Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 29. Nov. 2015 18:52

Flavij napisal/-a: ...sem razočaran nad mlačnim (bolje nikakršnim) odzivom slovenske javnosti na Charlijevo razkritje. :(


Moj odziv je bil - a? Kdo pa je to? :D (ne gledam preveč tv, filmov, al kjerkoli se pač sploh pojavlja)

- imam končno montiran lestenec, pa mi ni preveč všeč svetloba, ki jo oddaja, prejšnjega sem bolj navajena :/
- imam še kup dela, vikend gre pa že h koncu
Uporabniški avatar
cauliflower
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 482
Na forumu od: 26. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a cauliflower » 29. Nov. 2015 18:55

- da nisem imela sicer ničesar priznat, ampak ... ko sem prebrala tole
- da je skrajni čas, da se začnem vsaj minimalno zanimat za (slovensko) glasbeno sceno. ljudje me čudno gledajo ko v pogovoru o glasbi ne sodelujem, in me obravnavajo ko čudaka ko rečem da pač ne maram glasbe. včeraj je bil pa višek, ko sem po cca 3 letih srečala bratovega cimra s kolegi, pa so bili vsi excited, pa čedahuči gor, čedahuči dol. no izkazalo se je, da je to slovenski bend, v katerem on igra, js pa še svoj živi dan nisem slišala za njih :tot:

pa moram pristavit lonček :) Čedahuči so res super skupina :hearts: in je škoda, da jih ljudje ne poznajo, ker imajo same krasne pesmi!

- je za mano delovni vikend, pred mano pa pester teden, ki se ga kar malo bojim. Ampak bo že drugi teden bolje, ko bo vse za mano in se bo lahko začel umirjen veseli december!

- si želim .... ah, ni za v javnost!
I'm just ... happy.
I've never felt that before.
I'm just exactly where I want to be.

(Eternal Sunshine of the Spotless Mind )
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 30. Nov. 2015 11:49

čuftika napisal/-a:- čestitam claire in se spomnim ko nisi hotla "spremenit" svojo top postavco z nosečnostjo :wink:


:D čufta saj to še zmeraj nočem. haha. ampak se želje in realnost tu in tam malo razhajajo. ali bi rekla vzhajajo? bo za zadržat. pač se v špegl ne gledaš. ;) (hec! res ni tak hudo)
(sicer pa hvala vsem! - tudi slovencu. :D)

- da me je včeraj bolela glava ceeel dan. za popizdit. kot da bi se v soboto napila. mislim, niti požirka. samo spat sem šla pozno, kot se za žur pač spodobi. (mogoče me je pa prej tudi vedno zaradi rane ure drug dan bolela glava! ;) ) :embarrassed:

-danes se že ok. še dobro, ker mam zvečer vajo in res ne bi blo fino, da zbolim. :pale:

- kak je te že december? jesus. fino bi bilo počaaasi se spokat po neko smreko pa to kar spada zraven. :D lučke! pa razno okrasje! moram pa res pazit, da ne bom mela nekega načičkanega stanovanja. manj je več.

- dovolj lenarjenja za danes. ura me že preganja.

(sem vesela, da so stari kalibri foruma nazaj. spravite to bedo malo v pogon, da bo spet kaj zanimivega za brat, se pričkat,...)
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
lola1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 24. 7. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a lola1 » 30. Nov. 2015 12:52

- je danes en tak lušten dan, kljub temu da je ponedeljek

-berem od ene slovenke blog, pa vidim kako promovira vse neke naravne stvari pa kreme itd., a po drugi strani je pri 23 letih že z silikoni v prsih, poblejenimi zobmi, make-upa toliko da te kap,..nevem no, meni to res ne gre skupaj

-se že veselim božiča in upam da bo snega letos več kot lani

-se mi mudi na faks, pa nekako nimam volje da bi šla :/
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 30. Nov. 2015 13:12

-* včeraj je bil dober dan.
-* gremo s kolegi kmalu spet na paintball...nazadnje sem jih postrelil kot zajce. Obhodni manever je zakon :D.
-* ne bomo vabili nobene ženske, nazadnje me je kolegica ustrelila iz 40cm v stegno. Bila je v moji ekipi.
-* me vabijo na silvestrovanja v različne prestolnice, se mi po pravici ne da. Ne maram gužve, in ne maram zapravljati just because you have to. Grem jaz lepo maja, za kak teden v tisto mesto in uživam v toplemu in prijetnemu času.
-* bom popolnoma zadovoljen če se kje dobro najem, skadim joint in potem zaspim. Jaz sem skromen fant.
-* če ti ženska reče da je nora, ji verjemi :ja: .
-* poslali smo človeka na Luno, naredili atomski trkalnik...ampak ne moremo popraviti zadrge, brez da bi zamenjal zadrgo. Wtf človeštvo.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 30. Nov. 2015 13:32

- da se počutim kok kak nomad, včasih pozitivno, včaish pa niti ne
- da sva šla plesat in lahko rečem samo da bi še in da bom še :D :idea:
- da drgač pa sploh ne vem kaj bi z njim, rabim čas da ga spoznam...
- da sm se zaljubla v ples in ne v soplesalca
- da če moški ne vodi kot bi moral, žensko hitro mine :lach:
- da se pač ne morm lubčkat z nekom ko ga drugič vidit in mi ni hud
- da če bi mi bil všeč, sploh ne bi razmišljala :lol:
- da me ima da ga pokličem, pa magari samo avanturco imava, ko sva si res všeč, hmmmm
- da ne razumem kak me lahko zebe v nogeee, haloo
- da imam veliko dela in šibam uresničevat svoje sanje
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 30. Nov. 2015 18:01

- Da je pirin kruh nekaj najboljsega, kar se nam je kdaj zgodilo
- Da je blo na Dunaju luuustno, sicer me koncert ni preprical, je bil pa zato 'dunajc' toliko boljsi :flamingdev: It should be illegal to be this hot.
- Pa se eno cosmovko spoznala, high five :D
- Da pocaaasi, pocasi drsim v decembrsko razpolozenje :) Bi ze prej, pa sem ocitno potrgala kable od luck med selitvijo. Nic ne dela. Bo treba po nove.
- Da se po.. huh, dveh letih? Spravljam risat. Upam, da ne zaspim vmes.
- Mogoce jutri prodam nikoli nosene bulerje in zasluzim kak dodaten ficnik, ne bi blo svoh :) Pa karto za Muse v zep? Hm, hm
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 01. Dec. 2015 8:35

- sva se skregala. Očitno bova od tu naprej kar prekinla stike in bo šel naprej vsak po svoje. Bo ostala vse skupaj nekakšna enomesečna avantura. Sedaj bom vsaj malo bolj produktivna in ne bom več zapravljala časa s preživljanjem celotnih sobot v postelji ter večurnimi nočnimi telefonskimi pogovori.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 01. Dec. 2015 18:43

- da so v tej naši Sloveniji cene nepremičnin kot da si v centru Londona, plače pa itak veste kakšne so, no vsaj v povprečju
- da npr. moja sestra ima odgovorno službo in z potnimi stroški, dodatki in vsem nanese tam ene 1200 evrov... po letih in letih faksa...
- da je bolano dat za najemnino 500-600 evrov, tam v enih rovtah, neopremljeni fleti brez pralnega stroja... res ne vem kaj je z folkom in trgom narobe, luft v glavi, ehh, večni Slovenci, večno brez denarja...
- da sm pised off
- da mi kolega reče da ga je una njegova fizioterapevtka skor posexala, mu začela med delom grizljat in lubčkat ramo... :idea: wtf?
- da je pač ta svet brez moralnih vrednot, gleda se pa samo na keš, zaslužek
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 01. Dec. 2015 19:17

-* sem včeraj prvič v življenju videl Dogeja, the master of the internet. Je ful manjši kot sem mislil :) .
-* sem pri 25ih letih ugotovil da so tiste štange pred bloki zato da daš čez preprogo in jo pretepeš. Jaz sem mislil da so se v Jugi pač radi bildali pred bloki. My mind has been blown :lol: .
-* sem našel en ful dober podcast, berem eno odlično knjigo, pa včeraj sem našel zelo dober film: Dark horse (NZ), hudo priporočam.
-* en moj potovalni kolega dela v Dohi, in vse dneve lima slike ko je z neko blond bombshell, in sem bil vesel za njega. Danes pa nalima sliko ko skupaj držita tablo z napisom Just friends. Nimam nobenega kompleksa proti prijateljstvu z žensko, samo C'Mon Man! :D , ne s tablo srat po svojemu FB.
-* bom čez en mesec spet začel teči, sem lepo saniral vse stare poškodbe, shujšal 9kg v enemu mesecu, še mesec da bom lepe teže za teči, pa bo to to. Plan je da sem do maja na stari vojaški teži.
-* bi bil ponosen nase, če se ne bi na bolniški zredil za 24kg :D, ampak jebiga to sem vrgel že 3x v življenju dol.
-* sem se odvadil cukra, ene tri tedne sem švical kot narkoman, spal 10 ur na dan, ampak sedaj je to to.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 01. Dec. 2015 20:27

*jutri imamo brucovanje, komaj čakam, čeprav sem spet nekaj bolna, tak kot sem bla že lani in predlani :rolleyes:
*me malo moti, ko nekateri enačijo, da če veliko hodiš ven, da boš slab zdravnik.. al pa slišiš ''nisem si mislila, da bo ona naredla izpite, ko tolko hodi ven'', ja kaj.. a se bom slučajno učila med 22h in 4h ponoči?
*da sem mami pred par dnevi povedala, da imam septirano maternico in je normalno sprejela, ampak jo očitno še vedno muči, ker je danes potegnila to temo na plano.
*da mi je kr nelagodno se s starši pogovarjat o takih osebnih stvareh
*sem hvaležna za vse kar imam in vse kar sem si pridobila
*bi mela tiste luškane copate v obliki kužkov ;D
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 01. Dec. 2015 23:56

Led Zeppelin napisal/-a:-* sem pri 25ih letih ugotovil da so tiste štange pred bloki zato da daš čez preprogo in jo pretepeš. Jaz sem mislil da so se v Jugi pač radi bildali pred bloki. My mind has been blown :lol:

LOL :D pr nas v blokovskem naselju se je to kr redno v 90h uporabljalo.. mamice so prah butale stran, otroci smo se pa "bildal" na temu :D če bi zdj kako to zadevo vidla, bi zihr splezala nanjo :D

-mam eno idejo za darila, sam se mi obenem zdi da zna bit prežvečena :(
- mi je mal bedn ta pritisk "Kje boš za novo leto?" I DONT KNOOW :) but i do know where id like to be..
-kr december je že, omg, 2016 bo čez manj kot en mesec. Stop world, stop :(
-bi loh pa res mel kak meeting mi tastari.. zdj k je tko luštno v Ljubljani :)
It was forever..but it didnt last long..
Mataio_1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 8. 10. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Mataio_1 » 02. Dec. 2015 0:08

Sprva nisem mislil komentirat, zdaj pa bom; LZ, kateri letnik si?

- da sem sam izdelal darilo
- da mi nihče ne utruja z vprašanjem, kje bom za nl
- da se strinjam z Evelyn, čas nenormalno beži
Uporabniški avatar
exterminate
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 52
Na forumu od: 29. 11. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a exterminate » 02. Dec. 2015 9:35

- Waaaaa what a day!
- Kar ne moram verjet, kako je možno, da imam vedno boljše cimre :). I love them :hearts:.
- Obožujem to malo klapo, ki počasi nastaja okrog nas. Mislim, da o njih po 2 mesecih vem več ko o marsikom, ki ga poznam že leta.
- Šiht je nor, in jaz sem nora z njim :spin: . Zdaj totalno razumem kako "nastanejo" deloholiki - če ne bi imela mojega, da si popoldne želim it k njemu domov, bi bila cele dneve na šihtu (no, že tako sem po 9, 10 ur :D ).
- Živci mi delajo zaradi izpita - dobrodošli mozolji :nein: . Takega izbruha, in tako pestrega po izbiri (podkožni, vneti, razširjene pore, neki izpuščaji in vse to na eni mali faci) pa že dolgo ne....
- Sem dobila za darilce domačo dišečo vrečko za v omaro, sem jo dala na eno polico in zdaj vse moje majice dišijo ko ena mala lavanda :hearts:. Kje bi lahko dobila še kake dobre vrečke za v omaro, ki dejansko nadišavijo vse skupaj?
- Gotta study
Slika
Uporabniški avatar
sui
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 102
Na forumu od: 2. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sui » 02. Dec. 2015 18:47

*rok poroda čez štiri tedne, jaz nimam pa še nič oprano pa zlikano, kar odlašam da se še ne mudi :eek:
*komi čakam, po drugi strani pa mislim bodi še malo notri na toplem, moj mali podnajemnik.. se ti ne mudi, mama needs to sleep for a little bit longer :razz: :ja:
*spekla poticko danes prvic, pa je kar okusna no, razen tega da sem jo pozabla solit.. ampak za prvič bo menda okej
*da se moram spravit v soping po darila preden me res zagrabi... letos bom jih zavila sama :idea: majo tok lepe darilne papirje v milerju da bi bil greh če nebi..
*vedno ko sem v milerju zapravim cca 20-25eu večinoma za stvari k jih itak ne rabim ampak ko je vse tok lepoooo pa svetleče, dišeče...
*sem že začela, grem v trgovino ker rabim hlače, pa najdem en lep body in pol kupim tiste tri namesto enih hlač :rolleyes: ahh jbg, bo vsaj imelo dete kaj obleči ;D :D
here's here's to love!

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov