Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
cauliflower
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 482
Na forumu od: 26. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a cauliflower » 31. Maj. 2016 21:00

- nisem navajena bit cel dan na nogah, brez možnosti, da se usedeš. Dva dni delam in me že bolijo cele noge in hrbet ... šele zdaj sem začela občudovati podajalke, ki ves čas stojijo in hitijo po trgovini gor in dol ...

- sem nekako skapirala sistem dela; malo sem še počasna, ampak bodo stranke že počakale. Bolje, da delam počasi, kot da kaj narobe vtipkam in potem na koncu dneva nič ne štima

- se tudi na faksu (čudežno!) zadeve premikajo s svetlobno hitrostjo; kdo bi si mislil, da profesor odgovori na mail že po 5. dneh!

- mi v lajfu še kar vse štima...ne vem, kako je to mogoče, ampak resno ne morem verjeti, da je vse lahko tako super :) Tisto, ko ti klapa čist vse, kar bi si sploh lahko zamislil... Neverjetno! Res ne vem, s čim sem si zaslužila ta privilegij. Naj traja, samo to :D

- zdaj samo še držim pesti, da bo za vikend lepo vreme...ampak potem bo že kičasto :P
I'm just ... happy.
I've never felt that before.
I'm just exactly where I want to be.

(Eternal Sunshine of the Spotless Mind )
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 31. Maj. 2016 22:02

* padla izpit za avto, just my luck res... vse je šlo fajn, pa so me živci izdali. f*f*f*f*... :(
* sem šla gledat sosede 2, da se mal razvedrim, kr kul film. pč tko uizi. je bil pa trailer za suicide squad, ohohoh čist sn se nahajpala.
* jutri se začnem intenzivno učiti za izpit...zadnji izpit na faksu uh :D ne morem verjeti kako leti čas
* me malo stisne, ko pomislim, koliko denarja bo šlo za izpit :/ pa ko preračunam koliko denarja dobim na uro, ko delam prek študenta, pa koliko dejansko zdevam denarja. auč. auč auč auč.
* sem se sprijaznila, celo nisem preveč mučila samo sebe zaradi tega.
* me en kolega skos vabi k seb kao film gledat, pa take bedne komentarje ma. mislim, da sn prvič res trdno prepričana, da hočem bit res sama, pa me skos obletavajo in me tok obremenjuje... bah.
* glavo gor, gremo naprej.
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 01. Jun. 2016 0:25

-* True story, sva z Firestorm pogruntala da je bila ona na travel eventu, ki sem ga jaz organiziral z frendom. LOLZ
-* se mi ni dalo iti na tek na grad, oziroma se mi ni dalo gužvati.
-* sem pogruntal da je se moj pogled na svet še najbolj strinja s stoično filozofijo...Dobesedno požrl sem vse zapise Cicera, in prišel do res zanimivih paradoksov. Mislim da bi moral vsak mlad moški brati njegove zapise, jaz sem bil samo "this guy figured it all out!". Škoda da ga je dal Mark Avrelij fentati.
-* sem v soboto dobil nepričakovan nočni klic, da je potrebna moja prisotnost, na kar sem se seveda odzval, in ja...če umrem, sem že čez dal najboljši sex ever. Holy fuck, karkoli rečem o njej in sexu je premalo, Jezus Kristus hvala.
-* sem zadnja dva tedna extremno neproduktiven, po vsemu stresu glede potovanja, denarja in vsega kurca, rabim malo počitka. Led je bil prebit, in porabil sem več kot leto dni da mi je uspelo, zaslužim si lenarjenje.
-* sem zaradi vseh teh zadev popolnoma odmislil njo, enostavno mi ni več zanimiva, bila je fajn distrakcija v katero sem vlagal svoj fokus, ampak sedaj moj vlak počasi prihaja, in adijo.
-* sem ugotovil pomanjkanje katere lastnosti me najbolj jezi: Odločnost, resno...vsi samo cincajo, gledajo meni 10 minut, obotavljajo pri pristopu...daj P***a, premakni se!
Priznam da odločnost pri meni ni bila dana vrlina, ampak sem z leti razvil močan refleks po odločnosti...mi je všeč analogija s streljanjem, popoln strel je tisti ki te preseneti, ker ne razmišljaš, si samo ti ki pritisneš na sprožilec.
-* je moderna kuga to, da vsi mislijo da lahko vplivajo na vse, in da morajo vse prej vedeti...jaz sem pogruntal da je nesmiselno pričakovati popolne informacije, in sem se naučil živeti s tem da lahko vem manj, ampak se več odločam.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 02. Jun. 2016 10:58

- im in a pretty good place :)
- komaj čakam vikend! vreme, ne kakaj. ni treba, da je 30 (ubistvu kr zadrži teh 30 še za nekaj časa..) ampak ne mi deževat!
- me mogooooče čaka nov job, bi blo res super.. ampak se ne smem preveč nahypat glede tega..
- sem trenutno na najnižji teži od svojega 14ga leta.. in sem izjemno ponosna nase
- upam, da se razreši situacija z bivšim čim prej, jao, vleče se že osem mesecev, kar je občutno preveč..
- grem zdj delat kosilo in potem geekat
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 02. Jun. 2016 21:41

_* mi bo država celo vrnila dohodnino, medtem ko sem lansko leto fasal 300 evrov za plačat. Huh, hvalabogu.
-* se pogovarjam z nekaterimi potencialnimi najemniki moje hiše, in zadeve kažejo obetajoče. Pomembno mi je da najdem nekoga ki mu zaupam, ker je moja babica zraven...
-* sem lepo preračunal svoj budget za Azijo, in mislim da mi bo uspelo stisniti za en mesec in pol Japonske. Bil bi greh če bi jo izpustil, res bi rad videl Tokyo in pravo japonsko pokrajino, goro Koyo, Noto Peninsulo, Gokayamo.
-* sem šele na strani 321 priročnika za Adobe Premiere Pro, in počasi se mi že malo meša, Ram v mojemu računalniku je pa že pokojni. Sem pa zadovoljen s svojimi mirnimi rokami, handheld posnetki tudi v slow-moju izgledajo dovolj stabilni.
-* sem hvaležen za vse nasvete ki jih dobim, ampak iskreno ne bi rad potoval s preveč dodelanim načrtom, moj največji problem je ugotoviti kako bom spravil videe velike nekaj gb na internet v deželah, kjer je 1mbs podatkov že veliko. Vem da bom to ugotovil šele tam, je pa dejansko velik problem.
-* dejansko v real lifu za moje plane ve samo ene 10 ljudi, nič ne govorim okoli, ker iskreno:: Who the fuck cares :D?
-* je hamburger v Sven&Lars svetoven
-* je naš pes ozdravel, uho pa ne bo izgledalo več enako, zdaj ima prelomljenega ker se je hrustanec združil drugače. Samo da je poba zdrav!
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 02. Jun. 2016 21:54

Led Zeppelin napisal/-a:-ker iskreno:: Who the fuck cares :D?


dejansko ugotavljam, da razen tistih par bližnjih, folku večinoma dol visi za druge...za naše misli, dejansko počutje, plane... vse je samo blahblah blah...lažno zanimanje, lažna prijaznost, skozi eno uho notr, skozi drugo ven...blabla

- da se je v mojem tednu vse vrtelo okoli zgoraj omenjene zadeve in sem si prisegla, da enostavno sploh ne bom več govorila o svojem dejanskem počutju in o čem razmišljam. hvala lepa... od mene se dobi samo še "ej, vse super, pa ti?".
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 03. Jun. 2016 0:24

^ Agreed :)

- Da je blo z avstralcem cisto prevec lepo in cisto prevec tezko je bilo rect adijo :nein: I hate that. Sekundo po tem, ko je stopil na avtobus, so se mi ulile solze, i'm such a loser :)
- Da noci na ladjici pod zvezdnatim nebom ne bom nikoli pozabila :hic:
- Da se vcasih vprasam, zakaj se sploh trpincim s temi stvarmi ampak hej - vsaj ves, da si ziv, al nekaj. ;) Dokler ne najdem nekega skuliranega Janeza bo pac tako. Faking janezi, ja :) poskusala, vedno spodletelo. Ne da se mi vec. Mam filing, da je Ljubljana postaja cisto premajhen trg, kamorkoli gres so isti obrazi, iste klape, ista 'scena'.. resnicno jo bo treba popihat kmalu.
- Da nisem clovek za ons-je in hvala bogu to vecina ljudi spostuje, tudi tele 'bezne romance'.. naletis pa tudi na kak drugacen odziv, ehja. Zadnjic bila na pijaci s super tipom- svicar, vodja smucarske sole, popotnik, handsome, prijazen, ni da ni.. dokler me ni zacel skoraj na silo vlect v hotel in to po tocno dveh pivih :tot: pa sem izrecno rekla, da ne iscem tega. Zanimivo, kako se clovek v sekundi spremeni, ko dozivi zavrnitev, svasta. Se na ego mu je udarilo, ker je on pac bogat svajcar, tu smo pa ocitno samo yugo-trash lajdre, lol.
- Da vse manj razumem ljudi, ki lahko furajo casual seks v praksi.. Ok, mogoce z nekom, ki ti je samo seksi, in s katerim nimas popolnoma nicesar skupnega, to se.. ampak z nekom, s katerim se dejansko ujames - tega ne bi nikoli mogla, ceprav bi vcasih rada :) well, najbrz mi pocasi ze bioloska ura deluje na podzavest - poleg tega sem si zdaj uredila se gnezdece in telo hoce plodnega mozjaka, mja.. :D presneti hormoni in biologja, jaz nocem tega. Fej, familija in mulci. Shoo!
- Je pa vsaj gnezdece top :hearts: obozujem svoj novi plac, ze od nekdaj hotela imeti brlogec s posteljo pod stropom in glej ga zlomka, nasel me je :) bomo videli, koliko casa ga bom lahko placevala, lol.
- Priznam pa, da se tu zaenkrat pocutim se malo osamljeno, odrezano.. nikoli si ne bi mislila, da bom za sekundo pogresala studentski vrvez, hihot in blebetanje, a moram reci, da se clovek mora privaditi na tisino. Bo ze. :)
- Da je ura pol dveh in studiram o tem, kako je vsak odnos med dvema clovekoma nekaj popolnoma unikatnega.. Vsak clovek, ki ga spoznas, se te na tak ali drugacen nacin dotakne; vsakega od teh ljudi se dotaknejo drugi ljudje, itd. Do vsakega cloveka/prijatelja/druzinskega clana cutimo nek 'connection', ki ga ne moremo cutiti z nikomer drugim.. In to dela ljudi fascinantne, zanimive, originalne. Zato tudi tako rada spoznavam nove ljudi, ker nikoli ne ves, s kaksnimi 'novimi' mozgani bos naslednjic kliknil. In nato ti mozgani kliknejo z nekom tretjim, itd. Kot nekaksni nenehni kolaborejšni med razlicnimi izvajalci - iz vsakega bo nastala cisto svojevrstna, unikatna pesem.
- Sej grem spat ;)
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 03. Jun. 2016 1:03

saarijarvi napisal/-a:ze od nekdaj hotela imeti brlogec s posteljo pod stropom


čaki da bo dež zapadel :P najlepši zvok na svetu, škrebljanje dežja :3 jaz zaspim kot polh. pa še takoj veš ali je dež ali ne :D (sam če pa kje kej pušča bo pa hudič)

spat my ass : D
hej norci :)
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 03. Jun. 2016 1:11

^ Ne podstresna soba, ampak postelja dvignjena pod strop :) da je spodaj se plac.

Slika

(Stepbrothers, anyone? :D )
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 03. Jun. 2016 9:27

-včeraj je bil lep dan, šla že zjutraj s kužo tečt in nekaj najlepšega je, ko ugotovi, da jo boš peljal ven in postane najbolj veselo bitje na svetu, z najbolj žarečimi učki <3
-spet me neki kolk boli, pismo no, a bo sploh kdaj minilo. očitno se staram.
-sem šla potem še s fotrom kolesarit, je bilo tudi fajn
-grem sama sebi na živce s tem, da preveč razmišljam o stvareh, ki so se pač zgodile in jih ne morem spremeniti
-zdi se mi, da sem v nevarnosti, da nekoč (kmalu) postanem crazy dog lady, če se ne bo kaj spremenilo. vsaj ne bom umrla sama.
-je lepo biti doma, jutri se verjetno še z bratranci vidim. nedelja pa najbrž nazaj v lj.
-se spravljam poročilo prakse pisat že par mesecev. zelo neuspešno.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 04. Jun. 2016 1:08

aja pardon xD ne vem zakaj sem imel streho v mislih :P

priznam,
- da bolj kot je kriza, več je žuranja očitno.. vsako noč se neka blesava elektronka vrti sredi noči. mogoče če mularija ne bi tok stran metala za žure, alkohole in raje v čem koristnem uživali, bi bil lajf boljši.
- da včasih prav upam da bi prišlo za kako uro do popolnega električnega mrka.
- da se ponoči najboljše učim :)
- utihni že, tuc-tuc blesavi!!! ura je 2 ponoči!
hej norci :)
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 04. Jun. 2016 5:18

- Hell yeah. Mrtva a preveč nahajpana za spanje.
- Forumašice so kul, lepo je dati obraze k nickom :)
- Waaaaaaaa!1111
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 04. Jun. 2016 5:44

-* sem totalno zjeban, včeraj sem delal cel dan, potem sem šel pa še ven, danes pa spet delam.
-* sem bil prvič v življenju v Šaleški dolini, in sem si vzel nekaj ur da si pogledam ene par stvari. Je dobra stvar Slovenije ta, da kamorkoli greš, je hosta :D.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 04. Jun. 2016 11:18

slovenc79 napisal/-a: mogoče če mularija ne bi tok stran metala za žure, alkohole in raje v čem koristnem uživali, bi bil lajf boljši.


s tabo se je ziher veselje družit.

- kozmomiting bo treba ziher še kdaj ponovit, lepo vas je bilo spoznat :hallo:
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 04. Jun. 2016 12:14

floribunda napisal/-a:s tabo se je ziher veselje družit.


če zna človek uživat brez alkohola in oglušojoča razbijanja, sigurno :) eni pač znamo uživat tudi brez tega, če verjameš ali ne.
sicer me popolnoma nič ne moti če folk karkoli počne, ampak da si človek ob 2h pomoči želi mir in tišino bi ti pa lahko bilo vsaj mal logično.
hej norci :)

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron