Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 26. Jul. 2015 18:57

- da enostavno nism mela volje za poklicat ga, včeraj pa je nama nevihta prekrižala načrte...
- da sm čudno razpoložena in šibam odteči svoj krog, sigurno bom potem kot nova
- da se sprašujem ali je možno da sm ga prebolela, ker se sploh več ne spomnim nanj
- da šibam prej še na vrt po paradižnik
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 26. Jul. 2015 23:28

- še en teden pa bom imel ene 15kg paradajza, kaj bom z njim...ne vem :D.
- imam ogromno feferonov
- sem cel dan slikal z Nikonom, vadil sem prvi vlog...je bolj zajebano kot sem si mislil :D. Ampak jbg, treba...trenutno si pa režem vlog, da ga potem zbrišem in čez teden spet proizvedem totalno sranje.
- sem mislil preveslati Kolpo, pa bom počakal da se vreme spuca...sem vesel dežja da bo tok boljši
- bom šel najbrž kar na wild camp po Kolpi
- vem da sem težka oseba, moram malo začeti sprejemati ostala mnenja
- je fajn imeti fast prime lečo, z nizkim F-om, da potem lahko govoriš da imaš dober Bokeh...ker je bokeh najbolj kul beseda vseh časov.
- moram nekoč iti slikati svojo simpatijo, ker ima prelep obraz in nalezljiv nasmeh

- bokeh
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 27. Jul. 2015 0:05

^Se priporocam za paradajze, ce jih mas odvec :)

- Prisopihala na 5km danes, pocasi dalje :smurf:
- Da mi hvalabogu ni bilo treba it delat danes v taksnem vremenu
- Imela Wes Anderson movie day v pizami, love him :hearts:
- Da je bowla party uspel, zurali s slovensko youtube 'zvezdo', tekli po dezju, ni da ni.. oh, poletne noci :)
- Da bom v naslednjih 10ih dneh ocitno na veliko host-ala, upam na kul folk
- Da je tudi mene strah zobarce, ampak bo ze
- Ta teden bo awesome, pol pa ze Zurich, jupijupijupijeej!
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 27. Jul. 2015 9:07

- Imela Wes Anderson movie day v pizami, love him :hearts:


oh. Wes Anderson <3

* prebrala To kill a mockingbird. Odlična knjiga. Način pripovedi in opozarjanja na takratno družbeno problematiko, pa kk te not potegne. odlično, res odlično.
* trenutno berem neznosno lahkost bivanja od Kundere. I just love it. Mislim, da ma potencial, da postane moja najljubša knjiga. Toplo priporočam!
* pol me pa čaka Fahrenheit 451. očitno imam poletje klasikov.
* potegnila sem si dol novi film od Woody Allena - emma stone + colin firth. hihih. komi čakam gledat.
* je tak siv, deževen dan, najraje bi ostala cel dan v postelji pa brala/gledala filme, pa morem delat. first world problems.
* je bil kul vikend, ampak seveda ni šlo brez tega, da mal preveč spijem. when will i learn -.-'
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 27. Jul. 2015 10:12

* Priznam, da mi je všeč bralski izbor Exit.
* Priznam, da je film Magic in the Moonlight precej slab Woodyjev film. (Ne imet previsokih pričakovanj, resno.)
* Priznam, da še malo in da kar ne morem dočakat, da končam.
* Jaz bi tudi samo brala in gledala filme.
* Priznam, da mi je super vreme. Končno.
jana_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 7. 12. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a jana_ » 28. Jul. 2015 15:44

- da imam zadnje čase grozne glavobole :mad: moram obiskat zdravnico čimprej!!
- se mi ful ne da, ampak moram!!! da zaključim s tem sranj*m forever...
- da se je pokazal sonček, in grem nabirat kilometre :D
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 28. Jul. 2015 19:10

- Da sem zivcna, ker mi telefon spet ne dela, mamu mu nooooo :mad:
- Da mi ni jasno, kako folku ne potegne, naj pocasi spoka, ce 34x reces, da imas DELO & ga ravno tolikokrat neocitno vprasas 'so now you're going to see the centre, right? and the castle? you better hurry, before it gets dark'... in se kr sedi za kompom in gleda neke recepte za muslije.. :rolleyes: Couchsurfing je zakon, ampak res, svakog gosta 3 dana dosta. Poleg tega - wtf, prvic v zivljenju prides v neko mesto in si potem pri hostu od bujenja do fkin 19:00 zvecer :rolleyes: kje je point?
- Clovek sploh ne more bit v miru zivcen, ce nima svojega prostora. Jezus.
- Da bom ocitno spet delala za isto podjetje kot pretekla leta, hah. Kdo bi si mislil.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 28. Jul. 2015 19:28

- da za začetek bo OK, ni nek presežek, ni pa slabo... vsaj ugodno je, če ne druga...
- da sm se šele zdej začela zavedat da gre zares
- da si piševa, hmm...
- da sm preveč crknjena, da bi predlagala kako srečanje
- da dam puder dol in šibam odtečit svoj krog
- da mi tek vedno dobro dene
- da bi se mi prilegla kakšna masaža
- da je boljše da grem, da ne tečem po čisti temi
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 28. Jul. 2015 19:53

-da ne vem zakaj ma danes je biu grozen dan
-sem čisto zjebana in slabe volje
-niti tečt nism šla ko sm domou pršla in zdej je pa itak prepozno in ne maram tekat po temi,bom šla pa zjutri če nazaj ne zaspim..
- sm se namesto teka basala s sladoledom
-okus čokoladni mafin je dobr za popizdit
-me vse boli
-sm sita učenja,hkrati pa mi je ta snov ena izmed najzanimivejših
- sem slabe volje ker je ena prijateljica očitno pozabila name in ima očitno raje družbo drugih prijateljic
-upam da plani za soboto zdržijo
-da malo pogrešam druženje v lj z osebo, s katero sva že nekaj časa vsak na svojem koncu slo..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 28. Jul. 2015 21:10

saarijarvi napisal/-a:- Da sem zivcna, ker mi telefon spet ne dela, mamu mu nooooo :mad:
- Da mi ni jasno, kako folku ne potegne, naj pocasi spoka, ce 34x reces, da imas DELO & ga ravno tolikokrat neocitno vprasas 'so now you're going to see the centre, right? and the castle? you better hurry, before it gets dark'... in se kr sedi za kompom in gleda neke recepte za muslije.. :rolleyes:


Anglež, Američan?

Jaz sem imel ena dva Američana ki sta dobila internet po enemu tednu, in sta samo visela in gledala animeje, dokler mi nista dopizdila, in sem rekel da grem vsak dan ob 6ih na šiht, in da morata ven, zato sta začela hoditi na izlete, jaz sem šel zjutraj peš do pekarne, kupil krof, pa šel nazaj spati.

En folk ne razume pojmov, zato moraš biti malo bolj odločen, ker eni te imajo za mamico ali fotra ko so pri tebi.

-* imam zdajle pavzo z CS, malo miru mi sede..
-* sem prebral že dve knjigi ta teden, me jeb* da ne najdem dobrega položaja za brati, v sede mi ni, če pa ležim pa zaspim :)
-*me pri pisanju jeb*, da ko pišem o nekemu dogodku, mešam preteklik in sedanjik
-* že dobro obvladam telo na TRXu, bom še en mesec utrjeval male mišice, potem se bom pa spravil teči... se bom celo trudil delati treninge šprinta :/
-* sem že tretnjič gledal Barako, Baraka je hands down, vizualno najlepši film kar je bil kdaj narejen...če bom v življenju videl vsaj 20% kar je v temu filmu, bom zadovoljen.
-*zadnje čase veliko gledam Caseya Neistata, všeč mi je njegov stil videov in montiranja, vredno posnemanja.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 28. Jul. 2015 23:07

* Bil je slab, slab, slab dan.
* Se trudim z vsemi močmi nabrat sočutje iz pet, ampak je včasih tako težko ... zakaj je moja tašča taka? (To je retorično vprašanje, vem, zakaj je taka, samo ne vem, kje je tista meja, ko se ti ljudje smilijo in ko rečeš, da bi morali prevzet odgovornost za svoje sranje in nehat bit zlobni.)
* Da mi je hudo, ker sem našla tisto pesem in se ob tem počutim totalno zmedeno in mislim, da je vse skupaj eno sranje.
* Da sem malo potolažena, ko sem prebrala njegov magisterij.
* Da si res želim, da se že enkrat začno stvari v drugo smer ''valit'', ker zdaj je slaba reč na slabo reč, da me je že prav groza vsakega naslednjega dne.
* Da se počutim zanič psiho-fizično.
* Da mi je še vedno hudo zaradi mame in očeta.
* Da sovražim reči, kakršne so trenutno - glede toliko stvari.
* Da si res želim, da bi bilo moje življenje nazaj simplificirano na predavanja, začetek nove zveze ... Tako zelo si želim, da bi lahko šla nazaj na začetek faksa, ta tranzicija v zaresno odraslost je mučna, preveč mučna.
* Da še vedno sovražim tistega tipa in tisto tipico za vso njuno nesposobnost, zahojenost in splošno pomanjkanje možganskih celic.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 29. Jul. 2015 11:07

Led Zeppelin napisal/-a:Anglež, Američan?


Nizozemec :)

- Pa haha, v Lj je v roku 12ih ur srecal 4 (!) razlicne ljudi, ki jih pozna od doma.. Svet je majhen.
- To vreme ze najeda
- Dans housewarming zurcic, komi cakam.
- Da mam v cetrtek sestanek za prakso, jupijej. Mislim, da bi moglo ratat. :)
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 29. Jul. 2015 11:21

- da je Ljubljana polna turistov, na železniški se spotakneš ob backpackerje...
- da me pogled nja njih vrne v čas lanskega backpackanja po drugem kontinentu
- da se mi sanja kako lovim ribe in kak vem da to ni prav
- da se mi je nardil en butast mozolj in sm ga že 2x obravnavala in me še vedno boli, očitno nekaj podkožnega :/
Uporabniški avatar
cauliflower
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 482
Na forumu od: 26. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a cauliflower » 29. Jul. 2015 22:30

- sem se vedno na Islandiji :D

- cakam, da cimra skuhata vecerjo in sem prisla na formum malo precekirat, kaj dogaja v Slo

- je bila odlocitev za potovanje nekaj najboljsega !!! Spoznala sem super ljudi, videla polno cudovite pokrajine in naravnih pojavov .... Islandija je top! Ljudje so odprti, prijazni, obvladajo anglesko .. skoda, da se potovanje pocasi izteka :(

- sem vsak dan najmanj 2x na razlicnih lokacijah rekla, da je to "A place to be", pa je potem vedno prisla lokacija, ki je bila se lepsa od prejsnje... Res je cudovito !!!

- se hitro navadis na celodnevni dan :) spim zelo malo, pa se mi sploh ne pozna primanjkljaj spanca.. tu so ljudje poleti ziher ful produktivni

- grem jest zadnjo vecerjo. Je res postrezba za dol past; losos v omaki z makaroni, neko fajno vino, solata, predjed .... ni nam hudga! :ja:
I'm just ... happy.
I've never felt that before.
I'm just exactly where I want to be.

(Eternal Sunshine of the Spotless Mind )
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 30. Jul. 2015 23:35

- da sm folš Cauliflower glede Islandija ;)
- da mi je tek dal ful energije, nato lepo tuš, vmes še misija polovi mačke, ko pred hišo tekata 2 rexa in se ti mačka skrije na drevo...
- da mačke spijo, jz sm pa tut bolj mirno, da ju pes ni za vrat prijel
- da nekako napredujeva, s polžjim korakom, kar je tut prav
- da me edino skrbi da ti mesiči niso OK in da je boljši osebni stik namesto tega
- da sm pač človek, ki očitno še vedno težko reče NE nekomu, ki ga prosi za uslugo ali mi reče za kavo ko res ni časa... rečem kolegici NE, nimam časa in potem v istem hipu padem na foro in grem po nekaj kar sploh ne bi rabila, ah, ja... kdaj me bo pamet srečala?
- da sem dala v zemljo 2 avokada, upam da sta moški in ženska, za foro, ne mislim da bom imela avokado doma :)
- da razmišljam da dam še 2 manga, pa ne vem če se mi bo dalo...
- da sm čist brez energije ko dežuje
- da je temperatura noro fajna za tek v dolgih rokavih...
- da je razgled čudovit, prav romantičen
- da se štekava in vse, samo hudiča kaj ko jz grem na drug konc SLO :idea:

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Majestic-12 [Bot]