Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 27. Apr. 2016 3:10

- Da mi je zanimivo.. sploh ni vazno.. koliko ljudi imas okoli sebe.. si introvert, ekstrovert, btk.. v tistem kljucnem momentu, so najbolj pomembne maksimalno tiste 2, 3 osebi, nic drugega. Taksni ljudje so redki, taksnih se je treba oklepati.. Vse ostalo je le 'za okras'
- Damn, odrascamo. Upam, da ne v cinicne svinje.
- Da bo spet enkrat drzal kicast rek ''Stand up for what you believe in, even if it means standing alone''.. oja.
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 27. Apr. 2016 20:30

-mi gre na zivce ta zima danes :<
-da adijo cesnje :<
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 27. Apr. 2016 21:21

joooj, ja, češnje :( tudi mi bomo prikrajšani.
hej norci :)
Uporabniški avatar
Bunk
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 179
Na forumu od: 8. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Bunk » 27. Apr. 2016 22:32

- v resnici nikoli nisem našel Sarijarvi na fb. Imam marsikaj drugega za počet kot pa iskat neznance po internetu. Tudi če bi se spravil iskat, ne bi najdu, tak da ja... Je bilo pa smešno opazovat, kako se je forum odzval. No ja, se je pa vsaj nekaj dogajalo, če nič drugega. :mrgreen:
- me je ta sneg presenetil in nisem nič kaj navdušenem nad tem vremenom.
- me nekaj kljuva v ušesu.
- sem malce razočaran, da Atletico ni zmagal z 2:0 proti Bayernu. 1:0 bodo težko obranili na povratni tekmi.
- sem prepričan, da bo City izločil Real. Toliko prepričan, da sem na to položil 20 EUR. :mrgreen: Brez CRja bo težko.
- ljubim nogomet (jap, moški pač). :D
- navijam za to, da si Slovenc dobi eno fajn punco in da pride enkrat vsem hejterjem na tem forumu napisat, da je srečen in da je našel svojo sanjsko žensko. Če komu, potem njemu to res iskreno privoščim.
- bo treba pogledat prvi del Game Of Thronesa.
- je LZ, čeprav je cule, legenda tega foruma.
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 27. Apr. 2016 22:49

-Zemlji se je zmešalo. skoraj maja, pa 20cm snega.
-smo mogli nekemu bogemu Nizozemcu priskočit na pomoč avto porinit, revež je prišel povsem neopremljen za slovensko pomlad :mrgreen:
-razmišljam, če bi s podstrešja zvlekla lučke in bunke
-komaj čakam tekmo z Villarreal
-komaj čakam tudi srečanje s kolegicami iz srednje šole
-končno dobila plačano prevajanje
-najboljša novica dneva pa itak to, da se sosedje baje v 2 mesecih selijo, tako da bom končno lahko zaspala kaj prej kot pa ob 4ih zjutraj
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 27. Apr. 2016 23:08

2x
Zadnjič spremenil Led Zeppelin, dne 27. Apr. 2016 23:09, skupaj popravljeno 1 krat.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 27. Apr. 2016 23:08

^^ ej Bunk, hvala, cenim.

-* upam da ATM letos zmaga LP, ker je res klub ki ga spoštujem....ko nas oni premagajo, se sploh ne pritožujem, ker so garanje in ekipa.
-* sem tudi jaz nor na nogomet, ker se rad čustveno investiram v nekaj, in nogomet me razveseli, razjezi, in le redko razočara...tako da, fuzbal je zakon.
-* je pes dobil plastiko okoli glave, in se mi res smili...res je ubogi. Je pa tako prestrašil mačko, da sem skoraj umrl od smeha. Tako da njegova bolečina vsaj ni zaman.
-* smo pri snemanju zajebali eno stvar, preko ene rame je ena slika obrnjena kontra kot iz drugega profila,in sedaj se jebemo z zoomanjem v sliko in after effectom. Jebemti sunac.
-* mi je všeč vonj snega
-* sem danes pogledal 4 filme, napisal 8 strani dolg esej o smrti in mojemu delu s smrtjo, pa samo jedel sem...neprestano sem lačen, pa sem pojedel dvojno porcijo dnevne doze. In spet sem lačen.
-* sva si z bratom kupila Mortal Kombat, pa Metro...je Metro top igra, moram dejansko prebrati romane, ker je štorija odlična.
-* je tole prvič po zadnjh letih da sem doma za prvi maj, jebiga...sem vesel za vse ki so šli nekam. Jaz bom šel za malo dlje časa, tako da se ne sekiram :D.
-* dejansko nimam nobene hrane več, ker sem vse pojedel..fak.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 28. Apr. 2016 10:14

* spet sn začela telovadit ko budala, in valda kile ne grejo dol, cela napsihirana. očitno mi res hitro nabije mišično maso, oz je odvajanje vode v k*. ka js vem. tehtnico sem pa dala lepo v klet, ne rabim te, adijo, p* hinavska.
* sem včeraj delala (ljubim delovni čas trgovskih centrov) in valda, VAAAALDA, sneg na polno šopal, ravno ko sem končala z delom, in VAAAALDAAA sem bila s kolesom. čisto rdeče roke, gledat nisem mogla, ker so me te male snežinkice rezale po obrazu. what doesn't kill, makes you stronger. in your face stupid snow!
* cela sem nahajpana zaradi GoT, ka pa konec :O
* vsi grejo žurat ta vikend, al na morje, jaz pa delam. in to 11urni delavniki. za posladek pa še učenje <3
* sva se dogovarjala za nek izlet, ampak ne vem, če je ravno pametno, da se spet vidiva.
* imam naslednji teden spet konzultacije za magistrsko, počasi napredujem.
* off to work.
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 28. Apr. 2016 22:29

-me blazno jezi, da bomo verjetno tik pred finalom izpadli iz Europa League
-to pomeni, da se spet, za še eno sezono lahko poslovimo od CL
-meh
-po glavi mi gre tudi, da bo kmalu treba nazaj v LJ
-lepo se je bilo za par dni umakniti
-upam, da imunoterapija deluje
-kje naj jutri tečem, povsod sam sneg, led in čofta
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 29. Apr. 2016 7:24

- Da bi js tud sneg! :cry: :snowman:
- Ne pa 39 stopinj.
- Da greva julija na Tajsko, koncno. Na dopust, brez laufanja po Bangkoku od sestanka do ambasade do sestanka. Idealno za 2 tedna, ampak to so pobozne zelje. Bomo videli.
- Potem me pa se Nepal caka. 150 evrov povratna :cool: Mustang :hearts:
- Da upam, da moj projekt res zalaufa se pred koncem leta, ker bom imela vec casa in svobode. Tolk priloznosti za potovanja pa tako malo casa...
- Da se ze ene cetrtic vrti Let It Go na otroski zurkici pri bazenu in bo pocasi dovolj.
- Da smo imeli vceraj malo nepricakovano super slovenski vecer s slovenskim veleposlanikom v Delhiju, ko smo crashali slavnostno prireditev ob odprtju slovenskega konzulata v Dhaki.
- Da bi sla v bazen, pa je prevec otrok in prevec Frozen tematike. Pa mi je drugace Frozen kul :oops: :lach:
dayđremer
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1107
Na forumu od: 4. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a dayđremer » 30. Apr. 2016 0:22

Exit,
Vam gre pogled na osebno tehtnico na živce? Lahko jo podarite zdravstveni ekipi Slovenske filantropije, ki dela vsak delovnik in pokriva vse tri obstoječe lokacije Azilnega doma.

-Preveč vsega je bilo naenkrat, čist sem izmozgana, in fizično in še bolj psihično. IN še ni konec. In potem moram takoj dalje, in vztrajati, ker prihajajo nove obveznosti. Da, prav rada bi jih imenovala izzivi, ampak se mi to trenutno nikakor ne zdijo. In ves čas sem sama s tem, ne morem dati iz sebe. Tudi če komu začnem razlagati, me mine vmes, ker imam občutek, da jim v resnici sploh ni mar. Posluša, a ne sliši. Grozno je. 'Even if it means standing alone'
Zadnjič spremenil dayđremer, dne 20. Maj. 2018 22:44, skupaj popravljeno 2 krat.
How quickly jealous I become of the wind when it, and not I, gets the privilege of properly messing up your hair.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 30. Apr. 2016 8:07

Exit, Slovenska filantropija išče tehtnico .. Sem zasledila posrečen zapis na facebooku, in sicer:
Vam gre pogled na osebno tehtnico na živce? Lahko jo podarite zdravstveni ekipi Slovenske filantropije, ki dela vsak delovnik in pokriva vse tri obstoječe lokacije Azilnega doma.


haha že delam preko te organizacije, jim bom res podarila, sam ne vem, če je ravno smiselno deliti to nesrečo okoli :/

* sem naredila zelo odgovorno stvar in včeraj NISEM šla ven. i feel awful. ko neka stara babica. in mi nč ne pomaga, da mi piše družba kak so se fajn mel, da naj pridem, pridem. ampak se res morn umirit, going out costs me a lot of money.
* mi je v takih trenutkih jasno, da sem tok j* osamljena, in da bi vse dala, da imam nekoga, pa si to praznino, osamljenost filam s temi bv žuri. in mi je fajn, se mam mega, potem pa mi spet vse dol pade, ko mine ta post-party feeling, pa se vrne osamljenost. začaran krog. i need to quit partying and embrace my loneliness.
* nič ne pomaga dejstvo, da sem obupno impulzivna, in da me je v takih trenutnih težko zaustavit.
* imam magnet za spoznavanje napačnih oseb ob napačnih trenutkih.
* maja grem nekam za dva, tri dni sama. to okolje, obveznosti, ljudje, vedno eno in isto sranj, me duši.
* se opr za izjemno jamrajoč post, sam to je posledica 9 urnega delavnika, prihajajočega 11 urnega delavnika, in musklfibra, in zmedene glave, srca.
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 02. Maj. 2016 17:46

- Zelo pester vikend z upsi and downsi
- V petek smo po dolgem casu furali neko fensijado, s fensi drinki na fensi lokaciji, vse skupaj se je koncalo v solzah frendice zaradi ene stvari in smo sli domov.. Ehja! Bolj ko se otepam drame, vec jo imam. Tako pac je v zivljenju. Je pa res, da se vsak kdaj 'zlomi', nimas kej.
- V soboto je bilo lustno na kresu a sem jo posteno placala z grdim grdim vnetjem uses naslednji dan, ker sem celo noc stala na prekleti burji. Se danes me boli :nein:
- Da je kolega iz Avstrije na spontanem obisku v Ljubljani in jaz ne morem nikamor zaradi tega šita.
- Upam, da bo vsaj do skisove boljse.. No, po drugi strani me letos ne vlece nikamor, ker je tako na skisovi kot na majskih za se zjokat slab line-up. Ajde, Gramophonedzie, tle se pa pocasi konca. :)
- Da sem dobila prvi dve 'uradni' narocili, yeayea :)
- Da me zanima kako se bo razvila ena stvar. Meh, sicer se tega nacela ne drzim, a vcasih je res bolje ne pricakovati nicesar. Wi šel si!
- Vreme, spi*di.
Flavij
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 353
Na forumu od: 14. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Flavij » 02. Maj. 2016 21:45

cauliflower napisal/-a:...
- sem imela nepozabno praznovanje rojstnega dne: lokal na plaži, pod nogami mivka, valovanje morja, polna luna, taborni ogenj, akustična glasba, odlična družba, zabaven natakar, dobra hrana ... čudovito :grinsevil:
...


http://www.youtube.com/watch?v=VHcAusNO3L4
:cool:

_patchouli_ napisal/-a:...
- Da smo imeli vceraj malo nepricakovano super slovenski vecer s slovenskim veleposlanikom v Delhiju, ko smo crashali slavnostno prireditev ob odprtju slovenskega konzulata v Dhaki.
...


...mi ni jasno kaj bo imela Slovenija od konzulata v Bangladešu? :gruebel: Nič čudnega, da pametni varčujejo v Panami. :biggrin:

...je v moji zbirki tudi kontroverzni black album. :) Ne sicer originalna vinilna verzija, ampak kasnejša digitalna verzija.
All is vanity, nothing is fair.
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 03. Maj. 2016 10:24

^ Predvsem gospodarsko sodelovanje, bojda.

- Da mi je ful fajn, da je ena kolegica nazaj, ker je tak soncek in se najbolj zakon francoski naglas ima.
- Da mi je dolgcas in bi sla domov.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]