Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 27. Jun. 2015 13:15

- se slast o veliko rečeh ne moti :)
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 27. Jun. 2015 14:47

Slast. kakšna bi pa morala bit ženska, da bi si zaslužila tvoje spoštovanje?
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
disketa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 267
Na forumu od: 11. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a disketa » 27. Jun. 2015 14:57

^^ Najbrž kaka 30-letna devica, ki v življenju še ni videla moškega spolovila. Aja, pa noro sexy more bit, ker kakšna kilca preveč/strije/malo celulita je pač 'fuj'. In obenem se ne sme oblačiti izzivalno, ker je to itak znak kurbirstva in najmanj 500-tih spolnih partnerjev.

EDIT: Pardon, pod 25. Sem pozabila, da smo nad to cifro samo še za na odpad. :lol:
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 27. Jun. 2015 15:20

- bi si tale tryhard od slasta si lahko zmanjsal podpis, ker je priblizno tako nadlezen kot njegovi posti.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 27. Jun. 2015 15:57

- točno tak, ženske nad 25+ smo že napol hin (še dobro da imam njega, da nam pove, da se nam čas izteka in da naj hitro najdemo kakega :D :lol: ) hvala slast!

- da sm hotla it v gozd in se je ulilo :/
- da sm hotla it laufat ker imam čas in ne bo nič iz tega
- da ko pa nimam časa, vedno sije sonce :rolleyes:
- da mi je škoda da nimam doma savne, resno, ker vreme je v k***
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 27. Jun. 2015 18:52

Ah InMusic. kak so bli Placebo?? meni eden naj bandov, pa so me taaaaaaaak razočaral k sn jih enkrat vidla :(
Festivali so res super izkušnja.... sn kr fauš kr si šla... js sn odvisna od družbe pa ne kažejo lih nekega interesa. fu*. edina družba na katero lahko 100% računam je kolegica, k se ga vedn tk napije/obnaša, da ni za nikamor. hvala lepa.


Pojdi sama, ce ni nobenemu za it. Sploh na Inmusicu je tak pisan miks ljudi, ki je dovolj majhen, da v kempu vsi med sabo hengajo.. :) Spoznala ogromno solo prislekov, sploh iz tujine, pa so se takoj formirale skupine za odbojko, brenkanje kitare, frizbi, itd.. samo zraven se postavis.

Placebote sem bolj malo poslusala, ne znam rect. Frank Turner & Paolo & Rudimental & Deathcabi so mi pa zmagali :)

-sta se žgala brez kondoma, kot je pri HAM tipih (highly attractive male) tudi navada?


Jup! Jaz vsaj dobim. Ti pa ne ;) Deal with it.

- Da je prvi dan sihta za mano in.. nah, not with me.. :) Ko se clovek kar sproti spomni, kaj vse mi je 'pozabil' omenit, ne placa tega, ne placa onega.. Prav, delaj sam. Ne morem verjet, za kak drobiz se prodajamo..
- Jovo na novo..
- Da me je danes v enem dnevu ozgalo sonce in premocilo do kosti, fun.
- Da se od ljudi nenormalno veliko naucim. Fascinirajo me posamezniki, ki imajo nekaksen nerazlozljiv notranji mir, samozavest, ki ni pogojena z dosezki in imetjem.. Komaj ko spoznas taksne ljudi, ti kapne, kako nevroticen si v resnici.
- Da bi se tega res rada naucila, se nikoli nisem bila tako sproscena, kot zadnjih nekaj dni. Cisto drug zivljenjski filing.
- Mislim, da bi mogla zaceti s travo, hah
- Da grem oprat se stiri 120litrske vrece cunj, tepihov in brisac.. Selitve so zabavna rec :)
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 27. Jun. 2015 20:00

-* mi bo glavo razneslo od klime, ker jo Nizozemci žgejo toliko da bi najraje šel v avto s kapo in rokavicami.

-* Se Holanderjem meša v Sloveniji, toliko gozda, miru in dobre hrane v življenju še niso videli. Ko sem bil tam, sem skoraj umrl ker je njihova nacionalna hrana res grozna.

-* moram jeseni opraviti ustni del za turističnega vodiča, drugo sem še speljal čez. V prihodnosti bi rad delal v turizmu, ali bi vodil po svetu, ali pa vodil po Sloveniji. Ker je to moja strast, in v temu sem prekleto dober. Sem rabil 25 let da sem našel točno to kar bi rad delal.

-* je Slovenija raj, imamo nekaj problemov, ampak imamo ogromno vode, prostora, gozda, majhno populacijo priseljencev, odlično klimo, raznoliko pokrajino, pasivno ljudstvo ki se ne bo pobilo med sabo in v prihodnosti ko se bo zahod ukvarjal z notranjimi problemi, bom jaz lepo sedel pod jablano in si čačkal muda.

-* se moram nehati družiti s strokovnjakom za varnostna vprašanja, ker vedno postanem čedalje bolj depresiven za Evropo. Začetek nove hladne vojne, velike podnebne spremembe, začetek ogromnih migracij iz Afrike in vzhoda, ogromen porast muslimanske populacije v Evropi, dvig fundamentalizma. LOL, naši otroci bodo živeli v peklu.

-* imam od kolega Nikona 7200, tako da lahko končno vadim slikanje z DSLR fotoaparatom. Milina, autofocus je res zakon..
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
dizzy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 10. 5. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a dizzy » 28. Jun. 2015 15:48

- me je novica o raku v družini zelo prizemljila
- že dva dni jočem, ker me tako boli misel, da obstaja možnost, da jo izgubim
- ne maram biti sama, ko se slabo počutim
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 28. Jun. 2015 20:30

^ Uf, drzi se. :( glavo gor!
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7523
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 29. Jun. 2015 10:07

^ Dizzy, drži se! :( (hug)

-včasih dvomim ali počnem prave stvari
-bom mela kar stresen teden
-pogrešam prijateljico,ki je že več časa nism vidla
-mi danes ne paše preveč bit okrog ljudi
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 29. Jun. 2015 19:57

- da me bivanje v naravi sprošča
- da se odlično počutim in se sprašujem zakaj do "drame" ni prišlo že prej, bi mi prec odleglo :)
- da ljudje pokažejo svoj pravi obraz šele takrat ko si od tebe ne obetajo nobenih koristi
- da sm vesela da sm tukaj kjer sem, da sm srečala vse te ljudi, dala skozi različne izkušnje...
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 29. Jun. 2015 21:12

-* sem danes odvodil Ljubljano, Blejski Vintgar, Bled ...sem crknjen, ampak je bilo super, ker se je vreme spucalo.

-* jutri v Škocjanske jame, Štanjel pa žurat v Ljubljano. Ne vem kako bomo vstali za sredo ko gremo na Viševnik potem pa na kopanje v Bohinj.

-* sem bil nazadnje na Viševniku še z vojsko ko smo imeli winter survival, in sem s sabo vlekel cel ruzak Lidl sladkarij in se lepo zakopal pod eno smreko in se mi je jebalo.

-* sem se med vojsko vrgel v idejo da bi vikend spremenil v hostel, in sem pripeljal zadevo tako daleč da bi dobil evropska sredstva in občinsko podporo, ker bi bil edini v regiji. Pa sem si premislil, ker je to 8/10, potovanje okoli sveta je pa 10/10 :) .

-* moram nujno obiskati en par ki je že šel okoli sveta, in napisala odlično knjigo. Me zanima nekaj zadev, glede organizacije denarja in same logistike.

-* če kupim tisto parcelo, bodo šli vsi prihranki od vojske :nein:

-* važno mi je da grem v Bohinj, potujem malo po Sloveniji, skočil bom v kako tuje mesto še, pa se mi bo že kaj odprlo.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
DonCarleone
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 294
Na forumu od: 18. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a DonCarleone » 30. Jun. 2015 0:08

Led Zeppelin napisal/-a:-* Srbi? Ja, zagotovo bolj temperamentni tipi kot Slovenci, višji, temni. Ampak če pogledam po svojih kolegih iz Srbije in Bosne, bolj leni, in predvsem bolj tradicionalni, in tradicionalni tudi v slabem pomenu besede.

Ne vem, kako bi se neka Slovenka, vzgojena v duhu emancipacije živela s tipom ki je mnenja da ženska kuha, puca in je tiho.

Ker to sem lepo opazil tam do, ma ja...saj so očarljivi in zabavni, samo ženska ima bolj definiran plac v družbi kot tukaj.




Pretiravaš kot običajno in vedno daješ zaključke na principu "poznam enega kolega, ki pravi...".
Tega tradicionalizma ni, ne pri Srbih ne pri Hrvatih, pri muslimanih živečih na Balkanu je pa stvar seveda popolnoma drugačna.
Razlike med ženskami in moškimi v družbi pri nam ni in to ti povem iz prve roke, pri nam oče kuha, pospravlja, čisti skoraj vsa opravila, ki jih počne tudi moja mati in tako je pri vseh mojih sorodnikih. Pa tudi v okolju dol vidim, kakšna je stvar tako, da ja... Verjetno določeni ljudje tukaj vidite ravno tisto, kar želite videti.
Sicer, ti pa povem da velika večina Srbov, bi raje imeli hčerke kot pa sina, tako da lepo prosim... Sicer so pa današnje Srbkinje preveč gobčne in karakterno močne, da bi pustile nekoga, da pometa z njima tko da, ja... :)

@slat
Ja, bolje izgledamo od vas boljši smo jebači ahahahahahahaha. Sedaj pa v jok in na drevo. :)
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 30. Jun. 2015 6:17

^^ vsak zagovarja svoje, tako pač je to.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7523
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 30. Jun. 2015 7:47

-sem se ravnokar odjavla od enga izpita
-sem čist sitaaaaa učenja,samo da bo konc za ta julij pa magar delam preostanek še septembra :mad:
-bi skoz samo jedla in spala
-da komi čakam,da bo več časa za kašne športne aktivnosti ker to zdele ne kaže dobr :D
-jaaa..first world problems :cool:
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov