Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 26. Maj. 2016 19:28

- me na trenutke popade tesnoba, ker ne vem v kaj se podajam...no, vem v kaj, ampak ne vem kako bo
- se mi saarijarvi zdi zelo fajn punca
- upam, da bo slovenc našel to kar hoče, res mu privoščim, ker...ljubezen je lepa :)
- sem tako srečna, da ga imam, res srečna z njim... :hearts:
wickedlidia
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 6. 7. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a wickedlidia » 26. Maj. 2016 20:16

- da bi morala zdaj pisat seminarsko
- da imam jutri kolokvij pa še ne vem niti kje je snov
- da imam čez dva dni stara 25 let in še vedno nimam pojma kaj bi rada
- da me čaka ogromno perila za zložit in bo verjetno počakalo do ponedeljka
- da komaj čakam, da končam faks
- da rabim prave prijatelje
- da se ne znam učit
- da se moram poboljšat :)
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 26. Maj. 2016 23:08

hvala Ananhas za lepe želje :)
priznam,
- da se tudi meni zdi saarijavi fajn punca :)
- da bi bilo fajn imet punco že zato, da me poleti kdo po hrbtu namaže
- da opažam da je zadnjih nekaj mojih postov bolj izlivanje jeze in živčnosti :P je pa res da se mi je kar dogajalo zadna dva meseca.
- da že čutim poletje in vročino :P hvalabogu da je vsaj poletje še mal poletju podobno.
- da mam par pomembnih stvari pred sabo ki bojo zahtevale trud in organizacijo, ampak začrtan plan se mi zdi dober in mislim da se bo super izšlo :)
hej norci :)
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 26. Maj. 2016 23:56

- Uh, mami lahko potrdi, da sem :lol: hvala, zelo prijazno od vaju. :flower:
___

- Da me je prejle na poti domov v temi ustavil en parcek in me nekaj pozdravljal, meni pa sploh ni bilo jasno, kdo to je.. Vseeno sem se ustavila in stopila blize, nato pa zgrozeno dojela, da je to moj znanec s punco - fant je bil popolnoma neprepoznaven, saj je ostal brez las, obrvi, brade.. brez ene same dlacice :nein: Seveda se med small talkom ne spodobi sprasevati taksnih stvari, a me iskreno zanima, kaj je narobe.. Upam, da bo v redu, karkoli ze je :(
- Joj, jaz debil pa v temi se super ocitno 'pobuljim' in recem: ''___ ? si to ti?!'' .. Ampak res ni bilo misljeno slabo, ker v temi ze precej slabo vidim, in je to pac moj tipicni pozdrav, hah. Awkward.
- Da je bil sicer cudovit dan, zjutraj sem podpisala pogodbo za najem svoje prve garsonjerice (nimate pojma, kako se veselim lastnega placa po 5-ih letih studentskih domov :D ), oddelala kar sem imela, sla na pivo z best frendom (ki je ostal brez punce); v parku hengala s frendico , ki je na obisku iz irske; sla na obisk do nasih stonerjev; se sla s frendico slinit nad skejterje na en event... Produktivno! :)
- Da ne morem verjet, da je jutri ze petek. In da je cez 3 dni ze junij. Wat, ljudje. :D Vazno, da sem se jaz letos ze hotela seliti. Malomorgen.
- Da pogresam eno klapico iz Svice, res upam, da pridejo tudi letos kaj do Ljubljane. Jaz si letos Svice definitivno ne bom mogla privosciti.
- Da upam, da se handsome avstralec res se ustavi tukaj :oops:
- Moj fetis na tujce ocitno se ni pojenjal :oops: ampak ce je pa tako zabavno. :wink:
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 27. Maj. 2016 15:32

-* sem se cel dan vozil po Sloveniji, spet sem bil na Ptuju, se malo sprehodil po metu, opravil svoje delo in šel na hamburger (top), potem sem šel v Celje, in sem bil frei, sem se preoblekel v športno opremo in šel na opevano Celjsko kočo, kar ok...potem sem moral iti še v NM, in sem se spet sprehodil čez center, šel na kosilo...potem sem se pa ustavil pri moji plaži pri Krki, in sem se vrgel v vodo,malo zaplaval, se posušil in se lepo vrnil nazaj na šiht.
-* grem zdajle v Ljubljano, ker imam ene zastonj karte za Drugo godbo, zvečer grem pa na en manjši turnir pokra.
-* sem prebral Moby Dicka, in priznam, da starejši kot sem, bolj cenim klasike, ko sem bil najstnik sem samo zamahnil z roko in je bilo to to, sedaj gledam čisto drugače. Všeč mi je bil pogled Ishmaela, kako je vedel da je čas da gre na morje, da je začutil ta klic, popolnoma sem ga razumel. Sedaj berem The river of doubt, o potovanju Teddy Roosevelta po Amazonki, top.
-* je bila tista punca iz semaforja zasedena, je bilo na pijači kul, in vidi se da se več kot ujameva, ampak je zasedena, torej ne. Nekaj mi sicer piše, pa če greva še na kako pijačo, kako bova še rekla, ampak ne bom rinil v sranje. Na srečo sem spoznal ene par res kul žensk prejšnji teden, tako da bom zagotovo kako povabil ven. 11 mesecev sem še na voljo.
-*

FAKING VROČE!
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 27. Maj. 2016 18:59

-da je bil prou nek fakin čustveno izčrpajoč teden z raznimi dram(ic)ami..pri večini je zdaj vse ok
-se počutim melanholično zadnje par dni,zna bit da je to samo kakšen pms
-mi je super z njim,sem srečna,da ga imam. Ima ravno takšne nekatere lastnosti,ki so kontrastne mojim in vzpostavijo prijetno ravnovesje.
-čez teden že skoraj živiva skupaj in me malo skrbi,da sva preveč drug z drugim,da to ne bi imelo tako dobrega vpliva
-ugotavljam,da odkar sva skupaj nama še ni ratalo,da bi šla žurat istočasno, skupaj.. Po moje je on prvi primerek,da so se stvari med nama zapletle,brez,da bi bilo vsaj malo alkohola vmes..
-grem tečt
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
cauliflower
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 482
Na forumu od: 26. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a cauliflower » 27. Maj. 2016 21:07

- bom zgubila še eno prijateljico. Neverjetno, kako se odnosi spremenijo, ko punca zanosi in si ustvari družino. Je čist fletno klepetat, ampak vidim, da sva v povsem drugem svetu. Ona rihta stanovanje in se ukvarja z vsem, kar paše k otroku; jaz pa razmišljam o potovanjih, iščem službo in mi niti na pamet ne pade karkoli v zvezi s poroko in otrokom. Sva na nasprotnih bregovih :/

- sem mimogrede dobila poletno študentsko delo; nisem sploh razmišljala, da bi šla delat prek študenta, pa mi je služba padla v naročje. Parkrat na teden delam, kar je super, ker še vedno lahko planiram dnevne izlete...malo dodatnega denarja pa itak nikoli ne škodi :D

- sem videla fotografije poroke..dobra fotografinja, slike so res lepe! Še sama sebi sem všeč, on je pa sploh čeden :P

- se mi še vedno dogajajo same fine stvari...neverjetno!
I'm just ... happy.
I've never felt that before.
I'm just exactly where I want to be.

(Eternal Sunshine of the Spotless Mind )
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 28. Maj. 2016 8:15

* Sem neverjetno utrujena, ne vem kako bom zdržala ta tempo :/
* me preplavljajo neki strahovi, sploh se ne morem sprostiti. ko se sprostim, pa pride novi strah, in tako v krog.
* mi je znova pisal fant s katerim sva neki mučkala, pa sem ga opozorila, da naj me pusti pri miru. ravno ko si želim miru, me "napadajo" z vseh smeri. in me je to še dodatno izčrpalo.
* čutim, da sem pred neko prelomnico. da sem nekako dosegla "dno"... ne vem kdaj sem se počutila nazadnje tako zelo izgubljeno, bogo, občutek imam, da imam nula nadzora nad življenjem. nazadnje sem se počutila tako, ko sem bila stara 16 let, ko se mi je življenje dejansko sesulo. dejstvo pa je, da se bo moralo nekaj kmalu spremeniti, drugače ne bom mogla zdržati tega pritiska. prepoznala sem negativne vzorce v svojem življenju, upam, da mi jih bo/je uspelo eliminirati...
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
nora_ovca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 29. 4. 2005
Kraj: na sončni strani alp

Neprebrana objavaNapisal/-a nora_ovca » 28. Maj. 2016 8:54

- da sem se dans po zlo dolgm času spomlna na ta forum, in me je prov zanimal če ta tema še obstaja
- sem zadnjič pisala na ta forum leta 2011
- že skor 2 leti delam v tujini in obožujem ta lajf
- kljub zgoraj navedenemu pogrešam učasih študentsko življenje v zgodnjih 20tih
- gremo dans na Lazer tag :) :D
če lahko o nečem sanjaš, lahko to tudi uresničiš. walt disney
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 28. Maj. 2016 23:31

-končno računalnik spet za silo dela. mi je šlo res na živce ves čas poskušat stvari preverjat in gledat preko telefona.
-takole ugotoviš, kako zelo si odvisen od elektronike :( Sem se kak teden kar malo odrezano počutila
-ajajaj Atletico no, a se res ni dalo. ;(
-je bilo luštno gledat na velikem platnu zunaj, je bilo fajn vzdušje in prijetno toplo
-se mi te dni zaradi vročine drugače nič ne da
-sem imela zanimiv teden pa spoznala kar nekaj novih ljudi s podobno potovalno mrzlico
-pogrešam mojo kužo. in se ful težko upiram božanju tujih psov na ulici ali v parku.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 28. Maj. 2016 23:45

priznam,
- da me zanima komentar LZja na današnji /včerajšnji finale :P
- da si moram par oblačil nabavit.
- da si je prijateljica kupila usnjene pajkice in komaj čakam da se dobiva :P
- da je že poletno vroče.. moram se navadit na vročino, če ne bom na morju crknil.
- da si želim da bi bilo več neviht poleti. ponoči, če se da, na vsakih nekaj dni :)
- da bo tale mesec zelo pomemben.
hej norci :)
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 29. Maj. 2016 0:36

- Da zelim Exit, da se cimprej pobere :)
- Da me razganja kot 16 letnega pubertetnika
- Da hocem, da se vrneeee
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 29. Maj. 2016 7:06

* še tretji bivši se mi je oglasil. vesolje me preizkuša. dva tedna, trije bivši. that's weird. but i was strong, in vse skenslala. vsaj to.
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 30. Maj. 2016 1:03

tako kot pridejo downsi, pridejo tudi upsi. brez panike.

se mi zdita firestorm in LZ match made in heaven.
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 31. Maj. 2016 20:42

floribunda napisal/-a:
se mi zdita firestorm in LZ match made in heaven.


A zaradi ljubezni do fuzbala? :lach:


-včeraj bila v kino, x-men: apocalypse <3 ne razumem, zakaj mu nekateri dajejo tako slabo oceno, jaz sem zelo uživala
-danes bila v kino, captain America, spet uživala
-sem ponovno ugotovila, da v lidl ni it za nakupovat dopoldne. v ponedeljek me je namreč spet skoraj poteptala gruča pobesnelih upokojencev, ki se jim mudi vse trenirke pokupit.
-sem zadnje dni prav grozno neproduktivna in me že slaba vest daje
-nimam pojma, iz kje se sploh učiti za naslednji izpit, totalno nejasna navodila

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron