozefa(oz neko svetopisemsko osebo) in davida bowieja
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 27. Jun. 2016 21:11

-da je ta kuca-poso nacin zivljenja relativno zelo umirjen in nasploh z veliko manj drame kot studentski casi ampak se mi vseeno vcasih malo kolca po njih :ja:
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 27. Jun. 2016 23:41

-* Bravo Islandija, bravo.
-* sem bil celo popoldne okoli NG, in priznam, Šempeter, lep kraj...sem si vzel nekaj ur, da sem se malo razgledal, in sem užival.
-* je moja mati trenutno podvržena res grdemu ravnanju v službi, šef jo hoče vreči 13 plačnih razredov nižje ker pač lahko, njeno sodelavko so nategnili za 25k, in to samo dva tipa, ki sta diktatorja, pa še oba delovna pravnika. Me včasih popade nora agresija, ker gledati mojo veselo mami kako je žalostna, pritiska na moje gumbe, in to ne prave.
-* sem šel v nedeljo malo na slikanje v LJ, srečal eno luštno Latvijko, in imel fajn popoldne z njo. Lepa ženska, visoka, prave mere in čudoviti dolgi valoviti rjavi lasje.
-* sem bil zadovoljen z GOT finalom, sezona je imela veliko lukenj, ampak še vedno zelo uživam v ogledu.
--* jutri prodam kanu, so se vsi smejali da ni vreden več kot 50 evrov, jaz sem ga pa prodal za 250. Who is the fool now , fools! :D
-* poskušam čimveč brati potopise, si pridno izpisujem besede, potem pa poskušam imitirati stil, ker pač...jaz ga nimam. Še.
-* me od časa do časa popade neverjeten strah in dvom če je to prava odločitev, logika mi pravi da bom preveč stavil, da bom končal pod mostom sam in brez denarja. Potem se pa spomnim, da je to samo strah, ki je del vseh, kdor se ne boji, laže. Vse kar lahko narediš je, da se navadiš živeti z njim, da si tudi v krču sposoben delati odločitve. Poslušal sem intuicijo, in ne vem, vse bo vredu.
-* je enako s pristopanjem do žensk, vedno se bojim, vedno hočem iti stran, vedno iščem izgovor, ker se bojim zavrnitve, zavrnitve niso nikoli fajn. Ampak, nikoli ne odkorakam stran, vedno poskusim, če se mi nekaj čuti prav, grem do nje...in bližje kot sem ji, manj me je strah, in ko stojim pred njo, sem miren, zbran in vem kaj hočem.
-* življenje je res samo up takih momentov, ko se moraš dobesedno prisiliti da nekaj narediš, da greš do nekoga...in čeprav je včasih težko, neprijetno in se ne izide v tvoje dobro, je ne sodelovati v temu procesu, zamujati bistvo življenja. Odločitve. Se spomnim da sem 5 let nazaj napisal eno temo, v kateri sem se spraševal če smo vsi kapitani ladje svojega življenja, in po 5 letih sem prišel do odgovora: Si, če neprestano sprejemaš odločitve, dobre ali slabe, ker odločitve naredijo premike, naprej, nazaj, levo desno, samo da nisi na miru.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7527
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 28. Jun. 2016 5:54

-moram nehat met dolge pogovore po telefonu pred spanjem,že tako zelo rabim spanje pol se pa komaj odlimam od telefona,ko govorim z njim..
-priznam,da res ne vem, kaj je tko posebnega v Šempetru.. :D
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Mataio_1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 8. 10. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Mataio_1 » 28. Jun. 2016 16:55

Led Zeppelin napisal/-a:-* sem bil celo popoldne okoli NG, in priznam, Šempeter, lep kraj...sem si vzel nekaj ur, da sem se malo razgledal, in sem užival.

Si bil prvič v Novi Gorici in okolici? :)

Js pa priznam, da:
- sem v Novi Gorici doživel prvi poljub :D
- mi je zato NG z okolico poleg Podčetrtka z okolico ter Bovca eden najlepših delov Slovenije
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 28. Jun. 2016 23:13

- Da sem prvi poljub dozivela v mojem najmanj ljubem delu Slovenije :D
- Da ze 4 dni nisem bila sama in moram priznati, da mi je sedlo malo 'zivljenja' v fletu.. Internacionalna druscina, vsak po svoje zanimiv, debatke, pivckanje in Got maratoni, zvecer lumpanje.. ahh, poletje :) Pocelo je.
- Da bom letosnje poletje prvic precej prepotovala sama in priznam, da nimam pojma, kako se bom odrezala.. :) Pa dalec od tega, da sem bojazljiv clovek, ampak pred taksnimi situacijami imam se vedno precej treme. Sem dovoljsnja kokos, da se v lasntem bloku izgubim, lol :D Ampak ja, potem pa padem v pogovor z najbolj tiho, sramezljivo in drobceno Tajvanko, ki je sama prepotovala ze prakticno celo kuglo. Go figure :) respect.
- V duhu tega sem spontano pograbila Ryanair akcijo, oktobra se gre na Svedsko za drobiz :flower: nekje je treba zacet. Priporocam ogled, ce koga mika. ;)
- Da se mi ne sanja, kam bom stlacila vse delo. Zacet bo treba kavo pit. Al pa si zeblje dajat v jabolka :lol: hec.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov