Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 25. Nov. 2015 9:30

-je ta teden bol uizi in ful sede
-sem se totalno dobro naspala danes
-da mi je bil bolj privlačen/všeč,ko še ni bil čisto napaljen name..jah jbg
-kljub temu,da vsake toliko začutim metuljčke se ne počutim ravno zaljubljeno
-sem se toliko naposlušala glede svojega vonja,okusa, da če mi še kateri uleti s komplimenti v tej smeri bom res zdolgočasena :D
-morem obvezno v čim krajšem času postat bolj motivirana in pridna glede faxa
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
celjanar
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 442
Na forumu od: 9. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a celjanar » 25. Nov. 2015 11:56

-zaka nimamo več irc kanal?
Uporabniški avatar
cauliflower
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 482
Na forumu od: 26. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a cauliflower » 25. Nov. 2015 15:00

* je tale in še naslednji teden nor ... si sploh ne predstavljam, kako mi bo uspelo izpeljat vse obveznosti

* sem se veselila koncerta Mi2, zdaj mi pa tako narobe hodi ... ne vem, če bom sposobna zbrat energijo, da bom šla. In še bolj me skrbi, kako bom v petek funkcionirala v službi - že če nikamor ne grem, so petki ubitačni za zdržat, če me pa še pol noči ne bo doma, bo pa ... bomo videli, kako.

* sam jamram + vse me skrbi že vnaprej :/

* sem se dokolnčno odločila, da ko mi poteče pogodba, grem in izkoristim študentski status do konca. Se bom drugo leto j** s službo, ko bo mus in ne bo druge opcije

* Indonezija mi je vedno bolj všeč :) mogoče že februarja ... ali pa izberem kaj cenejšega in prihranim za poletje, hm...

* in, oh, on :hearts:
I'm just ... happy.
I've never felt that before.
I'm just exactly where I want to be.

(Eternal Sunshine of the Spotless Mind )
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 25. Nov. 2015 16:44

- da je zanimivo brat ljubezenske prigode od Hayley...
- da me tišči v prsih
- da me vabijo na vse možne strani, jz pa kmmm, hmmm, ne morm biti hkrati na dveh mestih
- da bi šla tudi tekat ob morju, ampak resnično, 300 km v eno smer
- da mi je nekdo (pes) vzel 1 copat :lol:
- da priznam da me še vedno trebuh boli in mi je slabo, zato se občasno prisilim in grem bruhat, ker mi je potem boljše :oops: ampak to je 3x letno, morda
- da me zj*** podzavest ali kaj
- da si ga želim slišat
- da počnem reči, ki jih drgač ne maram pri drugih in je težko odnehat
- da se včasih želim izstreliti za 2 dni nekam, da nobenga ne vidim in nobenga ne slišim
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 26. Nov. 2015 4:30

- komaj komaj čakam petek,petek=life,..in da bodo te neumnosti,ki me morijo že par tednov končno za mano,da se spet vidiva.. :hearts: :luff: :bgdev:
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 26. Nov. 2015 18:23

- da sem za danes končala z delom (in ga nekaj preložila na jutri :) ). pa saj se je brezveze gnat, če je še čas. :P

- pred premiero vsi žifčni, totalno žifčni... temu se res ne gre ognit. :tot: no, jaz si rečem "meh" in grem naprej delat. :D čez dober mesec bom pa sama spet žifčna. je pa tale predpremierna živčnost zlo kulski karakterni indikator oseb (hitro vidiš, kdo ni v pravem biznisu) in po drugi strani zlo kulski spojni element (vezi se okrepijo). :mrgreen:

- lahko bi dobla neki dnar prek Radia 1. res bi lahko - naj me kar pokličejo, če upajo. :jump:

- da mam že pol leta "mini me" v sebi in mi vsi modrujejo. :rolleyes: "ne tega jest!" "ne ti tega dvigat." "Ne ti tlko laufat okrog!" Daj mir. Delam lahko vse, dokler se tak počutim.

- včeraj mi pravi kolegica: "Ko sem se zavedla da se z moje babe menijo o kmetiji, sem skužla, da si res moram novo družbo najt." haha. se strinjam.

- da bi šla na neko kavico. al kaj. al še malo delat? al kaj.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 26. Nov. 2015 20:57

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 7:10, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 27. Nov. 2015 0:38

Čestitam claire! Veliko zdravja tebi in otroku.

-* se mi je obnovila poškodba rame :mad:
-* sta se dva prijatelja pobotala, bedaka trmasta.
-* moram jutri v LJ, direkt med prižigom lučk :rolleyes:
-* sem včasih totalno prestrašen nad svojo odločitvijo, imam strahove da bom finančno bankrotiral, da mi ne bo uspelo, da bom zbolel, da bom umrl in da ne bom dober v ustvarjanju.
-* ampak, to je normalno...če se nečesa bojiš, je to dobro. Če greš na svojo pot, neznano pot bodo ovire in strahovi. Ampak, to želim, vem da bo težko, ampak bo vredno, in ne glede na to kakšne ovire bodo, bom zmogel.
-* ima foter danes rojstni dan, je moj foter legenda, čista alfa starega kova. Vse kar sem, in vse kar bom, dolgujem temu trmastemu, prijaznemu, pametnemu, zabavnemu možu.
-* če bom kdaj pol deca kot je moj oče, bom srečen.
-* me oče spodbuja na moji želji, ker živim njegove sanje. Če jaz ne bi vdrl na svet, bi bil on lahko vrhunski alpinist.
-* sem neizmerno hvaležen za svojo družino, vzgojo, in vse kar mi je bilo dano. Ne mine dan, ko se ne bi zahvaljeval za vse darove.
-* edino kar bom nadgradil od očeta, je to da bom otroke vsak dan objemal, drugo je pa vse idealno :D .
-* bom zaradi nujnega priklopa hiše na kanalizacijo, in priklopa hiše na el. omrežje, februarja lahko razglasil osebni bankrot :) . Ampak, ok...bom že, sem zdrav, spet treniram na polno, in osebno življenje je super :) .
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 27. Nov. 2015 13:20

- da dovolim nekaterim ljudem da se mi preveč mešajo v lajf
- da sem prejšnjo nedeljo bila na eni komediji brez ozvočenja in polovico nism slišala :mad:
- da je težko živet po svoje, brez da te sprašujejo totalno nevmesna vprašanja, ki jih sploh ne brigajo
- da sporočam vsem ljudem na svetu naj se brigajo zase in ukvarjajo s sabo, ker vsak s sabo ima velikooo dela
- da je v vsej tej zmedi še on, ko ne vem kam bi ga dala, simpatična, inteligentna pojava...
- da glede otrok še nisem 100% odločena, čeprav se čedalje bolj nagibam k temu da bi jih imela
- čestitam claire in se spomnim ko nisi hotla "spremenit" svojo top postavco z nosečnostjo :wink:
- da me zebe v noge na 22C, res sm fenomen
- da bi šla plesat... :)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 27. Nov. 2015 19:31

-da mam trenutno čisti kaos v lajfu, neki časa mi je to sedlo,zdej je pa že skrajni čas, da se nazaj postavim na noge.
-se počutim malo izgubljeno na svoji poti,upam da se bodo kmalu stvari obrnile na boljše
-en dober kolega se malo čudno obnaša do mene,non stop me nekam vabi, če ga kdaj nenamenoma skenslam je pa čisto down. Ga vidim čisto samo kot kolega in upam, da ni z njegove strani kaj drugače. :/
-sem mela danes čudno nočno moro,da sem se znašla sredi vojne
-ga čakam,da se vrne in bova končno mela flet samo zase :freude:
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 28. Nov. 2015 8:08

claire napisal/-a:-da mam že pol leta "mini me" v sebi in mi vsi modrujejo. :rolleyes: "ne tega jest!" "ne ti tega dvigat." "Ne ti tlko laufat okrog!" Daj mir. Delam lahko vse, dokler se tak počutim.
.


Čestitke. :D

- se strinjam, da če si noseča, to še ne pomeni da si zbolela. Mogoče težkih stvari res ni pametno dvigat.

- urejam/obnavljam stanovanje in mi bo požrlo vse živce in denar...

- razmišljam o selitvi

- so trenutno vsi odnosi perfect...
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 29. Nov. 2015 3:46

priznam da
- sem se odločil da bom spet sodeloval na forumu :)
- želim claire veliko sreče in zdravja, ne glede na vse spore, nestrinjanja, zamere.
- mi je zanimivo kako nekateri, ki se imajo za super tolerantne osebe obsojajo posploševanje, (npr. kar se migrantske krize tiče, da niso vsi muslimani teroristi), hkrati pa sovražijo policiste, vojake, češ da imajo vsi željo po nasilju, kaznovanju, ubijanju..
- bi zares rad videl vse hipije, liberalčke, kakšne so temne plati življenja pred katerimi jih varuje represija, po kateri ves čas pljuvajo. ogromno je ljudi ki jih nikoli ne bo noben prepričal da naj drevesa objemajo namesto da se s kriminalom ukvarjajo, in po takih je treba s palico, ne s korenčkom.
hej norci :)
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 29. Nov. 2015 7:03

- Da greva z dragim na dopust januarja/februarja in sem izbrala Laos :freude: Plus of course, Bangkok!!!!
- Da imam sanjskega partnerja, kar se potovanj tiče. Zanima ga vse, šel bi vspovsod, pa še meni prepusti vsa načrtovanja ali nenačrtovanja.
- Da se je izkazalo, da je en rasističen idiot v bistvu foter od enega znanca, s katerim občasno pijemo skupaj :|
- Da mi grejo rasistični idioti na živce ful. Zadnjič smo se dobili s frendom in njegovimi sodelavci, vsi Evropejci, razen mojega, in en idiot pribije, če je fant naš šofer. Ja čist ziher, šoferja bom na pir zraven povabila :D
- Da pride moj bivši cimer na obisk čez praznike!!!!! :kuss: :jump: :santa: :tannenbaum:
- Da ga nisem videla že skoraj 2 leti in ga še vedno pogrešam. On je rs en tak poseben človek in sem res hvaležna, da sem ga spoznala.
- Da je premrzlo za kopanje, čeprav je še okoli 30 stopinj, ampak se voda v bazenu čez noč čisto preveč shladi :ill:
- Da sem doma, bolna, in nimam preveč slabe vesti.
- Da grem pit čajčeka in gledat the walking dead, od začetka.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 29. Nov. 2015 8:48

-* je bilo v petek grozno, takšna gužva, ljudje hodijo okoli kot zombiji.
-* sem samo čakal da iz stranske ulice priteče Rick Grimes in začne streljati.
-* bo en totalno zažgal jaslice, iz slame jih naredite. Pametno Polde.
-* sem nekaj ugotovil, kar ti je najbolj pomembno v življenju, po temu meriš ljudi. Če ti je pomembna družina, meriš ljudi po temu koliko je njim pomembna, če ti je pomemben denar, po denarju..ali v mojemu primeru, koliko potuješ in vlagaš vase. Fora pa je, da je nemogoče meriti, ker ima vsak svoje merilo :) .
-* sem všeč eni ženski, v katero je zatrapan moj kolega, kar ni ravno prijetno. Sem si totalno oddahnil ko sem zvedel da ima fanta. Baje prakticirata poligamijo, in ja...kdo hoče biti del tega dreka?. Še pice ne delim, kako bi lahko žensko.
-* je nedelja moška, skok na Šmarno, Hoodburger, pivnica, western.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
exterminate
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 52
Na forumu od: 29. 11. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a exterminate » 29. Nov. 2015 10:07

- da je super bit malo nazaj na forumu :)
- da sem ravnokar odspala celih 9 ur, kar se mi že dolgo ni zgodilo
- da bo danes počasna ampak upam da vseeno delovna nedelja
- da sem hvaležna za tole meglo, zdaj nimam niti najmanjše želje da bi šla ven in sem bom zato lahko posvetila učenju in počivanju (ker oboje nujno rabim ;) )
- da me čaka lahek zajtrk, potem pa mi fanta kuhata kosilo baje. bomo videli kaj bo s tega :)
- da je skrajni čas, da se začnem vsaj minimalno zanimat za (slovensko) glasbeno sceno. ljudje me čudno gledajo ko v pogovoru o glasbi ne sodelujem, in me obravnavajo ko čudaka ko rečem da pač ne maram glasbe. včeraj je bil pa višek, ko sem po cca 3 letih srečala bratovega cimra s kolegi, pa so bili vsi excited, pa čedahuči gor, čedahuči dol. no izkazalo se je, da je to slovenski bend, v katerem on igra, js pa še svoj živi dan nisem slišala za njih :tot:
- claire, čestitam, sem vesela zate :)

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov